Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVisí opravdu něco hrozivého nad londýnskou olympiádou?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Visí opravdu něco hrozivého nad londýnskou olympiádou?

Chtěla bych být v klidu a věřit, že letošní léto proběhne hladce a všichni si budeme moci užít zaslouženého odpočinku a vyrazit s našimi rodinami do nějakého zajímavého rekreačního letoviska a nabrat tam ztracené síly. Já se raději přikloním ke klidnému lesu a sběru hub, ruchu velkoměsta mám za celý rok dost. Něco ale visí ve vzduchu. Něco velkého a nevídaného se chystá. Jak ráda bych se mýlila!

Zavedení Nového světového řádu, které se již desítky let velmi pečlivě připravuje, je totiž na spadnutí. K tomu, aby se mohl tento mocenskými elitami připravovaný řád snáze nastolit, musí být světová veřejnost ale dobře připravena a musí být ochotná ho i bez remcání přijmout.

Jedině pomocí hrozivé události enormního rozsahu, která bude před zraky nic netušících miliard lidí probíhat, se dá nastolit Nový světový řád – New World Order. Jedna vláda, jedno právo, jeden na vše dohlížející systém, ale také konec svobody pro všechny obyvatele této planety. Tak toto je alespoň vize globální elity.

Jak sám David Rockefeller řekl: „Vše, co potřebujeme je správná krizová situace velkého rozsahu a národy přijmou Nový světový řád.“

A tak vykonstruovaná a předem připravená katastrofa velkého rozsahu je vhodným a dá se říci, že dnes už jediným manipulačním prostředkem k tomu, aby se nic netušící jedinec zalekl a uvědomil si, že podvolení se jednomu světovému vládci pro něj do budoucna bude jediné možné „bezpečné“ zajištění jeho existence.

Lidstvo je tedy po několik let velmi pečlivě na tuto událost připravováno. Mocní elitáři tohoto světa rozhodně nic neponechávají náhodě. Pomocí manipulace naší mysli skrze televizi, filmový průmysl, reklamy, zavádějící informace a pomocí falešných teroristických útoků se lidem do podvědomí ukládá obrázek, který se bude nakonec dobře hodit. Jedině „správný“ pohled na věc může pomoci se podvolit a nechat se od světovládce zachránit.

Lidé, kteří se neobávají nahlédnout za oponu teroristického útoku z 11. září, dobře vědí, že události takového rozsahu se opravdu nestávají náhodou, ale jsou předem velmi dobře naplánovány. Každá jednotlivá událost takového typu totiž přibližuje jeho iniciátory zase o kousek blíž k jejich vizi o nastolení jednoho světového řádu pro všechny. A tak tu máme letošní olympiádu v Londýně, která může něčemu takovému posloužit.

 

Co se tedy na londýnských olympijských hrách chystá?

Podle mnoha indicií falešný teroristický útok s použitím jaderných bomb. Nebo snad přímo zinscenovaná vesmírná invaze? Pokud to bude teroristický útok, tak v tom pochopitelně nebude mít prsty nikdo jiný než stará známá Al-Káida. Kdo jiný také? Jasná indicie o budoucím použití bomby v Londýně se objevila ve filmu V for Vendetta z roku 2006. V něm Big Ben vyletěl do vzduchu i s přilehlými budovami a s nepřehlédnutelným a poněkud opulentně vyhlížejícím ohňostrojem tak nějak synchronně, jako by se jednalo o nějakou událost hodnou parádní oslavy. V roce 2010 spisovatel Tom Cain v krátké povídce Olympic Armageddon, která byla otištěna v Mail Online, zase popisuje dramatickou situaci o zneškodnění plastické trhaviny C4 s příměsí stroncia 90 dvě minuty před tím, než vypukne zahajovací ceremoniál letních olympijských her v Londýně. V místě Queen Anne's Gate, kde díky videotelefonu přítomní lidé tomuto drama přihlíželi, se po zneškodnění této výbušniny všem ulevilo a bylo co oslavovat. Bomba tedy sice na olympijském stadionu nevybuchla  ale pouhých 200 metrů od něj si to Transit s druhou bombou mířil směrem k zaplněnému Trafalgarskému náměstí…

Všechno to tak nějak záhadně zpečetili v dokumentu Rockefellerovy nadace z roku 2010, který nese názevScénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj“, protože na straně 34 se v něm zmiňuje 13.000 obětí bombového útoku během konání letních olympijských her v Londýně.

Pojďme se tedy nyní podívat na samotné propagační materiály letní olympiády, protože je toho na nich mnoho zarážejícího a hlavně velice jasně vypovídají o tom, kdo ve skutečnosti za organizací této události stojí. Nepřehlédnutelný je již samotný olympijský stadion se světelnými rampami ve tvaru pyramid, které vypadají jako pyramida na zadní straně jednodolarové bankovky, která není výtvorem nikoho jiného než samotných Svobodných zednářů.

Velice bizarně vyhlížející je taktéž logo olympiády, o kterém se veřejně nemá špatně mluvit a za které společnost Wolff Olins inkasovala milion dolarů. Nebude tedy asi žádným překvapením, že se majitelé této společnosti kamarádí se Zednáři. Po pečlivém ohledání kontroverzního a veřejností ne příliš nadšeně přijatého loga zjistíte, že přeskládáním všech číslic tu máme slovo Zion – tedy Sion. To je přímý odkaz k myšlence Nového Jeruzaléma, o němž se píše v básni Jerusalem od Williame Blaka (ten se také kamarádil se Zednáři) již v 18. století. Tato báseň - zhudebněná - také nechyběla na loňské královské svatbě prince Williama a Kate. Dále tu pak máme jednooké maskoty s poněkud zvláštně znějícími jmény Wenlock a Mandeville, kteří jsou dalším jasným odkazem k symbolice Svobodných zednářů i Illuminátů - okultních organizací, které Vševidoucí oko (symbol boha Hora) na samotném vrcholu pyramidy užívají. Zapomenout bychom také neměli ani na všudypřítomné „jednooké“ kamery. Bez povšimnutí bychom ale neměli nechat ani názvy ulic, které s olympijskými objekty sousedí, protože z nějakého nejspíše „náhodného“ důvodu v sobě nesou mnohá biblická jména.

Pro celé lidstvo bez nejmenších pochyb zásadní události probíhají tedy podle předem připraveného scénáře a o budoucích událostech se lze kupodivu dozvědět s mnohaletitým předstihem, tak jako tomu bylo také u událostí z 11. září. Je to proto, že tajné organizace zcela záměrně svoje plány a vize s přidáním okultních symbolů a také určitých čísel (např. 11,13,33) ukrývají do filmů, komiksů, videoklipů, ale třeba i hracích karet. Z karetní hry The Illuminati New World Order od Stevena Jacksona, která se dala v letech 1994-1997 na americkém trhu koupit, jde doslova mraz po zádech. V sadě karet je mnoho takových, které vystihly budoucí události s maximální přesností. Na kartách byly již tehdy vyobrazeny události, jako hořící věže WTC, hořící Pentagon, jasný odkaz k Chemitrails a HAARP, ale také vakcíny, laboratorně vyráběné nemoci, počítačové viry, sublimální programování, depopulace, olejová skvrna v Mexickém zálivu, Big Media, Al Gore a vykonstruované globální oteplování, tedy události, které se v určitém časovém horizontu také naplnily. Jsou tu ale zbylé karty, které na svoje naplnění teprve čekají. Jednou takovou je karta nazvaná „Combined Disasters“, tedy něco jako kombinovaná katastrofa, která více než jasně vystihuje bombový útok v Londýně. Vyobrazení pětice zmatených a vyděšených lidí, kteří v tričkách v barvách olympijských kruhů utíkají od vybuchlého a řítícího se Big Benu, je poměrně výmluvné. Po pozorném ohledání si nelze nevšimnout i času, který ručičky na Big Benu ukazují. Nedá se příliš pochybovat o tom, že odkazují právě k roku 2012, tedy k samotné olympiádě.

A tak nezbývá nic jiného, než se upřímně zeptat, jak se s takovou informací teď „popereme“? Je to bohužel velmi kruté a absolutně zarážející, ale světová elita si s námi jen hraje. Tato planeta a její nic netušící obyvatelé jsou pro ně pouhými bezcennými loutkami, se kterými zachází tak bezcitným a krutým způsobem, že se to nedá popsat, natož pochopit, a já se domnívám, že je načase, abychom se z této kolektivní letargie už probrali a uvědomili si, že takhle to dál nejde.

Jestli naopak letošní léto proběhne v klidu a my ty síly u moře nebo v lese nakonec nabereme a nic hrozivého se nestane, tak věřte, že se něco přihodilo. Něco, s čím se předem nepočítalo a co plány globální elity na zavedení Nového světového řádu zcela překazilo. Věřme tedy, že na obloze létající stroje typu Silver Bug opravdu neuvidíme a „špinavé bomby“ jakbysmet a na slova bývalého amerického prezidenta George Bushe seniora o tom, že s nastolením Nového světového řádu nakonec uspějí, nedojde. A to už bude, milí přátelé, pořádný důvod k oslavě.

PS: Přeji vám všem krásné a pohodové léto a držme si všichni palce navzájem, ať se nám nic hrozného nestane!

Marie Copps

Více informací na www.manualosobnihouspechu.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-11 # Hans 2012-07-12 12:45
mr-sport.cz/.../...

"...teroristick ý útok je vysoce pravděpodobný..."

Tak když už "nás na to připravují" i samotní britští experti, tak na tom něco bude...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Ing. Miloslav Dědek 2012-07-12 13:28
Vážená autorko článku, máte velkou fantazii, umíte jií používat a pustíte-li se do psaní scifi, potom budete stejně úspěšná jako s nápadem manuálu osobního úspěchu. Pokud máte opravdu zájem o to, jak je možné realisticky a racionálně plánovat budoucnost správy naší civilizace, potom Vás odkazuji na článek "Teorie vševývoje reálskutečnosti a příklad jejího použití", který najdete v části "Blogy" tohoto periodika nebo na: www. inzenyrmiloslav.blog.cz
PS.: Rád bych se s Vámi seznámil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jewe 2012-07-12 13:35
Myslim,ze v Londyne teraz otestuju fungovanie "policajneho statu"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # xcv 2012-07-12 13:39
me by zajimalo jaky vynam pro elitu ma symbolika, ktera je v clanku popsana, napriklad konstrukce do tvaru pyramid atd. Napadaji me dve moznosti. Bud ta symbolika nic neznamena, nebo se chce predem ukazat kdo za tim stoji. Proc ale vydavat predem varovani v symbolice, ze se neco chysta? Aby tomu slo zabranit? To mi prijde jako divna strategie. Pokud bych byl elita, tak symboliku skryju jako by se nic nechystalo, nebudu zbytecne upozornovat a bombu odpalim. Tak se nebude vedet kdo je strujcem. Ted diky symbolice se mozna tusi a to mi prijde zvlastni ze strujci NWO na sebe chteji takto predem upozornit. Vzdyt to muze prekazit jejich plany, ne ? Nerikam, ze by to nebylo dobre tohle prekazit, ale ta strategie se mi zda prapodivna. A ze by si elita neumela sehnat a poradne zaplatit znalce strategii, to se mi taky nezda. Tim nerikam ze se nic nemusi stat. Nostradamus o tom povida hodne. A ze to zacne v londyne, to rika taky. Ja si puvodne myslel ze to bude olympiada v cine a patrne ne. :o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # pp 2012-07-12 13:45
Ty hodiny jsou japonská věž, a ukazují čas 11/3 což bylo přesné datum zemětřesení v Japonsku. www.osud.cz/.../ Jinak musíme myslet pozitivně a věřit v lepší budoucnost ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # xcv 2012-07-12 13:46
a jeste jeden koment.. idealni strategie - nashromazdit bezpecnostni slozky na jedno misto a zautocit diky tomu na uplne jinem miste nez na olympiadu, kde se budou veskere tyto obrane sily soustredit. Druhy mozny scenar. Treba na nejakou prehradu, nebo jadernou elektrarnu. Nez se armada presune z olympiady coby falesne navnady na misto skutecneho utoku.. hmmmmmmm to muze byt zajimave. Kazdopadne pokud se neco stane, dozvim se to z tohoto serveru, protoze mainstream uz nectu. :-? Snad to vetsina z nas prezije.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Adam Čeladín 2012-07-12 14:09
LIDI TOHLE JE NAPROSTÁ PRAVDA !!! POSTAVIČKY SE JMENUJOU WENLOCK A MENDEVILLE (WE UNLOCK A MANDEVIL )......STADION VLASTNÍ STEJNÝ [...] CO WTC !!! A JEŠTĚ BYCH TO DOPLNIL O JEDNU SPIKLENECKOU TEORII AT NEJSTE PŘEKVAPENÍ..... .ZJEVENÍ FALEŠNÉHO JEŽÍŠE POMOCÍ HOLOGRAMŮ A HIGH-TECH TECHNOLOGIE BY NEBYL VUBEC PROBLEM A VĚTŠINA LIDÍ BY JIM ZKOČILA NA ŠPEK....KAŽDOPA DNĚ JE JASNÉ ŽE TO NEBUDOU NORMALNÍ OLYMPIJSKÉ HRY ALE SPÍŠE MASAKR A PROPAGANDA !!! FUCK NWO!!! FUCK iLLUMINATI !!! FUCK FREEMASON !!! 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Jozef Klimcik 2012-07-12 14:40
"Roky 2010 až 2020 dostanou přezdívku „dekáda zkázy“ z dobrého důvodu: bombové útoky na Olympiádu 2012, co zabijí 13 000 lidí, budou krátce nato následovat zemětřesení v Indonésii, co zabijí 40 000 lidí, tsunami, co téměř smetou Nikaraguu, a propuknutím hladu v Západní Číně, který bude způsoben tisíciletým suchem spojeným s klimatickou změnou."
Dokument (PDF) si kazdy moze stiahnut sam a presvdecit sa sam na strane c.34
rockefellerfoundation.org/.../ ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Moncherry 2012-07-12 14:41
Zajímalo by mě, jestli se o možnosti bombového výbuchu mluví i v kruzích sportovců, kteří se na Olympiádu chystají. Pokud tam zahyne sportovní elita celého světa bude to obrovská tragédie.. :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Marek_76 2012-07-12 14:41
Tak dnes som zrovna pocuval na ceskom rozhlase, ze teraz pred par hodinami oznamila splocnost, ktora ma zabezpecovat ochranu OH v Londyne, neposkytne dostatocne mnozstvo ochrankarov, ma ich chybat 3500 !!!!!. Zase len nahoda ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marek_76 2012-07-12 14:45
pane Inzenyre Miloslavi, hlavne to inzenyr je potreba zduraznit jeste tak 10xkrat :))). Prave takeve ovecky jako vy, budou tenhle zvraceny system branit do posledniho dechu, i kdyz jim ve skutecnosti sebral uz temer vse. Cehoz jste krasnym prikladem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Alternativa 2012-07-12 17:03
A co když se nic nestane ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Marek_76 2012-07-12 17:11
ked sa nic nestane, tak budeme len radi, nie? Teda aspon ta normalna cast spolocnosti bude urcite len rada. Nikto si nezela, aby sa diali zle veci, akurat, ze ked ich niekto pripravuje a je tu cast spolocnosti, ktora je len stadom oveciek, tak je potrebne nato upozornovat. Ked sa otvoria oci dost velkej casti ludi, tak moze nastat zmena, o ktorej snivame.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Ing. Miloslav Dědek 2012-07-13 00:24
Vyjádření ke komentáři: 10 Marek_76
Vážený pane Marku, předtím, než začnete psát nějaký další komentář, doporučuji Vám prostudovat alespoň základy logického uvažování. Potom možná přestanete čtenáře obtěžovat nesmyslnými bláboly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dejff 2012-07-13 00:35
Cituji Adam Čeladín:
LIDI TOHLE JE NAPROSTÁ PRAVDA !!! POSTAVIČKY SE JMENUJOU WENLOCK A MENDEVILLE (WE UNLOCK A MANDEVIL )......STADION VLASTNÍ STEJNÝ [...] CO WTC !!! A JEŠTĚ BYCH TO DOPLNIL O JEDNU SPIKLENECKOU TEORII AT NEJSTE PŘEKVAPENÍ......ZJEVENÍ FALEŠNÉHO JEŽÍŠE POMOCÍ HOLOGRAMŮ A HIGH-TECH TECHNOLOGIE BY NEBYL VUBEC PROBLEM A VĚTŠINA LIDÍ BY JIM ZKOČILA NA ŠPEK....KAŽDOPADNĚ JE JASNÉ ŽE TO NEBUDOU NORMALNÍ OLYMPIJSKÉ HRY ALE SPÍŠE MASAKR A PROPAGANDA !!! FUCK NWO!!! FUCK iLLUMINATI !!! FUCK FREEMASON !!! 8)


nekde jsem cetl, ze planujou zinscenovat utok ufo. coz ted po zjisteni, ze tam maji holograficke projekty, bude hracka a lidi co toto nevi, pak uveri vsemu. a ty jejich rakety zeme-vzduch me taky dostaly. obsadili kvuli tomu jednu starou tovarnu nedaleko stadionu a udelali tam zakladnu pro ty rakety.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # dejff 2012-07-13 00:39
jeste doplnuju www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # tojejedno 2012-07-13 01:00
Marie Copps, pisuca pre bulvarne tlacove media typu Blesk, Aha... je urcite zarukou zdraveho rozumu. Tento jej clanok je toho dokazom.:)

Zabudla spomenut Bila Gatesa, Monsanto a Plejadanov...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # boco 2012-07-13 01:10
Ptám se : Můžeme s tím něco dělat ? a Chceme s tím vůbec něco dělat ? Připadá mi,že o tom jen budeme všichni mluvit a dívat se.Lidi vemme to do vlastních rukou a udělejme něco,než bude pozdě a smolaři,co to přežijí budou litovat.Ti šťastnější budou mrtví.... :cry:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Marek_76 2012-07-13 01:11
Jasne, pane Inzenyre, vidim, ze vy mate toho logickeho myslenia az moc ;). Vsetci okolo vas, ktori nemaju titul Ing. su absolutne bez stipky logickeho myslenia. Obavam sa, ze to vase logicke myslenie vam vydrzi maximalne tak niekolko mesiacov. To je prave to, co z vas urobil tento system, za ktory tak velmi bojujete. Arogancia, namyslenost, sebeckost, neustala potreba sutazit, neschopnost prijat ine nazory. Ten system vas obral prakticky o vsetko, inak by ste sa nezucastnovali tychto diskusii a zili si stastny zivot. A vy ste schopny ako obycajna babka za ten system este bojovat. Je to len vas vlastny strach, ktory vas k tomu nuti, nic viac.Toto je krasna myslienka, ktore vas uplne vystihuje:

The Matrix is a system, Neo. That system is our enemy. But when you're inside, you look around, what do you see? Businessmen, teachers, lawyers, carpenters. The very minds of the people we are trying to save. But until we do, these people are still a part of that system and that makes them our enemy. You have to understand, most of these people are not ready to be unplugged. And many of them are so inured, so hopelessly dependent on the system, that they will fight to protect it.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marek_76 2012-07-13 01:13
este poriadne zaklikajte na tie minusky, aspon sa krasne ukaze, ake nezmyselne veci maju pre vas vyznam, ako ste zdegeneroval vdaka tomuto zvratenemu systemu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Marek_76 2012-07-13 01:20
to boco: mna nezaujima, kto je ta pani, ta moj nazor urcite neovplyvnila. A pokial ide o monsanto, tak suste napisat nieco na ich obhajobu. Bill Gates? Nevideli ste asi video, kde sa uplne otvorene vyjadruje k tomu, ze na ludi treba nejaku poriadnu epidemiu, aby sa to tu trochu preriedilo. Aj ked podla vas to je urcite tiez podvrh a niekto chudaka Billa len imitoval. Pledajania su len jednou z mnohych civilizacii a nebolo by to pre vas take zvlastne, ak by ste nebol od svojho detstva degenerovany vsetkymi tymi hlupostami, ktore vam tlacili do hlavy. Vzdy ma fascinuje, ako niektori ludia dokazu obhajovat system, ktory s nich urobil len obycajne babky, bez moznosti slobodne sa rozhodnut.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Marek_76 2012-07-13 01:27
pardon, nebolo to to boco, ale to tojejedno ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # capote1 2012-07-13 04:45
autorce tohoto blabolu dporucuji navstivit neprodlene psychiatra
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # FUCK OFF 2012-07-13 08:00
Panejo tady se to rozjelo. Samozřejmě, že bude každý šťastný, když se nic nestane. Zřejmé je pouze to, že je to oslava plná symbolů Novus Ordo Seclorum, neboli hierarchického principu úzké elity vládnoucí masám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # olol 2012-07-13 12:56
pani a damy, nech Vam uz nacisto nejebe :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marek_76 2012-07-13 13:48
to olol: tak to je silny argument. nuz [...] by malo prestat hlavne oveckam, ktore su tymto systemom tak zmanipulovane, ze ho budu este branit, aj ked su postupne pripravovane tymto systemom o vsetko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marie Víšková 2012-07-13 14:11
Samý hoax.....děsíte lidi zbytečně, nic se nestane ale udržujte paniku...to může vypotit jen chorý mozek :eek: :eek: :eek:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marie Víšková 2012-07-13 14:11
samý hoax :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Marek_76 2012-07-13 17:32
same inteligentne prispevky hodne samych inzenyrov :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # P. Janouškovec 2012-07-13 18:37
Cituji capote1:
autorce tohoto blabolu dporucuji navstivit neprodlene psychiatra

Buď v klidu a sleduj cvrkot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Marek_76 2012-07-13 18:38
lol, dalsi hlboky prispevok ;).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # FUCK OFF 2012-07-13 18:48
Buď v klidu a sleduj cvrkot.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # FUCK OFF 2012-07-13 18:51
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # FUCK OFF 2012-07-13 18:52
lol, dalsi hlboky prispevok ;)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Marek_76 2012-07-13 18:55
no, vidim, ze sa to uz dostalo niekam za pomyselnu hranicu niecoho, co sa da nazvat komunikacia, takze to vzdavam... ono, ludstvo dostava len to, co si zasluzi, takze je to asi v poriadku. Degeneracia sa podarila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Adam Čeladín 2012-07-13 21:51
:lol: Kdo se chce dozvědět víc a podívat se na nějaké indicie tak tady máte odkaz na mojeho známého v londýně :).......enjoy má to 10 partů !! www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ladislav M. 2012-07-13 23:46
Cituji Adam Čeladín:
:lol: Kdo se chce dozvědět víc a podívat se na nějaké indicie tak tady máte odkaz na mojeho známého v londýně :).......enjoy má to 10 partů !! www.youtube.com/.../


Chystá se v Londýně teroristický útok pod falešnou vlajkou?
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaroslav Steiden 2012-07-18 04:23
Vážení čtenáři, předesílám, že nikdo nemáme v úmyslu někoho děsit či šířit paniku. Naopak, cítíme morální povinnost varovat před případnou neopodstatněnou panikou, na které profitují skuteční psychopaté, šířící tzv.státní terorismus pod falešnou vlajkou.(democi da) – Vyhledejte si dokument Terorstorm.

Příspěvek k tématu zde: Proroctví k OH 2012?

Mohl se Nostradamus mýlit? – kéž jsme zase za blbce

svetylko.blog.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Denis 2012-07-28 02:29
Velka vetsina lidi neni a nebude s to plne domyslet co se deje natoz si o tom udelat predstavu, uverit, a zacit se nejak pripravovat, protoze na nas dopadnou velkou vahou. Je to pro ne tak ale asi lepsi. Zabranit tomu vsemu stejne nemohou a nikdo nemuze. A jde o veci prevratne jak kvalitativne tak svou velikosti a intensitou. Ale je i mnoho dezinformace a uz jen vytridit zrno od plev je skoro nemozne. Az si prectu clanek o Olympiade, mozna se opet ozvu. Zaujal mne stejne jako i nekolik dalsich veci z AC24 jey jsem jen tak letmo shledl. Denis
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Živé Světlo 2012-07-30 16:02
Toto Ilumináti skutečně chystají udělat. Proto pomocí vizualizace spojme své vnitřní, duchovní tvořivé a všemocné síly a vytvořme opak toho, co by si podlí Ilumi-hnáti :-) udělat přáli. Dobrotiví ufouni a jejich znalosti a dovednosti (kteří jsou ve vývoji podstatně dál než všichni Ilumináti dohromady) nám budou velice rádi pomáhat.
Více je uvedeno zde: gzdvcinner-light.ning.com/.../ ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # FUCK OFF 2012-07-30 17:08
Vizualizuji...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # FUCK OFF 2012-07-30 17:11
Nevizualizuje-l i tě Julie, vizualizuji Júlii já.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás