Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVšichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy

Sociální sítě

Reklama

loading...

Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy

Před nedlouhým časem Neon Nettle referoval o epidemii zavražděných lékařů, z nichž většina byla z Floridy v USA – celý ten příběh si přečtěte zde.

Všichni tito vědci šli po společné stopě, všichni objevili, že do vakcín, které se podávají lidem, se přidává enzym nagaláza.

...

Nagaláza je tím, co tělu brání, aby si vytvářelo vitamin D, což je hlavní obrana těla, která přirozeně zabíjí rakovinné buňky.

Nagaláza je rovněž proteinem, který vytváří všechny rakovinné buňky. Tento protein lze rovněž ve velmi vysoké koncentraci nalézt u autistických dětí. A VKLÁDAJÍ ho do našich vakcín!

Ta tělu brání využívat vitamin D nezbytný k boji s rakovinou a k prevenci autismu. Nagaláza zneschopňuje imunitní systém. Známa je rovněž jako příčina cukrovky druhého typu.

Takže v podstatě… ty doktory zabíjeli, protože zjistili, že toto léčí rakovinu nebo to i úspěšně účinkuje proti autismu… zabíjí je, protože tito doktoři vyzkoumali, že vakcíny, které píchají do našich drahých dětí, ZPŮSOBUJÍ současnou krizi rakoviny a autismu, a mají o tom důkazy!

A to se zjevně dělo vědomě a účelově! Ti na Floridě zabití doktoři spolupracovali a připravovali se tuto informaci publikovat.

Depopulace článek 101… přidávejte do vakcín jed… zaveďte zákony, že všechny děti musí ty injekce dostat, aby mohly chodit do školy. Pomalá metoda zabíjení. Oni si myslí, že takovéto my versus oni je spravedlivé, neboť to odpovídá jejich typu mentality „přežití nejlepších“. Že by potom přežily jen ty nejlepší geny? Tito lidé nemají žádnou duši.

Dr. Ted Broer to vyzradil na The Hagmann & Hagmann Report a trvalo jim to celou hodinu, aby mu zablokovali vysílání a jejich 3 hodinové show shodili a všechny linky, které se pokoušeli udržet, odpojili… a pak jim shodili servery.

Požádali spoustu lidí, aby jim proti tomu útoku pomohli, a nakonec ho dostali na bezpečnou linku … a tak se přeci jen povedlo dostat se na celou hodinu zpátky do vysílání a Dr. Broera připojit, přičemž první, co řekl, bylo: „V žádném případě se nechystám k sebevraždě.“

Byl ze zadržování této informace super-nervózní… ve strachu, že ho dostanou ve stejném stylu jako Hastingse, než bude mít šanci to říci veřejně. Tak si tedy poslechněte tento krátký klip, kde tu věc vyzrazuje.

Je to 19 minutový klip, ale nejdůležitější informace jsou slyšet v prvních 10 minutách. Vítězí to nad nejdůležitějšími informacemi, jaké jsem kdy slyšel. A je třeba, aby se to šířilo.

Zdroj: hmf.com

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+197 # Historik 2016-02-25 19:00
Pokud vím, tak vitamín D si tělo syntetizuje samo a je důležitý pro tvorbu kostí. Pokud tedy nagalázu přidávají do vakcín a ty potom píchají dětem, výsledek je jasný.
Proč mě nepřekvapuje, že je v téhle souvislosti uváděn známý Projekt depopulace. Odebírání dětí, antikoncepce a "kariéra" jsou taky jeho součástí.
+182 # Janina 2016-02-25 20:43
Ano, trefil jste hřebík na hlavičku - Projekt depopulace. Většina dnešních problémů je uměle vyvolávána a cíl je udržovat lidstvo neustále pod tlakem, ve stresu a na hraně přežití, aby jsme neměli čas se zamýšlet o řízení života a světě, ve kterém žijeme.
Není to neúspěch nebo omyl, selhání vládnoucích, jak může na první pohled vypadat, Je to cíl. Jsme tak zaměstnáni, roztěkaní, zahlceni informačním šumem, že už to nejsme schopni filtrovat a vlastně jsme nikdy ani nebyli.
Dle statistiky každý čtvrtý Čech onemocní rakovinou!!! Je to normální, samosebou?
Je to genocida v přímém přenosu - očkování, závadné jídlo, voda, duhové absurdum, alkohol, drogy, pedofilové vystrkují drábky, vraždy pomalu v přímém přenosu.
A hlavní příjemce všech těchto benefitů - děti a mladí lidé. Nesmíme zapomínat, že v čem dítě vyrůstá, to je pro něj normální. A tuto formu-normu si sebou nese do dospělosti.
Při shlédnutí tohoto videa se mi udělalo fyzicky špatně, doporučuji věnovat 5 minut, surové, pravdivé:
www.youtube.com/.../
+98 # Piovarči 2016-02-25 21:16
Toto má priamu súvislosť dopredu nís informujú ako sa mor rakoviny bude šíriť.

"V priebehu 10 rokov, tvrdí pobočka OSN pre verejné zdravie, sa výskyt rakoviny zvýši o viac než 25%, s najvyšším očakávaním rastu v rozvojových krajinách, ktoré boli značne infiltrované vplyvom Západu.

Podľa tvrdení WHO, do roku 2025 stúpne ročný počet nových prípadov diagnostikovani a rakoviny zhruba o 37%, a to zo súčasných 14,1 milióna chorých ročne, na šokujúcich 19,3 milióna. Počet pacientov, ktorí zomrú na rakovinu alebo na jej liečbu, má podľa očakávaní vzrásť asi o 39%, čo je skok zo súčasných 8,2 milióna úmrtí ročne na 11,4 milióna."
www.protiprudu.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../....

To odhalenie tak to je sila ale nejaký LUF tu príde a povie : Pozeráte vaľa filmov:-)
Zákerná genocída to je slabé slovo. Zosnovatelia patria pred tribunál a to čím skôr....

Výskyt rakoviny narastá aj u nás
-9 # Popo 2017-06-18 22:13
Je len celkom prirodzené že kým ľudkovia bez rozdielu na pohlavie a vek nebudú sami sebou (žiť svoj vlastný život), budú mať len to čo si zaslúžia. Priatelia ruku na srdce a po pravde, koľký z vás čo i tu už pekných pár rokov krom toho drístania kol kadečoho niečo s tým v skutočnosti aj reálne robia? Nesťažujte si a keď tak len na lampárni bo pravdou je že máte len to čo si každý darebák (lenivý človek) i po práve zaslúží...
+16 # Piovarči 2017-06-19 01:39
Popo tu je to o informáciách i dobrých radách i o prevencii. Je to dobré že sa tu okolo toho debatuje. Nie je na tom nič zlé. To nie je sťažovanie to je zdielanie názorov. Na istej úrovni to pomôže. Zbytočné to rozhodne nie je.
A v tom článku sú zásadné fakty ktoré treba šíriť a zdielať
-3 # Popo 2017-06-19 09:57
K čomu to všetko keď nevedia aplikovať? Ten chlapec čo to má v hlave dobre usporiadané napísal jednu krásnu vec - "Sme tým kým sa rozhodneme byť a od života nedostávame to čo chceme ale to kým sme.” Každemu bez výnimky len to čo jeho jest - len tak je to správné, len tak to má byť...
+11 # Piovarči 2017-06-19 14:49
To je síce fakt, ale nemôžeš sa preto stototožňovať s konaním zla. Preto že toto vraždenie lekárov a pridávanie jedou do vakcín je zločin a každý zločin proti ľuďom a ľudskosti treba odsúdiť a nie ho schvaľovať z toho titulu že si ľudia iné nezaslúžia. Tí lekári odhalili veľký zločin, organizovanú genocídu preto museli zomrieť. Toto snáď nechceš obhajovať či?
Toto nie je náš údel toto nemôžeme chcieť. Ty sa môžeš rozhodnúť byť milionárom a všetci sa môžeme takto rozhodnúť ale všetci nimi byť nemôžeme, preto že zdroje sú v držaní niekoľkých percent obyvateľstva planéty.
Preto nemôžu byť všetci milionári:-)
Rozhodne odmietame genocídu tohoto druhu
0 # Popo 2017-06-20 00:28
Priatelu pravda je taká že zlo neexistuje, existuje len skutok. To či je niečo dobré alebo zlé je len tvoj pohlad na vec ktoréj sa daný skutok týka. Tak ako môžu byť všetci ľudia na svete rovnako chudobný, rovnako tak môžu byť aj všetci milionármi. Nie naše myšlienky ba ani slová z nás nerobia to čím sme, tým čím sme nás robia naše vlastné činy...
+11 # vlk samotář 2017-06-19 01:01
CHLORDIOXID
-6 # Popo 2017-06-19 10:11
Cituji vlk samotář:
CHLORDIOXID
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Pravdou je že celá živá príroda sa celkom prirodzene chlóru v akejkolvek forme vyhýba. Náhody neexistujú, nie náhodou je že len darebák (lenivý človek) to s potešením sebe vlastným do seba láduje...
+5 # vlk samotář 2017-06-19 13:55
Pri jatělu, nebo pri petrželi, zmatok v tom máš ty!

Chlordioxid neni čistý chlor!
+6 # Dědouch11 2017-06-19 20:29

+1 # Popo 2017-06-20 00:03
Cituji vlk samotář:
V lidském těle hrají ionty sodíku a chloru nepostradatelnou roli a vytváří nezbytné podmínky pro existenci živého organismu.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok ale nevadí kedže pravda je taká že zvyknúť sa dá aj na smrť. Tá dôvera v nezmysli ťa celkom isto prejde keď si s tým solným (reč je o NaCl, s tým ClO2 to stačí len raz maximálne dva krát) roztokom skúsiš doma polievať hociakú rastlinku,. A mimochodom, asi ťa to velmi nepoteší ale soľ (NaCl) som vo svojích ustach už pekných pár rokov nemal a čuduj sa svete vôbec mi nechyba...
+2 # vlk samotář 2017-06-20 02:13
To by odpovídalo tvému stavu mysli....

A myslím, že to nikoho z přítomných ani nepřekvapí..:))
-1 # Popo 2017-06-20 09:55
Cituji vlk samotář:
To by odpovídalo tvému stavu mysli....
Priatelu už zas máš v tom nie malý zmätok. Nemyslím ale pozorujem a pozorovanie ako je i všeobecne známe s myslením nemá nič spoločné. Sám život ma naučil že to vypozorované má vždy podstatne blišie k pravde ako to vymyslené bo jak sa nie náhodou vraví, "Po ovocí poznáte ich"...
+3 # vlk samotář 2017-06-20 12:39
No právě!

Já už několik lidí od rakoviny zachránil.

Do tvého ovoce bych si ale kousnout neodvážil..:-))
+2 # Dědouch11 2017-06-21 09:59
+2 # Illenne 2017-06-24 11:52
Máte pravdu, ale vysvětlujte to těm, co nechtějí chápat. Jakým způsobem jste ochránil několik lidí od rakoviny, to mne docela zajímá. Přeji Vám příjemný den.
+8 # Little 2017-06-19 11:17
Nuž chlórdioxid som skúšal poctivo - 40 kvapiek MMS1 denne pri akútnom zápale dýchacích ciest a to viackrát.
Skúšal som aj chlórnan vápenatý - MMS2, 6 toboliek denne a opäť viackrát pri zápale dýchacích ciest.
NIKDY mi to nepomohlo.
Skúšal som to opakovane v dobrej viere, že len niečo asi robím zle.
Takže ak to niekomu pomáha, nech sa páči.
Ale v žiadnom prípade by som to neodporúčal ako všeobecný liek, čo pomôže každému.
Určite nie na vírusové ochorenie.
+6 # vlk samotář 2017-06-19 13:32
Ano, máš pravdu - když už jsi nemocný, tak to nepomůže, protože to už je na účinky pozdě.

Když máš problémy s chřipkou, nebo jinou nemocí a zvláště zápalem plic, tak si udělej liposomy a předávkuj se jimi.

www.youtube.com/.../

(20 867)

Uvidíš, že tam zaznamenáš účinek mnohem rychleji i bez antibiotik.
+7 # Piovarči 2017-06-19 15:05
Vlku dík
+7 # vlk samotář 2017-06-19 15:25
-2 # Popo 2017-06-20 00:17
Priatelu vlku po pravde som naozaj rád že tak dôverihodná osoba ako ty i tu tie nezmysli s chlórom a jeho oxidmi šíri - aspoň tí darebáci (lenivý luďia) po "semene" skôr vykapú...
+5 # vlk samotář 2017-06-20 02:14
Trepeš [...]iny, Bretschneidre...!

Já se ve svém věku rozhodně už rozmnožovat nebudu a pochybuji, že ostatní zde taky.
Rozhodně se ale nenechám trávit jedy globalistů, abych se vysokého věku nedožil.
Už jsem tu psal několikrát, že nebýt ClO2, tak tu řadu let nejsem, protože felčaři mne chtěli zahrabat.

Že to děláš ty, to je tvůj problém.
Nevyvracej to ale druhým, protože člověk má mít svobodnou vůli se rozhodnout, co je pro něj nejlepší.

Kolik ti platí NWO za tu práci, co pro ně děláš?
-3 # Popo 2017-06-20 10:11
Cituji vlk samotář:
Kolik ti platí NWO...
Priatelu prezradím ti také "malé" tajomstvo, peniaze k životu sú potrebné len pre chudákov. Hmm, kam sa ale na ních "hrabú" tý čo nemajú problém viac sa zaujímať o peniaze tých druhých? Odpovedz si sám...
+4 # vlk samotář 2017-06-20 12:36
Já vím, ty žiješ ze vzduchu, že..?..:-)))

Ale abys věděl, tak já peníze celý život taky na nic nepotřebuji,... .. ale ostatní je po mně chtějí, když si chci něco pořídit, nebo koupit..!
+2 # Dědouch11 2017-06-21 10:06
Netrap ho, vlku.
Dovedeš si představit, kolik koleček hub, musí dovézt providerovi, aby ti mohl odpovědět a mohl tady každému vysvětlit, v čem všem, má nie malý zmätok?
A co teprve zařízení, na kterém to smolí! Ebonitové tyče, taky nejsou zadarmo...
+64 # trton 2016-02-26 00:50
mame tu rostouci armadu definitivne poskozenych a zavrazdenych a jeste vetsi armadu pribuznych, kteri mohou byt schopni cehokolliv....
a je to skoda a velmi vysoka dan za Probuzeni....
+51 # Piovarči 2016-02-26 12:40
No inak to asi nepôjde až začnú vraždiť našich blízkych až potom sa povstaneme. Časť ľudí sa domnieva že to snáď nie je pravda a svet že nemôže byť tak zlý že to len na internete sa píšu blbosti preto že blogeri pozerajú veľa filmov
-4 # Popo 2017-06-18 22:56
Cituji Piovarči:
No inak to asi nepôjde až začnú vraždiť našich blízkych až potom sa povstaneme.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Aj tento článok je o tom že sa to už dávno medzi iným aj touto formou na tvojej vlastnéj rodine páchá a krom toho nekonečného nezmyselného dristanie kol toho čo s tým reálne robíš...?
+12 # Piovarči 2017-06-19 01:10
Šírim informácie ďalej a zásadne odmietam akékoľvek očkovanie a doporučujem otužovanie ako prevenciu a samozrejme idem príkladom
Slnko a voda zdravý spôsob života pohyb v prírode to je to čo používame proti režimu.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
0 # Popo 2017-06-20 00:04
A to je dobre, len pokračuj...
+11 # Přemek 2017-06-18 22:29
Jejich problém byl že se naivně obrátili k veřejnosti bez podezření, že tím si vyslouží ortel. Tak třeba SPCN funguje zcela jinak, přirozeným šířením zdravé výživy buněk mezi přáteli, ti mezi svými přáteli...a to vše za průběžného informačního sdílení. Kdo se pravidelně a komplexně hýbe a baští to, co v běžné stravě chybí a co převažující neutralizuje, ten má slušnou šanci na předlouhé fyzické zdraví.
+20 # Ignác 2017-06-18 22:17
>>> Jsme tak zaměstnáni, roztěkaní, zahlceni informačním šumem, že už to nejsme schopni filtrovat a vlastně jsme nikdy ani nebyli.

Bingo!!! Přidejte k tomu "kulturu", nezbytné "potřeby" (ultra supr spešl mobily, auta s vodotryskem, zeleninu v zimě, co se musí barevně sprejem nastříkat, czenglish, bez které v moderní firmě :) neuspějete, brainstorming a jiný stormcosi ...) a je to.
Máte obraz "člověka budoucnosti"...
Amen.
+59 # Pavel Blaheta 2016-02-26 00:51
Taky jsem radil kamarádkám, které čekaly dítě, aby jej v žádném případě nedaly očkovat dříve než v měsíci dubnu nebo raději v květnu - až je více Slunce a tělo dokáže alespoň něco toho vitamínu si vyrobit a překonat tak tu bariéru.
+42 # acidjoe 2016-02-26 15:12
Cituji Historik:
Pokud vím, tak vitamín D si tělo syntetizuje samo a je důležitý pro tvorbu kostí. Pokud tedy nagalázu přidávají do vakcín a ty potom píchají dětem, výsledek je jasný.
Proč mě nepřekvapuje, že je v téhle souvislosti uváděn známý Projekt depopulace. Odebírání dětí, antikoncepce a "kariéra" jsou taky jeho součástí.


No, tělo si vitamín D sice "vyrábí samo", ale je k tomu potřeba slunečního svitu. Vitamín D se vytváří v kůži. Takže čím méně svítí slunce, tím méně máme vitamínu D. A naopak. Pokud se nemýlím, tak tělo je schopno např. v létě vyrobit až 75 procent vitaminu D. Zbytek se musí dohnat stravou. A té s vitaminem D moc není. Snad vejce, mléko a nějaké vnitřnosti ale ty zas nejsou dobré z jiných důvodů. A jeho nejdůležitější vliv na tělo je právě ta podpora imunity a ne tvorba kostí.
+37 # Sirea 2016-02-26 16:11
Najviac D je v maku, ale aj v kokose, orechoch, syroch... Lenže mliečne výrobky pri trávení "kysnú," a tak sčasti odoberajú vápnik, nikto to naplno ešte nepovedal... Mak však netreba jesť s cukrom, ale s medom, lepšie s rastlinným sladidlom steviou...
+8 # Piovarči 2017-06-19 14:53
Treba sa opalovať a využiť každý pekný deň na slnku pokiaľ to ide
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+25 # Romannn 2016-09-27 20:12
Človek potrebuje denne 5000IU vitaminu D denne. Dokáže ho vyrobiť čiastočne v prípade že telesne funkcie funguju správne čo je u málo ludí, no aj napriek tomu slnečný svit dnes neposkytuje toto mnozstvo vitaminu D vôbec. Mliečne výrobky sú nekvalitne a poskytujú len malé množstvo aj to iba z volne pasenych kráv a surového mlieka. Jediný spolahlivý zdroj je jesť až 3 plechovky sardiniek tyždenne, čo má aj iné výhody. Alternatívou je prijať suplement vitaminu D3 v dobrej kvalite.
-3 # Janík 2016-09-26 21:23
Cituji Historik:
Pokud vím, tak vitamín D si tělo syntetizuje samo a je důležitý pro tvorbu kostí. Pokud tedy nagalázu přidávají do vakcín a ty potom píchají dětem, výsledek je jasný.
Proč mě nepřekvapuje, že je v téhle souvislosti uváděn známý Projekt depopulace. Odebírání dětí, antikoncepce a "kariéra" jsou taky jeho součástí.Pri zvýšenom príjme vitamínu D sa však imunita razantnr znižuje, a to je účelom vakcíny.

Na odstránenie týchto látok, alebo dobudovanie vrodenej imunity je vynikajúci bioaktívny g.........ín

v prípade potreby informácií o dostupnosti:
zdravotnica@centrum.sk
+12 # cocoa darriba 2017-06-18 19:42
ty tajemný debile, jdi do prdele !
+6 # Jarin G. 2017-06-18 22:30
Ten ti těžko odpoví. Ten příspěvek je z roku 2016!
+2 # chromolibden 2017-06-19 16:40
Podle mě je to chyba webu, špatný datum je zobrazen u více příspěvků.
+2 # Jarin G. 2017-06-19 21:03
Když ten článek zavěsili, tak byla hned plná diskuze. Historik měl okamžitě cca 130 laiků. Netuším, kde je chyba.
+3 # chromolibden 2017-06-19 23:51
Jo hochu je to hodně divný, Trton sem už dlouho nepíše a Irena taky. Navíc se k tomu nikdo z nich nevyjádřil.
+6 # foxikus 2017-06-18 20:12
Nagaláza má krátky polčas rozpadu, menej ako 24 hodín.

nutraceutica.sk/.../nagalaza
0 # Sutr 2017-06-18 22:12
Spíš repopulace...:
novinky.cz/.../...
A 2005...:
penize.cz/.../...
+1 # Sutr 2017-06-18 22:14
Spíš repopulace...:

novinky.cz/.../...

A 2005...:

penize.cz/.../...
+73 # Pavel Bystroň 2016-02-25 19:10
Zdeněk Bakala se zbavil OKD a podílu v NWR. Teď se ukazuje, že noví majitelé (mezi nimi bývalý viceprezident Lehman Brothers) mají v ČR stejné plány, jako právě teď realizují na Ukrajině: aeronet.cz/news/zdenek-bakala-prenechal-svuj-podil-v-nwr-americkym-elitam-ktere-staly-v-cele-lehman-brothers-v-cesku-se-rozjizdi-proces-nwo-jako-na-ukrajine/
+95 # Historik 2016-02-25 19:29
Zeman ho včera správně nazval zlodějem a lhářem. Všichni asi ví, že OKD koupil za zlomkovou hodnotu, díky tehdejšímu ministru financí Sobotkovi a díky podpoře a tlačence V. Havla. Těch 40 000 bytů k tomu dostal zadarmo. A že je vyučený dámský krejčový Bakala podivnou figurou a figurkou lidí z NWO, to je taky známá věc.
+48 # r.m. 2016-02-26 20:09
a jestli jsou za ním exLehmani můžeme zodpovědně říci: Ostravsko nám vykradli americký židi.
+11 # Jaris 2017-06-19 04:46
Pokud si pamatuji, tak Vitkovicke zelezarny patrily za prvni republiky zidum bud Rockefellerovi nebo Rothchildovi. Docela mneto rozhodilo, kdyz jsem se to dovedela. Jak je mozne a jak to delaji, ze zidaci sezerou vzdy nejtucnejsi sousta? Poctivost za tim zcela urcite neni.
+55 # Piovarči 2016-02-25 21:34
Je to fatálne

Špecificky v USA sa očakáva nárast počtu nových prípadov rakoviny v trocha menšej miere, ako vo zvyšku sveta. Podľa údajov je v USA každý rok pridaných na zoznam pacientov chorých na rakovinu 1,6 milióna ľudí, a toto číslo má vzrásť o 31% na 2,09 milióna ľudí ročne v roku 2025. Počet úmrtí na rakovinu sa však má podľa očakávaní zvýšiť o 38% za tú istú periódu, čo takmer dosiahne predpovedaný globálny nárast.

„Vo väčšine rozvojových krajín je rakovina druhým najväčším zdrojom úmrtí, hneď po kardiovaskulárn ych ochoreniach, a epidemiologické dôkazy poukazujú na vznik tohto trendu v menej rozvinutých krajinách,“ píše sa na stránke WHO v sekcií Otázky a odpovede o rakovine. „Toto platí konkrétne v krajinách, ktoré sú v štádiu ‘prechodu’, alebo v krajinách so stredným príjmom, ako napr. v Južnej Amerike a Ázií. Viac ako polovica prípadov rakoviny sa už vyskytuje v rozvojových krajinách.“

Krajiny vyvíjajúce sa podľa Západných štandardov sú najnáchylnejšie na rakovinu

Kým výskyt rakoviny na celom svete nesporne rastie, niektoré z najviac postihnutých krajín zahŕňajú miesta ako Čína a India, ktoré sú podľa Západných štandardov rozvojovými krajinami. Napríklad v Indii hrali americké a európske biotechnologick é spoločnosti významnú úlohu pri prechode domácich rastlinných kultúr na geneticky modifikované organizmy (GMO), ktoré úzko súvisia so vznikom rakoviny.

Ľudia nemáte toho všetkého už dosť?
+75 # irena 2016-02-25 19:12
No tak to rozumni lide vedi. Ja se nastesti zachranila. Sice se opakuji. Ale proto abych pomohla i jinym zachranit svuj zivot. NEOCKUJTE SE - LZOU NAM. Najdete si jakykoliv eshop o bylinkach ja uz zustanu u toho co me zachranil - tedy muj oblibenec drbylinka. Opravdu to funguje. Muzete navstivit jeho eshop a zavolat. At mate jakykoliv problem. Od rakoviny po HIV. Ale kazdeho stesti tvurce. Fuj kdyz pomyslim ze diky doktorum jsem mohla byt uz mrt...... ani pomyslet. Ale nejde jen o drbylinku verte hlavne bylinkam. Chteji znas udelat blbecky co budou brat kazdou jejich experimentalni vakcinu. A to vse sem tahne s USA. Ja uz se soustreduji hlavne na ruske vyrobky. U drbylinka na eshopu nema ale kdyz zavolate nebo napisete email tak ma ruske zastoupeni a dovazi primo ze sibire. To jsou uplne fantasticke sampony, cerna mydla. Vse bez chemie. No to je na telo fakt prima.
+29 # Vladimír57 2016-02-25 21:56
Paní Ireno, kolik je třeba keříčků oleandru na potřebné množství jedné dávky? Děkuji V.
+73 # aha 2016-02-25 19:37
zaujímavé je, že tzv. masarykovu generáciu nikto neočkoval - a dožívajú sa - aspoň v mojom okolí požehnaného veku cca okolo 90 rokov, najstaršia mala 97 -
+8 # cocoa darriba 2017-06-18 19:44
nejen zajímavé, ale i logické
+61 # Janina 2016-02-25 20:42
Ano, trefil jste hřebík na hlavičku - Projekt depopulace. Většina dnešních problémů je uměle vyvolávána a cíl je udržovat lidstvo neustále pod tlakem, ve stresu a na hraně přežití, aby jsme neměli čas se zamýšlet o řízení života a světě, ve kterém žijeme.
Není to neúspěch nebo omyl, selhání vládnoucích, jak může na první pohled vypadat, Je to cíl. Jsme tak zaměstnáni, roztěkaní, zahlceni informačním šumem, že už to nejsme schopni filtrovat a vlastně jsme nikdy ani nebyli.
Dle statistiky každý čtvrtý Čech onemocní rakovinou!!! Je to normální, samosebou?
Je to genocida v přímém přenosu - očkování, závadné jídlo, voda, duhové absurdum, alkohol, drogy, pedofilové vystrkují drábky, vraždy pomalu v přímém přenosu.
A hlavní příjemce všech těchto benefitů - děti a mladí lidé. Nesmíme zapomínat, že v čem dítě vyrůstá, to je pro něj normální. A tuto formu-normu si sebou nese do dospělosti.
Při shlédnutí tohoto videa se mi udělalo fyzicky špatně, doporučuji věnovat 5 minut, surové, pravdivé:
www.youtube.com/.../
+29 # Janina 2016-02-25 20:48
Omlouvám se, asi šotek, vloženo dvakrát.
+5 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-18 21:24
Ahoj Jani neomlouvej se i to druhý bylo dost dobrý.
+4 # Jarin G. 2017-06-18 22:34
Lubi, reaguješ na Janinu z roku 2016!
+3 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-19 02:24
Jari dik už to vidim.
+29 # pesimista 2016-02-25 22:28
neni to holt uplne primo k veci a urcite to souvisi :D) pochybovat....b ud to musis najit a nebo to je zrejme ale nechces to videt

...slepost...najivnost...neuveritelnost...uzkost...nervozita...sebelitost...nejistota...nestalost... nepredpovidatel nost... čitelnost ...risk... soutezeni... necilevedomost. ..rizeny chaos ...parazitovani ... nesdileni... tezeni ...podvadeni... krivdeni. .. okradani ...manupulovani ...provokovani. ..zdimani...vyu zivani... zneuzivani a prekrucovani dohod tak aby byli ku prospechu i kdyz se tvari opacne ...inTRIKarit.. . privlastnovani. ..klamani... bombardovani reKLAMy(omezena pamet)...oblbovani...zamestnani(ne jen praci) ...podplaceni ...nevedome experimentovani ...pocit zaseknuti? nenaplneni? ...ci stimuluji vasi ideu (ci jine posahanosti) a podilite se na tom v podstate?...zlo plodi zlo.......alesp on v mem pripade....pric ina nasledku = nasledek priciny...apatie

holt uz jsem se docista zblaznil :) ale treba se nekde vymacnkout .... budte radi ze nejste v moji kuzi...i kdyz nekteri by to jiste potrebovali jako sul....zlomek toho co me tizi...
+24 # Tomáš 2016-02-26 11:03
Zdravím, může mi někdo vysvětlit rozpor v kontrole populace ve vyspělých zemích západu, kde se mohutně tvrdí, jak vymíráme a mezi zeměmi 3.světa, kde zdaleka dle mého soudu takovéto očkování neprobíhá (vzhledem ke stavu zdravotnictví) a jejich příspěvky k nárůstu obyv. jsou enormní (indie apod.)??? Díky
+21 # Piovarči 2016-02-26 12:45
Rodina tam má od 6 do 12 detá a keď polovica umrie je stále 3 až 6 členná
V EU sú rodiny ktoré majú prevažne jedno až dve deti preto vymierame
+25 # Tomáš 2016-02-26 13:06
To stále není odpověď na otázku, proč je třeba regulovat porodnost západních kultur a proč se politicky prodává potřeba migrace, abychom přežili. Je známo, že vývoj lidstva prošel několika krizemi (války, nemoci apod.). V případě, kdy vymírá Evropa a kdy práce se přesouvá na východ kvůli její ceně, nevidím důvod, proč by se měl používat jako argument migrace fakt, že vymíráme. Očekával bych, že pokud bude potřeba nasazovat tyto "léky" někde, bude to v zemích 3.světa.
+13 # Piovarči 2016-02-26 19:32
To ale nech nás neutešuje. Nárast tohoto ochorenia stúpa aj u nás
+24 # r.m. 2016-02-26 20:48
Za pomoci GcMAF dochádza k aktivácii imunity, vyhľadaniu poškodených buniek a k ich zničeniu bez toho aby sme o tom vôbec vedeli alebo niečo cítili. Včasná aktivácia imunity nedovolí pomnoženiu rakovinových buniek nad kritickú hodnotu, kedy sami začnú bojovať proti GcMAF a rafinovaným spôsobom "uspávať imunitu" /pôsobenie nagalázy vysvetlíme v samostatnom článku/. GcMAF má v súčasnosti asi 20 známych mechanizmov biologického pôsobenia, z toho 6 mechanizmov priamo zasahuje rakovinový proces.
-
nutraceutica.sk/.../...
GcMAF– skratka pre globulínový komponent aktivačného faktora makrofágov. Nepostrádateľný proteín tvoriaci sa v ľudskom tele, zabezpečujúci funkčnosť imunity.
-
Nagaláza je proteín s enzymatickou aktivitou, vytváraný rakovinovými bunkami a vírusmi (HIV, hepatitída B, hepatitída C, chrípka, herpes, Epstein-Barr vírus, a ďalšie). Nagaláza je skrátený názov pre systematický chemický názov alfa-N-acetylga laktozaminidáza .
+20 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-18 19:51
Jak to maj udělat , když lidi nechtěj umírat a planeta patří páníškovi a jeho chazarsko-fašou nským miláškům a nějak se přemnožili ty nevyvolený druho a třetiřadní ale je to humální pích a je to .Zednářští satanisté vědí nejlépe, kdo může a nemůže žít.
+13 # John Maxwell 2017-06-18 21:05
Přesně tak ....
Glyfosát a postupy povolování Evropský parlament 13. 6. 2017
www.youtube.com/.../

Pro informaci ... o Lithiu je rozhodnuto stát bude mít lejno ...Ve středu 14.6.2017 odklepla vláda Lithium miliardáři Janečkovi na místo státní těžební firmy Diamo.

Sice mimo téma
Ruský svět, nebo ruský pochod? aneb jak se Rusko nenechalo vlákat do pasti k sebezničení...d odal bych
Zatímco jsme denně mediálně masírováni mýtem zvaným „ruská hrozba“, v Ruské federaci naopak zaznívají hlasy kritizující údajnou neochotu země hájit byť „jen“ zájmy milionů Rusů, kteří po rozpadu SSSR zůstali za hranicemi federace. Proč je postsovětské Rusko tak „laxní“, jaké jsou příčiny a – pro někoho překvapivé – důsledky tohoto přístupu, vysvětluje v souvislostech znamenitý analytik Rostislav Iščenko. Eurasia24.cz přináší překlad jeho textu, který v Rusku vzbudil značný ohlas ....
eurasia24.cz/.../...
+6 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-19 02:07
Maxi jestli to je přikleplý Janečkovi tak je to v riti
Já jenom vím , že má přikleplou už vytěženou hlušinu.
Ale jestli to co je v zemi tak amen s nima jsme už téměř v pekelné prdeli a nic tady není podle nich naše.To je na vidle a na Prahu
+2 # Sutr 2017-06-18 22:07
Spíš repopulace...:
novinky.cz/.../...
A 2005...:
penize.cz/.../...
+12 # .lak 2017-06-18 22:15
K druhému příspěvku v eu sedí toto:
www.google.com/.../
+4 # Věra Štimová 2017-06-18 22:13
Pomoc v tom, abychom přežili, je snad už jenom v prosbě Otci a Matce, Rodiče našich Duší, prosíme dejte nám trochu té vaší odvahy, moudrosti, lásky a naděje k tomu, abychom s vámi, kteří znají vše o této planetě, mohli vypudit ty vyžírky i s jejich rakovinou, jedy a chováním tam, co si vymodlili. Obava že jsou v prd..li, je na místě. Hadi pitomí.
+3 # foxikus 2017-06-18 22:37
pojebaný pussy

U.S-Led Coalition Shoots Down Syrian Warplane
+3 # foxikus 2017-06-18 22:47
Iran Launches Missile Strikes Against "Terror Bases" In Eastern Syria
0 # Vsemocny 2017-06-18 22:57
Cituji Janina:
Ano, trefil jste hřebík na hlavičku - Projekt depopulace. Většina dnešních problémů je uměle vyvolávána a cíl je udržovat lidstvo neustále pod tlakem, ve stresu a na hraně přežití, aby jsme neměli čas se zamýšlet o řízení života a světě, ve kterém žijeme.
....


A nyní otázka. Kdo nám za to může? Můžeme to ovlivnit: goo.gl/29fqnV (sekce Učení) a nebo jen tak přiživovat ty emoce co takto média šíří?

Takže kdo je ve výsledku tím postiženým? Jsme to my a nebo oni?

+2 # ctenar 2017-06-19 08:19
recyklovane clanky oznacte laskave tremi sipkami v kruhu, dekuji
+3 # Sims. 2017-06-19 10:32
Stále se nemohu dočkat, kdy přijde ten Boží trest, protože tohle již není možné pominout bez trestu. Ale ono nic, takže se asi rouhám. Tento svět je opravdu hnusný, když se neštítí likvidovat takovou formou děti. Napadá mne Čapkova Matka, malé usmrkané děti.
+8 # Piovarči 2017-06-19 14:54
To nie je celý svet to sú len určitý ľudia - najhorší z ľudí ktorých treba po práve odsúdiť a pozatvárať.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás