Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVláda USA věnuje tajnou Teslovu technologii OSN do plánu udržitelného rozvoje

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vláda USA věnuje tajnou Teslovu technologii OSN do plánu udržitelného rozvoje

Wireless energy transfer (WET) čili bezdrátový přenos energie je přesun elektromagnetické energie přenášené z centrálního energetického zdroje bez použití propojovacích vodičů. Teslovy pokusy s cívkami, jež WET umožňovaly, proběhnuvší krátce po roce 1900 v Coloradu byly předchůdcem „vynálezů“ na tomto poli z dnešních dnů. Po Teslově smrti zkonfiskovala vláda USA veškerou dokumentaci týkající se jeho experimentů a utajila ji. Vláda USA zadržovala tuto technologii v utajení od 50. let.

V Británii je poprvé komerčně dostupná bezdrátová nabíječka elektrických aut pomocí indukčního přenosu. Rozbíhající se korporace HaloIPT tuto technologii nasadila v určitých oblastech u anglických dálnic a parkovišť. Elektromobily se nabijí automaticky, stačí jen zapnout integrovaný přijímací blok.

I General Motors (GM) investovala 5 milionů dolarů do bezdrátového nabíjecího zařízení zvaného PowerMat, které se používá k induktivnímu nabíjení, které přenáší elektrickou energii přes magnety bez jakéhokoliv skutečného fyzického propojení. Jelikož GM teď vlastní vláda USA, tak jejich nová zařízení mohou mít více co dělat se skrytým uvolněním Teslovy technologie.

Marin Soljačić, asistující profesor na MIT, když hledal způsoby bezdrátového přenosu energie se zaměřil na přenos energie na střední vzdálenosti pro přenosná zařízení, jako mobily, PDA a notebooky. Využíval jevu zvaného rezonanční vazba. Soljačić je schopen k dosažení výměny energie vyladit dva předměty na tu samou frekvenci vlastních kmitů.

Magnetická rezonance může volně přenášet magnetická pole s jen malým vlivem na okolní prostředí. A  právě tato technika zařízením umožňuje to automatické bezdrátové nabíjení.

Sojačić přilákal pozornost ministerstva obrany USA (DoD); a to teď financuje další projekty ke zdokonalení této technologie. Podle jejich Provozní zprávy o rozpočtu na energetické certifikace pro finanční rok 2012 experimentálně zkoumají zajišťování energetických potřeb vojenských operací. Ve jménu národní bezpečnosti DoD „přímo podporuje vojenské operace, které za účelem úspěchu mise vyžadují neustálý přísun energie.“ Technologie WET zjevně uspokojení těchto potřeb urychluje.

Ve spojení se „Zákonem o zmocnění k národní obraně z roku 2009 (NDAA) přímo jmenovaný ředitel operačního energetického plánování a programů u DoD … koordinuje a dohlíží nad programovými aktivitami vztahujícími se k realizaci operačních energetických strategií, výzkumu, vývoji a investicím“ za účelem výlučného použití vládou USA.

Dr. Heinz Schandal, vedoucí výzkumník sociálních systémů, institucí a veřejné správy v Programu sociálních a ekonomických věd na CSIRO Trvale udržitelné ekosystémy pracuje s vládami a místními komunitami v Austrálii a Asijsko-pacifickém regionu, aby vypracovali „doporučení“ průmyslovým i rozvojovým národům týkající se jejich vztahů k trvalé udržitelnosti.

I Projekt milénia Amerického výboru pro Universitu Spojených národů se obrací k WET jako k odpovědi na globální energetické potřeby. Sojačićova technika rezonančního přenosu magnetickými poli je perfektní technologií k dalším krokům OSN k dosažení vlády nad světem za využití elektřiny.

OSN hanobí emise oxidu uhličitého jako přímou příčinu globálního oteplování (ač byla tato teorie vědeckými empirickými daty už vyvrácena). S bezdrátovým přenosem energie, tvrdí Jerome Glenn ředitel Projektu milénia, že odvrátí ty „potenciálně katastrofické“ problémy a nakonec otevřou cestu pro nové energetické zdroje jako jsou solární panely na oběžné dráze Země.“

Financování pro toto nové úsilí o kontrolu ze strany OSN pochází od Národní vědecké nadace (NSF) ve spolupráci s Národní úřadem pro aeronautiku a vesmír (NASA) a s Institutem výzkumu elektrické energie.

V podstatě jde o to, že vláda USA pracuje s OSN na vývoji technologií bezdrátových přenosů energie k urychlenému využití OSN.

Podpora vlády USA tomuto spiknutí za globální vládu OSN tento kdysi nezávislý národ zapřahuje do spolupachatelství pochodu globalistické elity ke světové vládě.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+13 # FUCK OFF 2012-06-24 17:41
Těžko nějak uvažovat nad tématem utajených technologií dokud jsou utajené...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Pavol Timkovič 2012-06-25 09:10
toto Vám odporúčam prečítať:

www.chromik.wz.cz/.../

pochopíte mnoho súvislostí o svetovom dianí a jeho smerovaní
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # YU 2012-06-25 17:58
Co se tu zas snažej nabulíkovat? Že tuhle techniku chcem (respektive máme chtít pač je to s nádechem "tesloviny", kterou tomu šikovně dodala mediální PR?)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Karel 2012-06-25 22:48
Skvělé stránky ale jako super zdroj doporučuji
www.narodnisjednoceni.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Gogo 2012-06-26 22:30
Článek to přehání, přenášení energie pomocí indukce se používá sakra dlouho a všude. Co myslíte že dělají transformátory, indukční pece, vařiče a kdoví co ještě ! :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Cheche 2012-07-09 15:32
Blábol.

:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Josef Mezihorák 2012-07-23 00:47
Jomez
Je zřejmé, že ti, co s "vytřeštěným zrakem" píší o Teslových vynálezech pro bezdrátový přenos energie vůbec nic neznají ze základů elektrotechniky . Elektrotechnika prošla od dob N. Tesly významným vývojem. Vše co píší o bezdrátovém přenosu energie, "chytání" a využití statické elektřiny z blesků, "čistá" energie apod. jsou nesmysly. Zde není naděje na žádné revoluční objevy. Bezdrátový přenos je normální přenos indukcí prostřednictvím střídavého magnetického pole. Je teoreticky i prakticky objasněn a inženýrsky využíván déle než 100 let. Jedná se indukční vazbu mezi dvěma obvody prostřednictvím střídavého magnetického pole. Na tomto základě pracují běžné transformátory, elektrické stroje (motory) a jiná elektrická zařízení; v radiotechnice se běžně požívají vázané rezonanční obvody. Jestli se pisálkové odvolávají na projekty NASA, jde o mystifikaci autorů, kteří články píší nejspíše k datu 1. dubna ("aprýl) pro pobavení. Na druhé straně je pochopitelné, že různé tzv. magazíny z těchto nesmyslů žijí, jak by si jinak zajišťovaly odbyt - jen přes neznalost lidi, kteří rádi čtou o různých záhadách. Jestli NASA a OSN něco financují, potom je naprosto zřejmé, že motivací je zabezpečit peníze (granty) pro různé vědátory, aby si zajistili práci až do důchodu. Schavalující úředníci (tzv. ekonomové), kteří nerozumí ani ekonomice, natož fyzice, jim to sežerou i s navijákem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # heth 2012-07-27 21:27
doporučuji diskusi pod stejným článkem na freeglobe.parlamentnilisty.cz
je tam vysvětlení
Toto je jen rezonanční přenos, tesla psal ve svém patentu úplně o něčem jiném (i když to na obrazku vypada trochu podobně)
tedy žádná odtajená teslova technologie se nekoná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Ondřej Kružík 2012-10-20 10:13
omlouvám se za svoje výrazy,a sou to ku*vy zas*aný! pořád jenom nějaký tajemství... kdyby pustili na svět všechny takovýhle vynálezy, všechno by bylo daleko jednodužší... a že by to používali teroristi už taky není výmluva, terorismus je mýtus vymyšlenej nějakou pi*ou v tý slavný USA ... Tesla byl génius a ti lakomci co na tom chcou jenom vydělávt si to střežej jak oko v hlavě, vyjebanci...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jarosgl 2012-12-18 14:26
usa su velmi mili :D odovzdali to co zostalo a co nieje zaujimave tak ako dnes biblia osklbana upravena kniha bes kluca
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # op 2012-12-20 08:54
uz i novej samsung bude mit nabijeni bezdratovy jsem na to zvedavej...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás