Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPlán globalistů: Bumážkové restrikce pohybu policejního státu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Plán globalistů: Bumážkové restrikce pohybu policejního státu

Aparátčíci Evropské unie připravují pro Evropu restrikce pohybu po odchodu Řecka. Z dnešního Associated Press:

V úterý řekl Olivier Bailly, že by mohlo dojít k  omezení pohybu lidí a peněz přes národní hranice uvnitř EU, pokud to bude nutné k ochraně veřejného pořádku nebo veřejné bezpečnosti – nikoliv však na ekonomickém základě.

„Někteří lidé už na těchto scénářích pracují,“ sdělil, odmítl ale identifikovat jednotlivce či organizace.

Bossové financí EU už diskutovali o kontrole vybírání z bankomatů, podrobení občanů členských států tvrdým pohraničním kontrolám a uvalení kontroly kapitálu „jako nejhorší možný scénář, kdyby se snad Athény rozhodly opustit euro,“ hlásí Reuters.

Banksteři si dělají vážné starosti kvůli druhým řeckým volbám 17. června a pracují na „nouzovkách“,  kdyby snad ve druhých volbách zvítězila levicová koalice SYRIZA a zvedla se tak pravděpodobnost, že Řecko nakonec zradí vykoupení od EU/MMF a odvrhne evropskou měnu.

SYRIZA je řecká zkratka pro Koalici radikální levice. Primárně se skládá z demokratických socialistů, levicově zelených skupin a maoistů, trockistů a eurokomunistických organizací.

Tato politická strana je v řeckém parlamentu druhou  největší. Během voleb 2012 miliony vykořeněných voličů trpících zbídačováním uvaleným bankstery hlasovaly pro SYRIZA, jež čtyřnásobně rozšířila počet sedadel. Počátkem tohoto měsíce se tato skupina registrovala jako jediná strana, místo aby byla koalicí a získala tak dodatečných 50 míst, což z ní podle řeckého volebního systému učiní největší volební stranu.

Vůdce SYRIZA Alexis Tsipras volá po zavržení vykoupení od EU-MMF. Tsipras řekl, že nutit Řecko, aby vracelo miliardy eur v záchranných půjčkách, Řecko přivede ke kolapsu.

„Bude-li jedna ze 17 zemí přivedena ke kolapsu … tak už ten požár bude neuhasitelný a neomezí se pouze na Řecko a jižní země … Eurozónu to zlomí, a to nebude v zájmu nikoho,“ prohlásil během tiskové konference.

V pondělí měli centrální banksteři EU shon, aby zabránili výběrovému nájezdu na španělské banky, jelikož tyto se už potácely na pokraji zkázy.

„Břemeno rekapitalizace insolventních bank nebo ztrátové akvizice solventními bankami spadne na španělské občany,“ řekl Karl Whelan ekonom z University College, Dublin. „Proto by oznámení z tohoto týdne mohlo také skončit tak, že Španělsko bude zatím vyloučeno z trhu s vládními dluhopisy.“

Fitch Ratings minulý týden srazili španělský kreditní rating na BBB, tj. těsně nad stavem braku na trhu cenných papírů.

Tato třetí největší ekonomika EU rovněž usiluje o vykoupení. Itálie věří, že dohoda o pomoci Španělsku představuje „dělící filtr“, který oddělí Španělsko a Itálii od skupiny těžce předlužených zemí EU v čele s Řeckem, které v tom vede. Italský „veřejný dluh“ v současnosti obnáší 120 % jejího HDP.

Banksteři varují, že Itálie bude následovat Řecko, Irsko, Portugalsko a Španělsko a nakonec usilovat o pomocné balíčky, což EU začne potápět.

Teď to vypadá, že EU uvalí nějaký druh policejních aktivit, aby svým občanům zabránili vybírat peníze z bank a zabránili jim prchat ze země, jelikož poté, co se začne jedna země za druhou hroutit, vypukne chaos.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás