Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAdvokát „antidemokratické” světové vlády se účastní Bilderbergu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Advokát „antidemokratické” světové vlády se účastní Bilderbergu

Dopisovatel FT Rachman načrtl plán na globální diktaturu OSN

Dopisovatel Financial Times Gideon Rachman se letos zúčastnil konference skupiny Bilderberg 2012 bezpochyby proto, aby pokročil s agendou, kterou protlačoval ve článku ve FT z roku 2008, v němž argumentoval, že „je vše připraveno“ k uvalení diktátorské světovlády technokratické elity.

Rachmana spatřil vstupovat na konferenci v Chantilly ve Virginii žurnalista londýnského Guardian Charlie Skeleton.

Ve svém článku z roku 2008 A teď ke světové vládě Rachman přiznal, že plán elity na globální vládu má z podstaty nedemokratickou povahu.

„Internacionální forma vlády má sklon být efektivní pouze, když je antidemokratická,“ napsal s poukazem na neustálé odmítání expanze EU, když byla tato otázka předkládána voličům. „Unie dělala rychlejší pokroky, když dohody s dalekosáhlou působností odsouhlasili technokraté a politici – a pak je protlačili, aniž by došlo k přímým předkládáním voličům,“ dodal Rachman.

Rachmanova světová vláda by fungovala jako Evropská unie. „Byla by to entita s charakteristikou podobnou státu opírající se o soustavu zákonů. Evropská unie už zřídila kontinentální vládu pro 27 zemí, což by se mohlo stát modelem. EU má nejvyšší soud, měnu, tisíce stran zákonů, ohromné občanské služby a schopnost vyslat vojenskou sílu,“ napsal.

Autoritářská globální vláda by navíc uvalila „právně závaznou dohodu o klimatické změně dohodnutou pod patronací OSN a vytvořila by 50 000 vojsko OSN k udržování míru,“ tvrdí Rachman.

Rachman rovněž poznamenává, že taková agenda by se musela zřizovat pomocí eufemistického jazyka, aby se vyhnula tomu, že „lidé v Americe se chopí svých pušek v rádio talkshow Heartland“.

Dopisovatel FT též vysvětlil, jak už je nyní uvalení světové vlády „průchodné“, protože by šlo daleko snadněji ospravedlnit finanční krizí, „globálním oteplováním“ a „globální válkou proti teroru.“

Rachmanovo volání z roku 2008 po tom, aby globální ekonomiku dostali na starost autoritářští technokraté jakožto přípravu k oficiálnímu zrození globální vlády, je dnes již záležitostí, s jejíž realizací se daleko pokročilo, když už jsou ekonomiky Francie, Irska, Německa, Belgie, Itálie, Řecka spolu s MMF a Evropskou centrální bankou pod okupací bankéřů z Goldman Sachs.

Vyzval jsem Rachmana, aby o svém názoru, že „všechno je už připraveno“ k uvalení autoritářské světové vlády jeho kamarády z Bilderbergu, debatoval. Přečtěte si ten e-mail níže.

Gideone,

Myslím, že tvůj přítel, válečný zločinec Henry Kissinger byl k myšlenkám, které jsi načrtl ve svém článku „A teď ke světové vládě“, vnímavý, že?

Jé, omlouvám se, zapomněl jsem, že více než 100 světových mocenských handlířů letělo tryskáčem přes půl světa, aby si tři dny dávali jen dobrou večeři a zahráli golf.

Tak kdy se tvoje zpráva o Bilderbergu 2012 objeví v FT?

Vím ale, že Wolfie (Martin Wolf – šéfredaktor FT a člen Bilderbergu) by takové kacířství nikdy nedovolil.

Byl jsi také jedním z těch snobů, co nás označovali za šváby?

No tak, Gideone, pořád je ještě čas, aby ses odvrátil od temné strany.

Vyzývám tě, abys to prodebatoval na televizním Alex Jones Show – máš na to chuť?

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+9 # Fannyx 2012-06-06 11:54
Kdopak tam letos jede za nás? :-) Kníže by tam moc platný nebyl, protože by to zase prochrápal :-)
+9 # Miloslav 2012-06-06 13:48
Toho teroristu, jehož bomba by bouchla pod Billderbergem, bych odsoudil v nejnižší možné sazbě.
+3 # Vašek 2012-06-06 21:27
co jsem četl seznam účástníku, tak tam tentokrát nikdo za nás není-alespoň dle seznamu
0 # Pavel Blaheta 2012-06-07 17:58
Jak to říkal Josef Švejk - "To chce klid". OSN se nemůže stát tou mocí, která bude diktovat světu, protože nemá tu praktickou moc a sílu svá přidrzlá a přiblblá nařízení vynutit na všech suverenních státech. Totalitu může zavést jen ten kdo má faktickou moc a tu mají na Zemi mom. USA - cca 65 procent vojenské síly a jen o ten zbytek se dělí ostatní země.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás