Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUncategorised

Sociální sítě

Reklama

Uncategorised

Napsali o nás

ZEN magazín, 15.10.2012 (ZEN magazín je stylový měsíčník, který vychází spolu s deníkem Mladá fronta E15.)

SANA 8. 2. 2013 (Czech Website Posts Russian Documentary on Reality of Events in Syria)

SANA 28. 2. 2013 (Mikdad Briefs Czech Media Delegation on Political Program)

Mladý podnikatel, 18. 4. 2014 (Na AC24.cz píšeme tak, jak nám dovolí naše současná úroveň vědomí) 

E15, 19. 1. 2017 (Netvrdíme, že víme, jak se věci přesně dějí, hájí se majitel webů s „alternativním zpravodajstvím“)

Exanpro, Exclusive Intelligence - Odborná způsobilost, nezávislost, nestrannost 4. 9. 2017 (Neoprávněné, nekvalifikované a účelové posudky na téma tzv. dezinformačních webů)

Tiráž

Domácí přispěvatelé

Erik Best

Vystudoval politologii na Georgetown University, ruštinu na Middlebury College a v roce 1987 získal titul MBA na University of North Carolina at Chapel Hill. Profesí novinář, žijící v České republice od roku 1991, a také vydavatel zpravodajského bulletinu Fleet Sheet.

Ivo Vašíček

V rámci své praxe poradce managementu poznal a řeši a řešíl vnitřní procesy mnoha firem a organizací. Současné probémy vnímá, jako neschopnost přizpůsobení se nové technologické realitě digitálního věku. Místopředseda českých Pirátů.

Jan Dungel

Malíř a ilustrátor ve svobodném povolání. Vystudoval biologii na Masarykově univerzitě v Brně. Ilustroval na padesát knih, pohádek pro děti i beletrii. Nejraději ilustruje knihy o přírodě, mnohé byly publikovány jak v České republice, tak v Německu, Nizozemsku, Anglii, Francii, Polsku, Kolumbii či Venezuele. Od roku 1992 pravidelně pobývá v Amazonii, kde se věnuje malování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Web: jandungel.com

Jan Dvořák

Soukromý investor zaměřující se na makroekonomickou analýzu a drahé kovy. Zakladatel a hlavní přispěvatel serveru proinvestory.cz.

Jan Hnízdil

Internista a rehabilitační lékař, autor či spoluautor publikací „Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, "Mým marodům" a dalších. Věnuje se komplexní, psychosomatické medicíně. Působí v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

Jan Jílek

PhDr. Jan Jílek vystudoval psychologii. Sbíral zkušenosti jako psychologický poradce pro mezinárodní klientelu podnikatelů, manažerů, právníků, diplomatů a umělců, jednotlivců, týmů i celých firem v ČR a jinde v Evropě a v USA. Profesi psychologického poradce a kouče se věnuje dodnes.Mimo psychologické praxe se desítky let zabývá prací s energií, mimosmyslovým vnímáním, léčitelstvím a intuicí. Web: energie-mista.cz

Jana Lorencová

Novinářka, reportérka a bývalá redaktorka ČT. Pochází ze Znojma, ale už léta žije v Ostravě. Po pauze, vynucené normalizací se vrátila k tomu, co považuje za hlavní náplň svého života. K novinařině, především investigativní, neboli pátrací. Takže v reportážích pátrá po tom, co zavání korupcí, tunelováním a vším, s čím se většina občanů nechce smířit. Vadí jí bezmoc a pohrdání právy občanů. Vadí jí arogance politiků i to, jak rychle zapomínají na sliby, které svým voličům dávali, když se ucházeli o jejich přízeň. Webové stránky: janalorencova.cz

Jaroslav Kuchař

V profesním životě strategický konzultant pracující především pro domácí firmy s jasným vlastnictvím a dlouhodobou vizí. Ve veřejném prostoru zakládající člen občanské iniciativy Vyměňte politiky.cz.

Ľubomír Huďo

Známý slovenský novinář si svou odvahou psát a mluvit o takzvaných nepříjemných tématech vysloužil nálepku kontroverzního a konspiračního novináře. Kvůli svým postojům musel mnohokrát bojovat s nadřízenými, a to už od začátku své novinářské dráhy. Jak sám říká, vždy plaval proti proudu a nemíní na tom nic měnit.

Luboš Drobík

Autor se více než dvacet let pohybuje ve světě byznysu a tzv ”mocných lidí”. Svými články a názory se snaží dlouhodobě o nápravu věcí ve společnosti i navýšení vědomí každého člověka. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Margit Slimáková

Odbornice na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii v USA. Šíří osvětu, publikuje, přednáší a organizuje semináře. Na svém webu www.margit.cz nabízí pravidelný blog, encyklopedii a první pomoc při řešení zdravotních potíží. Prosazuje Zdravý talíř jako náhradu zastaralé výživové pyramidy. Pomáhá při zavádění zdravé výživy ve školách, institucích a firmách. Po 10 letech v zahraničí žije nyní s rodinou v Praze. Vyznává názor, že základem zdraví není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobrá nálada.

Marie Copps

Česká módní návrhářka, výtvarnice, floristka, zakladatelka projektu Give Help a Chance – FASHION FOR HELP. Od roku 1999 žije a pracuje v kanadském Torontu. Webové stránky: manualosobnihouspechu.czmariecopps.com.

Markéta Šichtařová

Ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., spoluautorka knihy o dnešní politické a ekonomické realitě ,,Všechno je jinak"

Robert Pelikán

Advokát a vysokoškolský učitel. Byl navržen ministrem průmyslu a obchodu do rady Českého telekomunikačního úřadu, návrh ovšem neprošel vládou s odkazem na blogy, ve kterých vládu kritizoval. Je tak oficiálně uznaným disidentem a současným ministr spravedlnosti.

Stanislav Novotný

Bývalý policejní prezident a současný předseda Asociace nezávislých médií.

Vlastimil Podracký

Spisovatel a publicista. Vydal knihy: Pozor na tunelování, Občanská obroda, Návrat k domovu, Hrdinům se neděkuje (životní příběh Vladimíra Hučína), Žluté nebezpečí, Poslední člověk, Temná komora, Sodoma Gomora a Nadčasový humanismus. Příležitostně publikuje články.

Překladatelé:

Miroslav Pavlíček

Zahraniční přispěvatelé

Adrian Salbuchi

Argentinský politický analytik, publicista, veřejný mluvčí, rozhlasový a televizní komentátor.

Anthony Wile

Finanční analytik a editor listu Daily Bell, orientovaného na volný trh.

Alex Newman

Zahraniční dopisovatel The New American, v současnosti sídlí v Evropě. Lze se na něj obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bob Chapman

Finanční analytik a editor finančního týdeníku International Forecast. Další materiály na webu: news.goldseek.com

Colin Todhunter

Pochází ze severozápadní Anglie, prožil však už mnoho let v Indii. Napsal řadu publikací. Jeho stránka East by Northwest: colintodhunter.blogspot.com

Danny Schechter

Patolog mediálního zpravodajství píše Newsdissector.net.blog. Rozsáhle psal a dělal filmy o finančních zločinech. Je hostitelem rádiové show na PRN.fm a častým dopisovatelem Global Research.

Daniele Scalea

Spolu-šéfredaktor italského review Geopolitica a vědeckým sekretářem Institutu pokročilých studií v geopolitice a podpůrných vědách - Institute of Advanced Studies in Geopolitics and Auxiliary Sciences (IsAG) v Římě.

Dean Henderson

Je autorem knih: Velcí olejáři a jejich bankéři v Perském zálivu, Čtyři jezdci, Osm rodin a jejich globální zpravodajství, Síť narkotik a teroru a vděční chudáci: Revoluce v 50 zemích.

Deepak Tripathi

Britský historik, novinář a badatel se zvláštním ohledem na jižní a západní Asii, terorismus a politiku Spojených států. Jeho webové stránky deepaktripathi.wordpress.com.

Dr. Paul Craig Roberts

Je otcem Reaganomiky a bývalý šéf politiky ministerstva financí. Je esejistou a býval před tím redaktorem Wall Street Journal. Jeho poslední kniha – Jak byla ztracena ekonomika: Válka slov - “How the Economy Was Lost: The War of the Worlds” detailně rozvádí, jak se Amerika rozpadá. Vydal také Tyranie dobrých úmyslů a vede webovou stránku Institut pro politickou ekonomii.

Ellen Brown
Prokuristka a presidentka Public Banking Institute
. V poslední ze svých jedenácti knih V pavučině dluhů - InWeb of Debt ukazuje, jak si soukromé kartely od samotných lidí uzurpovaly moc vytvářet peníze, a jak je my lidé můžeme získat zpět. Její webové stránky jsou www.webofdebt.com a www.ellenbrown.com.

Gerald Celente

Proslulý trendový prognostik z USA, zakladatel Trends Research Institute. Předpověděl burzovní krach roku 1987, rozpad Sovětského svazu, asijskou měnovou krizi sklonku devadesátých let i aktuální finanční krizi.

Israel Šamir

Moskevský dopisovatel Conterpunch, komentátor RT a pravidelný dopisovatel pro největší ruský deník KP.

James F. Tracy

Docent mediálních studií na floridské Atlantic University. Osobní blog: memoryholeblog.com

John de Nugent

Autor je bývalým učitelem na “US Marine and Army NCO”, spisovatel a publicista žijící v Pittsburghu ve státě Pensylvania v USA.

John Kozy

Profesor filozofie a logiky v důchodu, který píše o sociálních, politických a ekonomických problémech. Po službě v US Army během korejské války strávil 20 let jako univerzitní profesor a dalších 20 let pracoval jako publicista. Vydal komerční učebnice formální logiky i v akademických žurnálech a v několika komerčních magazínech a napsal hodně fejetonů pro noviny. Navštívit jeho domovskou stránku můžete zde: jkozy.com.

John R. Taylor

Hlavní investiční ředitel u FX Concepts.

Jonathan Turley

Profesore práva veřejného zájmu na Sahpiro na George Washington University.

Julian Rose

Britský průkopník organického farmaření, spisovatel a aktivista. V současnosti je prezidentem Mezinárodní koalice za ochranu polského venkova“. která vede boj proti GMO v Polsku. Je autorem „Měnící se kurz pro život – místní řešení globálních problémů“. www.changingcourseforlife.info

Mac Slavo

Redaktor a dopisovatel SHTFPlan.com

Mahdi Darius Nazemroaya

Sociolog a cenami ověnčený publicista. Je členem - výzkumníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG) v Montrealu. Specializuje se na Střední východ a Střední Asii. Byl přispěvatelem i hostujícím diskutujícím ohledně širšího Středního východu v četných programech a mezinárodních sítích jako Al Jezeera, Press TV a Russia Today. Nezemroaya byl rovněž svědkem „Arabského jara“ v akci v Severní Africe. Když pobýval v Libyi v terénu i během bombardovací kampaně NATO, stal se v Tripolisu reportérem několika mediálních zdrojů. Posílal klíčové zprávy přímo z libyjského terénu i pro Global Research a byl speciálním dopisovatelem investigativních programů Flashpoints (Ohniska) pro Pacifický syndikát, který vysílá z Berkley v Kalifornii. Jeho spisy byly publikovány ve více než deseti jazycích. Píše rovněž pro Strategic Culture Foundation (SCF) sídlící v Rusku v Moskvě.

Moeen Raoof

Konzultantem pro humanitární a nouzovou pomoc a analytik konfliktů. Před invazí do Iráku provedl vyšetřování Bushova tvrzení o žlutém koláči pro Irák, přičemž cestoval do Nigeru současně s misí velvyslance Wilsona.

Michel Chossudovsky

Kanadský ekonom, poradce, novinář a spisovatel literatury faktu. Je profesorem ekonomie na univerzitě v Ottawě. Redaktor Centra pro výzkum globalizace, které spravuje stránky na www.globalresearch.ca

Mike Whitney

Častý dopisovatel do Global Research. Autorsky přispěl do Beznaděj: Barack Obama a jeho politika iluzí brzy vyjde u AK Press.

Nick Turse

Člen redakční rady TomDispatch.com, kde tento článek původně vyšel. Jeho poslední kniha Případ stažení z Afghánistánu, The Case for Withdrawal from Afghanistan (Verso Books), který svádí dohromady vedoucí analytiky z celého politického spektra, právě vychází ve druhém vydání. Turse je v současnosti kmenovým pracovníkem Harvard University’s Radcliffe Institute. Jeho webová stránka je NickTurse.com.

Nile Bowle

Dopisovatel a fotožurnalista na volné noze; je pravidelným přispěvatelem do Land Destroyer Report

Paul Kahnert

Člen CUPE One a mluvčí Ontario Electricity Coalition.

Pepe Escobar

Je autorem Globalistan: How the Globalized World is Dissolving into Liquid War – Globalizace: Jak se globalizovaný svět rozpouští do kapalné války (Nimble Books, 2007) a Red Zone Blues: a snapshot of Baghdad during the surge – Rudé zóny modrají: pohledy na Bagdád během náporu. Jeho poslední kniha se zrovna chystá: Obama does Globalistan – Obama dělá globalizaci (Nimble Books, 2009).

Peter Phillips

Profesor politické sociologie a sociálních hnutí na Sonoma State University. Je prezidentem projektu Zcenzurováno Nadace za mediální svobodu a spolumoderátorem týdenní show Zcenzurováno na KPFA spolu s Mickeyem Huffem.

Robert Parry

Vyzradil mnohé z příběhu Irán-Contras v 80. letech Associated Press a Newsweek. Jeho poslední knihou je Až po krk: Katastrofické prezidentství George W. Bushe, tu napsal spolu s jeho dvěma syny Samem a Natem a lze si ji objednat na neckdeepbook.com. Jeho dvě předchozí knihy Tajnosti a privilegia: Vzestup dynastie Bushů od Watergate až po Irák a Ztracená historie: Contras, Kokain, ‚Projekt pravdy‘ v tisku tam lze rovněž sehnat.

Sam Gindin

Učí politickou ekonomii na York University a je autorem knihy před vydáním The Making of Global Capitalism.

Saman Mohammadi

Dopisovatel a redaktor The Excavator Blog

Shamus Cooke

Sociální pracovník, odborář a dopisovatel Workers Action.

Stewart A. Swerdlow

Celosvětově žádaný autor a přednášející. Má tu schopnost vidět energetická pole a osobní archetypy stejně dobře, jako umí číst pořadí DNA a myšlenkové pochody. Svou silnou intuici, dosahující dokonce i do paralelních realit, používá k vyučování Univerzálního zákona, aby pomohl ostatním vyřešit jejich životní problémy. Jeho prastrýc, Yakov Sverdlov, byl 1. prezidentem Sovětské unie a vedl Stewarta k zájmu o "Projekt Montauk". Jeho stránky: expansions.com

Susanne Posel

Šéredaktorka Occupy Corporatism. Naše alternativní zpravodajská stránka se věnuje podávání zpráv tak, jak se opravdu dějí; nikoliv tak, jak jsou překrouceny korporativisticky financovanými médii mainstreamu. Můžete nás najít na naší stránce Facebooku.

S. T. Karnick

Ředitel výzkumu The Heartland Institute a šéfredaktorem The American Culture.

Tom Secker

Investigativní filmař, který se specializuje na terorismus a politický strach. Jeho webové stránky InvestigatingTheTerror.com a SpyCulture.com.

Tony Cartalucci

Dopisovatel a redaktor Land Destroyer Report.

Thomas Sablowski

Pracuje v Institutu kritických sociálních analýz u Nadace Rosy Luxemburgové. Je rovněž členem redakční rady žurnálu PROKLA a členem vědeckého poradního výboru ATTAC Germany.

Thorsten Pattberg

Lingvista a autor Východo-západní dichotomie of The East-West Dichotomy (2009), Šengrén -Shengren (2011) a Uvnitř pekingské Univerzity Inside Peking University (2012). V současnosti je ve správní radě Německé východoasijské společnosti v Tokiu v Japonsku.

Thierry Meyssan

Zakladatel a předseda Voltairovy sítě a Konference osa míru. Profesor mezinárodních vztahů ve Středisku pro strategická studia v Damašku. Jeho články specializující se na charakteristiku mezinárodních vztahů v novinách a časopisech v arabštině, španělštině a ruštině.

William Bowle

Esejista a vyšetřovatel moderního imperialismu. Navštívit a podpořit jeho práci můžete na WilliamBowles.info

William John Cox

Prokurátor v důchodu a advokát poskytující právnické služby ve veřejném zájmu, publicista a politický aktivista. O jeho úsilí podpořit mírumilovnou politickou evoluci se lze dočíst na VotersEvolt.com aUSVRA.us.

http://www.americanthinker.com/s_t_karnick/

Úvodní stránka

Vítejte na našich stránkách!

TOPlist

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás