Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPaul Craig Roberts má na washingtonské válečné štváče jednu otravnou otázku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Paul Craig Roberts má na washingtonské válečné štváče jednu otravnou otázku

Američtí činitelé a presstituti nám tvrdí, že ten ilegální americký raketový útok na Sýrii zničil kapacity pro chemické zbraně, kde se skladoval a vyráběl chlór a sarin.

Výzkumné a vývojové centrum Barzah v Damašku v Sýrii, než bylo zasaženo v sobotu koaličními silami. Tento satelitní snímek pořízený v pondělí ráno ukazuje Výzkumné a vývojové centrum Barzah v Damašku po zásahu koaličními silami.

Kdyby byla pravda, co říkají, tak by přeci došlo k výronu smrtonosného oblaku, který by si vyžádal životy daleko více lidí, než ten bájný údajný chemický útok v Doumě?

Nebyl by pak americký raketový útok stejnou lumpárnou jako útok chemickými zbraněmi a nezařadil by pak USA a jejich vazaly do stejné kategorie zločinců, jakou se Washington pokouší dělat z Assada a Putina?

A co vaši experti na chemické zbraně?

Copak chemické zbraně vypouští své jedy jen, když vybuchnou účelně při nasazení, a ne když vybuchnou kvůli vojenskému napadení?

V Sýrii ale nejsou žádné důkazy o pozůstatcích zamoření z kapacit pro chemické zbraně, které údajně americké rakety zničily.

Vůbec žádné mrtvé oběti.

Žádné zprávy z nemocnic ošetřujících syrské oběti toho amerického chemického útoku.

Copak by tomu mohla tak být, když by byla opravdu zasažena taková zařízení s takovými látkami?

Za časů, když jsem býval redaktorem Wall Street Journal, měly tyto noviny kompetentní žurnalisty, které by taková otázka okamžitě napadla. To už ale dávno není pravda. A takový New York Times už Stephen Ledman dává za příklad žurnalistického neprofesionalismu, který by k tomu měl sloužit jako kabinetní pomůcka. NY Times to už vůbec není zdroj zpráv. Je to jen propagandistický megafon.

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+49 # Havel 2018-04-17 06:49
Pchřátelé, hmm, mrr, škyt, prrd, USA jsou naši pchřátelé a humanitárrně řešší situace bombardováním po celém světě. Pro oběti je daleko důležitější aby byli roztrrháni humanitárrními bombami. Hmm, mrr a nikoli udušeni chemickými zbraněmi, škrt,prd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Přemek 2018-04-17 13:21
Je to komedie pro jestřáby, aby netlačili na Trumpa, tedy aby se vlk (pardon, vlci) nažral a koza se dál vcelku pásla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # balwan 2018-04-17 15:41 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vítězslav Crha 2018-04-17 19:38
Paul Roberts má naprostou pravdu,ale protože není na důležitém postu,tak platí pravidla hry pro toho,kdo tam je. Jakákoliv pravda musí být zašlapána,proto že není IN. Chemické látky v rozbombardovaný ch objektech jsou asi v útlumu podle fašingtonu. Nejhorší je srážka s blbcem,ale mám pocit, že jich je nějak moc najednou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás