Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDůkazy na objednávku: To jsou aktivity Bílých přileb v Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Důkazy na objednávku: To jsou aktivity Bílých přileb v Sýrii

Syrský prezident Asad je opět považován za monstrum, USA, Izrael a Velká Británie chrastí zbraněmi, konfrontace s Ruskem vede svět do války - a vše je založeno na informacích propagandistické organizace „první pomoci“ nazvané "Bílé přilby".

Použil bomby proti svým vlastním lidem, masivně je masakroval, bombardoval nemocnice a školy a nyní už potřetí použil jedovatý plyn.

Obvinění proti demokraticky zvolenému prezidentu Sýrie Bašáru Asadovi znějí ze Spojených států, Velké Británie, Izraele a jejich vazalských států a propagace médií jsou tak neuvěřitelné, že žádní čestní Evropané tomu nemohou věřit, píše v článku na německém webu jouwatch Hagen Grell.

Trump tweetoval o Asadovi jako o zvířeti, a jak bychom si potom mohli myslet, že média, politici a aparátčíci nám lžou.

Žádná ze zemí obviňující Asada zatím nepředložila důkazy, které by nebyly založeny na snadno konfigurovatelných, ale vysoce emocionálních snímcích. Nejenže nebyla provedena nezávislá vyšetřování, ale protiasadovská koalice, vedená USA, odmítla dokonce zvážit vyšetřování ze strany ruských spojenců Sýrie.

Asad je stejně špatný darebák jako Putin, samozřejmě, všechny rozmanité zájmy Izraele v regionu, přístup ke zdrojům pro Británii a geopolitické cíle USA jsou ale bezvýznamné a samozřejmě, že nezahájily tyto státy „změny režimu“, v roce 1953 v Íránu, 2003 v Iráku, v roce 2011 v Libyi a v roce 2014 na Ukrajině. Ne, tak to určitě není, napíší nám systémová média.

Proč zavíráte oči k mnoha stopám, že samotní rebelové ISIS zabíjeli jedovatým plynem? A proč „Bílé přilby“, což je organizace, která byla založena ve Velké Británii, ukazuje otevřeně sympatie k ISIS džihádistů a byla přichycena při masivním padělání obrazového materiálu?

Pro ty, kdo si ještě nevšimli téměř modloslužebné a nekritické lásky systémových mediálních elit k "Bílým přilbám", jsou nyní uvedeny některé příklady.

Hollywood udělil za dokument o Bílých přilbách Oscara. Moralizování byla na jevišti typická pro elitní pop a showbiz.

Wikipedia popisuje Bílé přilby jako "soukromou organizaci civilní obrany" a uvádí: "Jejich role v propagandě islámských skupin v syrské válce je kontroverzní"

Naopak britské noviny The Guardian se odvážně pustily do kritiků "Bílých přileb".

A tady se podívejte jak se vyrábí zpráva na zakázku:

James Le Mesurier, bývalý britský žoldnéř, založil bílé přilby v roce 2013. Skupina byla oceněna za své "humanitární" úsilí v Sýrii, ale ve skutečnosti fungovaly spíše jako logistická a propagandistická rada syrské pobočky al-Kajdy, s kompletním tréninkem od Le Mesurier.

Proč USA již zaplatily "Bílým přilbám" 23 milionů dolarů? Proč Británie financovala "Bílé přilby" 32 miliony liber?

Proč vůdce „Bílých přileb,“ Raed Saleh, známý terorista, získal vízum pro vstup do Spojených států, aby mohl převzít Oscara za dokument o Bílých přilbách?

Proč o syrské civilní obraně, existující od roku 1953, dlouho před "Bílými přilbami", se nikdy systémová média nezmínila? Civilní obrana je složená ze skutečných dobrovolníků, kteří jsou na rozdíl od Bílých přileb členem Mezinárodní první pomoci a dokonce mají v Sýrii oficiální telefonní číslo 113.

Jak to, že existuje nesčetné množství nahrávek, kde „Bílé přilby“ na svých vlastních sociálních profilech na Facebooku nesou vlajku ISIS, fotí se s teroristy, videa, ve kterých křičí Allahu Akbar a v některých případech dokonce jsou účastníky izraelských poprav vojáků syrské armády?

A jak je možné, že „Bílé přilby“ jako údajnou autentickou charitu zveřejnily video, ve kterém není vidět poškozená osoba nebo zachráněná, ale jenom křik a sténání, a režisér v pozadí vyzývá k natáčení?

Podle mého osobního názoru jsou Bílé přilby klasickou, zcela propagandistickou organizací koalice USA-VB-Izrael v Sýrii. Proud nehorázných obvinění konečně dá koalici US-VB-Izrael důvod, pro který mohou srazit Sýrii a zničit Asada, vytvářet chaos, přivést celou oblast pod jejich kontrolu a nakonec vtáhnout Rusko do velké války.

To by mohlo znít hystericky, i kdybychom uvažovali o změnách režimů v Íránu v roce 1953, v Iráku v roce 2003 a v roce 2011 v Libyi. Avšak důkazy předložené v tomto článku nejsou pro nás jenom výzvou k nedůvěře k mainstreamovým médiím a koalici US-VB-Izrael, ale neměli bychom poslouchat jak nás ženou do další války. Neměli bychom být chytřejší?

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+17 # Vít 2018-04-15 11:25
Pokud byste hlupáci tušili co se děje s vašemi lžemi, jako silnou energií záporu ve Vesmíru, nechali byste toho. Lži jsou energeticky bohaté a nestratí se jejich vyslovením. Putují do centrální černé díry jako negativní energie, projdou středem jako nehmotná energie a za černou dírou se na základě fyzikálních zákonitostí hmoty a energie zhmotní v mrak elektronů s opačným spinem. Tato antihmota pak vytváří v těch, kteří si ji takto vytvořili ohromnou sílu záporu, strachu a negace. ENERGIE ZÁPORU BYLA POSLÁNA PO VAŠICH KMITOČTECH A TYTO KMITOČTY PATŘÍ TĚM, KTEŘÍ DO VESMÍRU VYSÍLAJÍ LŽI A DALŠÍ NEGACE. Proto fyzikálně platí, že adresát svých podlostí není zapomenut. Nevíte nic o fyzice živých sil. Až vás budou budit ze sna vaše vlastní hrůzy a strach, co chcete dělat, hlupáci ? Ta energie je vaše a pokud si ji s dalšími podlostmi zvětšíte, pak její působení nemusíte přežít.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2018-04-15 13:40
až mne bude budit hrůza, vezmu si prášek na spaní, ty bys taky měl
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít 2018-04-15 22:16
r.m.

Vem si klidně prášky, ale nastuduj si aspoň co znamená záporný kmitočet živých tvorů. Stará čínská učení to sice nevykládají z hlediska prostých fyzikálních zákonů, ale pokud si to nastuduješ, tak si dej pozor, jinak tě sežere vlastní podlost. Nikdo jiný tvou frekvenci totiž nemá. Dá se tedy říci, kdo do lesa volá, tomu se z lesa ozývá. Fyzikálně je to záporný kmitočet, lidsky je to spravedlnost ve vlastní režii. Křesťané říkají: "Odsoudil se sám" a Já podotýkám, že z maléru jsem tahal už tolik lidí, že na další hlupáky nemám náladu a na tebe už vůbec ne.

Ježíš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2018-04-15 23:45
zkus dva
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vít 2018-04-16 09:04
Dva ti r.m. nestačí. Pokud se budeš se Mnou neustále příst, pak si jich vem víc. Pozor ale na vedlejší účinky, pozorně si přečti příbalový leták, abys věděl. Hlavně, že máš na všechny neznalosti prášky.

Pac a pusu

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dost3 2018-04-15 11:33
Novinky dnes 8.51

V českých a moravských kostelích je vyhlášena sbírka na Sýrii

Věřící českých a moravských diecézí mohou v neděli v kostelích přispět na pomoc lidem ve válkou zmítané Sýrii. Tamní konflikt trvá už osm let, vyžádal si statisíce lidských životů a přinutil téměř polovinu předválečné populace čítající zhruba 23 milionů lidí opustit své domovy.

Peníze získané v celonárodní kostelní sbírce poskytne Charita ČR na spolufinancován í projektu Pomoc nejzranitelnějš ím v Damašku, který na místě zajišťují Sestry Dobrého pastýře (GSS) pracující pod záštitou katolické církve. Sestry se snaží pomáhat lidem prchajících uvnitř Sýrie před ozbrojeným konfliktem tak, aby nemuseli ze své země zcela odejít. Sbírka může podle pořadatelů pomoci více než 10 000 lidí.

Jak typické. USA, Francie, VB udělají miliardové škody a češi dělají sbírky.
Stejně jako neziskovky, které nás stojí miliardy na úkor potřebných, na které se dělají sbírky.
Sponzorujeme EU a na naše nemocné děti se sbírají víčka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2018-04-15 11:53
Tak, tak....je to vše naruby. Mj. to video už jsme si sem dávali, ale je dobré podstrčit a nezapomínat. Jen škoda, že v dnešní pohnuté a falešné době není nějaký centrální a nezavislý zdroj opřený o fakta...Ale býval, býval, když ještě byli novináři.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Ignác 2018-04-15 14:58
Jediná účinná charita je přímá. Ne zprostředkovaná a jen po řádném zvážení, aby případný dar nepodpořil jakýkoli způsob zneužití. Tím se darující v podstatě zodpovídá JEN svému svědomí a nemůže se schovávat za případný alibismus.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # dastin 2018-04-15 22:10
Do kostela akorat nasrat (a to jsem verici krestan, ne kostelak), dostanou to treba sorosovi "clovek v plisni", kostel at se stara o sve lidi, jako by se meli ti [...]i v parlamentu starat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # eskobara 2018-04-15 12:11
Normalne se neucastnim diskuzi, ale to video je hodne stary, jinak neverim ze to Syrie udelala
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Edakkk 2018-04-15 13:16
Tenhle záznam nejní zas až tak starý,ale je to krásná ukázka herectví :) www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2018-04-15 16:17
mno, dobrej pokus, ale tam není nic vidět a ještě se musíš přihlásit abys to videl
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2018-04-15 13:38
Bastardi z ANO:
Potravináři chtějí omezit příliš velké slevové akce
novinky.cz/.../...
Potravináři uvítali úvahy ministra zemědělství v demisi Jiřího Milka (za ANO) zavést povinné minimální marže na potraviny, aby je řetězce nemohly prodávat v akcích za nižší ceny, než jsou výrobní zemědělců.
Předrevoluční čobolové z estébáckých rodin plundrují České země.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # maja 2018-04-15 14:20
Bude to OSN akceptovať ??
Stály predstaviteľ Sýrskej arabskej republiky v OSN, Bashar Jaafari:.


"Teroristi dostali jedovaté látky z Líbye už dávno predtým z líbyjských zásob chemických zbraní. Táto operácia sa uskutočnila za podpory tureckých, saudských, amerických a francúzskych tajných agentúr. Prepravovali chemické latky z Líbye do Istanbulu na palube civilných lietadiel a osoba, ktorá bola zodpovedná za prepravu týchto látok sa nazýva Haisam Al-Qassar," povedal diplomat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-04-15 20:08
chlór se vyrábí v každý rozvinutější zemi, Sýrie byla průmyslově nejrozvinutější arabský stát po Iráku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2018-04-15 14:30
Jak nastolit trvalý mír na celé planetě je podrobně rozvedeno v článku: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VŠECH STÁTŮ SVĚTA - [...]/2018/04/o tevreny-dopis-p olitickym-stran am-ve.htlm
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2018-04-15 16:12
aspoň, že to už krátíš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # dastin 2018-04-15 22:12
I to uz je moc, radeji vubec..........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2018-04-15 16:11
falešné důkazy na objednávku? bez nich Chazariát vládnout nemůže už nikde
-
co bychom měli o vytváření falešných realit měli vědět u nás:
Jak na naší Bábušku tak na Orbána se jede stejná kriminální kampaň
Podle zprávy úřadu OLAF bylo vadné zadávací řízení, které vybrané společnosti spravující společnosti Zsolt Hernadi a Istvan Garancsi, dva podnikatele poblíž PM Orbana, pro rozdělování finančních prostředků novým podnikům. 24.hu rovněž uvedla, že bylo podáno také podezření z kartelové dohody mezi oběma společnostmi. (překladač z maďarštiny)
direkt36.hu/.../...
Na článek anglicky upozorňuje twiiterový účet této neohrožené skupiny Sorosových odkojenců: twitter.com/direkt36

já myslím, že je to jasné))))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janaz 2018-04-15 17:01
kekesko Holy: ťažko ich vyhodí, keď Biele prilby sa zásadne vyskytujú na územiach ovládaných teroristami. Veď sa to píše aj v článku, že sa radi fotia s isisákmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás