Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUSA, Británie a Francie předložily Radě bezpečnosti OSN návrh rezoluce o Sýrii. Ruská rezoluce byla „smetena ze stolu“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

USA, Británie a Francie předložily Radě bezpečnosti OSN návrh rezoluce o Sýrii. Ruská rezoluce byla „smetena ze stolu“

USA, Velká Británie a Francie zaslaly Radě bezpečnosti OSN nový návrh rezoluce o Sýrii za účelem vyšetření použití chemických zbraní v této republice. Píše o tom list Liberation s odkazem na text dokumentu.

Nová rezoluce tří států obsahuje výzvu k „zajištění bez překážek dodávek humanitární pomoci, zastavení palby a také účast Damašku v mírových jednáních pod vedením Organizace spojených národů".

Navrhuje se rovněž „nezávislé vyšetřování" zpráv o chemických útocích v Sýrii.

Dokument vyzývá k plnění rezoluce č. 2401 o zastavení palby v Sýrii a žádá, aby se Damašek „svědomitě a konstruktivně" účastnil mírových jednání bez předběžných podmínek.

Dříve Rusko zveřejnilo návrh rezoluce s odsouzením „agrese vůči Sýrii ze strany USA a jejich spojenců".

Návrh rezoluce žádá, aby Washington, Londýn a Paříž neodkladně zastavily agresi vůči Sýrii a také se zdržely pokračování vojenské operace, která porušuje Chartu OSN a mezinárodní právo. Ruská rezoluce ale nebyla přijata Radou bezpečnosti OSN, protože nezískala většinu hlasů.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+24 # Piovarči 2018-04-15 09:40
A toto tiež môže byť pod gesciou Západu začiatok konca Asada ak sa to územie nevyčisti od proamerických teroristov a to chcú doslovne dosiahnúť. Rozdelenie Sýrie a "demokratické voľby"
Ak im to prejde Sýria padne a bude napokon patriť establišmentu USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2018-04-15 09:44
Idú podľa plánu a teraz chcú robiť poriadky aj s Asadom aj z Rusmi.
To je výsledok tej mäkkosti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Wiloni 2018-04-15 10:11
Pokus o návrat k "Ženevskému formátu"
No co, tak to Rusové vetujou (nejspíše i Čína) a nazdar.
Prostě snaha Británie uchovat si svůj post centra koncentrace řízení.
V tomto bodě mohou Rusové počítat s podporou globální elity.
Pochopitelná snaha Británie nestát se bezvýznamnou chudou zemičkou kousek od evropského kontinentu.
Už dopředu odsouzeno k neúspěchu.
To byl nejspíše celou dobu cíl Britské elity už od kauzy Skripal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dost3 2018-04-15 10:13
a jak to líčí naše "pravdivá média?"

Dnes novinky 6.45 :

Západní státy předložily Radě bezpečnosti široký návrh rezoluce o Sýrii

Francie, Velká Británie a Spojené státy předložily 12 partnerům v Radě bezpečnosti OSN návrh rezoluce o Sýrii, který mimo jiné odsuzuje nasazení chemických zbraní v Sýrii a požaduje vytvoření nového mechanismu pro nezávislé vyšetřování těchto útoků. Vyjednávání o předloženém návrhu mají podle agentury AFP začít v pondělí.

Žádné datum hlasování nebylo stanoveno. Podle diplomatů je to tím, že Paříž, která návrh redigovala, chce čas pro „opravdová jednání”.

Podle AFP je to poprvé, co je Radě bezpečnosti OSN předložen tak mnohostranný návrh, který se kromě chemických zbraní týká i humanitárních a politických aspektů syrského konfliktu, trvajícího déle než sedm let.

Takže opět manipulace s ovčany.

1/ Naše media se neobtěžovaly ani napsat, co bylo obsahem rezoluce Ruska, ale ale rezoluci vrahů se věnují podrobně a navíc i s vlastním komentářem, aby si čtenář, nedej bože, neudělal na věc vlastní názor.
2/ Rezoluce Ruska (která byla samozřejmě zamítnuta) byla stejně mnohostranná, ale obsahovala, bohužel, pro hyeny s lordózou a skyfózou i ukončení vojenských akcí - ta drzost, že? (podrobněji dole josh(xy))
3/"Opravdových jednání" už bylo DOST.
Jediné přípustné jednání je to, když se všichni, kdož nelegálně okupuje Sýrii, sebere a odtáhne domů a nechá RF dokončit úklid oho svinčíku, který tam USA a jejich kolegové z ISS udělali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # chromolibden 2018-04-15 12:44
Jo, jo. Oblbovani pokracuje. Jinak OSN jde jen o lobby.Jejich jednotky k-for, unprofor v Jugoslavii a Africe jen prihlizely genocidam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # josh (xy) 2018-04-15 09:49
Už tato poslední věta: Návrh rezoluce žádá, aby Washington, Londýn a Paříž neodkladně zastavily agresi vůči Sýrii a také se zdržely pokračování vojenské operace, která porušuje Chartu OSN a mezinárodní právo. Ruská rezoluce ale nebyla přijata Radou bezpečnosti OSN, protože nezískala většinu hlasů. ...NEBYLA PŘIJATA naznačuje, že OSN je naprosto nefunkční organizace, která je podřízená zájmům diktátora USA a análních vředů VB a Fr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # diamond 2018-04-15 10:08
Vředi by si měli dávat pozor, neboť jejich "přebujení" může mít za následek nepříjemné pálení amerického zadku a majitel by si je mohl kdykoliv radikálně vymáčknout - jinými slovy, až se USA nebude vřídek hodit, může ho obětovat svým jiným zájmům. Americká prdel je plná různých vředů a vřídků; jeden z nich je i ten český a je hodně zapáchající.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2018-04-15 10:09
Presne tak análne vredy v riti USA zamietli celkom legálnu a oprávnenú požiadavku. A tie vredy v USA riti máme vo vládach všade v EÚ.
Ale s tým už nič nikto neurobí. S tým niečo urobí len pevné odhodlanie a sila Ruska, ktorú Rusko musí prejaviť. Rusko musí uzavrieť Sýrsku hranicu tak aby cez ňu nepreletela žiadna strela. Inak nebude možné Sýrske územie vyčistiť od ozbrojenej USA opozície vrátane ISIL, preto že Sýrska armáda bude neustále atakovaná útokmi tomahawkov zo západu
Josh ten obrázok je úžasný toto je skutočný stav Ameriky. Dali dolu aj sochu slobody


Viceprezident Pence USA Upozorňuje na Ďalšie Útoky Na Sýriu, Hrozí Damasku Síl, Criticizes Rusko
southfront.org/.../syria

Podľa Pentagonu, USA a jeho spojenci vypálili 76 striel na toto stredisko a všetky rakety zasiahnuť cieľ.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2018-04-15 10:36
Napředstaviteln é pro nás v klidu,...

nepředstavitelné dětství

........ale je cítit stále nafta...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dost3 2018-04-15 11:02
Citace:
...NEBYLA PŘIJATA naznačuje, že OSN je naprosto nefunkční organizace, která je podřízená zájmům diktátora USA.
Vždy to tak bylo a bude pokud nebudou partneři rovnocení a zvláště pak vojensky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # John Pitralon 2018-04-15 10:20
Ta rezoluce byla samozřejmě smetena ze stolu jen amorálními západními blbečky. Čína hlasovala pro.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # LubinenKremlBot 2018-04-15 10:41
SATANOVA aliance je správný název teroristické skupiny USA VB Francie.Satanov a trojice TRUMP ,MAKRON,MAY.OSN je jejich hlavní společný stan a Pentagon je to hadí sionchazarské hnízdo odkud vše pochází -MORDOR.Mezinár odní právo již neexistuje OSN EU NATO a MMF , FED to vše ovládají sionchazar satanisté ,dokud tyto hlavy s mozkem VATIKÁNU ,nebudou setnuty ,nebude na Zemi nikdy klid zbraní a mír.CIA=JEZUITÉ .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2018-04-15 15:38
Toje jako by vyprávě li že zapálení Reichstagu a Gliwiczky podvod měli zakryt tu chazarsku hadi snahu dobiť Ruská pole ,která bytostně patři Ruskemu narodu
.Rus ve sve duši. a srdcem je tim národem ,ketery si zasluži již dále nertrpět .Je to těžke i pro Vladimira gasudara a je třeba aby Rusky narod ho podržel v jeho rozhodnutích i když na první pohled budou nepochopitelná ,držte mu palce a buďte s nïm vždy jen v dobrem co je v Vas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás