Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin vydal tvrdé prohlášení po americkém útoku na Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin vydal tvrdé prohlášení po americkém útoku na Sýrii

Ruský prezident Vladimir Putin považuje útok USA a spojenců za akt agrese proti suverénnímu státu, který je v přední linii boje proti terorismu.

Podle hlavy státu USA ještě více zhoršují humanitární katastrofu v Sýrii, uvedl Vladimir Putin v sobotním prohlášení.

...

„14. dubna USA s podporou svých spojenců raketami zaútočily na objekty ozbrojených sil a civilní infrastruktury Syrské arabské republiky.

Bez sankcí Rady bezpečnosti OSN a porušením charty OSN, norem a principů mezinárodního práva byl spáchán akt agrese proti suverénnímu státu, který je na přední linii boje proti terorismu," oznámil.

Washington svými akcemi v Sýrii v podstatě podporuje teroristy, dále uvedl.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+72 # josh (xy) 2018-04-14 10:14
S tímto se ztotožňuji,...k de to mám podepsat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Jarin G. 2018-04-14 10:28
Já taky, Joši!!! Drž mi tam místo. Jdu si pro tužku. ;o)
Jenom doplním dalším článkem, že to bylo trochu celé podivné:
Syrské vojenské cíle byly po ruském varování předem evakuovány, prohlásil syrský činitel
...„Úder jsme absorbovali,“ citoval jej Reuters. „Měli jsme včasné varování od Rusů... A všechny vojenské základny byly před několika dny evakuovány,“ uvedl zdroj. Podle něj západní síly vypálily na třicet raket a třetinu z nich syrská protivzdušná obrana zlikvidovala.....
A to je, prosím, z "Hovinek"
novinky.cz/.../...
Moc a moc mi to připomíná ten loňský raketový útok na to vyklizené letiště, leteckou základnu Šajrát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # krshrc 2018-04-14 11:29
syria.liveuamap.com/

zde byla hezká mapa kam šly utoky a na co utočily,škoda,u ž se tam nedá nějak dostat.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Láda 2018-04-14 12:48
Velmi rvrdé prohlášení ČÍNY:
Čínská diplomacie prosazuje politické řešení krize v Sýrii. Vyzvala k mezinárodnímu vyšetření údajného chemického útoku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vítězslav Crha 2018-04-14 21:18
Vladimírečku adoptuju Tě za svého pravého bratra BEREŠ????????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # ing. Pejčoch 2018-04-14 11:01
Putin má pravdu, má pravdu, má pravdu. Ale i kdyby ji měl 100x tak se obávám, že je to k ničemu. OSN mlčí, EU mlčí (ba akci podporuje), i když se jedná o jednoznačný akt agrese vůči státu, který je členem OSN, má legální vládu atd.
Jedna poznámka nakonec... Vezmeme-li v úvahu záminku k onomu útoku, pak útočit na objekty, v nichž se (údajně) vyvíjely otravné a biologické bojové látky, by byl vrchol totální idiocie, protože ze zničených objektů by tyto látky rozhodně unikly a zomořily okolí, větry by je roznesly bůhví kam (i k američanům tolik milovaným demokratickým podřezávačům krků). Ale ono nic, žádné zamoření. Není to divné? Hlava mi to nebere. Nebo, že by, že by koalice ochotných zmetků zaútočila na objekty, o nichž na 110 - 200% věděla, že tam žádné zbraně hromadnoého ničení nejsou (aby se vyhnula masovému zamoření a úmrtí tisíců nevinných civilních obětí..., že)? V tomto případě (s ohledem na provedení) je více než zřejmé, že záminka k útoku byla totálně lživá (jak jinak, že).
K oné zámince - shazovat z vojenského vrtulníku barely s chlórem je rovněž blbost, ne-li idiocie choromyslných hňupů, když syrská armáda údajně disponuje bojovými otravnými látkami typu sarin atd. On ten chlór totiž mezi bojovými otravnými látkami zařazen není, a to z mnoha důvodů. Je to průmyslem používané médium, a proto snadno relativně dostupné i pro ty demokratické podřezávače krků. Žádná armáda světa jej ve výzbroji nemá (to bylo před 100 lety, za 1. světové). Takže suma sumárum, záminka útoku je vylhaná, k útoku plynem v Ghútě nedošlo (všimněte si prosím na videu prezentovaného i českou veřejnoprávní TV, jak intenzívně "bílé přilby" tekoucí vodou z hadice "odmořují" plynem "zasažené" děti! Dělají to v záběrech tak intenzívně, že se ti "odmořující" sami ani nijak před otravnou látkou nechrání, spláchnutá ("jedovatá") voda volně odtéká do skupiny lidí ... (to je na Nobelovu cenu, nebo alespoň na vyznamenání "Za chrabrost v boji")! Nu, jak jinak, než další totálně zbabraná dezinformace pro manipulaci veřejností! A na základě toho se Trumpeta a další blbečci rozhodovali? Tak to ani náhodou, důvody musely být zcela jiné!!!
A stydím se za naši "diplomacii" (ačkoliv herec Stropnický mne nijak nepřekvapuje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jaris 2018-04-14 11:30
Putin NEMA vzdy pravdu. Nepritel se ma zlikvidovat hned v zacatku, driv, nez mu narostou kridla. Mam dojem, ze cely konflikt je umyslne prodluzovan, protoze kdyby Putin chtel, uz davno by valka v Syrii skoncila. Tohle je jen prodluzovani agonie a ja se ptam, kdy prestane konecne Rusko ustupovat misto 'myvam na oplatku udelame tohle nebo tamhleto. Pokud se Putin boji konfrontace, nemeli se Rusove do valky zapojovat. I oni maji hodne ztrat na zivotech svych vojaku, diplomatu, Alexandrovcu, civilistu spadleho letadla v Egypte atd. jedinou obeti je zde Assad a jeho lid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Adrian 2018-04-14 12:32
Ahoj, jsi myslím že britové, francouzi a uSSa ničí stopy a likvidují svědky z vlastnich řad...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Janinna 2018-04-14 14:18
Ano, a také místo činu:))
Kritizovat gosudara je úplně mimo mísu a úplné nepochopení probíhajících procesů.
Sýrie je zástupný problém. O nic "menšího" než Rusko se nehraje.
Jak probíhá lov na medvěda?
Smečka psů útočí, jeden kousne a uteče, nastoupí druhý, a tak pořád dokola a medvěd stále odráží útoky a reaguje na každé kousnutí.
Dokud není pán tajgy vyčerpán a lovec ho dorazí.
Rusko se VŽDY drží v rámci mezinárodního práva, a můžeme si o tom právu myslet co chceme, jiné prostě v současné době nemáme.
Je opravdu velice krátkozraké si přát, aby Putin reagoval jako lovený medvěd, odpovídal na každý kousanec....odp ovídal na každou provokaci agresora.
Putin už několikrát předvedl, že jakmile nastane příležitost, tak ji umí mistrně využít ve svůj prospěch.
Ano, Putin má pravdu a zaslouží si náš respekt, že si umí zachovat chladnou hlavu.
Generální štáb RF jasně prohlásil, že bude reagovat pokud v ohrožení budou ruští vojáci a poradci na území Sýrie.
Rusko v Sýrii napadeno nebylo, tak proč nenechat vítězství - sestřel těch "nejinteligentn ějších" raket, které Západ má, napadené Sýrii?
A to zastaralými, ještě sovětskými systémy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2018-04-14 16:47
BRAVO, Jani!!!
Přesně jste to popsala! Díky!
Bohužel mám pocit, že to nebude nejoblíbenější komentář. Tady by bylo dost čtenářů spokojených, kdyby Rusové potopili nějaké ty lodě, sestřelili nějaká letadla atd. atp. a v Sýrii by probíhal otevřený válečný konflikt, byť nebyl zabit ani jeden Syřan, natož ruský voják! Dokonce ani nebyli Rusové v ohrožení a škody i pro Sýrii jsou zanedbatelné!
Hlavně když napíší, že je Putin zbabělec a zradil svého spojence! Prostě krátkozrakost některých až překvapuje!
Speciálně pro Vás. Je to mimo téma (al mimo Sýrie je vlastně vše mimo téma), ale Vy si to taky snad ráda vyslechnete v češtině:
Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.04.2018 Titulky CZ

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dagmarenka 2018-04-14 20:42
Jarine a Janino, máte naprostou pravdu! Najednou se tady objevili vojenští stratégové, kteří pomlouvají Putina a zřejmě by udělali všechno líp!! A vůbec si neuvědomují, že kdyby p. Putin jednal podle nich, tak bychom všichni shořeli v nejhroznější sv. válce, jaká kdy byla na téhle zemičce.Protože to by byla voda na jejich mlýn, kdyby rusové potopili nějaké jejich lodičky..Takže díky právě tomu, co dělá nejen p. Putin, ale celá vláda Ruska je zárukou toho, že je zatím mír. A já si nic jiného nepřeji protože mám ráda tuhle zem, mám ráda svoje děti a rozhodně si nepřeji, aby poznali něco tak hrozného, jako je válka...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Ignác 2018-04-14 11:17
Co to je "tvrdé prohlášení"?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jaris 2018-04-14 11:20
Me cela ta komedie valky v Syrii pripada jako hra na kocku a mys. Putin i Trump jsou kocouri a Assad chudinka mys.
Valka v Syrii uz trva osm let. Uz parkrat bylo oslavovano vitezstvi osvobozeni. V Palmyre si na pocest dokonce zahral i symfonicky orchestr a jaky je vysledek? Zadny, valci se dal. Trump neustale vyhrozuje bombardovanim a je na koni, jelikoz se Rusove opet na nic 'nezmohli' a ustoupili ikdyz general Valerij Gerasimov rekl, ze v pripade utoku raketami na Syrii, jim potopi lode.
Nesmirne mi vadi, ze Rusko neustale opakuje jedno a to same, ze vyvodi dusledky. Opravdu? Nic takoveho se zatim nestalo. Rusko se tak lehce muze stat pro smich vsem zemim na svete.
Nejvice na to doplaci Syrie, ktera je v troskach, za sebou ma spoustu mrtvych vojaku a civilistu vcetne deti a osvobozeni v nedohlednu!
Rusove se neustale chlubi jake to maji uzasne nadcasove zbrane, ale ty, at si vetknou za klobouk. Hraje se zde od sameho zacatku necista hra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jaris 2018-04-14 11:35
"Putin vydal tvrde prohlaseni po americkem utoku v Syrii".
UZ ZASE? A po kolikate?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Ivančič 2018-04-14 13:52
Tramp vleze medveďov do nory aj napriek tomu ze ho medveď celý týždeň varoval aby to nerobil, a keď to teraz rusi nepotrestaju, nasrali by si do huby, a to nemôžu kvôli bilión dovodou spraviť...... To znamená ze nemajú kam ustúpiť, tak teraz sa zamyslime, kto tlači na koho? Keby chcel, mohli o tom rokovať aj dva týždne, ale ne, ruka na spušti jako vždycky akurát tramp je tak nedockavy na wojnu že vynechal roky prípravy alibov na takyto vstup a spravil to veľmi okato z jedným nepodlozenym papierom o chem postrek, a to sa mu vráti...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Stanislas Wener 2018-04-14 15:53
Má pravdu ten chlapec!

DOPORUČUJU: bit.ly/2647Tcc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Petko Kotov 2018-04-14 17:56
Putin uz vydal tolik prohlaseni ....a vse byla lez, kecy bez opodstatneni..
Poslednim prohlasenim toho klauna ktere jsem zaregistroval byly vyhruzky klukum z USA o tom ze potopi lode z kterych pujde utok na Syrii.
Jako vzdy ale ten sasek svym spojencum nepomohl, ruske zbranenetrefily nic ale po boji ten trpaslik pisti jako pichle prase.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # petr vostroň 2018-04-14 20:20
Nějak zapomínáme, co je pro koho výhodné. Pro USA by bylo výhodné, kdyby Rusko tvrdě zareagovalo, potopilo nějakou lodičku. Střetnutí by se pak mohlo stupňovat až po válku, zbrojovky by dostaly zakázky, lidi by se v USA sjednotili a přikryl by se tím neuvěřitelný marast v americkém hospodářství. Naopak pro rusko je výhodný stav mrtvého brouka. Čas hraje pro ně. USA jde bez války ke dnu, po sestřelení amíckejch raket jsou tu nový objednávky ruskejch systémů PVO, Irán začíná prodávat ropu za eura a dolar je zase víc v pr.. a USA čuměj jak sůva z nudlí protože pro další tvrdej útok zatím nemaj záminku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # George 2018-04-17 06:50
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás