Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTrump nařídil úder proti Sýrii, přidali se Britové i Francouzi

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Trump nařídil úder proti Sýrii, přidali se Britové i Francouzi

Prezident Spojených států Donald Trump prohlásil, že nařídil zaútočit proti Sýrii.

„Právě probíhá kombinovaná operace ve spolupráci s ozbrojenými složkami Francie a Spojeného království," prohlásil podle BBC Trump při vystoupení k národu.

​Trump oznámil, že ke Spojeným státům se připojily také Francie a Británie.

Spojenci zaútočili na mnoho cílů „spojených s vývojem, výrobou a nasazením chemických zbraní". Předměstí Damašku, kde je vojenská výzkumná laboratoř, zasáhlo několik vln amerických raket. Protivzdušná obrana jich však mnoho sestřelila.

Americký vládní zdroj potvrdil agentuře Reuters, že USA použily v útoku rakety s plochou dráhou letu typu Tomahawk.

Prezident USA se také vyjádřil velmi kriticky k Rusku a Íránu, které podporují Asadovu vládu. „Ptám se Íránu a Ruska, jaký druh národa chce být spojován s masovou vraždou nevinných mužů, žen a dětí?" zeptal se. „Rusko se musí rozhodnout, zda bude pokračovat v temné cestě nebo se připojí k civilizovaným národům," dodal Trump.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+66 # Dost3 2018-04-14 08:26
Ty pojídači pomejí opravdu na Sýrii zaútočily. Obludnost tohoto zločinu je třeba odsoudit.
A jejich maňásek lže jako když tiskne. Ve svém projevu se ptá „ K čemu je vraždění“? Prý chemické zbraně byly naposledy použity v I.WW, prý USA chtějí vymýtit zlo ( kterým však samy jsou), prý chtějí být v přátelském vztahu se zeměmi Středního východu a plno dalších nadiktovaných keců. Vrchol pokrytectví
Jasně bylo vidět, že to čte.
Země, která zamořila Agentem Orange celý Vietnam prohlašuje, že chemické zbraně byly naposledy použity v I.WW – LEŽ.
Jak chtějí vymýtit zlo, když samy ZLEM jsou? Statisíce mrtvých po jejich vojenských aktivitách po celém světě od II. WW jsou dokladem jejich „mírumilovnosti“.
Jejich "přátelství" jistě oceňují lidé v Libyi, kde probíhá občanská válka a Libye se vrátila desítky let zpět, v Iráku, Srbsku a dalších zemích.
USA, které překročily veškeré normy mezinárodního práva (a ne poprvé - v Hirošimě a Nagasaki,
a použití chemických zbraní ve Vietnamu aj. zvěrstva).
Všichni zodpovědní lidé po celém světě musí útok na Sýrii odsoudit, útok, který provedly stejní pokrytci( stejná militantní trojkoalice) jako ti, kteří svrhli svrchovaný režim v Libyi a zavraždili M. Kadáffího, ti, kteří rozsévají smrt po celém světě.
Prý Bůh ochraňuj USA. Ano a nejen USA, ale i Francii a Británii (již je jasný důvod Brexitu).
Popularita občanů, kteří za zvěrstva svých vlád nemohou, jistě ve světě vzroste.(Nechtě l bych být
anglickým, či francouzským turistou).
A Anglie a Francie a jejich koloniální války – to je kapitola sama pro sebe.
V této souvislosti se ukazuje jak je důležité prosadit referendum a odvolatelnost politiků, které by bylo možno odvolat, pokud zatahují zemi do válečných konfliktů.

Pokud USA opět nepochopily, že RF opět zabránila III.WW svou nečinností (přitom by bylo velice snadné potopit USS necky a sundat britský šrot z oblohy), tak zůstává otázkou, co ještě přijde.

Jaký zájem na míru ve světě může mít někdo, kdo nemá děti a to je T. Májová a Eman Macron.
(otázkou je co jim bylo slíbeno za podporu tentokrát)
Všechny země, které chtějí dělat pořádek v jiných zemích, by si měly udělat pořádek nejdříve ve
své zemi.
A že všichni tři útočníci jich mají doma více, než dost.

11.4.jsem psal:

Dost3 2018-04-11 06:53
Dnes 11.4.2018 na Novinkách


Nejčerstvější českou posilou v Iráku je protichemická jednotka. Na základně Al Taji, vzdálené 30 kilometrů na sever od Bagdádu, je 12 libereckých chemiků. Ti tady už dva měsíce cvičí 75 iráckých kolegů. Podle velitele jednotky majora Petra Breda jsou jejich iráčtí žáci často ostřílení vojáci se zajímavými poznatky z praxe. „Mají zkušenosti s nálezy laboratoří tzv. Islámského státu, ale i munice, která zde byla použita. Jedná se o yperit nebo sarin,“ řekl.

Kdo jim asi tyto látky dodal a na co???????

A jestli žabožrouti říkají, že akce byla zaměřena na zničení chemických zbraní, tak jsem zvědav, jak budou pokračovat. USA jich totiž mají plné sklady.
Opět se zase potvrzuje, že se každému měří jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Láda 2018-04-14 08:40
Je mi na zvracení. Vlk se nažral a koza zůstala celá. Chudáci lidé Syrie. Absolutně nevyzpytatelná b estie
Přehazovačka, Buzíík Makron a Mayová se domluví a na základě stupidních falešných obvinění/ kterým nevěří ani zmanipulovaní studentíci/ napadnou a vraždí nevinné obyvatelstvo a ničí cizí zem. Bohužel z této konfrontace vychází jako vítěz trampík / sice dopředu Rusko varoval ale to zapře, protože varování na jeho pokyn učinili žabožrouti/, ale útok provedl. Bohužel Rusové na lodě v odvetě nezaútočili. Myslím si , že by odveta byla vhodná, ale věřím, že Putin má své strategické důvody, proč k tomu nedošlo. EU patolízaloví politici řvou, jak je útok nutný a spravedlivý. Za Sýrii se postavili Rusové a Írán, Čína mlčí a vyčkává, možná učiní později měkké vyjádření jako OSN ., že by se mělo omezit násilí. Čím více zničená Sýrie, tím více investic bude potřebovat. A investice má Čína. Jediné pozitivum , které vidím , je skutečnost, že se nepřipojila Makrela a Italové. Ani Saudi .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2018-04-14 09:12
Útok sa konal v deň, keď OPCW odborníci sú pripravení vyšetrovať údajný chemický útok v Douma.
Podľa Rusov, USA, Francúzsko a veľká BRITÁNIA odpálilii 100 rakiet na Sýrsku obranu a väčšina z nich bola zachytená Sýrskou protivzdušnou Obranou.
Okolo päťdesiat kusov ale zasiahlo ciele.
Dúfal som že to neurobia ale prejavili sa ako praví fašouni. Útok pod fals flag nepočkali na vyšetrovanie medzinárodnej skupiny preto že potom by už nemali dôvod.
Buzeranti zo západu aj s Trumpetou choďte do pekla okiaľ ste vyliezli a netrápte tento svet.
Ste obyčajné fašistické [...] aj so svojími prisluhovačmi. Beštie ovládané démonmi.

První americký útok v Sýrii byl zaměřen na výzkumné středisko a druhý na skladiště chemických zbraní, v němž je podle prohlášení USA uložen sarin, oznámil to novinářům šéf amerického sboru náčelníků štábů Joseph Dunford.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí okomentovala nový tweet Trumpa ohledně Sýrie
Prezident USA Donald Trump dříve vystoupil s prohlášením k národu, v němž oznámil útoky na Sýrii. Později potvrdila zprávy o těchto útocích britská premiérka Theresa Mayová a také Elysejský palác.

„Cíle, na něž jsme zaútočili a zničili je, byly spojeny s programem chemických zbraní syrského režimu," řekl americký generál, který uvedl tři cíle provedených útoků.

„Prvním cílem bylo vědeckovýzkumné středisko ležící u Damašku, je to vojenský objekt, v němž syrské úřady zkoumaly, zkoušely a vyráběly chemické a biologické zbraně," prohlásil Dunford.

Dva další objekty jsou skladiště chemických zbraní západně od Homsu a také ležící v jeho blízkosti skladiště zařízení pro chemické zbraně, oznámili v Pentagonu.

V syrském generálním štábu zároveň upřesnili, že bylo vystřeleno 110 raket.

Washington a jeho spojenci zaútočily na syrské území v sobotu ráno. Bílý dům při odůvodnění tohoto kroku zmínil „použití" chemických zbraní nejen Damaškem, ale i Ruskem a odvolal se na „kauzu Skripal".

Zároveň někteří američtí politici označili Trumpovo rozhodnutí za nezákonné a nekonstruktivní . Poukázali na to, že Trump zaútočil bez souhlasu zákonodárců a porušil tím první článek Ústavy USA, který předpokládá, že povolení k vedení války musí dát prezidentovi Kongres.

Ak by bol na miestach kde zaútočili Amričania Sarin tak Sýrska populácia teraz kape po stovkách ale zatiaľ o tom nie sú žiadne správy.

Rusáci zlyhali neboli schopní zabrániť útoku. Zostreliť len polovicu rakiet nie je úspech. Skrátka tie technológie nie sú také aké by chceli aby boli. Rusko nevykonalo žiadnu odvetu proti miestam ktoré na Sýriu pálili. Boli opäť dopredu upozornení a preto nezasahovali?
Toto je ale prejav Ruskej slabosti. Ak by dokázali eliminovať rakety tak by to stačilo. Skrátka nemajú to pod kontrolov a teraz USA vedia že môžu zničiť aj celú Sýrsku armádu keď vystrelia salvu 1000 rakiet.
Skrátka môžu si robiť čo chcú aj naďalej a fals flag predvedú opäť aby mohla byť Sýrska armáda celkom zničená a Rusko vyhnané zo Sýrie. Teraz už vedia že si to môžu dovoliť.

A ľudia na planéte Zem neprotestujú nechodia do ulíc a nemanifestujú svoje postoje voči vojne schvaľujú teda USA počínanie aj u nás na Slovensku sa demonštruje len proti riadne zvolenej vláde ktorú chcú povaliť.

USA si vybíraly cíle pro útoky na syrském území tak, aby minimalizovaly pravděpodobnost zapojení do této situace ruských vojáků.

Oznámil to v pátek novinářům předseda výboru náčelníků štábů Ozbrojených sil USA Joseph Dunford.
„Určily jsme záměrně tyto cíle tak, abychom minimalizovali riziko zapojení ruských sil," řekl.

cz.[...]news.com/.../...

Týmto pádom už Rusko nemôže urobiť nič. Len strpieť všetky útoky na Sýriu. Skrátka nemajú žiadne páky. USA môžu robiť čo uznajú za vhodné kedykoľvek a akokoľvek ak nebudú útoky mieriť na Ruské ciele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jarin G. 2018-04-14 09:17
Ahoj Pio., Doste (výborný komentář), Lado a všichni další souznějící!!!
Taky jsem doufal, že ten Trump hraje jen nějakou vyšší hru. Prdlajs! Je to dobytek, stejný jak celá ta jeho kumpanie!
Lidského života si neváží. Nazvat je sviněmi, tak bych ty svině urážel!
My můžeme jen doufat, že se jedná "jen" o ten domluvený demonstrativní útok, jak to psali včera v ruském tisku! Ale i tak se mi to nelíbí. Válka je válka, tam umírají lidé! Dřív nebo později.
Opět lež a vraždění vítězí nad pravdou a mírem.
Zase tu máme jedno bombardování, ryze humanitárního charakteru.

Zatím ahoj. Jdu si shánět čerstvé zprávy!
Doplněno 9:50:
MO RF: Ani jedna z vypustených rakiet neletela zónou zodpovednosti ruskej protivzdušnej obrany
Ruské ministerstvo obrany poskytlo prvé informácie o americkom leteckom útoku na Sýriu, ktorého sa zúčastnili aj Francúzi a Veľká Británia. Američania a ich vazali zaútočili v čase od 3:42 – 5:10 moskovského času, útoky smerovali na objekty vojenskej a občianskej infraštruktúry Sýrskej arabskej republiky. Ani jedna z rakiet Američanov a ich vazalov neprenikla do priestoru, v ktorom ruská PVO kontroluje bezpečnosť ruských vojenských základní v Tartuse a Hmeimmim, tejto oblasti sa veľkým oblúkom vyhli aj lietadlá USA, Francúzska a Veľkej Británie. .....
hlavnespravy.sk/.../1372156

Souhlasí to přesně s tím včerejším článkem.
Moskva stanovila Američanom „červenú čiaru“
Z vyjadrení hovorcu ruského prezidenta Dmitrija Peskova sa dá dešifrovať, že Rusko by bolo ochotné tolerovať limitovaný americký vojenský zásah v Sýrii pod zámienkou údajnej odvety za vyfabulované použitie chemických zbraní na predmestí Damasku, avšak Američania musia vopred prostredníctvom existujúcich a zaužívaných komunikačných kanálov oznámiť konkrétne ciele na území Sýrie, na ktoré budú smerovať ich tomahawky. Toto je potrebné preto, aby Rusi a ich sýrski a iránski spojenci mohli vopred učiniť príslušné opatrenia a eliminovať nežiaduce straty na ľudských životoch, aj keď tieto sa úplne vylúčiť nedajú. Dôležitou je však pridaná hodnota pre Američanov spočívajúca v tom, že by sa takto vyhli riziku usmrtenia ruských vojenských poradcov, vďaka čomu by nemuseli čeliť odvetnému úderu ruských rakiet na svoje torpédoborce Donald Cook a Porter, ktoré by v opačnom prípade zrejme skončili na dne Stredozemného mora.

Pokiaľ Američania budú rešpektovať túto „červenú čiaru“ vytýčenú Moskvou, Rusko im pomôže zachovať si tvár a obmedzí svoju reakciu na obvyklú redukciu početnej zostavy proamerických bánd, ktoré stále operujú na území Sýrie a terorizujú krajinu pod rúškom takzvanej „protivládnej opozície“, pričom v skutočnosti je každému jasné, že ide o extrémistických militantov pôsobiacich pod rôznymi islamistickými nálepkami (Džajš al-islám a pod.). v
v Sýrii.....
hlavnespravy.sk/.../1370950
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2018-04-14 09:42
Hrad odsoudil útok na Sýrii a osočil novináře z podpory války Vojenské řešení situace by podle Hradu mělo být až poslední možností. Na Twitteru to uvedl mluvčí českého prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček po nočním útoku USA, Británie a Francie na Sýrii. Zároveň slovně napadl novináře, neziskové organizace a kritiky prezidenta Zemana, že podporují válku. „Vojenské řešení je vždy až to poslední,” prohlásil mluvčí Zemana. Na svém dalším twitterovém účtu Ovčáček osočil novináře, že válku chtěli. „Nadšení čeští novináři, neziskovkáři a pražskokavárníc i prý už brzy vyrazí do první linie v Sýrii. Stále ale hledají velitele. Nějaký tip?” napsal. Již ve čtvrtek uvedl, že se novináři při představě války „slastně olizují” a měli by být posláni do první linie.
..a Stropnický,.... jako vždy NECHUTNÉ. zpravy.idnes.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # chromolibden 2018-04-14 10:56
Ano, Stropnicky at si zvatle. Dulezity je postoj Hradu a my uz tam nastesti nemame Blba Havla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2018-04-14 12:59
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2018-04-14 13:36
Díky, Vláďo! Tedy jestli jsi to jen nezavěsil jinam. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2018-04-14 18:48
Jarin útočili na základe falošného útoku chemickými zbraňami tak že ten útok je neoprávnený a je to červená čiara.
Ak to takto chcú Rusi riešiť tak nemajú gule USA zostreliť všetky tie strely. Skrátka nemajú potrebné technológie aby USA v Sýrii zastavili.
Skrátka nemajú
Útok bol neopodstatnený na základe falošnej zahranej situácie chemického útoku a toto tu budeme mať na dennodenom poriadku. Asad bude stále útočiť chemickými zbraňami až dovtedy kým zo Sýrie nezostane kameň na kameni
Tak to skrátka bude
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Láda 2018-04-14 09:48
Ak by bol na miestach kde zaútočili Amričania Sarin tak Sýrska populácia teraz kape po stovkách ale zatiaľ o tom nie sú žiadne správy.elice výstižné a nadevše pochybnosti vypovídající: !! Ak by bol na miestach kde zaútočili Amričania Sarin tak Sýrska populácia teraz kape po stovkách ale zatiaľ o tom nie sú žiadne správy.!!
Pokud by někoho skutečně zajímala fakta, pak se nad tímto argumentem může zamyslet.
Celá akce hospodského vytahovače Trempa je odůvodněna na podobném principu- vy jste mi zabili bratrance. Ale když žádného nemáte, ,je logické, že jsme ho nemohli zabít! Ne zabili jste mi bratrance a já udělám vše proto, abyste už mého bratrance nemohli zabít.
Sýrie je vyřešená. A hurá s jídlem roste chuť, tak šup na ukrajinské bojiště.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2018-04-14 10:02
110 odpálených rakiet a dôsledok sú 3 zranení, Sýrska armáda opäť musela byť dopredu varovaná.
Trumpeta si zapísal bodík a minul muníciu a zničil prádzne sklady a jedno výskumné stredisko v Damašku kde nikto nebol

Sýrska obrana údajne zlikvidovala až 71 rakiet čo by bolo naozaj prekvapko
Při nočním útoku USA a spojenců na Sýrii protivzdušná obrana Sýrie zlikvidovala 71 raket s plochou dráhou letu. Generální štáb RF také informoval, že syrská letiště, na která Američané se spojenci zaútočili, nebyla poškozena.
cz.[...]news.com/.../...
Česko podporilu operáciu USA v Sýrii
Skurveni zrádni politici a vlezdoprdelisti
Dúfam že Slovenská vláda sa k tomu postaví diametrálne odlišne
Putin odsúdil útok ako bezprecedentný útok na zvrchovanú krajinu
Ruský prezident Vladimir Putin považuje útok USA a spojenců za akt agrese proti suverénnímu státu, který je v přední linii boje proti terorismu. Podle hlavy státu USA ještě více zhoršují humanitární katastrofu v Sýrii, uvedl Vladimir Putin v sobotním prohlášení.

„14. dubna USA s podporou svých spojenců raketami zaútočily na objekty ozbrojených sil a civilní infrastruktury Syrské arabské republiky. Bez sankcí Rady bezpečnosti OSN a porušením charty OSN, norem a principů mezinárodního práva byl spáchán akt agrese proti suverénnímu státu, který je na přední linii boje proti terorismu," oznámil.
cz.[...]news.com/.../...

Washington svými akcemi v Sýrii v podstatě podporuje teroristy, oznámil ruský prezident Vladimir Putin po útoku západních států na syrské vládní objekty.

Svými akcemi USA přinášejí utrpení civilnímu obyvatelstvu, v podstatě podporují teroristy," oznámil Putin ve speciálním prohlášení, které zveřejnila tisková služba Kremlu.

Na sociálních sítích se objevily první fotografie a videa raketových útoků USA, Velké Británie a Francie na Sýrii.

​Dnes v noci vystřelily letouny a lodi tří těchto státu přes 100 raket. Jak prohlásili v koalici, byly hlavními cíli útoků střediska pro výzkum a výrobu chemických zbraní.

Syrská armáda použila k odrážení útoků prostředky protivzdušné obrany S-125, S-200,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2018-04-14 10:19
Pio, prosím, přečti si mé doplňky. O tom už psali včera!!!
Také mám podezření, že vlk se nažral a koza zůstala skoro celá. Že by tak trochu inscenace?
Přesně jak to píší v tom článku o "červené linii"!
Z druhé strany dobře, že 3. světová z toho nebude!
Zaplať pánbůh!
P.S.: kde je Henoch? Slíbil, že ty lodě potopí a ono nic?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2018-04-14 18:39
Oni to skúsili a tvrdia že to urobia zasa tak sa priprav že toto tu bude až dovtedy kým Sýriu celkom nevybombardujú. Iné to bude keď pošlú 600 rakiet - 280 doletí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # josh (xy) 2018-04-14 08:42
1*** Dobrý - výstižně shrnuto za všechny. Jen dodám, že i ta Makrela je bezdětná,..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Dost3 2018-04-14 09:17
Jj, neuváděl jsem jí, když se Německo nepodílelo.
Jinak tedy:
Macron, francouzský prezident, nemá děti.
Německá kancléřka Angela Merkelová nemá děti. Rakouský kancléř Sebastian Kern nemá děti. Britská premiérka Theresa May nemá děti. Italský premiér Paolo Gentiloni nemá děti. Holandský Mark Rutte, Švédský Stefan Löfven, Lucemburský Xavier Bettel, Skotská Nicola Sturgeonová - nikdo z nich nemá děti. Jean- Claude Juncker, předseda Evropské komise, nemá děti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Potlouk 2018-04-14 10:02
Že nemají děti je možná zásah samotné přírody.Genová linie těchto stvůr tak skončí v pekle spolu s nimi.Příroda je zřejmě zavrhla jako dinosaury.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dost3 2018-04-14 11:38
Jo, ale nás s sebou brát nemusí!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # jirik 2018-04-14 09:17
Německo se nebude účastnit případné vojenské akce na území Sýrie. Prohlásila to německá kancléřka Angela Merkelová na společné tiskové konferenci s dánským premiérem Larsem Løkkem Rasmussenem.

Vysvětlila však, že německá vláda udělá vše pro to, aby „signalizovala nepřijatelnost používání chemických zbraní".

„Existuje mnoho potvrzení toho, že syrský režim použil takové zbraně," cituje kancléřčina slova Sueddeutsche Zeitung.

Zdůraznila také, že Berlín spoléhá na vyšetřování události v syrské Dumě odborníky z Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW).
cz.[...]news.com/.../...
----
sueddeutsche.de/.../...
Prohlášení bylo vydáno 12 června a bombardování proběhlo z 13 na 14 června......

Teď se bude makrelka tulit k rusku...když jde o přežití......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Che 2018-04-14 09:43
A ted by mely Cina a Rusko potopit americke a anglicke a francouzske lode.

Kdyz se me bude nekdo ptat na cestu anglicky ci francouzsky, poslu ho nekam jinam.
Jsou to jen zradne narody.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jožo M. 2018-04-14 10:12
No, neviem, neviem, ale myslím si, že to bolo všetko dohodnuté (lebo takmer žiadné škody, iba humbuk a medzinárodné právo v riti) nielen s Američanmi, ale aj s Macronom. Čo myslíte, o čom asi telefonoval pred pár dňami s ním Putin? Aj v Usákove sú generáli so zdravým rozumom, ale tí s chorým a clintonovská zberba tlačia na Trumpa tak silno, že on síce musel zaútočiť, ale dopredu avizoval na svojom tweete, čo sa chystá. Aj ciele boli s Rusmi dohodnuté, a to tak, aby neboli skoro žiadne škody. Sýrčania sa z plánovaných objektov útoku už pred niekoľkými dňami stiahli, lietadlá, zásoby aj ľudí. Skrátka taký vylepšený false flag, ktorý sa uskutočnil, aj sa dokopy nič nestalo. Ako v tej rozprávke - išla dievčina aj holá aj oblečená, aj na koni aj pešo. Aj vlk sa nažral, aj baran s kozou ostali celí. Putin je iba sračka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # George 2018-04-14 08:38
Anglosasové a Židi. Nejhorší vřed na planetě Zemi, který musí svět jednou pro vždy vyříznout, jinak nebude nikdy klid. Ta doba se neustále blíží a oni to cítí, tak sviňařej kde se dá aby svůj neodvratný konec oddálili. Celou svou historii týrali celou planetu a to se jim sakra vymstí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # LUF 2018-04-14 08:57
Anglosasové a židi mají na svědomí vědeckotechnick ý pokrok. Ten nejvíc vadí hloupým studentům protože kvůli svým špatným výsledkům jsou za lůzry a pak takhle nadávají
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # George 2018-04-14 09:14
Bože chlapče. Viděl jsi někdy umírat děti? Já bohužel ano a je to šílený. Tak neblábol, buď tak hodný. Ten tvůj vědeckotechnick ý pokrok nebyl těmito etniky nikdy využit pro prospěch všech, ale byl vždy zneužit proti obyčejným lidem, trubko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # LUF 2018-04-14 09:17
Nepoužíváš elektřinu, mobil, internet, nejezdíš autem, nechodíš k doktorům...? Spíš asi nevíš co meleš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # George 2018-04-14 11:40
Bez těch moderních sraček se sorta lidí jako ty zřejmě už neobejde, já ano. Kvalita života se tímhle človíčku neměří. Já ještě umím žít. Tenhle režim potřebuje přeně tebe-zdebilněný ho konzumenta bez kritickýho myšlení..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2018-04-14 09:26
Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # vlk samotář 2018-04-14 10:17
Ještě bych přidal muslimy, aby to bylo komplet..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LUF 2018-04-14 08:38
Putin říkal že všechny americké střely ve vzduchu zlikviduje i místa jejich výstřelu. Zatím se jenom urazil :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # LubinenKremlBot 2018-04-14 08:54
Ta dojebaná nekrofilní chazarská cházka,která po tisíciletí možná v jiném přestrojení obětovala lidskou krev menasytnýmu satanskýmu chlívákovi ,jen pro svoje uchylné zvýhodnění a možnot parazitovat a považovat se za vyvolené ano vyvolené konat zrůdnosti na tvoru ,který se jmenuje člověk a jehož Bůh miluje nade vše a satanova závist právě proto přetáhla na svoji stranu tyhle bezpohlavní smrduté zkurwysyny hadího plemene ,jejichž žluč jedovatá se rozleze v jejich tělech sežere je zevnitř za jejich nenapravitelné skutky ,neboť právě teď jste vykonali ortel sami nad sebou ,Boží trpělivost končí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2018-04-14 08:55
No, pokud tě zajímá výsledek, jak to vypadá, když tvé bydliště vyletí do LUFtu po nukleárním zásahu, tak tady máš možnost - zadej byliště a dozvíš se vše vč. radiace, tlak. vlny,....mrvých , zasažených....a můžeš si zvolit i druh bomby zásahu Tsar v případě dopadu je dosahu Prg. až Rakovník.
outrider.org/.../bomb-blast
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dost3 2018-04-14 09:29
Pokud vím, tak říkal pokud padne jediný ruský voják.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Edyex 2018-04-14 09:05
Dobré ráné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Petko Kotov 2018-04-14 09:47
skvela prace kluku z USA - ukazali odhodlani , tvrdost a fakt ze vyzadovani dodrzovani mezinarodniho prava mysli vazne.
Zaroven prokazali i velkorysost tim ze ruskeho agresora nezadupali do zeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # grew 2018-04-14 09:56
Aha, k civilizovaným národům. To říká retardovaný idiot v čele země, která je daleko horší než bylo nacistické Německo. Je to škoda mluvit když si vemu jak vůbec Amerika vznikla, a jak se všude neustále sere až do dnešního dne. Co se týče masového vraždění mužů, žen a dětí, znásilňování, mučení a zabíjení, které vykonávají američtí placení sériový a masový vrazi..nevím kdo se jim vyrovná. Amíci si můžou svou demokracii a "svobodu" strčit do pr***. Rusko, Irán a Sýrii mám určitě daleko radši.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Monika 2018-04-14 10:00
Veterán :Americký vojáci v Syrii odmítli jit bojovat proti Rusku vojáci se bouři i jinde ! Drahé divadlo Rusko se nebude do ničeho mýchat my jsi půjdeme za střílet a USA odejde se Syrie ! Jenže tomu nevěříani malé dítě pokud nevykradou nerostné bohatství tak se ani nehnou ! Copak dělaloS-400 vše bylo vypnutý a obsluha ožralá ? Prostě Rusko dostalo facku přes celou hubu a Trump se opět řechtá !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Puntin 2018-04-14 18:12
Good job, guy´s.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás