Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJunckera ostře kritizovali za dopis Putinovi k vítězství ve volbách

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Junckera ostře kritizovali za dopis Putinovi k vítězství ve volbách

Šéfa Evropské komise Jeana-Claudea Junckera ostře kritizovali za blahopřání ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi k vítězství ve volbách.

Z hlediska předáka konzervativců v Evropském parlamentu Ashleyho Foxe svým „hanebným" dopisem Juncker „podporuje" ruského prezidenta.

„Blahopřát Vladimiru Putinovi k jeho vítězství ve volbách a ani se nezmínit o zjevných případech zfalšování výsledků hlasování, to je už dost špatné. Ale to, že nic neřekl o odpovědnosti Ruska za útok nervově paralytickým plynem na nevinné lidi — to budí v mém volebním okruhu odpor," cituje Foxe The Telegraph.

S kritikou na adresu Junckera vystoupil také bývalý belgický premiér a předák skupiny liberálních demokratů (ALDE) v Evropském parlamentu Guy Verhofstadt.

„Teď není zrovna nejlepší čas pro blahopřání. Budeme vždy potřebovat dialog s Ruskem, užší styky však mají být podmíněny respektováním mezinárodního pořádku a fundamentálních hodnot," napsal na Twitteru.

Britská poslankyně Sarah Wollastonová označila ze své strany dopis za „hanebný".

Ve svém poselství napsal Juncker toto: „Chtěl bych Vám vyřídit moje blahopřání k Vašemu novému zvolení. Naším společným cílem má být obnovení celoevropského bezpečnostního systému založeného na spolupráci."

Popřál také Putinovi úspěch v plnění jeho povinností.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+31 # Jan Krucifix 2018-03-21 14:16
No asi hoch prebral, chlast je mocny carodej. A nebo zadni vratka kdyby se zmenily pomery ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Piovarči 2018-03-21 14:59
Toto je už vrchol politického dirigizmu.
Západ má už svojich ideologických politrukov.

Laššáková: Za Sorosa sa ospravedlňujem, veľmi ma to mrzí

Kandidátka SMER-u pred svojou nomináciou na ministerku kultúry vyhlásila, že Tretí sektor je financovaný spoza oceánu.

Ľ. Laššáková sa zároveň ospravedlnila za svoje výroky o Georgovi Sorosovi a jeho vplyve. „Veľmi ma to mrzí, aj prezidentovi som to vysvetlila. Ospravedlňujem sa. Bola to nešťastná formulácia, možno pod tlakom udalostí, ktoré sa dejú. Ospravedlňujem sa za výrok,“ dodala.

Ľ. Laššáková pre Denník N uviedla, že „hry od spomínaného pána idú, aj keď sa často hovorí, že čo už môže taký osemdesiatpäťro čný pán, niekde za oceánom, riadiť na Slovensku. Nielen na Slovensku. Tretí sektor je príliš bohatý vzhľadom na zdroje, ktoré uvádzajú. Musí byť nejaký iný zdroj, musí ich niekto financovať a myslím si, že sú to takéto zaoceánske peniaze“.

Laššáková urazila nedotknuteľné božstvo na tejto zemi, ktorým sa na západe tento pán vzor "morálky" a "čestnosti" nepochybne pre svoje miliardy stal
Toto sú pozitívne vzory pre našu mládež mať miliardy špekulovaním na kapitálových trhoch. Bezpracné zisky z dôvodu vychytralosťi a vychcanosťi, ktorá zničila tisíce a tisíce ľudských životov. Tomu sa skutočne treba klaňať a vzdávať česť ako nespochybniteln ému Božstvu Západu - Šelme s krvavou papuľou a drápami.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Quercus 2018-03-21 15:03
Právě že na okamžik vystřízlivěl, ostatní jsou deliriu tremens neustále.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2018-03-21 15:37
Juncker ano, ale tí politruci čo ho hneď začali šľahať na tých som mieril. To sa taký čo aj tu na Slovensku vykrikujú po námestiach že za všetko môžu komunisti a Talianska mafia spolu s Ficom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Quercus 2018-03-21 19:07
Však já vím Pio, reagoval som hore na Krucifixa.

A moc si z toho Kiskova bratrstva kočičí pracky nedělej, největšího čur@ka na světě máme stejně my:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2018-03-22 12:02
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # julius 2018-03-21 14:46
Nekritizovat. zrusit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-21 14:56
Šéf Evropské komise blahopřál ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi k vítězství ve volbách. Politici, kteří ho za to kritizují, si neuvědomují jak rychle se mění svět ve kterém žijeme.
Faktem je, že materiálně-tech nická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být velmi nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa.
Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat , že války brzo povedou proti sobě dálkově ovládané zbraně a automaty. Tento výzkum a vývoj zbraní a zbraňových systémů nic nemění na tom, že všechny války jsou odsouzeníhodné. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2018-03-21 16:12
Citace:
je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
Bohuzel tam neni napsano jak se zbavit zabednenych trolu, kteri zde zvraci jen hovadiny jako napr. Ing. Miloslav Dědek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Peter 2018-03-21 20:51
Človeče preber sa zo sna. Ľudstvo nepotrebuje žiadne politicko mocenské centrá, a ani zoskupenia. Ľudstvo potrebuje vychovávať z každého dieťaťa morálneho človeka, ktorému bude umožnené naplno rozvinúť vrodené schopnosti. Každé politicko mocenské zoskupenie potláča duševný rozvoj ľudí ktorým vládne. Dovodom je fakt, že hlupákmi sa dá ľahko manipulovať. Zatiaľ čo vzdelaními a morálnymi ľuďmi to nie je jednoduché.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-21 21:14
Pane Peter, souhlasím s tím jak by se měli vychovávat všechny děti světa. Podotýkám k tomu, že to stávající mocensko-politi cké uspořádání světa neumožňuje.
Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
Stávající mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - [...]/2016/08/g lobalni-financn i-system.html
Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Peter 2018-03-21 23:22
Nepotrebujeme globálny finančný systém v akejkoľvek podobe. To čo potrebujeme je vytvorenie spoločnosti ktorá peniaze vobec nepotrebuje, každý ma v spoločnosti prácu ktorou prispieva k fungovaniu spoločnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-22 08:01
Pane Peter, zřejmě máte na mysli: "Každý podle svých schopností, každému podle jeho potřeb".
Vaše představa o budoucnosti je naivní a hloupá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-03-22 15:39
Spoločnosť bez peňazí by vyriešila ohromné množstvo problémov. Je pravdou, vytvorili by sa nové problemi no tie by sa postupom času vytratili. Odstránenie peňazí zlikviduje korupciu, mafiu,lobing, a hlavne odstráni liberalizmus.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Monika 2018-03-21 15:18
Juncker nám vystřízlivěl a ví že se karta obrací jako číslo jedna pojede Rusko !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2018-03-21 15:39
Snažil sa byť slušný a prezieravý, západná politická korektnosť ho však za to sejmula:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Che 2018-03-21 16:13
Za slusnost se v EU musi zaplatit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2018-03-21 16:17
Asi si Juncker neprecetl
[...]/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
od Ing. Miloslava Dědka, tam je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

Dědku, napis Junckerovi, a ukaz nam potom co ti odpovedel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vaclav2 2018-03-21 16:59
no to je velmi podezřelé...že to Junckerko nestačil přečíst?...vždy ť ing Miloslav to samé už píše dva roky...
Junckrisko by se měl vyměnit, na takové jednoduché věci nestačí...
stačí nahlásit referendum a je hotovo, ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2018-03-21 17:42
Treba ho nahlásiť ideovému Gestapu, nech ho zavrú až sčerná... parchant akýsi ako si to dovoľuje blahopriať ideologickému nepriateľovi... ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2018-03-21 23:40
Ahoj Moni. Fotečky pro tebe.
Neboj, Moni, alkoholik dlouho abstinovat nevydrží.


Minulý týden jste v Japonsku měli skoro léto (24 st. nad nulou) a dnes? Skoro jako v ČR?
Lavrov zažertoval o „ruském zasahování“ v Japonsku
....Když už jsme nezasáhli do vašich voleb, rozhodli jsme se zasáhnout alespoň do počasí," odpověděl Lavrov a sněžení si vyfotografoval. ...

cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás