Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSaúdský princ popisuje Turecko, Írán a extremistické náboženské skupiny jako „trojúhelník zla“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Saúdský princ popisuje Turecko, Írán a extremistické náboženské skupiny jako „trojúhelník zla“

Saúdskoarabský korunní princi Mohammed bin Salman řekl, že Turecko, Írán a „extrémistické náboženské skupiny“ jsou „současným trojúhelníkem zla“, oznámily 7. března egyptské noviny Al-Shorouk.

Korunní princ však zašel ještě dále a obvinil Turecko z pokusů o reinstalaci islamistického Kalifátu, který byl zrušen při kolapsu Otomanského impéria.

Salman pronesl tyto komentáře novinám během své návštěvy egyptské metropole Káhira. Dodal ještě, že spor s Katarem bude dlouhodobý a srovnal ho s americkým přetahováním s Kubou.

Dopady saúdsko-katarského napětí však snižoval, že je netřeba brát moc vážně, když říkal, že Katar „je menší než větší ulice v Káhiře.“

Tato prohlášení korunního prince odráží současnou rovnováhu sil na Středním východě, která se od Syrské krize začala posunovat.

Rusko, Sýrie, Írán a Hezbollah vytvořily úspěšnou alianci, která fakticky v probíhající válce v Sýrii vítězí.

Turecko začalo aktivně s aliancí Hezbollahu, Sýrie, Íránu a Ruska spolupracovat, čímž tudíž přispívá i k dosahování cílů klíčového rivala Saúdské Arábie, tj. Íránu.

Zdroj: southfront.org

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+26 # LubinenKremlBot 2018-03-09 12:30
Za to ty se kamarádíš se sionsatanem ropná hnído.
+15 # Vít Henoch 2018-03-09 12:41
Ty události na Středním východě by nebyly tak žhavé a frustrující, pokud by si Arábie přiznala financování těch válek a zabíjení. Nyní tuší, že se všechno zlo obrací vůči těm, kteří ho vyvolali. Proto Arabský poloostrov se svou bezcenou ropou, kterou nahrazuje již elektřina, bude zase chudý tak, jako dříve. Právě z Arábie vzešly všechny útoky na Mé děti a ty vynálezy, které přinášely, byly šejkům trnem v oku. Proto to byli především Arabští šejkové, kteří vraždili Mé nevinné děti. Mezitím chemie a zplodiny z ropy zaneřádily natolik planetu, že Arábie bude ponořena jako byla ponořena Atlantida do moře a zbytek nevytěžené ropy bude postupně biologicky odbourán tak, aby zmizel zcela. Ropa není nyní k ničemu. Automobily budou na elektřinu a elektřiny je dostatek z přírodních rezervoárů o nichž jsem již několikrát mluvil. Je to čistá energie a nezanechává na Zemi jedy, které ropa zanechala. Nyní právě kvůli chamtivosti arabských šejků a dalších mocichtivých, bude očista Země velmi náročná a pokud šejkové nepomohou této očistě, ať zapomenou na život na této planetě, kterou pomalu ničili i se vším životem na ní. Již nikdy nebude nikdo s chamtivostí šejků puštěn do blízkosti Země. Okamžitě ho sežehnu ze Slunce.

Henoch
-5 # balwan 2018-03-09 13:03
+18 # Vaclav2 2018-03-09 15:09
Salman má samozřejmě pravdu, ale zapoměl do toho satanistického spolku zařadit sebe a vlastní stát...
+9 # Janinna 2018-03-09 22:16
No, s tím že má samozřejmě pravdu bych až tak nesouhlasila.
Místo Íránu bych do vrcholu toho trojúhelníku dosadila úplně jiný útvar na BV, vlastně tam není trojúhelník, ale přidáním Saudů nám vznikne čtverec.
Vím, jak je Írán prezentován Pjakinem - to nerozporuji.
Jde o to, že nebýt Íránu, tak jsou už dnes Američané u Kaspického moře.
Kdopak asi hecoval Saddáma, aby napadl Írán.

Íránci jsou islamizovaní Peršané.
Írán = Árjan, neboli země Árjů - kdo a odkud přišel na íránské náhorní plošiny:))
Starověká Persie....tady v této době narůstá zoroastrismus.
Krásné učení o prorokovi Zarathuštra, přinášející život, který přinesla stejná árijská rasa.
Starověká Avesta, stejně jako starověké védské prameny, uvádějí místo narození starých Árijců někde na severu, v zemi Arianam-Vajdža (árijský prostor).
V jedné části Avesty-Vendidad e se říká, že Bohové Arijánů mají jeden den a jednu noc = a to je rok, což je popis polární noci.

Ale vraťme se do současnosti - Iránský nejvyšší vůdce Ájatolláh Sajjid Alí Chameneí uvedl, že orgány jeho země nebudou vyjednávat se Spojenými státy a ani s evropskými státy o jejich přítomnosti na Středním východě.
"Zástupci evropských zemí přišli a řekli, že chtějí s Íránem jednat o své přítomnosti v regionu.
Jaká je vaše práce? Proč jsi tady? To je náš region" uvedl vůdce.
Chameneí také dodal, že iránské úřady o této otázce nebudou konzultovat ani s USA.

16. března v Astaně vedoucí představitelé ministerstev zahraničních věcí Ruska, Íránu a Turecka uspořádají schůzku s cílem vyřešit konflikt v Sýrii.
russian.rt.com/.../...
+10 # Vlastimil Matouš 2018-03-09 20:03
No jo. Saúdi si plnia svoje "domáce úlohy" od USA! Nič nové. A v Jemene Saúdi pomáhajú likvidovať tamojší "náboženský socializmus", o čom máloktorý Európan vôbec vie!!!
+7 # Monika 2018-03-10 00:30
Tento blbec by měl raději ukončit zabíjení lidi v Jemenu a udělat jsi pořádek ve své zemi ! Při návštěvě Londýna jsme viděli plno demonstraci proti jeho příjezdu každý ho moc asi miluje !

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás