Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin uvedl, v jakém případě může Rusko použít jaderné zbraně

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin uvedl, v jakém případě může Rusko použít jaderné zbraně

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že rozhodnutí o použití Ruskem jaderných zbraní může být přijato jen jako odvetný úder.

„Co se týče bezprostředně tohoto tématu, to je samozřejmě velmi důležité a velmi citlivé téma. Chtěl bych vám říci, aby to věděli lidé u nás i v zahraničí.

...

Naše plány použití, doufám ale, že k tomu nikdy nedojde, tedy teoretické plány použití — to je tak zvaný odvetný vstřícný úder," řekl Putin v interview ve filmu Světový pořádek 2018.

„Rozhodnutí o použití jaderných zbraní může být přijato jen v případě, když naše systémy varování o raketovém útoku zaznamenají nejen start raket, ale i poskytnou přesnou předpověď jak tras jejich letu, tak i doby dopadu bojových hlavic na území RF. Tomu se říká odvetný, vstřícný úder, kdy budeme mít zákonné právo odpovědět," dodal.

„Ano, pro lidstvo to bude globální katastrofa, pro svět to bude globální katastrofa, ale jako občan Ruska a jako hlava ruského státu bych chtěl položit otázku: a nač bychom potřebovali takový svět, když v něm nebude Rusko?," prohlásil Putin.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-29 # balwan 2018-03-07 11:04
-45 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-07 11:15
Materiálně-tech nická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být velmi nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa.
Putin by se mohl stát člověkem budoucnosti v případě, že by se zasloužil o urychlení žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání lidstva.
To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+36 # jan lavicka 2018-03-07 11:24
SPAM, smazat tohoto duševně nemocného spammera :( rovněž smazat i účet, je to jen SPAMMER, nic víc
a NEREAGOVAT na duševně nemocného dědečka!
-35 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-07 11:37
Pane lavička, zřejmě patříte k lidem co mají prospěch ze stávajícího nespravedlivého mocensko-politi ckého uspořádání světa. Neumíte věcné argumentovat a proto mě pomlouváte. Pokrok nezastavíte. Je to marný! Je to marný! Je to marný!
+5 # Che 2018-03-08 00:24
Dedku, to jsi uz napsal me. Ty asi umis jen do nekonecna opisovat na ruznych vebech sve hovadiny, Lavicka ma pravdu, jsi zraly pro Chocholouska.

Asi jsi taky nejaky inzenyr z Afriky, ktery neumi cist a psat, nebot nas obohacujes furt stejnymi hloupostmi, protze jako africky analfabet neumis nic noveho napsat.
+12 # fabulist detergent 2018-03-07 18:13
Ing = I nadalej glupy, je slepy jak jeho crevo s ktorym si mozu byt dvojicky. Asi Miloslav nevidi pre stromy les. Ako napriklad ze ma na pultoch povinne zahranicne nekvalitne vyrobky, ze ovocie a zelenina sa vyvaza a on kupuje hmotu plne dusicnanov, ze suverenita je zakazana, ze musi prijmat cudzie nazory a riadit sa podla nich. Ale je to len jeho hlupy nazor. Verejne by sa k tomu neprizal lebo by mu nestacil inziniersky plat na dolozenie chrupu o ktory by vzapeti prisiel. Sirena ktora sa totiz neda vypnut sa musi rozbit. A aj ked to pride niekomu ako hrube, ale to ticho potom oceni.
+75 # Dědouch11 2018-03-07 11:24
Jasné, stručné prohlášení, které nelze překroutit.
I největší debil ve SSa (a že jich mezi válečnými jestřáby je!) snad pochopí Putinovu obrannou politiku a to, že pokud někdo RF napadne, dopadne stejně, pravděpodobně ale hůře, než napadený.
S ohledem na současné raketové systémy, které má RF k dispozici, není vyloučeno, že útok by na rozdíl od agresora ustála.
Čím dokonalejší,ryc hlejší a účinnější zbraně (oproti SSa+) bude RF mít, tím menší je pravděpodobnost vypuknutí 3. sv. horké války.
+39 # John Maxwell 2018-03-07 12:38
Tak to jest pravdou ....
+21 # Piovarči 2018-03-07 13:24
Unce zlata bude stát až 10 000 dolarů, jakmile globální měny začnou krachovat a centrální banky se budou muset uchýlit ke zlatem krytému monetárnímu systému, řekl Byron King, editor Jim Rickards’ Gold Speculator.

Hrozící kolaps dolaru a dalších velkých měn vyžene cenu zlata za hranici 10 000 dolarů

„Když se podíváte na globální zásobu peněz a podpoříte to 40 % zlata, potřebuješ zlato na úrovni 10 000, aby ta matika fungovala, a to hovoříme jen o 40 procentním krytí," řekl v rozhovoru pro Kitco News. „Je to kvůli možné smrti moderních měn".
Analytik ovšem neupřesnil, v jakém konkrétním časovém období stoupne cena zlata ze současné úrovně 1 325 dolaru za unci, zmínil ale, že se to bude muset stát, jelikož současná bublina, která obsahuje desítky bilionů amerických dolarů, nemůže existovat navždy.
„Je to jako příběh muže, který zbankrotoval, nejdříve to šlo pomalu, ale následně to přišlo jako blesk z čistého nebe. Je to stejné s americkým dolarem, s eurem, s (japonským — red.) jenem. Vytvořili jsme biliony a biliony, desítky bilionů, téměř stovky bilionů dolarů, obligací, které jednoduše nemohou být nikdy splaceny. Bude se to muset stát," řekl analytik.
King poznamenal, že zásoby zlata jsou v současné době atraktivnější než před dvěma lety. Expert také prohlásil, že dnešní těžaři jsou podpořeni „lepšími čísly" a „chytřejšími geology".
cz.sputniknews.com/.../...
+34 # Janinna 2018-03-07 14:20
Ahojte:)) ano jasné a stručné prohlášení.
Ani nevím jestli to tady bylo, ale Sergej Lavrov nedávno na konferenci o odzbrojení v Ženevě přímo oznámil, že:
"Americká armáda připravuje ozbrojené síly evropských zemí na použití taktických jaderných zbraní proti Ruské federaci".
A dodal:
"Dostupnost amerických taktických jaderných zbraní připravených k použití v Evropě není jen aktem studené války, ale jasně agresivní pozice".

Pokud to není hrozba války s Ruskem, pak co to je?
Rusko si je toho velmi dobře vědomo, proto i Putinovo poselství a malá ukázka toho co mají, bylo řečeno v ten správný čas a více než výmluvně.
Rusko má své vlastní hodnoty, svou vlastní historii a svou vlastní ideologii.
A nyní tyto jejich základní hodnoty budou určovat jejich budoucí akce.
To je to, co Putin řekl Západu.
Západ může dál vyskakovat, vyhrožovat, hysterčit,... Rusko se už o to starat nebude.
Rozhodli se, a nyní tuto politiku budou důsledně provádět.
Ústup je u konce. Nyní Rusko půjde pouze vpřed.
Neznamená to, že od teď bude se Západem ve válce, to určitě ne.
Znamená to, že nyní se Rusko bude řídit jeho národními zájmy.
A pokud bude muset za ně bojovat, bude bojovat.
Poselství prezidenta Vladimira Putina neoznačilo počátek nového závodu ve zbrojení, ale jeho dokončení s úplným vítězstvím Ruska a porážkou Spojených států.
Nové ruské systémy dělají všechny PVO i lodě amerického námořnictva naprosto bezvýznamné ....

Rusko bojuje o své právo života na této planetě - vlastně nic nového, od nepaměti.
+4 # Publius Scipio 2018-03-07 14:36
Já tě vidím!!! Odpolednuj!
+18 # Piovarči 2018-03-07 15:00
Riaditeľ Národného Spravodajstva Daniel Coats potvrdil v utorok, že USA zvažuje nové útoky proti Sýrskej vláde, čo by bolo odôvodnené tým, že boli prevedené útoky chemickými zbraňami údajne vykonávané vládnymi silami!!!!.
southfront.org/.../syria
+12 # .lak 2018-03-07 15:24
Dydlace. To je blbjye, předstmietňeněn ieleleluj.
dydlat at dydlavat zdydlárně
+16 # Janinna 2018-03-07 16:03
:)) ajaj, můj "osobní strážce":)) Ahoj, také tě ráda vidím.
Já vím, už zas.
Scipio, obávám se, že lepší už to nebude:)) Za prvé - ani si to neuvědomuji a za druhé - velice nerada měním své zvyky:))
+5 # Publius Scipio 2018-03-07 20:17
C´est la vie ...
+6 # Janinna 2018-03-07 20:25
Ano, to je:))
+7 # .lak 2018-03-07 21:06
Bar y bundus? Ty jó, nabízí mi to filtrování kláves. Krám je tak chytrej že tomu nerozumí taky. Jaký pán takový krám. takový je život
+4 # Janinna 2018-03-07 22:11
Ahoj tečkolaku,....t akový je život:)):
www.youtube.com/.../
+4 # .lak 2018-03-07 22:50
+22 # Piovarči 2018-03-07 13:07
Presne tak Dedouchu. Dúfajme že sa nenájde šialenec na druhej strane čo by vydal rozkaz na jadrové napadnutie Ruska.
Rusko teda nemá v doktríne preventívny jadrový úder ako ho má vo svojej doktríne USA

YPG obviňuje Rusko že nechráni vzdušný priestor Sýrie a Afrinu zvlášť a že spolupracuje s Tureckým okupantom. Zatiaľ sa Kurdi nedohodli s vládou v Damašku. Údajne kurdské milície z iných oblastí prichádzajú na pomoc Afrinu, podla televíznych správ.
southfront.org/.../syria
Cieľom Turecka je likvidovať Kurdskú bojovú silu na čo používa FSA Slobodnú Sýrsku armádu, ktorá tak rovnako čelí opotrebovávacie mu boju. Sýria sa tak zbavuje oboch síl.
Skrátka takáto je realita a taktika
Rusko ale začína mať v Sýrii pomerne veľké straty tým že mu v poslednej dobe akosi častejšie padajú lietadlá.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+8 # Jarin G. 2018-03-07 23:12
Vláďo, píši ti za 1********************************!
Souhlas s tvým komentem.
uSSáci se vrhají do válek zásadně jen proti slabším a nedostatečně ozbrojeným státům a to ještě stejně nevyhrávají a potřebují k tomu své vazaly a zástupné armády!
Čím silnější Rusko, tím stabilnější světová situace! To je základní poučka! O míru bych ale nemluvil. Ten si představuji poněkud jinak, než to, co se děje ve světě!
Já jenom dodám, že na straně Ruska je i obrovská výhoda v rozloze Ruska, s řídce obydlenými oblastmi. Tam těžko bude nepřítel hledat, kde jsou raketová "sila" apod. A pokud najde, mnoho škody nezpůsobí!
Hledej něco na Sibiři apod. a navíc třeba ještě, když to putuje ve vlacích, ....
A obrana Moskvy, Petrohradu apod. je jistě perfektně zmáknutá!
O ruských lidech je zbytečné se rozepisovat!
Závěr: uSSák rozumí jenom síle a tu už Rus skutečně má a i ji prokazuje, třeba v té Sýrii. A jak i V.V. Putin naznačil, válka by se tentokrát netýkala jen Evropy, ale okamžitě i uSSa! Oni ta amícká hovádka ještě na vlastní kůži nepoznala, co to je, mít válku na svém území a tak si myslí, že jich se to netýká!
Parádní článek o výzbroji a nejen o nových zbraních:
Martin Koller:,,Je mi líto, Putin nelže. Nové zbraně, kterých se bojíte, skutečně má. Rusko prý uteklo o několik let"...
První březen tohoto roku lze označit za historický den pro celé lidstvo, píše vojenský analytik Martin Koller. Vystoupení prezidenta Putina s prezentací nových zbraňových systémů pravděpodobně zabránilo vzniku jaderné války v Evropě, s níž se dalo počítat už v tomto roce. Minimálně ji o nějakou dobu odsunulo. A za tu dobu se toho může dost změnit.
Především bych uvedl, že od vypuknutí války nás už pravděpodobně dělila pouze akce typu falešná vlajka, která by vytvořila zásadní mediální impulz na téma zákeřného, agresivního a zločinného ruského útoku na hodné chlapce z NATO v Pobaltí. Proto taková snaha natahat tam vojáky z co největšího počtu evropských armád. Především jako politickou deklaraci ve prospěch politiky USA a zároveň cíl útoku, který bude obětován propagandě, aby se do války zatáhla celá EU s nadšeným souhlasem zdivočelého obyvatelstva. .........
novarepublika.cz/.../...
Tož takové "krátké" podotknutí! ;o)
+3 # Dědouch11 2018-03-08 12:18
Tož díky za projev souhlasu s mým komentem (nějakej štědrej! :D), i za podotknutí.
Toho Kollera na NR, jsem četl čerstvého. ;o) Žádnej blbec. Má to v hlavě srovnané a ví o čem mluví.
Ale za připomenutí a upozornění pro ostatní, ode mě ++++++++
;o)
+25 # Vít Henoch 2018-03-07 11:51
Válka již probíhá, děje se to ale pod rouškou globálního oteplování. Mocnosti, které mají geozbraně, již si navzájem napáchaly tolik škod, že nyní již vytahují atomové zbraně. Lidé, kteří vlastně vůbec netuší, že to zblázněné počasí je součást zbraňových systémů pěti zemí, pak nechápou, co se vlastně děje. Ani nechápou, proč si Amerika s Ruskem vyhrožují. Nevidí důvod války. Ten, který jim může dát vodítko, co je vlastně důvodem jejich sporů, je právě prosazování přesně toho, co tady ta umělá inteligence s titulem Ing. prosazuje. Ano, světovláda je tím ořechem sporu. Ten, kdo ho ale rozlouskne, zjistí, že vládnout žížalám nemá smysl. Žížala si stejně dělá co chce. Dělá to tak věky a pořád stejně, přesto, že se na ní chrobák oboří a začne ji rozkazovat.

Henoch
+15 # John Maxwell 2018-03-07 12:50
Trojklaný rozkroku teda rádoby proroku ... jsi stejny mgr. jako mgr.Miloslav Dědek ... Citace:
nyní již vytahují atomové zbraně
nyní ???
Jediný stát který kdy v historii použil jadernou zbraň bylo UssA ,a zcela zbytečně, jen pro potěchu jestřábů a židobank ,bombardování Hirošimy a Nagasaki nemělo na konec II.WW vliv , a toho činu nyní používají k vlastní propagandě a lžím o ukončení II.WW ....
+8 # Vít Henoch 2018-03-07 13:42
Maxwell nepochopil a zrtojil se mu rozkrok, či co. Faktem zůstává, že geozbraně použilo Německo, Indie, USA, Rusko a Čína. Kdo disponuje jadernými zbraněmi je snad známo každému. Ten, kdo je použije, bude mít problém s vlastním životem, protože s obranými možnostmi těchto jmenovaných zemí se dá jedině předpokládat, že agresorovi to vybouchne ještě v místě, odkud to vystřelí.

Otec
+24 # Piovarči 2018-03-07 13:54
Tak toto je teda bomba!!!
Darmo májú USA už neviem koľko rokov stíhačku 5 generácie keď je prakticky sfušovaná a neplní potrebné funkcie ako je neviditeľnosť:-)
Miliardová díra. Stíhací letouny F-35 jsou na radarech dobře vidět

Konstrukční vady stíhacích letounů páté generace jim nedovolují, aby pro nepřátelské radary zůstaly neviditelné a mohly kradmo využít své zbraně.

Admirál Vojenského námořnictva USA Matt Winter, který nejednou kritizoval výrobky společnosti Lockheed Martin, se znovu obořil na výrobce letecké techniky. Podle jeho slov konstrukční vady stíhacích letounů páté generace F-35 neumožňují jejich okamžité rozvinutí a nasazení.

Americká stíhačka F-35
© AP Photo/ Rick Bowmer
Americký F-35 se začal „rozsypávat" za letu
cz.sputniknews.com/.../...

Kvůli konstrukčním vadám se ukázalo, že RCS (ukazatel radiolokační viditelnosti letounu) je prakticky dvakrát větší než vypočítaný, což dělá kříž nad hlavní předností tohoto stroje — obtížné zjistitelnosti. Zavinil to obrovský počet technologických otvorů, které se nedají odstranit bez velkých konstrukčních změn.

Aby byla vada napravena, má být drak letounu vážně dopracován, cena „obnovy" může činit několik milionů dolarů — některé součásti trupu bude třeba vyrobit a instalovat úplně znova.
Dalším problémem stíhacího letounu se stal speciální povlak pohlcující radarové záření, který, jak vyšlo najevo, nic nepohlcuje a mění moderní stíhačku v jasný bod na obrazovce radaru pravděpodobného nepřítele. Právě tato příčina se uvádí jako hlavní problém, kvůli němuž plnohodnotné bojové použití F-35 nejen v USA, ale i ve vojenském letectvu spojeneckých zemí dosud nezačalo.
cz.sputniknews.com/.../...

A zrovna som pozeral v telke štúdiu o tom ako UFO technológie obohatili Americkú armádu už v päťdesiatych rokoch minulého storočia radarovou neviditeľnosťou:-DDDD
Tak to sú ale bludy. Vraj nám mimoni dali Kevlar a nočné videnie to sú teda žvásty zoči voči týmto USA technologickým problémom viac ako 60 rokov po "prvom páde UFO" v Roswely!!

Dokonca tam bolo niečo aj o tom ako Mimoni pomáhali vo vojenských inováciách Hitlerovi:-DDDD . Keby mimoni boli na strane Hitlerovského Nemecka muselo by vojnu vyhrať predsa.....
Technický pokrok nie je taký prevratný ako sa nám zdá. Technológie sa len pomaly a postupne zdokonalujú. A USA výrobcovia stále vychytávajú mouchy svojim špičkovým vojenským technológiám.
Veď ani na MEsiac sa nevieme dostať takmer 50 rokov po tom ako sme tam údajne boli. A že máme mimoňské technológie:-)
+5 # Wiloni 2018-03-08 00:03
O tom, že je drak F35 kompletně zralý na přepracování se tu řešilo už v diskuzi u článku o deformování trupu za rychlostí blízkých M1.
To je podstatně větší problém, než nějaká RCS.
Podle plánů měla být RCS horší než u F22 a ani tento letoun (F22) nedosahuje RCS F 117.
Pentagon (ani výrobce) to nikdy netajil, přesto si fanklub těchto letadel vytvořil mýtus o RCS, odpovídající profilu komára (zřejmě podle své komáří předkožky).
Vysvětlovat jim, že to závisí na použité vlnové délce radaru, na úhlu, ze kterého je letadlo snímáno a na povětrnostních podmínkách (a počasí obecně) prostě nemá smysl.
Už je to minimálně 6 let, co vojenští experti (američtí) tvrdili, že jde konstrukčně o nejhorší letadlo od dob F 104, jenže při sumě, kterou do něj Pentagon nalil, ho prostě do armády zařadí.
Teď jde jen o to sehnat ve světě dost blbců, kteří ten šrot zakoupí a srazí tím cenu pro USAF.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás