Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBBC vyhlašuje populismus za vskutku děsivý a dokazuje to i na Brexitu a Trumpovi

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

BBC vyhlašuje populismus za vskutku děsivý a dokazuje to i na Brexitu a Trumpovi

Toto video od BBC Ideas tvrdí, že „nadšení populistických politiků může být vskutku hrůzostrašné“ a předvádí to i na odhlasování Brexitu a zvolení Donalda Trumpa prezidentem.

Toto video vysvětluje, že „označení za populistu je vždy zahanbující a nikdo nechce, aby se mu tak říkalo,“ kdy tvrdí, že „většina populistických vůdců by radši, aby je označovali za inspirátory hnutí zdola.

„Skutečná politická debata obsahuje zdůvodňování, vědu, důkazy, řešení problémů a argumentaci. Svobodu slova a svobodu tisku, které jsou pro ni důležité,“ říká vypravěč.

„Populisté na rozdíl od ní milují podněcování srdcí k nadšení jen povídáním, kterému nelze uznat, že by se vyznačovalo zdůvodňováním, důkazy a argumenty, a s chutí rozdělují svět na ‚nás‘ a ‚je‘.“

Toto video BBC vysvětluje, že populismus není vůbec nový, že toto je jeho stručná historie, kdy způsobil skoro všechno zlo novověku.

„Populisté mají sklon zatracovat žurnalisty, elity a cizince, uchylovat se ke konspiračním teoriím o tom, proč svět není takový, jakým by ho chtěli,“ říká.

„Nadšení populistických politiků může být opravdu hrůzostrašné,“ pokračují vypravěči, kdy uvádí Francouzskou revoluci a filosofa Jean-Jacques Rouseaua s jeho nucením občanů, aby byli svobodní, jako „děsivé varování před tím, kam nadšený populismus může až zajít.“

Nedávná zpráva levicového Institutu Tonyho Blaira tvrdila, že „populismus se v Evropě vzmáhá“ a ještě zdaleka nedosáhl svého vrcholu, což je tou nejvážnější hrozbou, jaké evropský řád čelí od konce Studené války.

Přestože je BBC státem financovaným, veřejnoprávním a tudíž nominálně nezaujatým vysílačem, tak např. toto video poskytuje další očividnou ilustraci, že obecné politické stanovisko BBC doložené i nesčetnými jejich reportážemi je silně zaujaté v mnoha tématech jako Evropská unie nebo prezidentství Donalda Trumpa.

Zdroj: breitbart.comm

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-12 # Popo 2018-02-27 11:10
Cituji :
Skutečná politická debata obsahuje zdůvodňování, vědu, důkazy, řešení problémů a argumentaci
Priatelia moji, ani tu by v tejto veci veru nebol moc velký problem vytvoriť pekný a naozaj aj dosť dlhý zoznam trepačov domnienok - populistov. Kolký že sa v tom tuCituji :
Populisté na rozdíl od ní milují podněcování srdcí k nadšení jen povídáním, kterému nelze uznat, že by se vyznačovalo zdůvodňováním, důkazy a argumenty, a s chutí rozdělují svět na ‚nás‘ a ‚je‘
spoznávate? Tak tak - Pravda bolí a preto ju takmer nikto nemá rád... www.youtube.com/.../
+18 # krshrc 2018-02-27 11:19
K článku nic popo,ale napadat diskutující to ti jde.
Takže Ty jsi nejlepší adept do toho tvého žebříčku trepačou.
-11 # Popo 2018-02-27 11:33
Priatelu "krshrc" aspoň raz za čas by si sa mohol pozrieť na seba "do zrkadla". Ver mi, oplatí sa...
+17 # John Maxwell 2018-02-27 11:43
Vždyť je to blábol , nemyslete budeme myslet za Vás ...
Citace:
„Skutečná politická debata obsahuje zdůvodňování
Politická debata už neni o politice , ale prosazování zájmů korporací a společností, které většina západních vůdců má pramalou možnost ovlivnit činost lobbistů kteří jsou těmito korporacemi placeni a jsou součástí politických kuloárů ...
-5 # balwan 2018-02-27 12:11
+6 # kojak 2018-02-27 20:46
asi bych se měl posrat z BBC

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás