Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRusko nasadilo nové letouny? Uniklé záběry ze Sýrie s údajnou pátou generací Su-57

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rusko nasadilo nové letouny? Uniklé záběry ze Sýrie s údajnou pátou generací Su-57

Představitelé Ministerstva obrany Ruska zatím nijak nekomentují záběry, na kterých byl údajně zachycen ruský stíhací letoun páté generace Su-57 nad Sýrií.

Fotografie a video zobrazující Su-57, který je znám jako perspektivní letecký komplex frontového letectva (PAK FA) anebo T-50, se objevily na twitterovém účtu uživatele Wael Al Hussaini.

Hussaini také tweetoval, že Su-57 byl nasazen spolu se čtyřmi víceúčelovými stíhacími letouny Su-35, čtyřmi letouny Su-25 a radarovým letadlem A-50U.

Zatímco kvalita záběrů neumožňuje zjistit, zda se skutečně jedná o zcela nové letadlo. Velitelství VKS zatím umístění letounu na letecké základně Hmímím nepotvrdilo a nepopřelo.

Navržený ruským výrobcem letadel Suchoj nový Su-57 je vyvinut pro leteckou nadřazenost a útočné role, je vybaven průkopnickou avionikou, která dokáže samostatně vypočítat situaci v boji a pomoci pilotovi. Stíhací letoun je také vybaven aktivním radarovým systémem, který umožňuje detekovat vzdušné, pozemní a námořní cíle ve vzdálenostech daleko za nejmodernějšími analogickými systémy a také udeřit řadou moderních zbraní, včetně krátkých, středních a dlouhých vzduch-vzduch, vzduch-země a speciálních anti-radarových střel.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-36 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-22 14:48
V současnosti je už velmi problematické správně odpovědět na otázku: "Kdo s kým a proti komu vede válku v Sírii?" Naproti tomu je možné zcela jednoznačně odpovědět na otázku: "Kdo má prospěch z těchto v Sírii poněkud chaoticky vedených válečných střetů?" Jisté je, že vojáci a civilisti žijící v Sírii to rozhodně nejsou! Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
Stávající mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.htmlN evyhnutelnou
Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude spojené s globálním ukončením všech válečných konfliktů. Všechny válečné konflikty bude možné globálně ukončit například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml načež všechny tyto pokrokové politické strany ve vzájemné spolupráci globálně realizují své programy.
+21 # Riso 2018-02-22 20:38
Dedek, preco si tak de_ment_ny? Kto tu ma stale citat to tvoje Ctrl+C a Ctrl+V o pseudoludoch/zi doch "velkych penez"? Si zaspal na Enteri alebo Ti este nenainstalovali mozog? Kazdopadne vinu nesu ako tvoji rodicia, ktori dodnes nepochopili, ze ako surodenci nemali spolu pichat aby sa nevyliahlo individum ako ty ale vinu nesu aj rodicia tvojich rodicov. Zjavne totiz vychadzali z teorie opusteneho ostrova kde si dvaja surodenci pichanim vystacia s plodenim dalsich pochybnych individui po X generacii, kde vsteci su jedna stastna incestna tlupa.
+16 # Piovarči 2018-02-22 23:09
Dňa 22. februára, jednotky Sýrskej Arabskej Armády (DSP) vstúpil do YPG-konať štvrtí mesta Aleppo a založil plnú kontrolu nad nimi. Rozvoj bol oficiálne potvrdený zástupcom Kurdskej Ľudí Ochranu Jednotiek (YPG). Podľa vydala vyhlásenie, YPG jednotky z mesta Aleppo presťahovali do Afrin oblasti boja proti turecké sily.
Vládne Sily sa Dostal Kontrolu Nad Všetkých Štvrtí Mesta Aleppo, Ktoré Boli pod kontrolou YPG

No som zvedavý ako sa to bude vyvýjať v Afrine. Sýrska armáda už dnes prvýkrát zasiahla do bojov na ochranu Afrinu
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+71 # Monika 2018-02-22 14:59
No to bude na USA základnách zase smradu !
+57 # olinka215 2018-02-22 15:04
Ahoj Moni=))
Budeš to mít z první ruky.Piloti letadel, co nespadnou, nebo nezačnou hořet za letu, se už teď třesou hrůzou před ruskými stroji a to ještě neměli " tu čest" s jejich nejnovější generací. Takže Tvůj odhad je naprosto správný:-))))
+31 # Jiří/ 2018-02-22 17:16
ne jen na základnách usa
+33 # Piovarči 2018-02-22 18:05
No uvidíme ako sa predvedú v boji. Treba Pak vyskúšať priamo v bojových podmienkách

Zatial je poprask okolo východnej Guty armáda mohutne odstreluje postavenia teroristov a turecké médiá údajne kričia že tam armáda zabila už 250 civilistov.
OSN chce 30 dňové prímerie. tak že teroristom tam poriadne zakúrili. A mali by nasledovať útočné operácie. Uvidíme čo sa tam bude ďalej diať.
southfront.org/.../...
+35 # Vladimír57 2018-02-22 20:22
OSN chce 30 dnů příměří, pročpak. Je snad třeba umožnit někomu odchod. Dokud v Sýrii vraždily pouštní bandy Syřany, vypalovaly města a zůstaval po nich jenom zmar, osn žádný problém neměla. To samé v Iráku.
+15 # Piovarči 2018-02-22 23:22
OSN len pomáha ozbrojencom aby zabránila skorému obsadeniu toho územia aby sa vojna mohla ťahať čo najdlhšie. O civilistov im nikdy nešlo. Amričania vytlkli bombardovaním tolko Japonských, Kórejských a Nemeckých civilistov že to až pekné nebolo a OSN vždy mlčala. OSN mlčala aj vtedy keď USA bombardovali nemocnice a svadby v Augane. Hrozí že západ stratí prozápadnú baštu v Damašku
+15 # Wiloni 2018-02-23 00:30
"OSN chce 30 dnů příměří,"

Proč ne.
Stejně ti exoti nevydržej to svrbění na prstech a do tří dnů z Ghouty zase začnou odstřelovat Damašek.
A zde platí, že každá dohoda, kterou po uzavření s RF nedodržíte vás vyjde následně dráž a dráž.
-11 # balwan 2018-02-22 15:40
+48 # Nec 2018-02-22 15:58
Konec USraelských "vyhlídkových" letů se kvapem blíží.
+14 # Piovarči 2018-02-22 23:53
V Sýrii operuje nejméně 3 600 žoldáků ve službách soukromé vojenské společnosti Vagner. Zjistili to investigativní novináři poté, co desítky ruských bojovníků zahynuly při americkém náletu na východě země. Rodiny zabitých Rusů se začínají ozývat, oficiální místa však měsíc před prezidentskými volbami kolem kauzy mlží.

Celý článok lamentuje nad ruskými stratami a USA armáda v Iraku mala straty oveľa väčšie. Tam padlo okolo 5 tisíc USA žoldákov.

Tak hold Rusko so svojou stovkou padlých na tom nie je až tak špatne. Horšie je že ich zabil USA nálet to USA armáda ešte nepriamo pocíti. Putina tieto vojnové straty vo voľbách neoslabia práve preto nie že ich zabili Američania
Ľudia sa ešte viac zomknú proti USA tak ako sa zomkli proti Hitlerovskému Nemecku.
Žoldáci ruskej firmy sú náprotivkom tých Amerických. A napokon bojovali o ropné zdroje ktoré patria Sýrskej vláde a nie USA ani Kurdom.
Však ono sa vám to ešte spočíta a vráti. Kurdi v Afrine už sklonili hlavy a privolali si na pomoc Sýrsku armádu.
Napokon pôjdu Američania zo Sýrie z dlhým nosom
+16 # Wiloni 2018-02-23 00:27
"Celý článok lamentuje nad ruskými stratami a USA armáda v Iraku mala straty oveľa väčšie. Tam padlo okolo 5 tisíc USA žoldákov."

Tomu se říká Hrát na strunu patriotismu".
Nejde o to, že to je nesmysl, ale o to, že to vytvoří tlak na Putina ze strany extrémně nacionálních skupin v Rusku.
A o to jde šaškum z SSA a Británie.
Proto ty články.
Naprosto stejní "investigativní " novináři z Gardienu s těmito nesmysli chodily v době aktivní fáze bojů na Donbasu.
Nakonec se stačí podívat, kdo s těmito dezinformacemi přišel první.
Západ se tohoto informačního pole pouze pokouší využít k rozpoutání konfliktu uvnitř RF.
-30 # Buzz Aldrin 2018-02-22 19:25
Gratulace, pouhých 21 let po USA!

A teď trochu odjinud:
zpravy.idnes.cz/.../...
+17 # chromolibden 2018-02-22 20:51
"Zjistili to investigativní novináři poté..."

A zdroj této informace? Kde byla informace těmito investigovanými novináři zveřejněna, nebo jména by někde nebyla? Přece jenom se mi nechce věřit, že pracují pro idnes.cz, to už by asi nebyli úplně investigovaní, že?
+13 # Piovarči 2018-02-22 23:26
Aldrin a USA už majú aj 6 generáciu strojov?
+17 # Wiloni 2018-02-23 00:21
21 let?
Ach ty počty ...
Pokud je mi známo, tak F 22 byl zařazen do služby v roce 2005.
Ale to nevadí,
Hlavně že vyhráli "závod" a zařadili letadlo, které je drahé, jsou s ním neustálé problémy a ta deklarovaná "neviditelnost" mu vydrží prvních 10 minut letu.
Nakonec výrobu zastavili a to jen proto, aby zbylou část rozpočtu investovali ještě do většího zmetku (F35), kterej už teď vojenští odborníci považují za nejhorší koncepci od dob F-104.
Ale proč ne, když prostě FED dotiskne další [...]papír, který donutíme idioty z Evropy nakoupit a tím si zajistit dalších 6 měsíců fungování toho cirkusu.
+10 # Vladimír57 2018-02-23 08:47
S těmi "zázračnými" us stroji máš naprostou pravdu. Měli plán vyrobit více než tisíc F22. Výrobu zastavili po vyrobení 195kusů. Do dnes jsou s ním problémy. F35 plánovali vyrobit asi 2400 kusů, výroba zastavena opět po 195 kusech. Při letových zkouškách bylo zjištěno, že se stroji při rychlosti něco málo přes jeden mach deformuje drak, což je obrovský problém. Dalším problémem byl vadný software a nebyl jediný. Jenže předpoklad dokončení opravy sofware byl stanoven na rok 2019. Zatím jsem se nikde nedočetl, že by závady byly odstraněny, samozřejmě ne všechno čtu a nemusí to být ani zveřejněno. Jenže u vadného draku letadla se nejedná o nějakou opravu, ale o celkovou demontáž a pravděpodobně o novou kostru. Ale kdo ví, třeba je tento stroj tak "dokonalý", že rychlost nehraje roli, nebo bude stačit slabá místa výztužit kusem plechu navíc, případně obručí jako prasklý dřevěný sud.
+11 # Wiloni 2018-02-23 11:57
Tak v případě deformací draku to znamená, že bude třeba kompletně překonstruovat drak a upravit vnější pláty, aby byl při obtékání vzduchu menší aerodynamický odpor, což znamená změnu geometrie letadla a koncepce Stealth je v (_!_).
Nicméně, pokud si pamatuji původní koncepci, tak F-35 ani neměl být nadzvukovým.
Pokud k tomu ovšem dochází při rychlosti blízké 1M, tak konstruktéři odvedli hodně mizernou práci (hodně kompozitů a duralu na místech, kde měl být spíše titan).
Což by ovšem u už tak drahého letounu ještě navýšilo náklady a šašci z SSA by opět byly závislí na ruských technologiích (lisování a svařování titanu).
Nakonec je to jedno.
V budoucnu SSA přijde o svoji roli a na zastrašení potencionálních protivníků, kteří by chtěly SSA napadnout (někdo na úrovni Mexika, Panamy a jim podobných), to bude stačit a těm silnějším nějaké SSA nebude stát ani za pohled.
Vlastně tím jen přijde Pentagon o možnost se vojensky angažovat ve zbytku světa.
A to prozatím stačí.
+4 # Vladimír57 2018-02-23 17:48
"Koncepce Stealth je v (_!_)."
Mám otázku, funguje vůbec ta koncepce?
+5 # Wiloni 2018-02-23 22:55
Určitý vliv má.
Zejména v milimetrových pásmech.
Je třeba si ovšem uvědomit, že koncepcí je umožnit splnění mise v oblasti pod silnou kontrolou PVO, tedy odhodit bombu a zasáhnout cíl.
Návrat letounu na základnu už ovšem řešen není.
Je prostě počítáno s tím, že cíl má vyšší hodnotu, než letadlo.
Problém je ovšem v tom, že dnes je již několik funkčních a odzkoušených koncepcí pro eliminaci této technologie.
Tj. letouny této kategorie je možné zjistit už na stovky kilometrů a navádět na ně palbu na vzdálenosti kolem 120 Km (beru radary systému S 400).
www.ausairpower.net/.../
+10 # Lucif 2018-02-23 15:12
Problém je niekde inde. Kým Český, Slvenský, Ruský či všeobecne Slovanský inžinier by jednoducho vystužil trup kusom plechu, Amík zarezeervuje míting so šéfom, šéf zavolá do offshore centra v Bangalore, aby tam zvolali telekonferenciu zahraničných inžinierov (kedže americký inžinier je na zozname WWF vymretých druhov), aby podiskutovali v čom môže byť problém. Z toho vznikne 1000 stránkový dokument, ktorý bude pojednávať o možných riešeniach. Dokument pôjde na nearshore ekonomické oddelenie do Barcelony, kde ho bude študovať 2 mesiace tým ekonomických expertov, ktorý vypracuje ďalšie 2 niekoľko tisíc stránkové dokumenty o nákladoch a možnom vplyve na ekonomiku USA. A až nakoniec budú všetkú dokumentáciu študovať vojenskí experti NATO, aby celý projekt zavrhli ako príliš drahý a vrátili ho do offshore centra v Bangalore :).
+10 # Monika 2018-02-23 04:02
Olinko215:Děkuj i Olinko již bylo potřeba těm Americkým [...]ikům šlápnout na kuří oko již jsi tam začali moc dovolovat a Polský žiďák také!
+19 # Monika 2018-02-23 05:25
Dnes je 23. Února a Ruská rudá armáda slavi svátek ! Přidáváme se a děkujeme že jste tu pro nás všechny a bránite celí svět ! Přejeme vám hodně úspěchu do dalších let Rusko a návrat všech synů nazpět k rodinám !
+4 # Jarin G. 2018-02-23 21:46


Putin uctil památku padlých obránců vlasti (VIDEO)
cz.sputniknews.com/.../...
a fotka z loňska:

a dnešní:
Путин возложил венок к Могиле Неизвестного солдата
+9 # robrell 2018-02-23 09:49
podle fotografií jde skutečně o su-57, jeho tvar křídel, trupu a kabiny je nezaměnitelný s jiným letounem, tak proč údajně? Jedině, že by fotografie byly pořízeny jinde.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás