Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDíky, mámo Merkelová. Syrský migrant žije se 2 manželkami a 6 dětmi v Německu na podpoře, pracovat nechce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Díky, mámo Merkelová. Syrský migrant žije se 2 manželkami a 6 dětmi v Německu na podpoře, pracovat nechce

Dokument o syrském migrantovi, který šťastně žije v Německu se dvěma manželkami a šesti dětmi na náklady státu, vyvolal u mnohých pobouření, jelikož v zemi je polygamie zakázána.

Televizní film Spiegelu, který byl promítán o víkendu, vypráví o příběhu 32letého Ahmada A., který utekl ze syrského Aleppa v roce 2015 i se svou velkou rodinou a usadil se ve Šlesvicko-Holštýnsku na severu Německa.

Žije ve dvoupatrovém domě, který dostal od místní komunity, s dvěma manželkami a šesti dětmi. Nehledě na to, že polygamie je v Německu nelegální, Ahmadovi umožnili přivést si jeho druhou manželku, jelikož je matkou čtyř jeho dětí.

Oficiální orgány nebyly ani frustrovány faktem, že Syřan si vzal svoji druhou ženu Linu, když jí bylo pouze 13 let, což je pod hranicí německého minimálního věku. Jeho první ženě Betool bylo v době sňatku 14 let.

Ahmad má také v Sýrii třetí manželku, ale žurnalistům Spiegelu s humorem řekl, že pro to, aby i ona mohla přicestovat, by dům musel být větší. Do budoucnosti muž plánuje mít čtyři manželky a deset dětí.

Lina a Betool řekli, že jsou šťastné, že se mohou dělit o jednoho manžela a že to byla „vůle Boží", aby to tak bylo. Ahmad sám nemá žádné problémy s tím, že má několik manželek, jelikož jde cestou práva Šaríja.

Ahmadova rodina žije v sociálním bydlení, peníze získávají od státu.

„Tady je podpora. Dali nám sociální benefity, dali nám tento dům," řekl a dodal, že Německo bylo od začátku jeho cílem poté, co opustil domovskou zemi.

„Díky moc, moc, moc, mámo Merkelová. Ona je jediná osoba, která cítila utrpení Syřanů. Také děkuji Němcům, nehledě na to, že jsou mezi nimi rasisté. Němci ale prošli válkou a jsou se Syřany velmi solidární," prohlásil.

​Rodina získala azyl na tři roky, které umožňují Ahmadovi, negramotnému a nevyučenému dělníkovi, aby si začal hledat práci. Muž ale říká, že preferuje být doma se svými dětmi.

Dříve v únoru Wochenblatt prohlásil, že 34 migrantů v severním Německu si přivedlo do země 130 členů rodiny od roku 2015, což násobí počet žadatelů o azyl na čtyřnásobek.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+52 # Vaclav2 2018-02-22 08:07
tupí němci následují švédy...
+53 # josh (xy) 2018-02-22 08:31
Oni se nám smějou do ksichtu, dokonce i u nás si pořádají svoje modlitební dostaveníčka na Letné. www.youtube.com/.../
....„Díky moc, moc, moc, mámo Merkelová. Ona je jediná osoba, která cítila utrpení Syřanů.
Sakra i můj pes to vidí jinak..

Jinak...my tenhle ksindl také živíme nempřímo skrze od nás vygenerované zisky....a bude hůře.
+21 # Che 2018-02-22 12:39
Joshi, v Nemecku bys za takoveho pejska musel platit minimalne 1000 Eur rocne, Mutti Erika musi mit prece penize na podobne vetrelce.

Je mi ale divne, ze ten Ahmad A. nechal v Alepu svou manzelku, bud to tam nebylo tak hrozne nebo chtel usporit za rozvod, i kdyz podle prava saria k rozvodu ma pry stacit, kdyz manzel trikrat rekne "zavrhuji te".
+29 # josh (xy) 2018-02-22 13:41
Ne, na hodování vetřelců ždímou nás, a to je špatně, jak řekl Zeman...
+10 # Jarin G. 2018-02-22 23:00
Je to tak jednoduché. Jací vetřelci? Jaké protimuslimské nálady? Erika už to vyřešila (krasavice inteligntní (?)):

a něco k pousmání:
+23 # Janinna 2018-02-22 14:20
Ahoj joshi, tak jsem si vzpomněla jak Merkel byla na návštěvě u Putina a přiběhl k ní Putinův pes. Tedy jestli si to dobře pamatuji, tak to byla fenečka, černá labradorka a myslím, že se jmenovala Koni.
Reakci té staré fuchtle si moc dobře pamatuji, ona nemá ráda psy! = neodpustitelné - pejskaři jistě pochopí:))
P.S.
Stejně si myslím, že to Putin tehdy udělal schválně, že o té její averzi, strachu nebo nesnášenlivosti moc dobře věděl.
+9 # Dědouch11 2018-02-22 14:34
+4 # Jarin G. 2018-02-22 23:05
+22 # josh (xy) 2018-02-22 17:32
+45 # Láda 2018-02-22 09:14
Už , aby ten islám dorazil k nám. Také bych chtěl 2 manželky. Tady je na baráku a na zahradě kolem tolik práce !!! A považte, to jsou ženy, které jsou zvyklé tvrdě pracovat, nedržkovat, nefintit se, aby v kavárnách a barech zaujaly co nejvíce mužských, nesní o nevěře a nepodávají si inzeráty za účelem sehnání mladších milenců a milenek pro výjmečné erotické hrátky na jednu noc, nezatěžují svými požadavky na nové auta........... .Mezi našimi ženami podobnou aby s lupou hledal..... Tím nechci říci , že mezi tím stádem feministek u nás neexistují podobně skromné ženy, proto se tém slušným za svou mírnou nadsázku předem omlouvám. Pravda je jedna, že těm " emancipovaným, západní demagogií zblblým" ženám ( mezi pedagogickým sborem a zdravotnickým personálem je neuvěřitélná četnost ) bych přál, aby si měly možnost vyzkoušet žít měsíc s arabským islámistou. A věřte, že jde jen o můj subjektivní názor se špetkou recese :-)
+20 # Che 2018-02-22 12:42
Lado, v Maroku je jednou v roce trh kde si muzes koupit manzelku. Ale nevim zda jako neMoslim ji budes moci koupit a taky nevim, co stoji, ale dobre vykrmene jsou drazsi.
+21 # Dědouch11 2018-02-22 13:05
Možná by mu ji dali za kozu, nebo dvě.
+3 # Jarin G. 2018-02-22 23:10
Na co babu? Když si koupíš velbloudici, tak se povozíš a i .... Zrovna jako tento voják (jakou armádu zastupuje si nedovolím odhadnout):

a vtípek:
+18 # Láda 2018-02-22 13:21
Děkuji za tip. Rozbiju prasátko a vydám se tam. Cenu v Maroku neznám, ale byl jsem delší dobu v Sýrii a Líbyi a tam se koupě ženy ( jedině panna a proto tedy vlastně dítěte od 14 let) domlouvala v rodiči. Nevěsta do toho jednání absolutně neměla možnost vstoupit, jen dostala polovinu kupky zlata , kterou ženich rodičům zaplatil. Polovina zůstala rodičům. Jen pro zajímavost- pilot letadla tam nové auto koupil za 3 platy, na ženskou , pokud neměl bohaté rodiče, šetřil 12 let i více. Proto tam také bylo hodně buzerantů i mezi piloty
V té době tam rozvody neexistovaly, protože za Aú to ženskou ani ve snu nenapadlo, protože by jíten chlap na místě seřezal do krve B/ už by do smrti zůstala sama bez ochrany muže, protože chlapi tam kupovali výhradně panny- bez pardonu.
6enská třeba nesměla jet ani v kabině auta, Tam jel chlap +haranti a báby stály na korbě mezi kozama a držely se ochraného rámu , jež byl nad kabinou. Už se těším, až to sem příjde :-):-) mám syny :-):-) - Samo, že fftip.
-4 # balwan 2018-02-22 09:22
+33 # prasoallahpes 2018-02-22 10:24
Správně, jak jsem psal včera.
Muhamad Ratata Bumbum je již jako rodilý Němec. Když ho místní němečtí plebejci budou živit, tak je za to celá jeho rodina obohatí o novou kultůru. Mrzák na kolečkách mu přidá na dávkách. Sluníčkářky mu dají smočit. Sakra to je život.
Nejeď potom do Německa, když tam padaji pečený holubi rovnou do úst.
+41 # Elen 2018-02-22 11:08
To jsou zvrácenosti.
Nás vytěžují, vyrábí bezdomovce, okrádají na mzdách, šikanují nemocné, postižené, devastují školství - ničí a rozkládají ...
Protěžují povalečské cikány a muslimy.
Tak a teď mi někdo řekněte, kde je kdo z politiků, který pěkně nahlas řekne, jak se věci doopravdy mají,
kde je politická strana, která má v programu nápravu?
Tohle nevzniklo včera, u nás se tento bordel vyrábí od r. 89 (když pominu podvratnou přípravu před tím).
Kde je ta pravice - každý se musí postarat sám o sebe, neschopní si za vše můžou sami ... + další žvásty konkurence a trhu.
Kde je levice pracující pro pracující?
Co jsou to středové strany?
Všechno je to jeden satanizmus z Baraka Bílého
a špína je zažraná tak,
že bude Melanie muset do smrti vymítat
a nepovede se jí to, protože vyhání čerta ďáblem.

Kristova noho, co to je, tohle všechno?
Jak je možné, že to všichni nevidí?
Jak je možné, že se idioti nechají vyškolit v USA a jedou podle programu?
Jak je možné, že je takto postižených tolik lidí?
To jim dávají při školení nějaký čip, či je drogují?
Možná by měla udělat protidrogová policie šťáru ve vládě a parlamentu, politických stranách a pod. a vzít s sebou nějaký přístroj na hledání čipů.
V případě, že nic nenajdou jsou buď spolčení
a nebo je to práce pro MUDr. psycho.

Tady k těm všem zvráceným pomatenostem už ani není co říct.
Co vlastně tito zvrhlí politici po lidech chtějí?
Působí to až tak, že chtějí vyprovokovat lynč.
A jak vědí, že se dav chytne na jejich návnadu
a nevrhne se rovnou na příčinu?
Jejich zvrhlost nezná mezí, měli by se bát a hodně.
Pěkný den

Dodatek:
Ďábel (a pak že neeixstuje)
Tento vytlemený ubožák se nechal zlákat na nízké pudy (závist, chtíč, bezpracný zisk), podobně jako někteří cikáni).
Je to člověka nedůstojno. Kde je jeho tvořivost a z toho plynoucí radost ze života? Díváme se jen na ubohé blahem chrochtající prase ve chlívku nad korytem (ničemné politiky, úředníky a sluhy nevyjímaje, jsou stejně ubozí).
Od kdy dá Ďábel (v jeho žoldu kapitalista) člověku něco zadarmo? (a zadarmo, no neberte to!)
NIC NENÍ ZADARMO.
Ovšem formy platby jsou různé, což bychom měli mít vždy napaměti.
Je to hrozná hanba těchto už nelidí.

Technická poznámka:
Turecký paša je v menším pašík, nebo-li prase. (čeština je kouzelný jazyk)
+26 # Elen 2018-02-22 12:34
A ještě přidám:
Může mi někdo vysvětlit, jak může být toto vytlemené líné prase konkurence schopné, z hlediska populačního?
Válí se, nic neumí, podobný hrabošům těžícím z práce tvůrčích a pracovitých lidí - vždyť i poslední dělník i uklízeč je lepší. Jakou může získat samičku? Jedině sobě podobnou z "rodu vepřových", souhlasící s tím, že jich bude víc a ta práce se nějak rozloží a bude jí méně? V chlívečku bude pak pěkně útulno, ležavo?
Může snad muž na toto přistoupit?
Může snad žena na toto přistoupit?
Na degeneraci potomstva, nic jiného to není.
Jak je možné, že nemáme žádnou inteligenci, která by pozvedla svůj hlas (tedy kromě Putina)?
Kadyrov je muslim, ale jeho muslimské Čečensko je proti EU přímo úžasné (i s jeho péčí o případnou milenku).
Je to hrozná hanba Evropanů (v to nepočítám ruskou část, protože tam snad nezapoměli, že jsou lidmi - kromě zničené Ukrajiny - tu dohání EU, co jí síly stačí).
Možná by pomohlo to, že si každý jeden z nás vzpomene, že jsme lidé a co to znamená.
+21 # Janinna 2018-02-22 14:50
Ahoj Elen, moc dobře jste to napsala. Nemám teď čas na dlouhé psaní, tak jenom tohle sem zkopíruji,
dotvoření celkového "obrázku",(abc - z diskuse), zkráceno - stojí to za přečtení.
....jde prostě jen o zničení naší země – stejně jako všech okolních zemí – které je plánované. Jede se podle harmonogramu EU a OSN.

1. Richard Coudenhove-Kale rgi, rakouský politik s československým občanstvím (1894-1972) založil v roce 1922 hnutí

2. „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu, založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy.
Podstata plánu - obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

3. EU zahájila již v roce 1995 postupnou imigraci 50 až 80 milionů muslimů ze Středozemí do roku 2050. Projekt se jmenuje „Euro-Med“ a byl připravován s vyloučením veřejnosti. Počet „potřebných“ imigrantů do Evropy odhaduje Eurostat.

4. Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, již v roce 2002 oficiálně sdělil toto:
„Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“

5. OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se „kompenzovala nízká porodnost v Evropě“. Zpráva OSN z roku 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva".....

6. Projekt OSN „Agenda 21“, kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států. Jak říkají autoři projektu:
„Je pouze nutné, aby stát ukradl jednu generaci dětí a následně je indoktrinoval.“
V této souvislosti je důležitá právě inkluze, která má za cíl dělat i z normálních dětí analfabety.
....Příkladem je norská škola – literatura tam není, historie není, fyzika není, chemie není, zeměpis není. Ve školách visí oznámení typu:
„Jestliže tě rodiče nutí dělat úkoly, zavolej nám. My ti pomůžeme zbavit se od takových rodičů.“
Pro lidstvo Agenda 21 plánuje život bez soukromého vlastnictví a počítá se zrušením rodiny – děti mají patřit vládě.

7. Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa,...
Norská Barnevern, finská Lastensuoelu, německá Jugendamt atd. – proti rodičům a dětem působí dobře organizovaná světová kriminální síť.
Čísla odebraných dětí:
200 tisíc v Norsku, 300 tisíc ve Švédsku, 250 tisíc ve Finsku – takové obrovské množství svědčí o ukradeném pokolení!

8. V Evropě existují tzv. „sexuální standardy“, v nichž je přímo napsáno, že rodiče jsou povinni spolu s dětskými vychovateli učit maličké děti „různým druhům lásky“ a konstatují, proč mají rodiče a vychovatelé ve školkách učit děti masturbovat a to do čtyřech let a v žádném případě ne později – protože novorozenec musí prý poznat svoji „pohlavní identitu“. Z rovnoprávnosti pohlaví jsou vyňata slova „muž“ a „žena“, „otec“ a „matka“. Jaký je cíl? Např. materiály sociologů Ministerstva mládeže v Norsku „plánují“, že k roku 2050 bude Norsko z 90 % homosexuálním státem.

9. Velký propagátor a realizátor celosvětového očkování Bill Gates v roce 2010 otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl: „Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent.“ ....Mimochodem, poslední novinkou je očkování těhotných žen.

- Nejprve jsou schváleny zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit.
- Potom jsou vyrobeny vakcíny, které pomalu usmrcují.
Mentalita světové „elity“ vychází z toho, že je to „fér“, neboť údajně mají přežít jen ti nejodolnější. Problém je ovšem v tom, že se to musí provést tak, aby proočkované generaci již nebylo pomoci. Proto se neustále zkracují očkovací termíny.
Dnešní kojenec dostane tři dávky hexavakcíny již v prvním roce života. Je to zásah, který zabrání přirozenému rozvoji imunitního systému dítěte v samém zárodku. Farmaceutický průmysl tak získává svého celoživotního klienta a systém moci trvale poškozeného otroka, který předčasně zemře a vyklidí prostor těm, kteří si planetu chtějí přivlastnit jen sami pro sebe.

Například Norsko je první země na světě, která sleduje sebevraždy dětí od 0 do 7 let. Jak ale může být novorozenec vůbec schopný ukončit svůj život? Jestliže děti skutečně umírají, pak to orgány oficiálně svedou na „sebevraždu“.
Ti lidé nemají duši a asi proto věří, že jim to projde.

Pohoršujeme se nad agresívním chováním ilegálních migrantů, ale oni jsou skutečně jen pouhým nástrojem OFICIÁLNÍCH A DLOUHODOBÝCH plánů na likvidaci evropských národů a tedy i naší země.
A jako vrchol všeho všechny ty zničující direktivy EU a OSN naše vláda i náš parlament postupně naplňují!.....

V Praze 1. 3. 2016 Vladimíra Vítová Univerzita Karlova
+10 # John Maxwell 2018-02-22 16:56
Ahoj dámy :))
Velice dobře popsané ...v poslední době nestíhám mnogo roboty ....
+3 # Piovarči 2018-02-23 00:27
Tak tie moslimské jelitá vedia robiť akurát deti v tých svojich rodinných háremoch. To je ich živobytie tak ako to robia aj cigáni.
Lenže je to aj náš problém že populačne sme na dne a vymierame tak nám tu nasadia týchto plemenných býkov a tí tu z toho raz dva spravia kalifát. Naše emancipované ženy nechcú mať deti ak tak len jedno a tak to s nami ide dopadnúť šeredne, lebo deti nechceme. A velia tomu dnes mnohokrát práve ženy ktoré odmietajú rodiť deti preto že je to trápenie a starosť.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+3 # Elen 2018-02-23 11:08
Nesouhlasím.
Zjednodušeně:
Porovnejte životní podmínky tohoto příživnického líného čuněte
a podmínky pro bílé rodiny!
Kdo mladým ženám krmí hlavy kariérou odpovědností a pod.
V případě, že se dostane bílá rodina do potíží (může to být i nemocí), kdo jí pomůže?
Dostane snad zadarmo byt a dávky ze kterých slušně vyžije?
Jak je u nás postaráno o nemocné a důchodce?
Živoří z almužen (důchodci za celoživotně odvedenou práci). Jaké mají mladé rodiny podpory od státu?
Jen cikánské a drze nám tu říkají, že invazistům dají bydlení, vzdělání, a kapesné 21.000,-- Kč,
KDY JSOU DŮCHODY POLOVIČNÍ A MLADÉ RODINY MNOHDE NA TAKOUVOU ČÁSTKU NEDOSÁHNOU, jestliže pracují oba za minimální mzdu.
K tomu přičtěme pomoc sociálku, která v případě bílých rodin nepomáhá, šikanuje a je velice schopná ubližovat hlavně bílým dětem.
TO JE REALITA!
Nesváděla bych všechno na mladé lidi, či ženy.
V bílé evropě je prováděna genocida bílé populace.
Jak jinak si vysvětlit zaváděné zákony proti bílým a provilegování cikánů a invazistů.
Porovnání podmínek k životu - TY URČUJÍ ZÁKONODÁRCI STÁTŮ.
DOJDEME K NEPOPIRATELNÉ GENOCIDĚ a likvidaci bílé Evropy.
IV. říše musí být postavena před mezinárodní tribunál, za zvěrstva páchaná po celém světě a také na evropském obyvatelstvu pomocí zločinecké EU (i její vykonavatelé, poskoci a kolaboranti ve vládách států).
Divili jsme se, jak mohlo dojít na zvěrstva prováděná III. říší - jak to mohli lidé dopustit - dívali jsme se s odstupem.
Teď jsme přímo "pod svícnem, tam jak známo bývá tma". A celá bílá Evropa se probírá z bezvědomí a diví se.
Nechápu, jak můžete opakovat zločineckou propagandu a útočit do vlastních řad (na NAŠE dcery Evropy), mladým vyčítáte, že jsou zblblí propagandou a ejhle, vy tu propagandu papouškujete taky. Tj. obviňujete Vám podstrčeného viníka, ale tím skutečným je ten manipulátor.
VŽDYCKY
se pohybujeme v mantinelech nastavených společností
a mladým ty mantinely nastavila předchozí generace (možno říci - zločinci za tichého souhlasu předchozí generace).
A máme tu:
"KDO NEBRÁNÍ PÁCHANÉMU ZLU JE SÁM VINNÝ!"
Nic ve zlém.
Víte, jesliže budeme přistupovat na zvrácenou propagandu (byť nevědomě), nikam nedojdem.
Možná by to chtělo širší pohled, než používat fráze propagandy.
Vím, jsou nám podsouvány kde všude do podvědomí, proto bychom měli být opatrnější při svých soudech a nestřílet do vlastních řad.
A pak, kdo z nás je ochoten vzdát se kousku vlastního pohodlí ve prospěch druhého?
Nenapadám Vás, doba ve které žijeme není snadná, jsme ve válce (Bohu žel) té informační. Válka, oproti předchozím změnila podobu, je mnohem horší a zákeřnější - právě proto, že není horká a napadení si téměř nevšimnou jak jsou vražděni (pomalu plynule, ničením dětí a pod.).
Pěkný den
+2 # John Maxwell 2018-02-23 12:07
100+ Islám je nástrojem ...
+2 # Dědouch11 2018-02-23 13:00
Naprostý souhlas. Jasně, věcně, stručně. Díky, Elen.
0 # Piovarči 2018-02-23 13:22
Elen máš síce pravdu ale stačí sa pozrieť dve tri generácie dozadu keď bola na Slovanku oveľa väčšia bieda ako dnes a Slovenské rodiny mali 6 až 8 detí. A bieda bola ešte oveľa väčšia no práve preto sa ale rodili deti aj do biedy aby rodiny mohli prežiť. Vtedy samozrejme neboli dany a iné prostriedky proti otehotneniu. Ako ochrana sa u mužov používalo len baranie črevo. A žilo sa naozaj v chudobe v drevenici z hlinenou podlahou kde s ľuďmi často žili aj zvieratá. A tá biedy bola oproti dnešku nepredstaviteľn á. Rodiny mali aj preto toľko detí aby dokázali ľahšie obhospodarovať pôdu, ktorá ich priamo živila. A potom deti dokázali zaopatriť aj svojich rodičov na starobu, keď už nevládali pracovať na poli.
Jasné že štát podmienky pre naše rodiny nezlepší ale Rodinným háremom islamistov poskytnú všetko. To je zjavná diskriminácia domáceho obyvateľstva ktorú prevádza NWO korumpujúce naše vlády a našich potentátov aby boli národné štáty s ktresťanskými koreňmi v UE vykorenené.
Satanista z USA potrebuje len toto.
Mohamedánstvo je svojim spôsobom to čo môže zničiť kresťanstvo a o to ide USA satanistom predovšetkým vedia že to povedie k chaosu a vraždeniu a to potrebujú satanisti dosiahnúť zastrašovanie chaos a napokon vraždenie. To vyvolávajú plánovane v celom svete.
Susedova žena dlho nemohla mať deti a keď jej vybrali cisty tak nechcela mať viac ako jedno. A urobila preto všetko. A sused nemohol nič a rodina jeho ženu ešte zastala, len preto že zarábal menej peňazí ako iní úspešnejší. Žena mu odoprela sex a hotovo celibát. Ženy tak často trestajú chlapov. A takých prípadov poznám viac. A keď sa sused začal obzerať po iných babách tak mal doma peklo na zemi:-)
Poznám rodinu kde žena vytrestala chlapa tak že mu nedala syna len dve dcéry a keď bola tretíkrát tehotná dala si to radšej vziať bez jeho vedomia a šla na potrat a on ani nevedel že jeho žena bola tehotná. Po potrate samozrejme ostala neplodná. Sú to nešťastné prípady ale existuje ich dosť.
Mnohé rodiny žijú v dostatku vo veľkých domoch s dostatočnými až nadpriemernými prijmami a predsa majú jedno sotva dve deti.
A máme to aj v našej rodine, sestra má dvoch chalanou a dosť a pritom obaja zarobia pekné prachy majú byt chatu, tri autá....
Rovnako v ženinej rodine všetci súrodenci pochádzajúci zo 4 detí po dve deti a hotovo pritom veľké chapuly chaty autá, polia role a exotické dovolenky. A sú to ľudia z dedín, kde len generáciu dozadu za socializmu mala každá rodina minimálne 4 deti.

Nechcem tu obhajovať toho nášho politika čo ma svojich 6 detí so šiestimi ženami, ale ako inak mať tých 6 detí? Keď väčšina zlatokopiek nechce mať viac ako 1 dieťa?
A teraz vám poviem o ďalšom prípade
Poznám manželstvo v ktorom sa vzali židovka a slovák a majú 7 synov
Tá židovka to vie ako mať tých 7 synov a patrí to k ich rodovému tajomstvu ktoré sa po matke odovzdáva s pokolenia na pokolenie. Prečo sa nechceme množiť my keď deti sú skutočným požehnaním pre rodinu?
Prečo to židovské ženy vedia a my nie?
Tá rodina pritom nebýva v prepychu, ale majú na dedine chalúpku a kus pôdy o ktorú sa starajú.
Tá žena osobne ju poznám je skromná a nemá na svojho muža veľké nároky a predsa uživia svoje deti. Ona je doma a on je stolár a samozrejme tvrdo pracuje aby rodinu uživil. Tomu sa povie silná rodina. Chlapci už ocovi pomáhajú v dieli a zaúčajú sa remeslu už doma popri škole a štúdiu

Netvrdím že treba mať 7 synov či detí ale prečo nemôžeme mať aspoň 3 - 4 deti?
Už by nebol dôvod sáčkovať nám tu Alah Agbaristov s rodinnými háremami.
Ja mám tiež len dve dcéry, ale len preto že žena nechcela viac detí do tejto biedy, ale podľa mňa to taká bieda zasa nieje len ženy majú dnes veľké nároky. Chcú mať všetko, chalupu, auto, chatu, luxusné dovolenky a deti až potom keď toto všetko chlap nadobudne.
Myslím si že toto je pravá príčina toho že vymierame je to často krát naša vlastná pohodlnosť
Viem že sa to zle číta hlavne ženám, ale naozaj mám sám osobnú skúsenosť. A vidím to aj okolo seba. Väčšinou je to tak 1 až 2 deti a dosť.
U nás v paneláku všetci naši susedia ktorých poznám majú najviac 2 deti. Kde sa pozriem je to tak a to je ešte ten lepší prípad.
A to je naša zásadná chyba že sme ako chlapi na tie naše ženy dosť mäkkí. A tíka sa to osobne aj mňa samotného. Ak by som chcel tretie dieťa musím si k tomu nájsť ďalšiu ženu. No Bohu žiaľ. Takto to v praxi chodí.
Je to smutné, ale je to naša chyba.

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+3 # Elen 2018-02-23 17:04
Ale to, co píšete, není příčina.
Příčina je změna hodnot - neustálá propaganda mamonu ...
Takhle bysme si tu mohli psát romány.
Mohli bysme se vrátit do socializmu, kdy z finančních důvodů ženy nastupovaly po mateřské do práce a děti do jeslí (velkokapacitní ch teletníků), když víme, že do 6 let dítěte je nejdůležitější matka - nejsou to náhodou "děti odložené matkou do teletníků", které neupřednostňují rodinu?
Atd. atp., ale toto všechno ještě neospravedlňuje preferenci a výhody povalečů, zvláště pak při tvrzení, že je země přelidněná a automatizací výroby budou ubývat pracovní místa.
Také je třeba vidět, co zločinecký spolek EU provedl s Řeckem a dalšími, jsou to zločiny obrovského rozsahu ...
a co všechny ty znásilněné, zavražděné ženy? Jakou mají motivaci k rodičovství, pokud ještě žijí?
Tady přece nejde jen o to mít kupu dětí, tady jde o to, aby se rodily chtěné děti (kvalitní potomstvo) a měly dobré podmínky pro svůj rozvoj. (kvantitu vidíme u invazistů a příživnických cikánů)
"Kvalitu nemůžeme nahradit kvantitou,
Protože ani sto blbců nenahradí jednoho inteligentního člověka."
Ne, vina žen,
ne vina mužů,
chyba je v nelidském systému, který je třeba lidmi napravit,
pokud se ženy a muži, mladí a staří a všichni lidé,
budou chtít a snažit se domluvit.
Nikdo jiný to za nás neudělá
a ani 15 dětí v rodině to za nás nevyřeší.

Poznámka:
Vy to berete ze spíše osobního hlediska
a já jsem se vyjadřovala neosobně (alespoň jsem se o to pokusila) k článku z více stran i když velmi zhruba.
0 # Dědouch11 2018-02-24 10:34
+++
0 # Piovarči 2018-02-23 19:21
Príklad za socializmu sme boli 5 členná rodina. Mama bola doma a otec pracoval a fungovali sme celkom dobre ani do jaslí sme nechodili. V lete cez prázdniny sme žili celá rodina na chate aj s hydinou:-) to boli šesdesiate a sedemdesiate roky. Tie tri štyri decká v rodine boli takou normou, keď si spomínam na tých susedov v našej obci. Jedináčika mali len v jednej vile a ten bol adoptovaný. Všetci moji rovesníci s ktorými som chodil do základnej školy boli s viacdetných rodín. Na dedine to už bolo normou. No už naše deti chodili do škôlky preto že sme museli obaja pracovať ak sme mali ako rodina vyžiť. to už boli osemdesiate a devaťdesiate roky a to sme namali nejaké veľké nároky. Ale boli sme spokojní a venovali sme sa rôznym záujmom a hlavne bol klud skutočne mierové časy. Bez stresou aké ľudia prežívajú dnes.Vtedy už takmer všetky ženy pracovali preto tie škôlky. Vtedy ešte bolo rodina celkom podporovaná nenávratnými pôžičkamia a lacnými bytmi aj potravinami aj dom človek postavil za cca 200 tisíc za 2 až 3 roky

No samozrejme že to neospravedlňuje preferenciu a výhody povalačov. Ale oni nám ich sem zámerne prisúvajú a jeden z dôvodov je ten že tu máme málo ľudí, že nemá kto pracovať na dôchodcov a preto ich tu treba dovážať. To je len zámienka samozrejme, ale prečo by sa oni mali množiť na úkor nás a nakoniec to tu celé obsadiť a ovládnuť založením kalifátu.
Kvalitu predovšetkým to máš pravdu, ale nebola tá naša generácia kvalitná? Pochádzame z viacdetných rodín a možno sme mali lepšie základy ako naše dnešné deti. Boli sme aktívnejší živší hrávali sme sa pravidelne vonku prežívali sme dobrodružstvá v prírode s Rýchlimi šípami s obrovskou dávkou pohybu po skautských táboroch v horách, dnes je tento štíl trávenia volného času na ústupe decká buď sa len učia, alebo sedia pred telkáčmi a počítačmi, sú samá alergia a chýba i pohyb čo nám nechýbal. Nás nevychovávala ulica ale skauting, turistika, športové oddiely atď. To dnes hodne chýba. A mali sme oveľa menej ako majú dnešné deti, ale zároveň sme boli omnoho bohatší o toho kolektívnehu ducha a to dobrodružstvo a hry v prírode. Rozhodne si dovolím povedať že sme mali bohatšie dectvo ako majú mnohé deti dnes aj keď sme nepoznali počítače a Holliwoodsku filmovú produkciu.
Jedináčkovia to nemajú ľahké to isto vieš a poznáš sú často premaznaní.
Ani ja netvrdím že ide o to mať kopu detí ale aspoň 3 by sme si dovoliť mohli a demograficky by sme sa dostali z úpadku.
Ale naši rodičia dokázali tu kvalitu do nás dostať istou výchovou aj keď nás bolo viac.
Dnes sme všetci akosi sobeckejší a vytráca sa z nás to ľudské stále viac, tak že o tej kvalite sa dá aj pochybovať. Keď sa ľudia vo väčšej rodine dokázali deliť aj o to málo čo mali boli častokrát šťastnejší a duchovne bohatší...
Že ten systém je taký neľudský Elen za to môžeme čiastočne aj my preto že sa radšej konfornisticky prispôsobujeme manierom doby a nekonáme často tak ako by sme mali. Skrátka stádovitosť, poslušnosť, len preto aby sme mohli žiť v kľude a v dostatku aj na úkor morálnych a ľudských princípov nechávame sa unášať prúdom a nekladieme dostatočný odpor ale to platí predovšetkým pre konfornistov ktorí sa stávajú horlivými služobníkmi každej moci, ktorá si ich kúpi. Je ich stále veľa....

Ďakujem za váš názor samozrejme a dávam plus.
Ale ako sa u nás na horniakoch hovorí viac hláv v viac kapusty:-)
+11 # Dědouch11 2018-02-22 14:06
+19 # krtek 2018-02-22 10:45
Proto šli do Německa.
+22 # blu 2018-02-22 10:51
ono sa to neohrozene rozmnoží ako baktérie na na [...]i , demograficky to zamorí celú krajinu. Makať budú na nich len Nemci. Úprímnú sústrast Nemecko !
kto toto dopustil je kompletne vadný jednotlivec a psychopat bez úcty k vlastnemu národu. Grc!
+18 # Blanka 2018-02-22 18:49
Příteli, němci na ně makat nebudou.. to MY ano MY na ně makáme... skoro 30 - let makáme na němce aby se měli fajnově a teď holt přitvrdíme, páč musíme mimo němce uživit i v Německu nasáčkované muslimácké špíny.

Čest práci!!
+4 # Jarin G. 2018-02-22 23:23
+4 # blu 2018-02-23 09:30
jo , Souhlas!
+21 # prasoallahpes 2018-02-22 11:15
Svazáci z pražské kafilérie se rozjedou agitovat na venkov.
Juncker bude rozhodovat po půllitru slivovice o celé EUroufonii sám, bez ohledu na kohokoli.
Musulmanští Migromani se povalí dál.
Evropskoamerickožidovskýneofašistickyislámský HNUS, který hledá jak pozřít Českou kotlinu.
parlamentnilisty.cz/.../...
Přestaneme jejich země ekonomicky vysávat a začneme tam investovat, aby u nich doma vznikala pracovní místa a nemuseli nikam migrovat? Jenže to by investoval stát, zatímco dosavadní zisky tečou korporacím, na něž stát nemá žádnou velkou páku, právě naopak; politici koncernům vesměs slouží. Přestane Západ válčit? Ale co potom s nenasytnými americkými zbrojovkami? Kdo a jak je ukojí, když ovládají Bílý dům a ten zase pořád ještě umí ovládat evropské politiky?
+23 # Vladimir35 2018-02-22 11:32
No a pak řekněte lidem v německu at platí daně. Když vidí jak jim berou budoucnost jejich vyžírkové co přijeli plodit děti klidně s 2 ale i 4mi manželkami ... dostanou desítky tisíc euro bez práce a mohou se válet a šuk.t bez omezení od rána do večera. Manželky se postarají o děti domácnost a ideálně ještě dvě hloupé německé manželky co budou chodit do práce ... a páníček se bude věnovat jen svým koníčkum a mlátit hlavou o zem ...a když bude potřeba pujde protestovat proti těm idiotům Němcům když si stále stěžují na muslimy ... no a jednoho krásného dne budou miliony muslimů v ulicích jako v británii a bude jich víc a víc ...stavět se měšity a víc jak 50procent obyvatel německa bude muslim a budou se zavádět zákony proti obyčejným lidem a pro muslimy ...budou všude ve vládě a nakonec budou tlačit i na státy kolem sebe ...včetně ČR. Ono se to přelije postupně i k nám ...stačí jeden dva zákony a statisíce jich bude i zde během chvilky ... pak se změní celá EU ... naše děti a naši vnuci už poznají jen muslimský teror ...a utlačování bílých dětí a lidí ... budeme v menšině....

tomu se říká naplnění KALERGIHO PLANU NA RIZENOU GENOCIDU BILE EVROPY
+18 # Láda 2018-02-22 12:13
Ono bude EU stačit, když přes Andrea protlačí podpis, kde se ČR zaváže, že výše sociální podpory na hlavu bude vyplácena ve stejné výši jako průměrná v západní EU . V tu chvíli se tu objeví tolik migrantů- inženýrů a poctivých dělníků pro továrny Babiše .......... Otázka: Proč se Babiš brání jít do holportu s Okamurou? S podporou komunistů by to pro prosazování vůle drtivé většiny národa bylo nejlepší řešení. Ví moc dobře, že by se Okamura nedal uplatit. A také už Andrei má plán na to , jakým způsobem jít na ruku EU, samozřejmě s výmluvami, aby hloupé ovce věřili, že jiná možnost nebyla.
+8 # Blanka 2018-02-22 18:57
Andrej jede hlavně sám na sebe. Když nepůjde EU na ruku přijde o dotace z kterých ten "veleúspěšný" podnikatel žije. Jinak by byl v prde..i.
Kapišto?
+6 # Láda 2018-02-22 22:11
Madam, máte úplnou pravdu, také to tak vidím, bohužel velké stádo ovcí to tak nevidí. Vše o něm vědí, že spolupracoval, že řepkou zamořuje zem a následně vše, do čeho se řepka přidává, že jídlo , které vyrábí jeho fabriky, se nedá žrát, protože šetří... vše lidé vědí, ale přeci ANDREI SI PRÝ UŽ NAKRADL DOST A PROTO JIŽ DÁL NEBUDE !!!! Takovou hovadinu nevypotím ani po 4 deci krabicového vína :-)
+24 # carvos 2018-02-22 11:36
Těžko pochopitelná absurdita ...
+15 # Doty 2018-02-22 11:43
Cituji carvos:
Těžko pochopitelná absurdita ...

... a ještě hůře akceptovatelná !
+2 # Piovarči 2018-02-23 00:35
No ale napokon ak nič neurobíme to budeme musieť akceptovať. Tak majte aspoň viac vlastných detí nech nás neprečíslia
+18 # .lak 2018-02-22 11:38
Buďte demokrati a neberte orgánům orgány. Můžou jich mít sorošovi natěšené doslova stamilióny.
www.youtube.com/.../
+9 # RUMLA 2018-02-22 16:46
fór doby: feministka v harému:-)
+8 # RUMLA 2018-02-22 16:50
fór 2: kolik dáš velbloudů za mamá merkel:-))
+13 # John Maxwell 2018-02-22 16:51
Čarování se slovíčky [...]amotnému a nevyučenému dělníkovi, aby si začal hledat práci
I na zametání ulic se musí umět podepsat ,což vede k otázce ,kdo za něj ten azyl vypsal když je veš [...]amot ...
+15 # Pokémon 2018-02-22 16:57
Všem těmto vychcaným mohamedánům bych přiznal podporu pouze a výhradně z platu té krávy Mutter Merkel a myslím, že brzy by byl v německu migrační problém komentován slovy "Já to nezvládnu!"
+9 # Robix 2018-02-22 18:24
Jen víc takových chytráků, však si Deutschlandi užívejte pijavic, kterými moříte Evropu
0 # Piovarči 2018-02-23 15:14
Chlapi robte deti inak nás mohamedáni prečíslia.... Je to celé o tom.
+7 # Pokémon 2018-02-22 19:08
zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/216433-zakazat-muzskou-obrizku-muslimove-a-zide-se-bouri-hovori-o-stehovani-do-jinych-zemi/

No, nevím, ale obřízka se mi jeví, kromě samo o sobě odporného aktu, navíc, jako rouhačský čin. Zasahovat jakkoli do samoúpravy těla stvořeného bohem by se mne, coby stvořitele silně dotklo. Že ti obřezaní [...]i nemají strach z božího hněvu za to, že mu dávají najevo svoji nespokojenost s tím, jak je nedokonale uplácal. U silně věřících lidí mě to překvapuje, leda, že by svou víru v boha předstírali.
Toto je nakonec u mne docela problém, uvěřit věřícím.
+1 # Piovarči 2018-02-23 15:17
Veriaci mali vždy veľa detí v tom to je. Dnes je to ale inak. Deti nechceme najviac tak jedno dve. A to je ten náš problém.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás