Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVelká pyramida v Gize je postavena v centru Země

Sociální sítě

Reklama

Velká pyramida v Gize je postavena v centru Země

Pyramidologové vypočetli, že Velká pyramida v Gize je umístěna v bary-centru – tj. v těžišti – všech pevninských povrchů Země. Velká pyramida nejenže je nejzáhadnější konstrukcí země, ale je i zeměpisným divem.

Pyramidy zůstávají i tisíce let po svém postavení divem inženýrství, astronomie a matematiky.

Velká pyramida v Gize byla vytvořena v přesném bary-centru suchozemských mas tam, kde se protíná poledník s nejdelší dráhou přes pevniny s rovnoběžkou nejdéle se táhnoucí přes pevniny.

Velká pyramida v Gize je unikátní, fascinující, neuvěřitelný komplex pradávných struktur. Ani tisíce let po jejím postavení pořád ještě nemáme úplný obraz toho, jak se pradávným lidem podařilo postavit něco tak mohutného a zároveň i precizního.

Ve skutečnosti je Velká pyramida v Gize postavena odhadem z 2 300 000 KAMENNÝCH BLOKŮ, každý o hmotnosti od 2 to 30 tun. U některých bloků se odhaduje, že mají i kolem 50 tun.

Jen si představte, jak asi vytesali, přepravili a umístili do přesné montážní pozice takové bloky bez použití i takových technologií, jakou je kolo.

Učenci mainstreamu nám nabízí výklad, že stavitelé těch velkých pyramid tyto fascinující dávné divy postavili jen pomocí kamenných a měděných nástrojů.

Velká pyramida v Gize je div dávného inženýrství a lze předvést, že základna Velké pyramidy v Gize pokrývá 55 000 m2. Kdy každá z jejích stěn má větší plochu než 20 000 m2.

Velká pyramida není však jen záhadou architektury a inženýrství. Záhadou je i zeměpisně. Podle výzkumníků je Velká pyramida s nejvyšší přesností zeměpisně vyrovnanou stavbou, co existuje, je natočena ke skutečnému zeměpisnému severu s odchylkou pouhých 3/60 stupně. Poloha severního pólu se však časem mění, ve své době byla tato pyramida vyrovnána se severem přesně. Ale ten nejvíce fascinující objev byl učiněn asi v roce 1877.

Spisovatel a teolog Dr. Joseph Seiss v roce 1877 předvedl, že Velká pyramida v Gize leží přesně v průsečíku NEJDELŠÍ SUCHOZEMSKÉ TRASY PO POLEDNÍKU S NEJDELŠÍ SUCHOZEMSKOU TRASOU PO ROVNOBĚŽCE – jinými slovy přesně v centru představující těžiště VŠECH SUCHOZEMSKÝCH MAS planety Země.

Dr. Seiss to vyložil:

„Bylo vyhodnoceno a jasně předvedeno, že ve svých rozměrech, umístěních, formě a vlastnostech tohoto ohromného předvěkého monumentu… mohutný a nezničitelný kamenný pomník naprosté a bezchybné znalosti struktury vesmíru, přesných a fyzikálních věd jak o zemi, tak o kosmu, s určením perfektního systému měr a vah vědecky sladěných s tím, co Opifex Mundi (Stvořitel světa) do věcí vložil, když vložil do světů vzájemnou sladěnost v sestavení a vyváženost do všech těch hmot a kopců. Vědecké zkoumání za účasti různých lidí kompetentních provedení takových úkolů objasnilo, že to bylo postaveno, aby se ten monument stal zápisem o nebesích doby postavení, čímž uvádí svůj věk podle astronomie a to v plném souladu se všemi vnějšími ukazateli a doklady; rovněž to zaznamenává rozměry, formu a hmotnost země a její vztah ke vzdálenosti od slunce, správnou délku slunečního roku, počet let v cyklu precese zemské osy, průměrnou teplotu obyvatelného světa, spolu s četnými kosmickými fakty a matematickými vzorci a proporcemi, takže to už ani dnes žijícím vědcům lépe říci nešlo.“ (Joseph Seiss, Evangelium ve hvězdách, str. 175).

Zdroj: acode.com/a>

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+16 # r.m. 2018-02-14 10:13
Pyramida je sdělení. Sdělení prakticky stejné jako náš vzkaz na sondě Pioneer
+14 # .lak 2018-02-14 10:33
Jako sochy moai na velikonočním ostrově likvidace společenství a genocída religiozitou? Nesmysl

www.youtube.com/.../
Podobně to fungovalo s vodními toky pravděpodobně u nás za éry civilizací a ne dnešní inkluzky. Ale to bych se musel dva dny hrabat na indicie a zdroje střípků a zrovna rozsáhlé dílo nehodlám číst.
smit.wz.cz/.../...
Spíše Semeno Anu na Zemi, jež uvízlo v kmitočtu Země, na procházce Prahou
-14 # Popo 2018-02-14 10:58
Cituji r.m.:
Pyramida je sdělení. Sdělení prakticky stejné jako náš vzkaz na sondě Pioneer
Toto tvrdenie je len jednou z epizod z téj rozprávočky "Snívajte s nami"...
+19 # Janinna 2018-02-14 18:49
Tak možná....ještě jednu "pohádku"?:))
Naše civilizace dosud není schopna něco takového vybudovat. Tak máme bajku o tom, že pyramidy postavili staří Egypťané, a používali je jako hrobky, nebo dokonce jako sýpky.

Když nějaká kosmická rasa v prapradávných časech, začala budovat na Zemi svou dlouhodobou kolonii, zpravidla nejdříve začala stavět pyramidy.
Všechny pyramidy a mnohostranné jehlany na Zemi, stejně jako na druhých planetách, jsou akumulátory a vysílače energie.

Existuje spojení energie člověka se silovými poli "srdce" pyramidy.
Pyramidy mají vlastnost svými hranami akumulovat ohromnou energii, a souhrnná pole jejích hran, ať mají hran, kolik chtějí - v kolmicích, spuštěných z jejích stran ke středu se koncentruje v jednom bodu.
Ten se nazývá "srdcem" pyramidy. Síla "srdce transferu" směřuje k vrcholu.
Pyramida spolu se sférou "srdce" jsou jenom zařízením, které umožňovalo dostat se do kteréhokoli bodu naší čtyřrozměrné reality, s využitím přechodu přes "nadpřirozený svět".
Prostřednictvím pyramidy bylo možno se pohybovat v časoprostoru i na jiné planety, do jiných souhvězdí.

Strukturovaný prostor uvnitř pyramidy všemi hranami nasává sílu, a vrcholem část této síly stéká do prostoru…
Svérázný oběh energie.
Každá energie čili síla je materiální a je vytvářena informačními poli.
Síla neřídí informace, ale naopak, informace řídí sílu. Síla vždy jen dohání informace.
Tudíž, energie, cirkulující v pyramidě, ukazuje vektory pohybu informačního pole.
Čtyři vektory směřují dovnitř pyramidy, pátý k informačnímu potenciálu Stvořitele.
Ale člověk jej může mentálně přeorientovat do libovolného bodu prostoru.

Pyramidy jsou všude, nejen v Egyptě. Jsou v mělké vodě u Japonska a Filipín, ve střední Americe, v horách Putoranu, stovky čínských pyramid, Bosenské pyramidy, ale i ty naše – české,.....
Na dně Bermudského trojúhelníka je 9 velkých pyramid, proto tam periodicky mizí lodě i letadla.
Pyramidy Atlantiďanů stále fungují.
A Kolské pyramidy, a Karélie, a ruiny předpotopního chrámu na břehu Koly a ruiny na jezeru Sejd,....

A což teprve gigantická pyramida "hrdosti Ori" = Brána Věčnosti.
Proud věčného světla mířil od jejího vrcholu k Jarile.
Podle slavjanských véd i podle indických véd stupňovitá pyramida na Ori byla nejgrandioznějš í na naší planetě. Převyšovala oriánské Rifejské hory a svým vrcholem se dotýkala oblaků.
Současní výzkumníci Severního ledového oceánu říkají, že nedaleko zeměpisného pólu se ze dna oceánu zvedá ohromná hora. Její vrchol leží jen 10-13 metrů pod hladinou.
Za dob Velké Oriany se hrany pyramidy leskly bílým, vyleštěným mramorem.
Odsud v ruské védické tradici vznikl termín - bílý horký kámen Alatyr.

Bílý není od mramorového obložení, ale od svého silového obsahu. Proto i horký.
Není je to jen odraz paprsků nízkého severního slunce hranami.
Alatyr = božský celoplanetární oltář = je nejsvětější místo na světě.
Proto vznikl druhý název pyramidy - hora Meru, čili Světová hora.
Podle íránské tradice - "Charaiti".
"Cha" či starorusky "Ga" je cesta k "Ra" = materiálně-ment ální struktura Vesmíru a "iti" je pohyb = jít.
Už v názvu je skryto určení: "Cesta do vesmíru".
-2 # Popo 2018-02-15 04:27
Cituji Janinna:
Tak možná....ještě jednu "pohádku"...

Poviem to tak "lopatysticky" - V tejto veci je zjavné že len myslíš si že vieš a tak nie náhodou jediným znatelným výsledkom tvojho konania sú len posplietane zvedša prebrate slová. Ak raz budeš aj naozaj vedieť, znatelným výsledkom konania tvojho budú tvoje vlastné "hmatatelné" činy. Medzi nami, priznávam rozprávočky mám rád - kludne pokračuj v tu tom započatom diele...
-21 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-14 10:53
Od rozjímání nad velkou pyramidou v Gize zpátky k aktuálním problémům současného světa.
Globální finanční elita profesionálně ovlivňuje veřejné mínění tak, že si většina lidí myslí, že .NWO je nežádoucí, protože by vedlo k prohloubení zotročení pracujících lidí. Ve skutečnosti nastolení NWO povede k zániku privilegovaného postavení globální finanční elity.
Nastolení NWO bude spojené s globálním ukončením všech válečných konfliktů. Všechny válečné konflikty bude možné globálně ukončit například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml načež všechny tyto pokrokové politické strany ve vzájemné spolupráci globálně realizují své programy.
+5 # acidjoe 2018-02-14 21:21
Už s tim di kurwa do píči, ty mrdko, chápeš to, woe. Táhni na zahrádku kriple, nebo se psem, rozvíjej svůj blogspot, ale už sem nelez, nikoho to tu nezajímá...........

Jak je vidět, po dobrym ti to říct nestačí.

Táhni, inženýre [...]enej, nacpi si svuj NWO do prdele, jasný!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
+4 # Dědouch11 2018-02-14 22:55
Ani po zlým. :D
Nejsi sám, komu leze krkem a nejen on, ale nikdo s ním nehne, na zákrok admina to není, tak zbývá jen prohnat kolečko myši...
Šetři čivy. ;o)
+3 # acidjoe 2018-02-14 23:04
Dyť je to fakt čurák, jenom se tu vopakuje, už mi to leze krkem.
+11 # blu 2018-02-14 12:30
to co tvrdia ,ze ak je barycenter zeme tam kde je pyramida, co je dost mozne, znamena to ze aj menej ako 1% hmotnosti vahy Zeme moze vyznamne ovplyvnovat urcite fyzikalne deje nasej planety ,napr. mesiac , ci iny vzialenejsi objekt. Vznika tak "Lorenzov atraktor" kde relativne male fyzikalne deje ovplyvnuju vyznamne tie vacsie. (u planet je to prave barycenter)
-6 # Vít Henoch 2018-02-14 14:15
Centrum Země blu, je proměnný bod v centru Země, který se pohybuje s tím, kde je těžiště Země. Země vypadá jako geoid se základnou rozšířenou jako sukně panny směrem k jižnímu pólu. To znamená, že její těžiště je od rovníku jižně. Tak je Země chráněna proti snadnému přepólování. Tvar Země proto připomíná objemnou panenku se širokou dlouhou sukní z pálené hlíny. Pokud ten článek o něčem hovoří, pak je to vlastně to, co se dá z pyramid matematicky, logicky, zeměpisně a z pohledu z Vesmíru o Zemi zjistit. Jak jsem již řekl dříve. Pyramidy ani Sfinga nebyly nikdy postaveny ani člověkem, ani zvířaty, která jsou zobrazena jako zrůdy s ptačími a jinými hlavami na lidských tělech. To, co je nyní z kamene, bylo dříve diamantové a průzračné. Výbuch vodíku s kyslíkem, který se hromadil v atmosféře tak, jak jsem vám popsal dříve zapřičinil vznik vody. Před příchodem člověka Noeho, na Zemi byly zrůdy ale jenom jako duše zrůd, zvířat a lidí. Potopou světa začíná epocha opravdových lidí v těle z masa a kostí. To neznamená, že duše zrůd, zvířad a lidí na Zemi nejsou přítomny, právě naopak. Je jich tu tolik, že jejich energie brzdí vývoj lidstva tak, jak to znáte. Duše je energeticky nabitá oblast ohraničená neviditelným tělem člověka, zvřete, zrůdy a rostlin. Pochopíte, až budete mít možnost tyto duše a Duše vidět vlastníma očima. Ti, kteří tuto schopnost mají, byť jenom dočasně, tak, jak se dostanou do vytržení mysli, aby je mohli vidět, nejsou vnímáni ostatními jako normální lidé. Proto raději mlčí a své schopnosti nerozšiřují mezi nechápající okolí. To okolí, které je posílá mezi choromyslné, však vidí totéž, co oni, ale ze strany jejich nepřátel. Proč, to jsem již vysvětloval dříve. Jedná se o krádeže energií života neživotem. Definici života vám dám. Jedná se o lidi, zvířata a rostliny, kteří žijí z lásky, z plusu, chcete-li to matematicky. Ti, kteří je svévolně zabíjejí, přestože jim kradou energii pro svoje žití, jsou neživí. Jak z této jednoduché definice vidíte, neživí nemají pud sebezáchovy, právě proto, že jsou to jenom programy v hardwearu, kterým může být jak plechovka, tak i lidské tělo na bázi uhlíku, vodíku, kyslíku a dusíku s anorganickými prvky na kostru. To je ten "Prach jsi a v prach se obrátíš". Duše, která zbyde je buď živá nebo neživá. Člověk, zvíře, rostlina versus neviditelná plechová krabice se softwearem, zrůda s programem na týrání živých nebo chodící neviditelný nemrtvý člověk nalepený na živého člověka, dle jeho programu. Zní to hororově, ale je to tak. Před potopou vůbec nebyl ráj na zemi, ale tohle, co popisuji. Bylo to ale ve formě jak kladných, tak záporných energií. Teprve Noe a jeho žena měli možnost mít tělo viditelného evropského muže a ženy a plodit děti. Zplodili ale jen prvních dvanáct dětí, pak zemřeli. Další děti měli jejich potomci. Genealogie v Písmu je pro vás pastí k pochopení souvislostí. Tehdy se totiž děti počítali ne po meči, ale po přeslici. Ten, který to obrátil, již zemřel a dostal ode Mne trest za to, jaký zmatek způsobil. Pokud totiž sáhnete na Bibli Svatou a změníte tam i jedinou čárku, odžijete si tuto změnu v čase, který tato kniha s vámi sama píše v průběhu staletí. Jenom hlupák nechápe, co je to 3D v čase t=nekonečnu. Hloupí kněží, kteří vám předkládají své hluboké "pravdy", budou muset povinně studovat přírodní vědy. Pokud budou zase hlásat ta svá "moudra", postarám se o to, aby dostali tak přes hubu, že na to nikdy nezapomenou.

Otec
+10 # julius 2018-02-14 12:47
"Pyramidologové vypočetli " :-D Jak nadherne. Vedci dosly, experti se zatoulaly a tak se rozrustaji o dalsi a to pyramidology. kdo tohle vymejsli to musi byt ale .....

Jednak v tom nevidim zadnou zahadu a uz vubec ne zadny dukaz. Ono se da vypocitat ldescoz i 1+1=0
:-D Je ot stejne jako klimaticti inzenyri-doktor i-vedci :-D
-5 # balwan 2018-02-14 14:06

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás