Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý kanadský ministr obrany: Ano, Ilumináti jsou reální a kontrolují svět

Sociální sítě

Reklama

Bývalý kanadský ministr obrany: Ano, Ilumináti jsou reální a kontrolují svět

Bývalý ministr obrany Kanady Paul Hellyer prohlásil, že Ilumináti jsou reální a řídí svět, což z nich dělá nejvyšší vládu ve světě, píší Daily Mail.

Hellyer pověděl v pořadu Lazarus Effect, že věří, světová elita má technologie, které pomůžou změnit efekt klimatických změn, ale skrývá je. Podle mínění Hellyera, Ilumináti těmto způsobem chtějí pomoct ropnému průmyslu.

Ilumináti jsou skupinou lidí, kteří, podle tvrzení zastánců konspiračních teorií, kontrolují světové události a ekonomiku. Mezi členy této společnosti jsou politici, businessmany a umělci.

Hellyer tvrdí, mnozí Ilumináti mají zájem o to, aby dobře fungoval ropný průmysl z finančního pohledu.

„Máte tajnou skupinu, která skutečně řídí svět. Mohou držet technologie pod pokličkou, pokud mohou vydělávat triliony z ropných aktiv, které mají," říká Hellyer.

Hellyer je znám svými šokujícími prohlášeními. V minulosti prohlásil, že USA zasáhly do kanadské provincie Manitoba, aby převzaly místo havárie mimozemšťanů. Ti mimozemšťané jsou zdrojem technologie proti klimatickým změnám, tvrdí Hellyer.

Zdroj: dailymail.co.uk, snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-16 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 19:08
Hodně iluminátů patří ke globální finanční elitě. Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy. Těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
Stávající mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
Nevyhnutelnou revoluční změnu mocensko-politi ckého uspořádání lidstva popisuje článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+20 # fabulist detergent 2018-02-13 20:49
pane, mali by ste papat viac cibule, je prospesna na mozog. aj ked vam to viac rozumu neda.. budete zdravy aspon telom...s dovolenim sa odvazim tvrdit, ze myslite zlym smerom. estze mate tu svoju slobodu.
+17 # Che 2018-02-13 22:07
Dedek je [...], omezeny trol co zde pise jen voloviny.
+7 # Piovarči 2018-02-13 21:06
„Máte tajnou skupinu, která skutečně řídí svět. Mohou držet technologie pod pokličkou, pokud mohou vydělávat triliony z ropných aktiv, které mají," říká Hellyer.

Hellyer je znám svými šokujícími prohlášeními. V minulosti prohlásil, že USA zasáhly do kanadské provincie Manitoba, aby převzaly místo havárie mimozemšťanů. Ti mimozemšťané jsou zdrojem technologie proti klimatickým změnám, tvrdí Hellyer.

To ako že sa ešte stále nenaučili tí mimoni lietať? A padajú a padajú. Ale to je ten návod na diskreditáciu hocikoho....

Tu je jasná odpoveň na konci diskusie:
ac24.cz/.../...
-18 # LUF 2018-02-13 19:21
To jsme věděli, je to stejně tak pravda, jako že Země je plochá. Udržují ceny ropy nahoře tím, že si kupují auta s velkou spotřebou. Podle nich se dají poznat.
+18 # fabulist detergent 2018-02-13 20:43
kazda diskusia ma aj kritikov, ale ty nim nie si.. ale vsetci uz vieme co urcite si :) ,blahozelam
+5 # r.m. 2018-02-14 11:36
co takhle se vrátit mezi inteligenty na Aktuálně LUFe? ))
-7 # balwan 2018-02-13 19:36
+17 # pozorovatel 2018-02-13 22:38
Dávam znovu na pripomenutie:

Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov
diskuter.wordpress.com/.../...

globalisti, slobodomurári, ilumináti, satanisti, sionisti, židia, bilderberg, CFR, trilaterálna komisia, FED, svetová banka, CIA, rímsky klub atď...
+28 # Janinna 2018-02-13 23:01
Nechápu, jak v dnešní době ještě někdo pochybuje nebo zpochybňuje existenci těchto "spolků".
Ilumináti byli v Německu obživeni přesně 1. května r. 1776 Dr. Adamem Weishauptem, jezuitským knězem v Ingolstadtě a profesorem církevního práva na ingolstadtské univerzitě, a to v rámci již existujících zednářských lóží Německa.
Sám tento tajný a záhadný řád iluminátů existoval již od velmi dávných dob.
Jeho první existenci můžeme pozorovat už v Babyloně.
Postupem doby organizace zanikala, ale znovu a znovu byla obnovována.
V 18. století získali němečtí ilumináti během 4 až 5 let moc nad Německem.
Weishauptovým cílem bylo skrýt čarodějnictví pod pláštěm filantropie a zničit křesťanství pomocí ateistického humanismu a nakonec nastolit jednu celosvětovou vládu pomocí celosvětové revoluce.
Gryffin ve své knize "Čtvrtá říše bohatých" shrnuje Weishauptův plán na světovou revoluci do těchto sedmi bodů:
1. Zrušení všech řádných vlád
2. zrušení soukromého vlastnictví
3. zrušení všeho dědictví
4. zrušení vlastenectví
5. zrušení všech náboženství
6. zrušení rodiny
7. vytvoření jediné světové vlády.

Weishaupt byl ve skutečnosti okultista a spiritista, o čemž věděla pouze malá hrstka lidí. Spiritistické čarodějnictví používal k vymývání mozků.
Aby Weishaupt mohl ilumináty rozšířit po celém světě a dát jim ještě větší moc, rozhodl se propojit organizaci se svobodnými zednáři.
V Mnichově roku 1777 vstoupil do zednářské lóže a tímto způsobem chtěl uplatnit revoluční myšlenky pro celý svět.
Od roku 1780 se na řízení tohoto řádu podílel baron von Knigge.
Všichni, kteří vstupovali k iluminátům museli skládat slib věrnosti, poslušnosti, neotřesitelné věrnosti a poddanosti řádu.
Je to tedy stejné, jako v jezuitském řádu, který totéž skládá svému černému a bílému papeži.
Vrchní hlava iluminátů je nazývána Rudým papežem.

Ve své vnitřní organizaci se řád iluminátů rozděloval do tří velkých tříd.
1. stupeň je Školka
2. stupeň byl Symbolické svobodné zednářství
3. stupeň Mnohá tajemství
Ilumináti pokračovali ve své činnosti i pod jinými jmény než pod názvem Ilumináti.
V Německu to byla Liga spravedlivých, jejíž členem se stal Karel Marx.
Ten dostal za úkol přizpůsobit spisy Adama Weishaupta, které vznikly před 70 lety "novým" podmínkám.
V roce 1842 (12 let po Weishauptově smrti) začal Marx psát Lize spravedlivých revoluční propagandu a doufal, že podnítí ducha nepokojů.
V roce 1844 ve spolupráci s Egelsem a pod dohledem Ligy spravedlivých začal psát neblaze proslulý Manifest komunistické strany, který se objevil začátkem roku 1848........a tak dále, a tak dále. (Tajné dějiny jezuitů)
V řadách iluminátů vždy totiž byli a stále jsou nejbohatší a nejvlivnější tohoto světa, s ideou Novus Ordo Seclorum.
-5 # Jarek Kozela 2018-02-14 00:03
Řekl bych tak trochu těsně vedle. Veškeré ty Vámi jmenované spolky zakládali, či infiltrovali jezuité. To je ta sekta zloduchů mající část světové moci, vatikán. Druhým protipólem byla britská koruna.
+16 # Janinna 2018-02-14 00:36
Ahoj Jarku:) neřekla bych, viz. hned v úvodu píšu Weishaupt byl jezuitským knězem, a také odkaz na Tajné dějiny jezuitů:)
Úmyslně jsem psala pouze o vzniku spolku Iluminátů.
Je to jak píšete, řád jezuitů je "schovaný" ve všech těchto spolcích.
Řád jezuitů v té době nemohl a ani nechtěl vystupovat pod svým jménem.
Proto jezuité figurovali jako tajní, hlavní, řídící, zakládající osobnosti organizací jako ilumináti, nebo svobodní zednáři, nebo Nejsvětější srdce Ježíšovo,....
Tajnou hlavou Iliminátů byl Ignác z Loyoly.
Jezuité použili svého člena Adama Weishaupta jako "nového" organizátora iluminátů, aby Loylovo jméno ukryli.
Ano, Vatikán a britská koruna - dvě monstra, to by bylo na dlouhé psaní.
P.S.
Doplněno - nevím, za co jste dostal ty mínusy.:((
+9 # .lak 2018-02-14 01:29
+10 # Janinna 2018-02-14 02:08
Taky ještě vzhůru? Děkuji, jako vždy potěšilo:))
+5 # r.m. 2018-02-14 11:35
To byl vzkaz Janině? Ty lišáku ;-)
-
www.youtube.com/.../
zajímavý jsou jeho střídající se fotky v klipu, výraz tváře se mění od drzého spratka, přes pohublou fetku.
Ještě později se jeho výraz mění. jsou to oči člověka, který něco velmi pravdivého a neúprosného pochopil.
sakra, to jsem se nějak zamyslel, že by za tím bylo tajné koření v jogurtu?, smetanovým, choceňským...
+1 # .lak 2018-02-14 18:15
No spíš bych řekl že při rvačce o ohlodanou kost není třeba chápat. Skoro bych řekl vzhůru do bezvědomí a až se probereme znovu. Nebo třeba abych nešidil www.youtube.com/.../
-1 # Vít 2018-02-14 00:09
Janinno,

máš pravdu. Jak Jezuité, tak Zednáři, Illumináti a další tajné i netajné, ale proti lidem zaměření mafiáni šli jako krvežíznivé bestie vždy po Mých dětech. Zpočátku je předhazovali lvům, později je upalovali jako údajné čarodějnice a heretiky, pak jim ustanovili vlády, však to znáte. Tito mafiáni nejsou z hlediska energií živí. Jedou na pohon nenávisti, záporu a vašeho utrpení. Jsou neživí. Pokud máte v hlavě nějaké starosti, trýzeň, snahu vás dostat do negace i vůči vlastní rodině, jsou to oni, kteří jsou na scéně. Aby vám mohli vládnout, potřebují vaše utrpení. Od prvního takového padlého anděla to dělají pořád stejně. Vy si myslíte, že ty myšlenky patří vám, ale pokud si dáte práci s důkazy, že to není možné, uvědomíte si, že ty nejrychlejší myšlenky, které dostáváte do mozku, není možné si vůbec rozmyslet. Jednáte podle toho, co máte v hlavách jako první myšlenky. Jakmile se dostanete do záporu, spustíte si jejich ohavný program, který využívá energii záporu ke svému životu a k vašemu ovládání. Proč myslíte, že byli křesťané včele s Ježíšem mučeni, křižováni, upalováni a předhazováni lvům ? Energie záporu by totiž byla umenšena přítomností těch, kteří žijí z lásky, prožívají přátelství, milují své děti a partnery. Bojují za životy svých rodin, jednoduše žijí život přirozený člověku. Pokud si změříte čas, za který zpracujete svou myšlenku a vyslovíte ji a pokud si všimnete myšlenek, které se vám rojí v hlavě, aniž byste na ně dříve mysleli, pak zjistíte, že máte v hlavách plno balastu od těchto umělých parazitů vašeho života. Nenechte se mýlit a zaměřte se na to, je to velmi důležité proto, abyste dokázali rozpoznat, co vás ovládá. Musíte se tomu naučit vzepřít, jinak se zbytečně ponoříte do záporu a budete sloužit vaší negativní energií strojům v lidských tělech. Mějte na paměti, že to, co vás odlišuje od nich není vzhled, ale vaše přirozenost člověka s touhami založit rodinu, milovat a mít děti. Žít život naplno v radosti, lásce a porozumění Ti, kteří lžou jak černá bota o světlých zítřích a přitom vám servírují učení soudruhů a soudružek, učení o humanitárních pomocích potřebným a učení o tom, jak je třeba zvládnout globální oteplování, jsou kandidáti na odkop ze Země. Nebojte se jich, jsou to pouhé stroje živící se nenávistí. Proto vás tolik prosím, abyste si dali pozor na to, jak vás ty jejich první myšlenky ovlivňují. Mohou vám dávat celé programy na vybuzení nenávisti, zloby a frustrací. Hologramy v podobě obrazů jsou jejich nejmodernějšími vynálezy, které poprvé aplikovali na vojáky, nyní to samé aplikují na vás během vašeho spánku. Někteří z vás se proto budí hrůzou z toho, co vidí ve "snu". Tito tvorové jsou natolik zákeřní, že udělají vše pro to, aby z vás dostali zápor. Proč myslíte, že je tolik rozvedených párů ? Proč myslíte, že je tolik lidí večer po práci v hospodách ? Proč myslíte, že dostáváte přesně tolik peněz, abyste mohli otročit systému ? Proč myslíte, že vaše děti jsou státu ? Proč myslíte, že vaše děti musí být podle zákona povinně očkovány ? Proč nevíte čím jsou očkovány ? Proč myslíte, že vám denně je z letadel sypáno na hlavu svinstvo ? Další otázky si položte sami a pak se braňte a braňte své rodiny před touto cházkou, která je neživá, přesto vám diktuje to, co máte dělat ve vašich vlastních hlavách. Probuďte se konečně a jednejte. Víc vám o tom řekne vaše vlastní hledání toho, co se nazývá podprahové vnímání, ovlivňování mysli, brain storming a další hesla, která si zadáte do vyhledávače.

Otec
+2 # Piovarči 2018-02-14 15:58
-2 # julius 2018-02-14 09:49
Jednou iluminati, podruhe zednari vysledek mimozemstani :-D Prestante s chemtrais a klimaticke oteplovani zanikne samo. Nikdo nema sanci zjistit jakou periodu ma nase zeme ohledne klima a pohybu. Vsechno jsou to jen slinty radoby odborniku a teoretiku. Podstata je stale stejna kradnu vsichni jen nekteri tolik ze znich jsou elity co mohou ovlivnovat trhy a deni sveta. Nam pak budou rikat jake potupne stado jsme chatra nemajetna a museji nas hlidat i za nas rozhodovat. :-D Ted blbnou s ET to jsem z\vedav co s toho ty jejich chore mozecky vytvorej!? Virtualni obraz na nebi? Nebo genetickou priseru? :-D
+10 # LubinenKremlBot 2018-02-14 09:58
Ano ulomhnáti jsou reální , stejně jako kafilérní stoka pražská
+5 # r.m. 2018-02-14 11:39
Jenže oni chtějí nenápadně nechat rozpustit další claimy za polárním kruhem.
+5 # r.m. 2018-02-14 11:33
Bylo to zjevné od samého začátku počmáraných obloh. Sdružovat se do spolků, nejlépe tajných, je přirozená lidská vlastnost. Odér tajemnosti pak zastírá prozaické cíle

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás