Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVědci předpověděli velmi rychlý konec lidstva. Taková situace může nastat prý brzy

Sociální sítě

Reklama

Vědci předpověděli velmi rychlý konec lidstva. Taková situace může nastat prý brzy

Američtí a britští vědci představili oficiální zprávu pro americkou Národní akademii věd, v níž se uvádí, kdy se stane život na Zemi neobyvatelný pro člověka a další savce.

Ve své práci odborníci poukazují na nebezpečí klimatických změn, ty jsou nevyhnutelné, protože spotřeba energie se bude i nadále zvyšovat, i když dojde ke snížení emisí skleníkových plynů do atmosféry.

Podle nich světová teplota by byla nevhodná k životu zvířat už v letech 2200-2400, bez ohledu na snížení růstu populace od roku 2100.

Vědci také poukazují na další rizika, která by mohla vést k úpadku civilizace.

Mezi nimi jaderná zima, pandemie, kolize Země s asteroidy, jakož i nezamýšlené důsledky vytvoření umělé inteligence.

Nedávno předpověděl nevratné nesnesitelné horko na Zemi britský fyzik Stephen Hawking. Jeho odhady však hovořily o 26. století, zatímco nové varování hovoří již o zničujících důsledcích zvyšování globální teploty za 180 let. Jde tedy mnohem rychlejší proces, který vyvolává vážné znepokojení.

Zdroj: arxiv.org, pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+73 # Vladimír57 2018-01-20 11:34
Vjedci předpověděli, blablabla.
+24 # Popo 2018-01-20 12:18
Cituji Vladimír57:
blablabla.
Súhlas. Predpovedať = myslieť (domýšlať si reálne neexistujúce). Určite nič nového vám priatelia neprezradím keď napíšem že nie náhodou sa traduje - Myslenie je matkou omylu...
+22 # LubinenKremlBot 2018-01-20 12:38
Cituji Popo:
Cituji Vladimír57:
blablabla.
Súhlas. Predpovedať = myslieť (domýšlať si reálne neexistujúce). Určite nič nového vám priatelia neprezradí keď napíšem že nie náhodou sa traduje - Myslenie je matkou omylu...

Cituji Vladimír57:
Vjedci předpověděli, blablabla.

Tak tak jakmile slyším o amerických britských a současně sionistických vjedcích a jsou nám tyto apokalypsy zděleny a nezamlčovány tak je mi jasné k čemu mají posloužit ,většinou se jedná o prestitutky v oblasti vědy a nezapomeňte hodit hlas jim podobnému 0 dioptrii.
+19 # Che 2018-01-20 16:19
Presne tak Lubi, kdyz anglosasti "vjedci" neco vyzvraci, tak to ma uroven zvratku Ing. Miloslava Dedka, ktery ma, jak sam nekolikrat psal, IQ 146.
+8 # LubinenKremlBot 2018-01-20 21:13
Neny Dedek jako dedek ikve tikve a valašku nevymeni ani za flašku Drahošku.
+51 # josh (xy) 2018-01-20 12:45
Vědci předpověděli .....
vědci představili oficiální zprávu v níž se uvádí, kdy se stane život na Zemi neobyvatelný pro člověka
Jedna věc, jsou klimatické změny a jiné uvedené, ale jak si zapomněli na jednu skutečnost, že...
život pro člověka se stává tato planeta neobyvatená a nesnesitelná globálně díky všem politikům na této planetě Zemi a obzvláště politiky USA, kterým jsou ostatní politici zasunuti v prdel.

+34 # Vladimír57 2018-01-20 12:48
Velice výstižné doplnění a upřesnění.
+30 # Piovarči 2018-01-20 13:23
Títo vedci sú nastavení na granty od svojich páničkou.
Ale že spejeme k zániku pre svoju nenažratosť to nemusí byť ďaleko od pravdy. Jadrové inferno nám hrozí prakticky neustále.

Zdá sa že sa Sýrska armáda opäť kúsok pohla dopredu

Po oslobodení Qital zHayat Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra), Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Iránske milície postupujú ďalej v južnom Aleppe a oslobodili obec Um Tina.
Týmto spôsobom armáda bojovníkov a ich spojencov de-facto odrezala tak, že obec Um Tima nemôže byť používaná členmi Hayat Tahrir al-Sham a ISIS aby mohli utiecť do severovýchodnej Hama v provincii Idlib.
Zdá sa že pasca sa predsa len uzatvára.

A už sa to konečne podarilo
20 januára pro-vládne sily, ktoré viedli Tiger Síly, vstúpili do strategickej Abu al-Duhur leteckej základne a oslobodil obce Um Tina. Mazyunah, Aliya a Um Wadi vo východnom Idlibe.
Týmto spôsobom, Sýrska Arabská Armáda (DSP) a jeho spojenci, plne obklúčili zostávajúce sily Hayat Tahrir al-Sham a ISIS vo východnom Idlibe v severovýchodnej Hama.
Podľa pro-vládnych zdrojov, Tiger Sily oslobodili Abu al-Duhur leteckú základňu sámi.

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+10 # Jarin G. 2018-01-20 21:12
Díky. Toto je dobrá zpráva. Horší (?) je to s těma Turkama. Tam mám problém: proameričtí Kurdi (byť doma) x Turci v Sýrii (byť proti uSSa zájmům). Ani jeden nemá mé sympatie!!! Jedni i druzí dělají, jako by jim Sýrie patřila!
+26 # LubinenKremlBot 2018-01-20 13:37
Toto sousoší by měli vyměnit za sochu svobody aspoň by vyjadřovala současný pravdivý obraz dnešní ,,demokracie,,
+20 # diamond 2018-01-20 17:44
Souhlas. A ta vykukující figurka by měla být vyměnitelná - aby se dalo reagovat na různé události:
na oficiální návštěvy cizích spřátelených státníků, na "získání nového spojence demokracie a humanismu", na současného favorita amerického vlezdoprdelství...
Možná už soustruží želé Drahoše.
+3 # Dědouch11 2018-01-20 15:41
++++++++
+7 # LubinenKremlBot 2018-01-20 21:15
Do rici by sa ich vošlo, enam [quote name="josh (xy)"]Vědci předpověděli .....
vědci představili oficiální zprávu v níž se uvádí, kdy se stane život na Zemi neobyvatelný pro člověka
Jedna věc, jsou klimatické změny a jiné uvedené, ale jak si zapomněli na jednu skutečnost, že...
život pro člověka se stává tato planeta neobyvatená a nesnesitelná globálně díky všem politikům na této planetě Zemi a obzvláště politiky USA, kterým jsou ostatní politici zasunuti v prdel.
+36 # acidjoe 2018-01-20 15:03
No, vcelku seru na to, co říkají vědci, nicméně život na této planetě a v této podobě funguje díky přírodní rovnováze, kterou člověk začíná nenávratně rozvracet. V tomto článku se řeší jen oteplování, nicméně biodiverzity jsou už úplně v prdeli, život v oceánech vymírá a až nebude co lovit, tak spousta lidí nebude mít co žrát, protože jsou na oceánu závislý. Vesele se kácí pralesy, otravuje se půda, voda, vzduch. Jak to může ještě dlouho pokračovat, co myslíte?

Řeší se úplný píčoviny, ale že nám hoří koudel u prdele, je do očí bijící.

Prostě nechápu tu lidskou krátkozrakost a schopnost zničit co se jen dá, pro pár špinavejch dukátů, pro falešnou slávu......................................

My si zasloužíme lekci a za tuto lekci budeme muset zaplatit cenu nejvyšší.
+19 # Piovarči 2018-01-20 16:10
ACIDJOE
Plný súhlas s tvojim konštatovaním. Naozaj je to tak hrozí nám nielen jadrová katastrofa ale predovšetkým ekologická. Všetko v prírode vidíme len očami zisku. Každý strom chceme speňažiť. Slovensko je vyklčované ako nikdy predtým ešte nebolo.
Kvôli ťažbe ropy nerastných surovín a dreva sa klčujú pralesy pľúca zeme v Amazonii. V Peru USA ropné spoločnosti znečistili a otrávili ťažbou ropy územie o rozlohe Slovenska a hoci im súdy uložili povinnosť zaplatiť náhradu škôd odmietli a odmietajú zaplatiť. Nikto s týchto veľkých nadnárodných spoločností nechce za nič niesť zodpovednosť. Vidia len svoje miliardové zisky
Nákladná námorna doprava extrémne znečisťuje moria. Je o tom natočený otrasný dokument
Morská slepota - skutočná cena námornej dopravy
Doporučujem všetkým vidieť tento film
www.csfd.cz/.../prehled
Plastová polievka v Južnom pacifiku?
www.youtube.com/.../
+20 # acidjoe 2018-01-20 16:26
Je mi z toho velmi, velmi smutno.
+13 # Piovarči 2018-01-20 17:11
Presne aj mne je z toho smutno ba až špatne
všetci máme v krvy Bifenily A a Vtaláty. Už teraz je neskoro ale plastov sa treba zbaviť.
Plasty treba vyradiť z distribúcie a zakázať. Kto to ale urobí?
A kedy?
A to nehovorím ako sú chemicky znečistené potraviny jetovatými látkami ako aspartam a ďalšie ktorých sú desiatky.
www.youtube.com/.../
90 percent odpadu sú plasty
Zmekčovadlá zapríčiňujú zmutovanie živočíchov tak že sa rodia už len samičky a druh jednoducho vymrie. A bude sa to tíkať postupne aj ľudí. Budú sa rodiť čoraz viac len dievčatá
Plasty sa dostavajú z mora do potravinového reťazca a v rybách ich potom konzumujeme aj my
Existuje plastová lobby ktorá brzdí všetko čo by sa proti plastom podniklo. Ide predsa o ich prachy
A to máme ešte ďaleko horšie problémy
Sme úplne ale úplne v riti no nevieme si to vôbec uvedomiť.
Demontáž jadrových elektrární - úloha nemožná
www.youtube.com/.../
+2 # LubinenKremlBot 2018-01-20 21:21
Moj mili Pio všetko čo máš v srdcu ťa zachráni.Lubi.A j tvoji najbližší zostanů Boh nielen s Vami.
+17 # Che 2018-01-20 16:27
Citace:
Prostě nechápu tu lidskou krátkozrakost a schopnost zničit co se jen dá, pro pár špinavejch, pro falešnou slávu
.
acidjoe, jde jen o prachy. Proc se asi prodavaji pozemky v Teplicich arabskym teroristum? Jeden, co ty pozemky ukradl a bydli jinde dostane penize a ostatni co tam ziji mohou jen piskat kudlu a nechavat si umirnene urezavat hlavy jako kulturni obohaceni.
+10 # Vítězslav Crha 2018-01-20 23:50
Blablabla Opak jest pravdou, Lidstvo zaznamená obrovský růst a až poté bude následovat totální propad všeho,ekonomik, ekologie,financ í a setrvačníkový náraz na zhoršený stav totálního propadu lidské mysli v česovém horizontu těch pár let,kdy lidstvo opustilo morální hodnoty lidstva. Bude to těžká rána současné politické elity, která se hroutí už tím,že na veřejnosti otevře svoji hubu a vyplaví své blitky mezi své ovečky-ovčany. Eu se řítí do záhuby,aniž cokoli kdokoliv pochopil a zaznamenal. V tom je ta omezenost jejích lídrů. Nemají pud sebezáchovy tolik potřebný pro přežití. V tom se liší slované od anglosaské rasy.Slovan ví přesně co má v danou chvíli dělat ale Němec je vedle i s navijákem. Proto si myslím,že lidstvo slovanského původu je předurčeno k zachování lidské mysli v širším kontextu. To jest důsledně se řídit pravidly,která nám určuje historie a z nich vycházet v dalším řízení budoucnosti. Jiná cesta nevede a pokud ano,je zcestná a končí v záhubě lidstva samého.Nevěřte rádoby spasitelům doby,protože to jsou zatím jenom loutky uspěchané doby, bez jasného cíle,který by vedl k obohacení naší kultury,naší budoucnosti a našeho setrvalého snažení. Není možno přijímat cizáky,kteří za nás nic nevyřeší a navíc nás dostanou do propastné katastrofy boje o lidskou důstojnost a bytí ne na dluh,ale za hotové a teď.
+2 # acidjoe 2018-01-21 09:56
Nesouhlasím, lidstvo je už ve stadiu degenerace, žádný růst už se konat nebude.
+42 # Elen 2018-01-20 11:47
Když jsou vědci,
měli by vědět:
o příčině, kterou je parazitická konzumní společnost
o utajovaných technologiích
o zneužívání vynálezů na destrukci
...
O PŘÍČINĚ, kterou je nekompatibilní společenský systém s biosférou planety ...
Argumenty ohledně "návratu na stromy" rozhodně neobstojí ve stavu, kdy je věda zneužívána, nikoliv využívána ve prospěch lidstva v souladu s přírodou.

Protože jsou tito vjedci nastaveni na destrukci (stav jejich vědomí - lépe řečeno nevědomí),
jsou jejich předpoklady a výsledky bádání takové jaké jsou - tedy destruktivní.

Vždycky je to tak,
že NIKDO ZE SEBE NEVYDÁ NIC JINÉHO,
NEŽ JEN TO, CO, ČÍM JE SÁM.

Věda, která (i vědec) nemá prioritu morálně mravní hledisko - užitečnost a prospěch celku,
musí zákonitě končit tam, kam tito vjedci ukazují.

Proto by měli tito nejprve vybádat jak se stát LIDMI oni sami,
čímž se změní vstupní parametry
a budou tomu odpovídat i výstupy.

A zase tu máme: "Zameť si nejprve před svým prahem."
Pěkný den
+16 # Popo 2018-01-20 12:42
Cituji Elen:
A zase tu máme: "Zameť si nejprve před svým prahem."
A zas sme pri tom. Jednoduchá kontrolná - čo v preklade znamená "Zamiesť si pred vlastným prahom!"? Po pravde nič menej nič viac len to, že namiesto toho hlúpeho nikam nevedúceho špekulovania na každou sprostostou je treba začať reálne konať...
+21 # Aliance 2018-01-20 13:08
A ty majster, ty konáš ako, okrem blablabla?
+14 # Popo 2018-01-20 13:17
Cituji Aliance:
...konáš...?

Neboj pio, konám. Tu ni - www.youtube.com/.../ chlapci ti vysvetlia...
+24 # Piovarči 2018-01-20 13:36
Ak sa budeš chvieť zmeniť v človeka, ktorý bude viac milovať, ktorý bude mať v sebe viac súcitu a menej násilia, tak sa vydávaš správnou cestou .... Brian L. Weiss
Vyžaruj lásku a harmóniu, nájdi si pre svoju myseľ a telo mierumilovné miesto a potom už len daj zvolenie k tomu, aby vesmír konal svoje dielo spôsobom, ktorý je ten najlepší... Wayne W. Dyer
Spoj svoj život s niekým výnimočným. Milovaný človek je vzácny dar..... Richardson
Spontánne sa zapoj do konania dobra a začni prejavovať štedrosť..... Nadson
atď. Je toho veľa čo môžeme robiť na svojej úrovni
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+19 # Popo 2018-01-20 13:46
Cituji Piovarči:
Je toho veľa čo môžeme robiť na svojej úrovni
Priatelu prezradím ti Dávať može len ten čo má, ten čo nemá može len slúbiť... - v preklade, len ten kto dokáže mať rád sám seba je schopný milovať aj iných. Mať rád sám seba znamená nekonať nič z toho čo v rospore je s tým čo naozaj chcem...
+10 # Piovarči 2018-01-20 15:50
To nie je v rozpore z hore uvedeným OK
+5 # diamond 2018-01-20 17:50
... proto ona rada: vem koště do teplejch a ukliď si svoje hovna. To bude reálné konání. ;)
+5 # Dědouch11 2018-01-20 19:04
Ale že si jich zase nandal, génius.
;o)
+3 # Dědouch11 2018-01-20 15:44
++++++++
-9 # balwan 2018-01-20 12:11
+16 # julius 2018-01-20 13:26
A uz je to tady zase vedci predpovedely- vedci zjistily vedci vybadaly. Tak to jsem uplne v klidu. Za slovem vedci se skovavaji vitaci s QI 40. Ja se jen divim ze se to jeste drzi v mediich. asi to maji dobre placene. :-D Vedci pry vedci :-D to jsou kydy uzme boli bricho od smichu tohel by se melo tocit jako bavi se cela rodin tak ja bych ten titul upravil vedci bavi cely svet svoji hlouposti
+16 # LubinenKremlBot 2018-01-20 13:47
Cituji LubinenKremlBot:
Toto sousoší by měli vyměnit za sochu svobody aspoň by vyjadřovala současný pravdivý obraz dnešní ,,demokracie,,

Cituji LubinenKremlBot:
Toto sousoší by měli vyměnit za sochu svobody aspoň by vyjadřovala současný pravdivý obraz dnešní ,,demokracie,,

A nezapomeňte burcovat k volbám , ne aby jste věřili Šídlovy , že Zeman se zvolí sám ,přestaňte být českými knedlíky pro smích kafilérce a koukejme zvednout zadky a natřít jim to
+22 # .lak 2018-01-20 15:01
Předpokládám že s Drahošem by byla z počátku pouze tato lapálie www.youtube.com/.../

Hra se světoobčany a jít jim na lopatu znamená jediné, do píp.

Jestřábové inovují že budou mít jaderné zbraně do 15 kt tnt aby je mohli používat k demokracii prvního úderu. A očekávají že nebude odezva a v takové eu určitě ne e. Nevěříte tomu? Z dokumentu který jsem slyšel S.R. To že to užijí v EU neřekli ale je to prakticky dnes jediné místo planety které jde úžerům na ruku a ještě by jim šprajcovali, nelze kolonizovanými a když už zjistí že ne tak to odstřelí co by konkurenci a je to první zákon kapitalismu a banksterství. Taky už jsem psal že po návštěvě obumby ve franci začal nekonečný proud likvidace evropy výletníky a osadníky korekcionisti s tiskárnou €. Což korporátníkům v jejich lágrech aktualizace lágrů fema i pro názvopotentní nejen naprosto nevadí ale jako správným gangsterům se nejen nezajídá ale určitě v nich vzbuzuje veselí. A to si pište hlavně navoněné slečinky z heřmákových předměstí genderu. www.youtube.com/.../

Maďarsko
Tomu říkám správný přístup. A dějiny jsou prý plné národů které vyhynuli diky velkomožným s podlokajníky.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Výňatek a odkaz
Poznámka pod čarou

Boleslavova říše zahrnovala Moravu, Slezsko, jižní Polsko Slovensko a sahala vlastně až do Kyjevské říše. Byl to Boleslav, jenž v oblasti reálného světa vybudoval českou říši, když do jejich základů zabudoval svého bratra Václava, čímž beze zbytku zužitkoval německé snahy o genocidu dalších slovanských kmenů v modu lužických Srbů, ve prospěch budoucího českého národa. A tak cílené Gumpoldovy legendy vlastně působily pootočeny o 180 stupňů. Svatý Václav se stal personifikací české státnosti a nezávislosti v hranicích Boleslavových, ale i pozdějších českých panovníků. Český stát byl tedy realizován v době, kdy Francouzi, či Angličané, nevěděli, co to vlastně znamená. Přičemž Němci vlastně ještě ani náhodou netušili, že jsou Němci a jejich představa o státu se pohybovala limitně poblíž římské nuly. Podobně jako Polané – pozdější Poláci.
smit.wz.cz/.../...
+11 # Jarek Kozela 2018-01-20 23:37
Tyto hlouposti mě vždy pobaví. Američani a briti zase vyrukovali s nesmyslem a ten jejich "fyzik Stephen Hawking" to má jako potvrdit. Je to jen takový kašpar neokonů, kterého využívají k plácaní takových a za týden zase jiných hloupostí. Účel je jeden. Snaha stále děsit lidi, brát jim vnitřní energii, odpojovat jim tímto imunitní systém. Nejsou to nic jiného než sprostí zloduši a morální kryplové a někteří z nich nejen morální.
+11 # Jaris 2018-01-20 23:42
Uz zase? A po kolikate? To nejsou vedci, ale baby Vangy. Libi se mi to zdurazneni 'americti a britsti vedci'.Zrejme potrebuji dalsi penize pro svou zbytecnou existenci, tak vypustili dalsiho bubaka.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás