Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNové snímky z útoku dronů, které zaútočily na Hmeimim. Rusko přináší komentář k útokům teroristů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nové snímky z útoku dronů, které zaútočily na Hmeimim. Rusko přináší komentář k útokům teroristů

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo další fotografie bezpilotních letounů, které vyslali teroristé z deeskalační zóny v Idlibu proti vojenským objektům v Hmeimimu a Tartúsu.

Na snímku jsou tři takřka nepoškozené po domácku vyrobené drony z prken a překližky, kterým vyčnívají dráty a jsou zamotané lepenkou a polyetylenem.

Dále lze spatřit trosky dalších tří bezpilotních letounů, jež leží na jednotlivých hromádkách.

V noci na 6. ledna drony teroristů zaútočily na vojenské objekty v Hmeimimu a Tartúsu. Ozbrojenci použili třináct útočný dronů: deset proti Hmeimimu a tři proti Tartúsu.

Sedm z nich bylo zničeno protiletadlovým raketovým a kanónovým systémem Pancir-S. Nad dalšími šesti drony se ruským vojákům podařilo získat kontrolu. Se třemi přistáli a zbylé tři explodovaly při nárazu do země.

Reakce Kremlu

V Kremlu si uvědomují, že útoky teroristů v Sýrii budou pokračovat, zůstávající vojenský kontingent RF v Sýrii má však veškeré možnosti těmto útokům čelit, prohlásil v úterý novinářům mluvčí prezidenta RF Dmitrij Peskov.

„Co se týče vojenské, bojové a jiných složek, informaci je lépe získat od našich kolegů na ministerstvu obrany," řekl.

Připomenul rovněž, že dříve, „kdy se přijímalo rozhodnutí o stažení našich vojáků ze Sýrie, řídili jsme se především tím, že už nejsou důvody k provádění velkých útočných operací."

„Přitom všichni včetně prezidenta si uvědomovali, že útoky teroristů nebudou zastaveny najednou. Budou pokračovat. A v daném případě vojenský kontingent, který tam zůstává, a vojenská infrastruktura, která zůstává v místech dislokace v Hmeimimu a Tartúsu, mají veškeré nezbytné možnosti boje proto těmto epizodickým teroristickým útokům, které budou bohužel pokračovat. A to ještě jednou zdůrazňuje nutnost zintenzívnit úsilí také v plánu politického urovnání," podotkl Peskov.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+5 # Popo 2018-01-11 13:11
Cituji :
Připomenul rovněž, že dříve, „kdy se přijímalo rozhodnutí o stažení našich vojáků ze Sýrie, řídili jsme se především tím, že už nejsou důvody k provádění velkých útočných operací."

„Přitom všichni včetně prezidenta si uvědomovali, že útoky teroristů nebudou zastaveny najednou.

Už zas niekto myslel až vymyslel sprostosť za ktorú tak ako vždy iný platia účet. Ako dobre že len vo svete mysliacich ludí (užitočných idiotov) je to len tak správné a len tak to má byť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # John Pitralon 2018-01-11 13:23
Ve světě kryptoměn si pomatenci ze Spojených států fašistických mohou svůj petroholar nabouchat jedině do cviček. A je zbytečné kvůli petroholaru vraždit miliony lidí po celém světě. To je další věc, která jim v roce 2001 nemohla dojít. Všechny prasárny byly plánovány v době, kdy Saddám začal prodávat ropu za euro.
-----------------------------
"7 zemí do 5 let - Generál Wesley Clark" www.youtube.com/.../
"Americké století Věk Teroru" www.youtube.com/.../
"KINO SVĚT - Co se stalo v Pentagonu" www.youtube.com/.../
Petrodolar - cesta ke 3. světové válce: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # josh (xy) 2018-01-11 14:43
A takhle vypadají drony, které se všude nechají legálně koupit pro zábavu. Tyto, ale jsou od ISIL a jsou přispůsobenyk nesení trhaviny a jsou označovány "tieyara" a byly sestřeleny. Takže se asi dočkám po střechách i snaperů, či poletujících orlu k tomu účelu vycvičených.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # klementínka blazkova 2018-01-12 01:08
Nuž, ale tieto drony boli ,,iné kafe":
www.youtube.com/.../

takto upravené s vysokotechnolog ickou úrovňou sú schopné útočiť kdekoľvek na zemi a bez patričnej ochrany obrannými systémami sú naše mestá a životy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2018-01-12 11:36
1***********
Dobré video! Dík. Ty "bombičky" na těch křídlech vypadají jako hračka. Maketa. Bohužel jsou schopny zabíjet!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás