Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSkutečný rozsah americké války proti teroru je šokující, 76 zemí a pokrývá téměř 40% plochy zeměkoule

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Skutečný rozsah americké války proti teroru je šokující, 76 zemí a pokrývá téměř 40% plochy zeměkoule

Podle mapy, vyvinuté týmem amerických vědců projektu Costs of War, válka proti terorismu, vedená USA, nyní pokrývá 76 zemí, nebo téměř 40% plochy zeměkoule.

Uvedl to The Nation v článku původně opublikovaném na tomdispatch.com. Současně, jak zdůrazňuje autor článku, počet teroristických skupin na světě nadále roste a americká armáda plánuje stále nové vojenské operace.

Dnes jsou americké protiteroristické síly v mnohem více zemích, než si myslíte, napsal americký novinář Tom Engelhardt. Jeho článek, původně publikovaný na osobním webu novináře tomdispatch.com, publikuje The Nation.

Při analýze výsledků války proti terorismu, kterou začaly Spojené státy v roce 2001 v jedné zemi, Afghanistanu, autor uvádí a bije na poplach, že dnes, v éře Trumpa, není nejen blíže k zakončení, ale rozrostla se do obrovských rozměrů. Současně se počet teroristických skupin na světě stále zvyšuje. Pouze v Afghánistánu od roku 2001, kdy byla země téměř úplně kontrolována Talibanem, se počet teroristických skupin zvýšil na 20.

V rámci projektu Costs of War („Náklady na válku“) poprvé zveřejnily týmy vědců z Brown univerzity USA mapu americké války proti teroru v letech 2015-2017. Mapa umožňuje uvidět úplný obraz protiteroristických válek Washingtonu ve světě: jejich rozdělení, rozmístění amerických sil, mise trénující protiteroristické jednotky, základny USA, údery dronů a další nálety, stejně jako početní americkou vojenskou přítomnost.

„Jediný pohled na mapu vám řekne, že válka proti teroru, stále složitější série vzájemně propojených konfliktů, je dnes převážně globálním jevem. Táhne se od Filipín ... přes Střední Asii, na Střední východ, ze severní Afriky hluboko do západní Afriky, kde se naposledy byli v Nigérii zabiti čtyři „zelení barety“, kteří se dostali do pasti,“ poznamenal autor.

Neméně nepříznivý je seznam zemí, které do jisté míry zasáhla válka proti teroru. „V současné době projekt Costs of War označuje nejméně 76 zemí, tj. 39% planety, zapojených do tohoto globálního konfliktu," poukazuje článek. Patří mezi ně nejen země jako Afghánistán, Sýrie, Jemen, Somálsko a Libye, kde se americké nálety „staly normou“ a americká armáda se přímo nebo nepřímo podílí na boji. „Jsou to také země, kde američtí vojenští poradci cvičí místních vojáky ale také i milice taktice protiteroristických operacích, jakož i země, ve kterých existují vojenské základny, které jsou rozhodující pro tyto množící se konflikty. A jak jasně ukazuje mapa, tyto kategorie se často protínají," vysvětluje novinář.

„Během této doby se velká města sezměnila na hromady trosek, desítky milionů lidí bylo donuceno opustit své domovy, miliony uprchlíků i nadále překračují hranice, narušují mír všech nových území, teroristické organizace se staly značkami ve velkých částech planety, a náš americký svět se stále militarizuje,“ poukázal autor.

V této souvislosti není překvapující, že tato válka „požírá dolary daňových poplatníků v míře, která se vymyká představivosti země, jejíž infrastruktura se očividně hroutí,“ zdůraznil Tom Engelhardt. Podle další studie projektu Costs of War dosáhly celkové náklady na války proti teroru již „astronomických" 5,6 bilionu dolarů. Jak připomíná autor, samotný prezident Spojených států Donald Trump nedávno uvedl ještě větší částku - 7 bilionů dolarů. Podle prognóz výzkumných pracovníků pokud se k zahraničnímu dluhu připočte pouze výplata úroků z úvěrů na vojenské potřeby, tak do poloviny století se zvýší o více než 7,9 bilionů dolarů. Rozpočet Pentagonu v prvním roce prezidentství Trump byl „ohromující" 700 miliard dolarů.

Podle autora tato válka „musí být vnímána jako nový druh nekonečné globální války".

Současně válka proti teroru narostla do takových rozměrů „prakticky bez vážné debaty v zemi o jejích nákladech a výsledcích". To autor vysvětluje samotnou povahou války, v níž nejsou jasně vyznačeny fronty, útoky a ústupy, stejně jako ztrátou zájmu ze strany veřejnosti vůči „nekonečné sérii válek a konfliktů, k nimž dochází pod označením "války proti teroru".

Zdroj: thenation.com, pz.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+47 # vjědec123 2018-01-10 20:02
Západní trockisté vzkazují: „Nic nám nezabrání v celosvětové "demokratické" revoluci.“
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # MA3X 2018-01-10 20:09
Tož se musí najít ten již jednou dobře použitý cepín.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Janinna 2018-01-10 20:14
:)) moc dobrá poznámka, a že byl použit více než dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # josh (xy) 2018-01-10 20:22
Janinno, já jsem v klidu, dokud je v klidu Putin a očividně jej ty kydy nechávají chladným. Na tu stranu je potřeba se naklonit, aby i my jsme byli a žili v klidu;)
Doufám, že tehle rok rozhodne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Janinna 2018-01-10 20:48
Ahoj joshi:) já také, všechno jde tak jak má.
Putin ví, že vše má svůj čas a zde zákon času pracuje již dlouhou dobu na straně Moskvy.
Kdo si počká, ten se dočká. A něco se prostě musí nechat "vyhnít".:))
A že se těm jestřábům v poslední době daří, co? - Sýrie výbuch, majdan v Íránu absolutní debakl a všiml sis jak se Jižní Korea chytila možnosti politického urovnání konfliktu se Severní Koreou?
Washington i tady ostrouhá mrkvičku, protože nedokázal zastrašit asijsko-pacific ký region svou vojenskou přítomností a propagandou jaderné hrozby pocházející z KLDR.
Ani zde USA nebudou moct do nekonečna udržovat nepřiměřeně velký vojenský kontingent.
Buď se uchýlí k nějaké provokaci, aby eskalovali napětí - a v tom jsou mistři svého řemesla, nebo budou muset přijmout porážku.
A tím i ztrátu "regionálního spojence", a nejspíš ne jenom tohoto:))
A současný vývoj událostí se samože, zřejmě, asi, děje jen tak:)) a vůbec na tom nemá zásluhu Moskva.
To, že byla před měsícem v Pchjongjangu ruská diplomacie s dnešním vývojem vůbec, ale vůbec nesouvisí.
Moskva dala opět Washingtonu šach mat:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # josh (xy) 2018-01-10 21:02
Asi tak, Janinno,
Buď se uchýlí k nějaké provokaci, aby eskalovali napětí nebo budou muset přijmout porážku.
Tak zde, když označím var. a, b, tak bych řekl, že b), nepřichází v úvahu. a)..to na ně sedí. Doma plno [...]amotnejch, hladovejch krků, tady už nejde čekat na Mat, či Pat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Janinna 2018-01-10 21:18
b) joshi přichází v úvahu v tom případě, jestli Trump vyčistí ten neocons chlív co má doma a pokud to pak budou moct udělat bez "ztráty tváře" - udělat ze své porážky líbivý příběh pro média a vydávat to za vítězství - a to jim přece taky jde:)
A a) na ně sedí, ale jelikož se to už veřejně propírá - i na ruských webech - velmistři svého řemesla zařídí pád letadla, potopení lodě,.... tak už tím, že se o tom mluví a očekává se to - tak se tím snižují manévrovací prostředky nepřítele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Dagmar 2018-01-10 21:10
Copak si asi Putin myslí na téhle fotce? Holand na něho mluví a on si klidně dělá " manikůru." Takže co si asi může myslet....
Jinak viděla jsem, jak v Severní Korei vítali Putina a bylo to opravdu velkolepé!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2018-01-11 02:16
Severokórejci dobre vedia že Rusko spolu s Čínou je ich oporou a nádejou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vaclav2 2018-01-11 09:17
dagmar...
myslím, že je znechucen tím lhaním kolem, to je očividné...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2018-01-11 01:24
Táto liga grázlov z USA utopí planétu v krvi

Podle další studie projektu Costs of War dosáhly celkové náklady na války proti teroru již „astronomických " 5,6 bilionu dolarů. Jak připomíná autor, samotný prezident Spojených států Donald Trump nedávno uvedl ještě větší částku - 7 bilionů dolarů. Podle prognóz výzkumných pracovníků pokud se k zahraničnímu dluhu připočte pouze výplata úroků z úvěrů na vojenské potřeby, tak do poloviny století se zvýší o více než 7,9 bilionů dolarů. Rozpočet Pentagonu v prvním roce prezidentství Trump byl „ohromující" 700 miliard dolarů.

V dobe zlatého veku kozmonautiky, hlavne v šesťdesiatych rokoch nikoho ani vo sne nena-padlo, že pilotovaný prieskum Mesiaca skončí pre finančné dôvody.
:-)))))
Pritom program Apollo stál USA nejakých posraných ušmudlaných 23,9 miliard dolarů. Čo je to proti ročnému rozpočtu armády USA - 700 miliardám alebo 7 biliónom za boj proti terorizmu. Prepočítajte si koľko by za to bolo tých programov Apollo s tým že dnes sú technológie lacnejšie ako v dobe projetku Apollo. Dnes by šlo dostať sa na Mesiac ešte lecnejšie. Ale asi to nie je tak jednoduché hlavne kvôli žiareniu mimo geomagnetickú ochranu Zeme

Do vojen nalievajú bilióny a ukončenie programu Apollo oddôvodnili nedostatkom financií. Toto nemá žiadnu logiku.
Boli v riti a nie na Mesiaci. Prezrádza ich práve tá výhovorka že nedostatok peňazí.
Tí všiváci však pritom majú peňazí mrte, skrátka koľko len chcú..... len stále nemajú hotové technológie aby tam "opäť" leteli. Ani po takmer 50-tich rokoch. A to už je čo povedať.

Ale k Sýrii tam sa to vyvíja veľmi dinamicky:
Postup Sýrskej armády je veľmi rýchli a už sa aj uzatvára prvý kotol

Zajtra by mohla byť letecká základňa obsadená a prvý kotol uzatvorený. Bude to armádny šach mat teroristom v tejto oblasti. Takto by to mali mastiť všade nech je už konečne v Sýrii mier a pokoj.
southfront.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vítězslav Crha 2018-01-11 20:26
Tak oni si ty teróristy samy vycvičí a pak je rozdělí do různých států,kde se zase rozdělí a levá strana bude válčit s tou pravou. Bóže tady je teroristů tak teď vás jako budeme likvidovat Klapka-kamera-a kce a frrrr s tím na internet aby bylo vidět,jak všude musíme dělat toho zkorumpovanýho četníka. A vvvo tom too jeee.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # John Pitralon 2018-01-10 20:15
Tzv. Válka proti teroru je v současnosti korporátně fašistická prasečina číslo 1.

Jakmile někdo zpochybní oficiální verzi 11. září 2001, je v úchylném západním mainstreamovém světě okamžitě ostrakizován, de facto přímo prohlášen za blba.
Inu, naprosto nenapravitelní západní debilové.. www.youtube.com/.../.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # josh (xy) 2018-01-10 20:43
Ano, byl to od usa budoucí tah na šachovnici dějin planety, za pomocí Bruselu, který otevřel dveře do EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # olinka215 2018-01-10 23:49
Ahoj Joshi a Jani, moc hezky jsem si početla=)))
Trump to má těžké, ale tak to bylo už během kampaně a gradovalo to ve chvíli jeho zvolení. Jeho pozice mi něčím připomíná pozici našeho prezidenta, i když je neporovnatelná, co se pravomocí týká.
Putin, se svým mírným vševědoucím úsměvem, neztrácí kontrolu, protože vidí mnohem dál. Jako správnému milovníkovi sci-fi, by se mi chtělo říct, že vidí až za horizont událostí,ale to by bylo příliš troufalé=))))
Svět je v pohybu a vypadá to, že po desetiletích konečně nabral ten správný směr. Každopádně to vypadá, že tenhle rok bude tím, který vstoupí do dějin jako přelomový
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2018-01-11 01:57
Tie osmičkové roky sú vždy akosi prelomové:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-10 20:16
Téměř všechny války jsou vpravdě globální problém. Lidstvo není oficiálně centrálně globálně řízeno, a proto jeho existenci ohrožuje stále větší množství různých krizí, přičemž války patří bezesporu k nejvážnějším krizím. Podstatným faktem je, že intenzita i četnost těchto rozmanitých krizí narůstá v přímé úměrnosti s rozvojem vědy a techniky.
Sortiment všeho, co lidi ve vyspělých státech světa potřebují k uspokojování svých potřeb, roste stále se zrychlujícím tempem, přičemž prakticky stagnuje pokrok v mezilidských vztazích. Jinak řečeno: „Bouřlivý rozvoj vědy a techniky se dostává do stále většího rozporu s tradicemi svázaným prováděním praktické politiky, především mezinárodní.“ Nadneseně řečeno: Lidstvo na politické scéně řídí dav vrcholových politiků jednotlivých států, ve kterém se čas od času větší nebo menší část davu dohodne na vykřikování víceméně nejasného hesla, kterým se potom tato část davu více či méně řídí, což má ve svém důsledku zhoubný vliv na současnost i budoucnost. S malou mírou nadsázky je možné označit stávající způsob správy světa jako téměř dokonalý chaos v prožívání současnosti i v očekávané budoucnosti naší civilizace.
Stručně řečeno války patří k základním problémům, které vznikají a přetrvávají v důsledku chaotického nekoordinovanéh o vývoje politicko-mocen ského uspořádání lidstva. V současnosti už má materiálně-tech nická základna lidstva takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – [...]/2017/12/r onald-bernard-o -manipulacii-sv eta.html Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – [...]/2017/12/s vetovy-podvod-s -financiami-odh aleny.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # John Pitralon 2018-01-10 20:23
Jednoduše řečeno, tzv. válka proti "teroru" je od samotného počátku válkou za petrodolar.

"Cesta ke 3. sv. válce"
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dagmar 2018-01-10 21:06
Válka jůesesej není válkou proti teroru, ale válkou po boku teroristů proti všem normálním lidem. Jsou na 40% území světa? Maslím, že lidé už tochápou a za chvilku jich poženou odevšad stejně jako jich hnali bosí Vietnamci ze své země....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Piovarči 2018-01-11 02:01
Toto bude veľmi potrebné. Hnať ich domov. Zachvatčikov z USA. už 16 rokov bojujú proti terorizmu a teroristov je stále len viac a viac.
Ale toto presne chcela strana a vláda v USA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Pitralon 2018-01-11 09:25
Přesně tak... Skutečnost je taková, že Spojené státy fašistické definují a organizují globální teror. Je to megaprasečina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2018-01-11 13:33
Hlavná vec že na tom niekto zarobil 6 biliónov:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Che 2018-01-10 22:09
Dědku,
to jsi zase vyblil peknou slataninu. Uz jen ta prvni veta:

Citace:
Téměř všechny války jsou vpravdě globální problém.
Nejake valky jsou lokalni problem, SV by byla globalni problem. Jdi zvracet nekam jinam, treba na Idnes. Neda se to cist.

čéče, jen jednou jsi dostal plusy, jinak mas jen minusy. Neumis se nad tim zamyslet, ty inteligente s IQ 146, jak jsi se nekolikrat uz chvastal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-11 02:30
Pane Che, je zřejmé, že nesouhlasíte s mými názory na budoucnost lidstva a protože proti těmto názorům nedokážete věcně argumentovat pomlouváte jejich autora a komentáře označujete jako "slátaninu" a pod...Styďte se pane!
Nikdy jsem neuváděl jaké mám IQ. Bylo to uváděno v komentářích, které psal někdo mým jménem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # .lak 2018-01-10 20:40
Američani nemají přátele ale zájmy, už nevím kdo to řekl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Che 2018-01-10 22:21
Kdyz tak vezmu jen Irak, kde SSA s NATO zavrazdili pres 2.5 milionu lidi, 800000 je nezvestnych a 600000 sirotku,kde si udelali v lidech pratele kteri je miluji a kteri chteji jen jedno: POMSTU. Kdybych patril k temto sirotkum s rozvracenym zivotem, nebyl bych jiny. Asi jsou SSAci tak hloupi, ze si to ani neumi predstavit.

Nejvetsi teroristi jsou SSA,VB, Francie, Italie, proste cele NATO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vaclav2 2018-01-11 09:31
jo jo Che...
měl by jsi se "stydět"...tuhl e nálepku už jsem dostal od ing. vícekrát... proč on nenapíše někdy pravdivé a konkrétní údaje - třeba co udáváš teď ty...jen samé povrchní řeči, ale skutečné viníky nejmenuje. Samozřejmě je to korporátní finanční systém, ale to je kdo?

pio to uvádí naprosto přesně:
"Táto liga grázlov z USA utopí planétu v krvi"

jo a ing. jim přizvukuje...a proč? protože v podstatě má v hlavě NWO
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vít Henoch 2018-01-10 22:58
Ty války jsou pro ty, které je zásobují vším, co je potřeba, natolik výhodné, že je musí rozdmychávat. Vždyť zbrojařům jde o prodej zbraní, tak se nepřítel najde i kdyby lítal v ufo a byl celej zelenej a říčnej. Globalně otepluje, tak mu to zbrojařské koncerny nandaj a bude po ptákách. Dobrá, říkám, že jsem mimozemšťan. Mám na starost Slunce, tam žiju. Teď si to tedy rozdám s nimi, protože zasrali celou Zemi těmi jejich natoletadýlky a Já to rozhodně nehodlám tolerovat. Od teď, pokud natopráškovací plechovka vzlétne, dostane přes hubu a půjde k zemi. To je výstraha všem nano práškovačům. Nesvítím na Zemi pro nic za nic. Jsou tu Moje děti a Já rozhodně nehodlám ničit úrodu jedy, které na Zem sypou už od roku 1961. Protože Země potřebuje vyčistit od jejich špíny, budou to oni, co očistu zaplatí. Mají dluhů jak nasráno a já se osobně postarám, aby je zplatili i z úrokama. Myslí si snad, že tím, že jsem byl jejich zajatcem, nic platit nebudou ? Tak to tak nebude. Matematika hovoří jasně a že jim to spočítám brzy uvidí i uslyší.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2018-01-11 02:06
Tak Henochu len do toho už by ich mal niekto konečne umravniť a nakopnúť do zádele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # balwan 2018-01-10 23:32
????????????????
m.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Monika 2018-01-11 01:28
Největší teroristi na světě je fašistická USA ! Vysávají jednu zemi za druhou jako pijavice ale tyto země jsi to již nenechávají líbit a začínají po zvedat hlavy a dávat ruce pryč od USA ! A teď do toho Korea věřím tomu že se spoji v jeden stát a USA sklápne a půjde na svůj píseček Japonský Abe má dnes pouze 30 procen popularity normální lidé v Japonsku maji USA také dost hlavně na Okinawě !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jarin G. 2018-01-11 10:42
Ahoj Moni. Oni by se i Korejci spolu domluvili, nebýt tam uSSa. Výstižný obr.:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Pitralon 2018-01-11 11:27
Od těch amerických chazar m-gorů se nedá očekávat nic dobrého. Oni musí zasahovat a působit násilí po celém světě, aby udrželi dolar. A páchají prasárny i proti vlastním občanům...

---------------------
Občan Snowden CZ www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2018-01-11 13:47
No KLDR bude účastná na Zimnej olimpiáde a to je tiež pekný Góól do Americkej bránky. Juhokórejci si dobre uvedomujú že akýkoľvek konflikt na Kórejskom poloostrove by ich zničil preto nechcú hrať Americkou kartou a chcú sa s KLDR radšej dohodnúť po dobrom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Monika 2018-01-11 12:33
Jarin zdravím ! Mám rada tvoje výstižné´ fotečky diky že tu jsi hezky pobavý !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2018-01-11 22:14
Moni, to jsem rád!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Přemek 2018-01-11 12:35
Je veřejným tajemstvím, že představitelé USA již minimálně od roku 2001 shledávají boj proti terorismu "nekonečným bez možnosti vítězství", přeloženo do lidské řeči, "trvale zajišťujícím profit zbrojnímu kartelu a politikům, kteří jej subvencemi a legislativou podporují."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2018-01-11 13:51
Presne na tých vojnách proti terorizmu zarába zbrojárska lobby bilióny dolárov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás