Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZeman přinesl z Ruska obchody za více než 19 miliard. Kiska přinesl z Mexika pouze pozvracené letadlo, uvedl politolog Eduard Chmelár

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Zeman přinesl z Ruska obchody za více než 19 miliard. Kiska přinesl z Mexika pouze pozvracené letadlo, uvedl politolog Eduard Chmelár

Zeman přinesl z Ruska obchody za více než 19 miliard. Kiska přinesl z Mexika pouze pozvracené letadlo. V rozhovoru pro Parlamentní listy to řekl politolog Eduard Chmelár.

V rozhovoru odpověděl na otázky týkající se udělení vyznamenání, ale i kauzy pozvraceného letadla, ke které řekl:

"Pozvracené letadlo je trapná téma na politickou komunikaci, stejně jako výmluva prezidentské kanceláře, že oni nepili, to jen jeden z členů delegace měl žaludeční problémy z jídla - přičemž dosud koluje na internetu fotografie, jak se Andrej Kiska na státním obědě v Mexiku posiluje tequilou a kterou mezitím stáhl ze své FB stránky. Já bych byl mnohem raději, kdyby politici a novináři dokázali věcně zhodnotit výsledky Kiskových zahraničních cest, případně porovnat je s jinými. Český prezident Miloš Zeman přinesl z oficiální návštěvy Ruska obchody za pozvracené letadlo. Přesto naši novináři považují Miloše Zemana za opilé hovado, za které je třeba stydět, a Andreje Kiska za dobrého anděla, jehož nám prý Češi závidí. Nedávný průzkum odhalil, že je to mýtus, když se zjistilo, že většina obyvatel České republiky ani neví, kdo je Slovenské prezidentem. V každém případě jsem za racionálnější analýzy výsledků práce obou pánů. "

Chmelár v souvislosti s udělením vyznamenání v rozhovoru uvedl, že prezident by měl společnost stmelovat ne rozdělovat, měl by do společnosti vyslat signál, že tento stát je pro všechny, že si váží lidí, kteří dosáhli velké činy, bez ohledu na jejich politické názory a že jsme všichni jedna společnost, která vyjadřuje úctu těm, kteří nenásilnou demokratickou revoluci v roce 1989 začali, i těm, kteří ji emancipací Slovenska mezi evropské státy v roce 1993 završili.

"Takový prezident by sehrál stejnou roli jako Abraham Lincoln v amerických dějinách, sjednotil by národ, zacelil staré rány a dosáhl celospolečenské smíření, které by ukončilo studenou občanskou válku. To vše jsou symboly a třeba si uvědomit, že symboly mají při provádění funkce prezidenta klíčový význam, proto má obrovskou váhu a dalekosáhlý společenský dosah každé gesto, které hlava státu udělá.

Andrej Kiska však udělal přesný opak. Rozeštval slovenská společnost a vrátil vše do starých kolejí, vrátil váhu primitivům, kteří se opět budou považovat za těch lepších, kteří si vystačí s vlastní pravdou, kteří popírají pluralitní charakter demokracie, bojkotují lidí s jinými názory a neumí se s nimi promluvit, natož dohodnout . Považuji to za největší lidské i státnické selhání Andreje Kiska."

Vyjádřil se i k obvinění ze strany Kiskovo nevládních příznivců, kteří ho zařadili mezi "nechutnou červeno-hnědou nacionalistickou svorku".

"Pokud někdo ztotožňuje oprávněnou kritiku Kiskových postojů s nacionalismem a nesnášenlivostí, pokud se mě někdo pokouší házet do jednoho pytle s fašisty a komunisty, tak je zkrátka nepříčetný, vypovídá tím více o sobě jako o mně a já nemám důvod věnovat se takovým bludem. Necítím se být příslušníkem žádného bojujícího tábora, já tuto konfrontaci odmítám a přesně v tom vidí fanatici na obou stranách problém. Skutečný zdroj napětí leží právě v té neurotické představě, když uvěříte, že vy jste ti slušní a ti druzí jsou nemravní, že vy jste za toleranci a ti druzí jsou za nenávist, že vy představujete dobro a ti druzí zlo.

Takto nastavený diskursu je falešný a naprosto vykolejený z podstaty sporu. My se zde v jednom kuse klameme, média ustavičně vyrábějí nepravých hrdinů, jejichž autorita není podložena přirozeným respektem lidí, ale zdeformovaným mediálním obrazem. Dnes na to, abyste se stali "expertem na extremismus", nepotřebujete uznání odborné obce, ale to, aby vás takto označili spřátelené média. Ti, kteří si uzurpoval monopol na slušnost a porozumění, jsou zpravidla jen zjednodušenou verzí cynismu a nemorálnosti těch druhých. "

Zdroj: hs.sk

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+110 # Kurt Kolibka 2018-01-09 20:24
prosím vás namísto [...]ního překladu z překladače nechávejte slovenské články raději v původním znění. Myslím, že tomu budeme všichni rozumět více než luštit ty překladačové perly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+120 # olinka215 2018-01-09 20:30
Z toho jasně plyne, že vůbec nejde o zásluhy,ale čistě o pana prezidenta, jako takového.
Ať udělá, co udělá, je to špatně. Když si vzpomenu na jeho cestu do Číny a co po ní následovalo, nebo na cestu do Ruska na výročí ukončení války...
Ale ono je dobře, jak se jeho nepřátelé chovají, všem tím názorně ukazují, že jsou to jen duševní naháči, neschopní akceptovat volbu lidí.
Pevně doufám, že po volbách jejich pláč a řev ještě zesílí, vychutnám si ho s největší radostí=)))
P.S. Nějak zapomněli zmínit, že zatím co náš pan prezident dává svůj plat na dětské vesničky, tak Kisku vyšetřují pro daňové úniky=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # smrťák 2018-01-09 21:10
Máš pravdu Olinko..:o)
Po zralé úvaze odcházím k mamince.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # olinka215 2018-01-09 21:40
Nechóóóď :-)))
Radši si dej panáčka slivovice, s ní se blbci trochu líp snáší=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # smrťák 2018-01-09 21:50
:o))
Ty máš dar viditelného štěstí.
Existuj navěky. Holka milá, inteligentní, krásná, neodolatelná, blondýna, bruneta, prostě krasavice inteligentní..!!
Nemysli si, že bys nám (kdybys tehdáá žila) unikla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # olinka215 2018-01-09 22:10
:-))))) Smrťáčku, Ty jsi děsný ukrutník, skoro mám chuť říct, že je škoda, že jsem tenkrát nežila :-))))))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vaclav2 2018-01-09 23:02
olinka má pravdu...dej si frťana slivovice!
ale nelítej do Mexika!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-31 # František 2018-01-10 11:53
Pan Zeman stejně nepřežije 5 leté období. Podívejte se na něj,chodící zombí a to ještě s pomocí ochranky. Zastávat se někoho kdo přijde ke korunovačním klenotům ožralý jak prase to svědčí o aroganci a neúctě k našich předků. Nemluvě o kouření cigaretky kde se mu chce,kde my obyčejní občané nemůžeme ani v hospodě. Pro mě absolutní nula srovnatelná s Klausem a Havlem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch11 2018-01-10 12:20
Ty nulo, kdybys měl nějaký významnější zlomek Milošovy inteligence, věděl bys, jak se projevuje silná cukrovka, kterou on má a to cigáro, by tě nerajcovalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Janinna 2018-01-10 16:08
Viděl jste dneska Zemana ve sněmovně? Síla, přehled a vše v hlavě srovnané. Na Zemana nikdo nemá:))
Bojí se ho, že z toho mají kopřivku, proto kavárna šílí a tlačí do čela to želé Drahoše:)
Přeji panu prezidentovi, aby to dal na první dobrou:)) Volba Zemana je nejlepší krok jaký můžeme nyní udělat
Františkovi asi nejvíc vadí Zemanova cigárka s Lavrovem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Dědouch11 2018-01-10 16:40
Henochžel neviděl, Janino. Pravidelná údržba, školení... Nevím co dřív a sem, jen tak nakukuji.
;o)
Ale nepochybuji, že si s tou bandou tupců, Miloš vytírá konečník, doufám, že hned v prvním kole uspěje a se ctí si ten mandát "odkroutí", ku prospěchu nás všech.
Kavárna, ať si založí tu tzv. "skupinu", vedenou nějakým zdatným psychiatrem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # diamond 2018-01-10 17:38
Ti už myslí na vše a jsou v předstihu. Kámoš mi poslal nějaké fotky z korunovace krále Pravdy a lásky, odehrávající se na půdě knihovny VH, žéééé. Akce se měla udát někdy v polovině prosince.
To byste neuhodli, kdo byl korunován.
Napovím - Henoch to nebyl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Janinna 2018-01-10 17:57
:)) že by spící kníže? Co taky čekat od knihovny VH.:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # diamond 2018-01-10 18:08
Janino, máš hvězdičku za správnou odpověď jako první.
Kdybych věděl, jak přidat obrázek do příspěvku... :(

Jinak je to přehlídka zmaru, opičí rej, galerie zbytečných lidí, kteří už málokoho zajímají a téměř nikomu nechybí. E L I T Y, nad nimiž se zvedá trávicí trakt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janinna 2018-01-10 18:23
:)) díky za hvězdičku, ale přiznám se... nezaslouženě, protože tu korunovaci již zde někdo probíral:))
A komu by se nezvedal? opičí rej, kde prim hraje u tyče tancující prostitut Janda, kterému kunšafty dohazuje Kolář - taková šedá eminence páté kolony u nás.
A potom světe div se, že zrovna tohohle Koláře by Drahoš chtěl za poradce, pokud by byl prezidentem.
Bože chraň!!
Za vším, od knihovny VH, přes Jandu až bůhvíkam je třeba vidět sorosovy peníze:((
P.S.
S obrázky jsem se taky dlouho "prala" a jsem ráda když se mi to "povede", ráda bych ti poradila, jenže jsem na tyhle věci poleno:)), ale myslím, že třeba josh by ti to vysvětlil levou zadní:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2018-01-11 09:43
Dám sem ten hnus za tebe. ;o)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # František 2018-01-10 18:27
To se pleteš. Lavrov,Putin a spol mi vůbec nevadí. Dokonce Zemana za to uznávám jak se postavil k sankcím proti Rusku a k problémům na Ukrajině,ale musí být hranice přes kterou se nejde. Prezident by se měl chovat slušně a to se neděje už pár desítek let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janinna 2018-01-10 18:44
V tom případě se Františku omlouvám za tu poznámku o cigárku s Lavrovem.
Víš co? tedy jestli stojíš o radu... koukni se občas třeba do německých novin, do diskusí,... celý západ nám Zemana závidí. Z čété se to nedovíš.
V čem se podle tebe nechová slušně? A dokonce pár desítek let? Vynech korunovační klenoty, to byla dost silná účelovka, která plní "okurkovku" do dnešních dní. A budou na tomto koni rajtovat ještě hodně dlouho.
To, že u nás média do něj jenom kopou a nenechají si ujít žádnou příležitost, aby ho v očích veřejnosti dehonestovali ještě vůbec neznamená, že je to tak - vždycky vybrat tu "nejlepší" fotečku, vytrhnout větu z kontextu, poukazovat na jeho zdravotní stav - jakoby Veškrna byl zdráv jak řípa, že? jóó na to jsou machři.
Zeman je ve svých názorech konzistentní, nazývá věci pravým jménem a hlavně chápe globální procesy.
Např. Zeman něco ozvučí v lednu, zbytek Evropy mu dá za pravdu za půl roku.
A že nemůže na nohy? hlava mu snad funguje, ne?
P.S.
Také mi přijde drobátko "mimo" když tady třeba blahořečíme Orbána - tím nechci nijak zpochybňovat jeho kvality, a sami si neumíme vážit toho co máme doma.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # František 2018-01-10 19:11
Televizi a noviny jsem dostal ze svého života už před 10 lety. Rád bych si přečetl komentáře v Německých novinách,ale neumím německy. Vůbec se nedivím, že nám západ závidí,jejich vůdci zklamali a pouštějí do Evropy migranty bez vědomí kdo,kde a jak, což se nám Evropanům jednou vrátí i s úroky. Omlouvat se nemusíš. Každý jsme originál a máme právo na odlišné názory. Mě spíš vadí to letité paktování s Babišem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # František 2018-01-10 18:22
Cigáro mě rajcuje,sám kouřím a nebaví mě dvojí metr. Inteligenci jako Miloš asi nemám,neměl jsem čas sedět doma u knih jako on. Já se snažil vyhrabat z chudoby,chodit ven a najít si skutečné kamarády a dnes jich mám kolem sebe rozhodně víc než Miloš. Pokud ti svědci události řeknou že z něho táhnul chlast,nebudeš se vymlouvat na cukrovku. Pro mě by bylo důstojnější se přiznat,vždyt všichni víme jak má alkohol rád,ale na to nemá koule a ostuda ve světě je stejně tak jako tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janinna 2018-01-10 19:25
A Františku ještě něco, acetonový dech (táhnul chlast) je typický u lidí s cukrovkou, zejména když není ještě objevena nebo je špatně léčena; tento stav se také nazývá jako diabetická ketoacidóza a také při jiných problémech se slinivkou břišní.
A to, že si občas rád "dopřeje", třeba becherovčičku, vždyť on se s tím nikde netají, má na to koule:)), mluví o tom na náměstích s lidmi zcela otevřeně. Jenže teď i vzhledem k jeho zdraví to už nebude to co "bejvalo".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2018-01-11 09:57
+++
Něktěří exoti taky Milošovi vytýkají, že je sprostý, jak dlaždič.
Vrtí se samozřejmě na tom správném překladu "pussy" a ohledech na děti.
Pokud mě paměť nešálí, Miloš to řekl v Hovorech z Lán.
Pochybuji, že bych našel dítě, které něco takového poslouchá (nepouští-li jim to ve škole :D)
To, že toho potom byla několik dní plná mééédia, už ty "ohrožené" děti zaregistrovaly určitě, ale to už nevadí. Asi proto, že už byly Milošem zkažené... :D.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vjědec123 2018-01-10 18:41
V politice samý zednář. Zednářské lóže jsou v módě po celém světě.
"Tak nám pro boj o prezidentování v ČR nasadili kluci mainsteramoví Jiřího Drahoše. Chemického vědce a co čert nechtěl: Donedávna úřadujícího předsedy české asociace Římského klubu /CoR/……. A co to je ten Římský klub?
Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“

severoceskapravda.cz/.../...
www.youtube.com/.../
freeglobe.cz/.../...
abbartos.wordpress.com/.../...
A tomu se říká vítězství pravdy a lásky i s korunovací.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-68 # Marvanec 2018-01-09 21:12
Počkejme měsíc a budeme vědět, jestli bude na Hradě ten, co vozí miliardy z Číny, Ruska atd, které ale nejsou nikde vidět. Ten,co opět nadával do blbců atd.

A nebo jestli se odstěhuje na Vysočinu, v což pevně doufám.

A vyfotit Kisku, jak si dává panáka. Z toho děláte událost?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # smrťák 2018-01-09 21:14
..a jak bys ty nazval blbce?
Mě by jen zajímalo, kde ty ses tu, ty hovado, vylíhlo? :o))
Nic ve zlém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-45 # Marvanec 2018-01-09 21:19
No, prostě jsem sem přišel, asi jako ty. A nemyslím si, že Zeman je štěstí pro naší zemi. Toť vše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # smrťák 2018-01-09 21:21
Zatím, než sem vleze klon Gottwalda, je Zeman jediná záštita země české. Víme?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-31 # Marvanec 2018-01-09 21:25
No tak to pak jo. Nechceš přemluvit Kima, aby to vzal?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # smrťák 2018-01-09 21:29
Ten tlustý synek Kim má smůlu, že nemá americké designérky. Jinak,...až ho budou obdivovat americké amenistky (zanedlouho) vyplní se sen celé Asie. Židovské pracky US kongresu, senátu a apatie jejich obyvatel, půjdou každý světadíl svou DEMOKRATICKOU pěšina, štětina, mršina, houština, howadina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vaclav2 2018-01-09 23:14
marvanec...
vy by jste chtěl místo Zemana merklovskýho drahoše?
No ok, Zeman je jediný co neleze do ři.. us demokracii a slimácko-fašoun ský merklici, proto vybočuje z řady...
vy chcete vidět miliardy z Číny? no to jsou inteligentní argumenty, to jo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2018-01-10 10:20
Václave, je to známá firma. Inteligence moc nečekej a rozumnou diskuzi s argumenty taky ne. Takový nižší level 5k... Ztráta času.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Přemek 2018-01-10 11:38
Co s tím má Kim společného, to víte asi jen vy :) Podle slov poznáte je, jiné podle činů jejich.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Marvanec 2018-01-10 14:56
No, že tu Smrťák čeká na klon Gottwalda. To je v současnosti Kim. jen jsem řekl, že ty Zemanovy spanilé jízdy do Ruska a Číny zatím žádné velké investice nepřinesly. A že Zeman není podle mě dobrý prezident.
Tady se ale nediskutuje, tady se nadává. Na tom je tento web založen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2018-01-10 10:13
Ahoj smrtáku. Marvan, nepamatuješ? Zasmrdí a zase na čas vyvane.
Dej si slivku...;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Marvanec 2018-01-10 14:57
To jo, mám i jiné zájmy. Ale tvoje vůně se zde line neustále :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # diamond 2018-01-10 18:10
A nemáš nějakou závislost? Kdysi se tomu říkalo "čichač" a jeli třeba na toluenu a čikuli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # smrťák 2018-01-11 02:33
Ahoj :o)
To víš, že pamatuju. Já mám totiž velice dobrou paměť.
Pamatuju Šemíka. jako hříbě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2018-01-11 10:01
:D
Já pamatuju Mrtvý moře, ještě když bylo marod a Žižka měl obě oči.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # smrťák 2018-01-11 11:28
:o))
..a JÁ pamatuju fotrův ,,,, jak za mnou lozil dennodenně do .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2018-01-11 13:21
No jo, jsi holt lepší, no.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Přemek 2018-01-10 11:48
Miliardy jsou vidět tam, kam vaše oko nevidí, neb se tam nekouká a váše hlava nepobírá, neb má co dělat s jednoduššími věcmi podle zpravodajství ČT. Temelín např. nebude řízen z USA díky čipu v řídícím systému Westinghouse, ale z ČR, díky řídícímu systému Rosatomu, to za prvé. Za druhé, Financování technologického vývoje již nebude v USD z USA a přidružených kolonií, ale z Číny z aktiv, jež Čína drží jako původní z USA a hodlá je uplatnit k obecnému, tedy i svému (nikoli pouze svému) prospěchu. Konečně tu máme z RF a Číny pár léčebně vysoce účinných věcí v medicíně, které by jinak zůstaly v prachu zašlapány západní farmaceutickou klikou. V neposlední řadě je díky Zemanově diplomacii na stole mírový summit, jeho osobní idea, která je v současnosti vyjednávána a vstřícně přijímána v RF, Číně i v USA. O tom vám euroatlantická propaganda neřekne ani slovo, pouze vědoucí vědí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # fabulist detergent 2018-01-09 21:12
kixka je len dalsi co trci z amero prdele a rad dycha obsah ich criev. uplne presne ako z predlohy chodil po dedinach a laskal vsetkcy chudoby naroda, kopal za tiim chudobnych a tak si ziskaval demenciu slovensku. nic nedokazal, len zakryvat svoje kauzy,, a tu nejde vobec o nejake orihane lietadlo,, robi co mu nakazu lebo tiez len ako kazdy ma u prdele nejaky narod a krajinu. hlavne ze bude mat do smrti kancelariu, vyhody, sofera, a peniazky do pochvy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Piovarči 2018-01-09 23:59
Kiska má teraz hlavu v smútku. Tie kauzy mu naozaj nepridali na reputácii. Aj keby bol v tom s tým lietadlom nevinne budú si z neho za to otyčkované lietadlo uťahovať ešte veľmi dlho.

Ale k Sýrii tam to poriadne frčí:

Sýrska armáda za posledné dni od začiatku roku 2018 oslobodila 400 km štvorcových od teroristov a postupuje.

ISIS bunky obnovili svoju činnosť zaberajúc viac obcí v severovýchodnej Hama z HayatTahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, Sýrsky vetva al-Kájda). ISIS jednotky údajne zachytili obcí Qasr Ibn Wardan, Abla, Jubb Safa, Ubb al-Qanat, Rasm al-Tina,Tal Halawa, Tulayl Hamr a iné. Celkovo,teroris tické skupiny údajne prevzali kontrolu nad desiatimi obcami.
Podľa správ, rozšírenie ISIS v oblasti je možné vďaka defenzíve z Hayat Tahrir al-Sham a pre dlho-pripravené spiace bunky.

Vojská postupujú na Abu al Duhur

Armáda je cca 8 km pred leteckou základňou Abu al Duhur.

Sýrska protivzdušná obrana prekazila tri Izraelské raketové útoky na ciele v blízkosti Damasku. uviedlo vo vyhlásení hlavné Velenie Armády a Ozbrojených Síl 9. januára.
Vojenský hovorca povedal, že o 2:40 miestneho času Izraelské lietadlá odpálili niekoľko rakiet na ciele v blízkosti Damasku z Libanonského vzdušného priestoru. Rakety boli zostrelené a jedno Izraelské lietadlo bolo zamerané air defense forces.
O 4:00 miestneho času, boli z okupovaných Golanských výšin vypálené strely zem-zem. Rakety boli zostrelené.
southfront.org/.../syria
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Na sociálních sítích odůvodnili zamrznutí aut do ledu v USA „zbraněmi Putina".

Na síti se objevilo video, na němž je vidět, jak na ulicích amerického státu Massachusetts automobily zamrzly do ledu. Nahrávka je uveřejněna na YouTube.
V komentáři se vysvětluje, že kvůli „výbušnému cyklonu" — silné bouři, která způsobila prudké ochlazení v USA, byly zaplaveny ulice, poté voda zamrzla a vytvořila tak past pro auta, zaparkovaná u domů. Video nabralo 150 tisíc shlédnutí.

Uživatelé bouřlivě reagovali na krátké video. Mnozí se domnívali, že přišla nová doba ledová. Druzí nazvali bouři „klimatickou zbraní" ruského prezidenta. „On (Putin — red.) ničí americkou ekonomiku a infrastrukturu, " vyjádřil přesvědčení uživatel pod přezdívkou Cattefaie Blæc.

„Výbušný cyklón — to je ruský agent. Je to ruský zásah do demokratického podnebí," žertem napsal Sergej Korsak.
cz.[...]news.com/.../...
Tak že za všetko môže Putin aj za veľké mrazy v USA:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Přemek 2018-01-10 11:54
"...otyčkované. .." Bože, ta slovenčina je kouzelná řeč, škoda že jí nevládnu stoprocentně...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2018-01-10 23:59
Opět díky!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Rudolf 2018-01-09 21:22
Kiska? Začínám se obávat, že to je další adept ze Slovenska, kdo již brzy okouzlí českého voliče. Čím větší šmejd, tím větší má tady šanci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Corgoň 2018-01-10 07:54
Neboj sa, takú radosť nám ten hajzel neurobí ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # loz 2018-01-09 22:11
Slovensko potřebuje přivézt jen sérešovo lidský práva, protože všichni co můžou makají v Čechách. Komu tam Ficko vládne je mi záhadou.... Volíme pana presidenta Zemana !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vít Henoch 2018-01-09 22:37
Zemanova volba, před několika lety, byla jiná než Kiskova. Prezidentská volba v Čechách byla jiná, než na Slovensku. Taky mnozí nadávali jak špačci. Když byl Zeman v politice, uklidil se potom na Vysočinu. Proč ? Musel tak chránit ženu a dceru. Stejně ale nebezpečí nepominulo a trvá dodnes. Podobně se musel chránit i Trump. Jeho děti byly opět ve hře mafiánských licitací. Nakonec i Mého Otce vydírala tatáž mafie a vlastně Ho zabila. Co se stalo Mně, jsem vám sdělil. Je to těžké, pokud se člověk pohybuje tam, kde lze ovládnout davy a rozhodovat manipulací s nimi. To je ale popis, jak se má chovat pastýř zvířat. Manipulace se stádem je důležitá, aby stádo dělalo to, co je třeba. Manipulace s lidmi a jejich vedení jako stáda ovšem je zcestný způsob na úrovni pasáka vepřů. Lidé sami vycítí, zda potřebují někoho, aby jim říkal svá moudra. Nepotřebují je totiž, na rozdíl od koz, prasat, ovcí a krav. Po staletí si národy vystačili se svými otci svých rodů. Každá vesnice byla chráněna pevností prvorozeného, kterému jeho dědictví patřilo právě kvůli tomu, aby hrady, postavené jako pevnosti, byly nedobytné a chránili tak rody. Národy měly před válkami ještě tuto strukturu. Šlechta, myslím tu českou, vlastnila pole a lesy, které byly zárukou přežití jejich rodu. Pokud nastaly zlé časy, otevíraly se sýpky šlechticů. Slovo šlechtic vzniklo od slova šlechetný. Takto to fungovalo celá staletí a rody přežívaly ve zdraví. Každý, kdo přišel z cizích zemí s tím, že si zde postaví zámek nebo některý z rodů nevydržel výpady těchto cizáků a zámky a hrady cizák sprostě ukradl, byl nenáviděn a vyháněn z českého území, kde neměl co dělat. Tímto způsobem český národ přežil. Pak byly dvě zničující války financované penězoměnci. Jsou ti pořád ti samí, které Ježíš vyhnal z chrámu. Za to ho pak ukřižovali, nějakých třicet stříbrných, to byla jenom záminka. Aby bylo jasno, ten třináctý apoštol jsem byl Já. Byl jsem na úrovni elektřiny a to, co po Mně chtěli, jsem udělal jako zajatec. Políbil jsem Ježíše a on dobře věděl, že jsem jejich zajatec. Až nyní vám to mohu říci, kdy jsem zase na svobodě. Polibek označující Ježíše byl totiž zbytečný. Mého Syna znali všichni, naprosto všichni. Jenom nějakým záhadným způsobem Ho neznali fariezejové - penězoměnci v chrámu. Pověsili Mne na osiku a zůstal mi naživu akorát mozek. Můj teprve tříletý synek poslechl Mou Ženu a zachránil tak život celé galaxie. To, že Mne pak církev nenáviděla, nikomu opravdu nepomohlo. Nemohl jsem za to, že jsem políbil svého Syna a žádných třicet stříbrných Mi za to opravdu nikdo nedal. Proto až budete vy, věřící, zase otvírat svou ekumenickou Bibli, přemýšlejte o tom, zda tam je logika a kde je a kde opravdu není. Víra je dobrá u zvěře v pasáky, nikde jinde. Dříve bylo lidí pomálu, zato zvířat bylo hodně, proto jsme je museli krotit, aby poslouchala. Ale jenom ovce byly pokorné, měly prostě beránčí pokornou povahu.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Ondra 2018-01-09 22:46
ted ale vazne.. kde to beres? to mas opravdu ze svoji hlavy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2018-01-09 23:17
Ano, mám na starosti vaše Slunce. My první a bylo nás třináct, máme na starosti to, co jsme stvořili. Pokud by to tak nebylo, spadl by vám Vesmír na hlavu. Je to jako s domem. Pokud se o něj nestaráš, začne do něho zatékat, zvlhne a pak ti spadne na hlavu. Chodíte po Zemi a nepřemýšlíte snad proč ? Nepřemýšlíte proč jste zrovna tady a proč a jak je možné, že žijete ? Jak se asi odděluje světlo od tmy ? Jak se hvězdný prach musí udusávat a jak se to dělá, aby vznikla planeta ? Jak je možné, že planety rotují tak přesně kolem Sluncí, že nespadnou do Sluncí ? Co udržuje ta Slunce na svých drahách ? Jaký je rozdíl mezi hmotou a energií ? Jaký mezi živou hmotou a živou energií ? Pokud chceš odpovědi, napiš Mi na mail otec@gmail.com.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Přemek 2018-01-10 11:36
Ó jak mi to připomíná Já Prvního... Kéž by zmateným myslím ukázali cestu z oblaků zpět na Zemi... Naslouchejme spíše Bohu v našem svědomí a řiďme se tím!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vaclav2 2018-01-09 23:07
víte...(pokud ti tak mohu říkat)
první otázka, myslím to vážně..
byl jsi někdy na Marsu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Vít Henoch 2018-01-10 02:07
Ahoj Václave,

dostanu se všude, mám to na práci a nikdo jiný, než Vítové to nemohou dělat. Byl jsem tak stvořen, mezi prvními čtyřmi. Jenom čtyři první děti se nemohly narodit z Matky, protože Matka a Otec neměli zatím ani těla, ani Duše. Otec byl energií celého Vesmíru, Matka Láskou ve Vesmíru. Chtěli mít rodinu, a proto Otec ponížil část své energie na hmotu, aby mohla vzniknout první hvězda. Ta hvězda měla Ducha a tou byl Henoch. Ještě neměl tělo člověka, protože až vznikem Země a dlouhým utvářením podmínek k životu na Zemi, jsme mohli vyrůstat a žít na Zemi. Naši rodiče byli tehdy jenom energií Vesmíru se všemi kmitočty jak života, tak neživé přírody. My jsme vyrostli v podobném prostředí, jako je děloha ženy z vajíčka Matky a spermie Otce. Čili ze Šéta a Enoch. Rodiče vlastně se narodili na Zemi až před narozením Ježíše, Mého Svatého Otce. Já jsem se narodil celkem na Zem čtyřikrát. Vždy v dobu, kdy byl nějaký velký problém, který bylo třeba vyřešit. Má žena byla jednou z těch, kteří byli stvořeni tak, jak jsem popsal. Byla ale stvořená na Marsu dříve nežli Já. Pocházím ze Země a ta zaujala polohu Marsu. Mars byl přesunut v jeden moment na svou dráhu tak, jako ostatní planety. Na Slunci je totiž termonukleární syntéza prvků. Pokud je dost hmoty pro planetu, poskočí na svých drahách a Merkur uvolňuje dráhu nové planetě a celá planetární soustava se posune o jedno místo. Jupiter, než byl zajat Henoch, byl polohvězdou Ježíše, Mého Otce. Každý člověk má jako dar od rodičů svou hvězdičku, aby mohl začít budovat planety pro svoje děti. Začíná vlastně podobně, jak je to naznačeno v příběhu Malého prince. On opravdu existuje a jmenuje se Vít.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Ondra 2018-01-10 02:50
co si zac? ten email neexisutje btw.. ale nejak me to neprekvapuje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Vít Henoch 2018-01-10 03:32
Ondro,

musí exisovat, ale je fakt, že je mnoho těch, kteří to často blokují. Jinak se ke Mně dostaneš. Zaměř se na Mě a můžem spolu mluvit telepaticky přes Duši. Je to rychlejší a pohodlnější.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Přemek 2018-01-10 12:02
Entity schopné kominikovat neverbálně se diskusí na webzinech neúčastní, protože to je energenticky nesmyslné a ony mají energetickou podstatu ("vždyť je to čirá energie"). Takže milé Letadlo, zkuste to jinde a jinak, tady jsou ti, kteří vědí... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2018-01-10 12:04
Ako môžu blokovať Henocha:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Přemek 2018-01-10 11:59
Andělskou mysl od démonické na první pophled rozeznat nelze, proto se Vítové nemusí trápit, kam je kdo zařadí... Jinak pohádky nejsou mýty a mýty nejsou realita, byť spolu svou podstatou souvisejí... Planeta X např. je závažné téma, ale nikoli způsobem naznačovaných (H)Enochem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # julius 2018-01-10 06:14
Souhlasim nechte to ve slovenstine. Ted se tu kyda hnuj na zemana protoze se boji aby nebyl znovu zvolen a misto nej tam cpou trosjkeho kone dragose. Cetl jsem na netu ze ho tam tlaci s Bruselu tak si docela dobre umim predstavit co to bude za pecku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Corgoň 2018-01-10 07:46
Kiska sa "vožral, pochcal a poblil"
www.youtube.com/.../
Don Vito Kiska
www.youtube.com/.../
Andrej Kiska - Lietam v tom tiež
www.youtube.com/.../
Vy*ebaný "prezident"
www.youtube.com/.../
Tréner Ján Kozák a Kiskova gratulácia
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Corgoň 2018-01-10 07:47
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Přemek 2018-01-10 11:31
Slovenčinu nepřekládat, prosím. Zemana chválit za pozitivní výsledky jeho cest pro ČR, Kisku nechat zvracet za peníze slovenských dańových poplatníků - oni mu to spočítají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vlastimil Matouš 2018-01-10 17:58
Tak na ten nadpis, naozaj neviem, čo napísať, aby som neurazil Slovákov.. To už bývalý prezident Schuster bol úspešnejší, pretože ten "zohnal", resp. zabezpečil Slovákom minimálne 30 000 pracovných miest, na základe toho, čo dohodol v zahraničí pre Slovensko!!! Smutné! Naozaj smutné!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás