Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHořící tanker v Jihočínském moři může vybuchnout, hrozí ekologická katastrofa

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Hořící tanker v Jihočínském moři může vybuchnout, hrozí ekologická katastrofa

Odborníci se obávají, že hořící tanker, který se v sobotu v Jihočínském moři srazil s Hong Kongu nákladní lodí, vybuchne a způsobí ekologickou katastrofu. Informovala o tom v pondělí BBC.

Navzdory mezinárodnímu úsilí je po nehodě stále nezvěstných 32 členů posádky tankeru Sanchi, z toho 30 občanů Íránu a dva Bangladéšané.

Záchranáři se však k tankeru nemohou přiblížit. Překáží jim v tom hustý, jedovatý kouř, který z hořící lodi vychází.

Tanker Sanchi převážel z Íránu do Jižní Koreje 160,000 tun ropného kondenzátu v hodnotě přibližně 60 milionů dolarů. V sobotu podvečer se přibližně 260 kilometrů východně od ústí řeky Jang-c'-ťiang srazil s Hong Kongu nákladní lodí CF Crystal vezoucí náklad obilí ze Spojených států.

Zdroj: bbc.co.uk

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-20 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-08 11:57
Ekologické problémy patří k problémům, které vznikají převážně v důsledku chaotického nekoordinovanéh o vývoje politicko-mocen ského uspořádání lidstva. V současnosti už má materiálně-tech nická základna lidstva takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy, tj. i ekologické problémy. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – [...]/2017/12/r onald-bernard-o -manipulacii-sv eta.html Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – [...]/2017/12/s vetovy-podvod-s -financiami-odh aleny.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Che 2018-01-08 16:19
Dědku, jdi otravovat s tvymi hovadinami nekam jinam.
Jsi uz tak [...]ni a skleroticky dědek?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-08 19:11
Pane Che, je zřejmé, že nesouhlasíte s mými názory na budoucnost lidstva a protože proti nim neumíte věcně argumentovat , označujete je jako "hovadiny" a pomlouváte jejich autora. Styďte se pane!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás