Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaChystá Pentagon biologické bomby proti Evropě? Čtěte důležitá fakta

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě? Čtěte důležitá fakta

Evropská média málokdy informují o zvyšujícím se počtu ohnisek nebezpečných nemocí na Ukrajině.

Nikdo o tom dosud nemluvil, kromě zástupkyně UNICEF na Ukrajině Giovanny Barberisové a několika málo ukrajinských televizních stanic.

Mezitím však tento problém na Ukrajině dosáhl katastrofických rozměrů.

V Izmailu (město v Oděské oblasti) v létě 2016 postihla záhadná střevní infekce děti z tohoto města obzvláště silně. Přes 400 dětí bylo hospitalizováno doslova během 24 hodin. Příčina infekce nebyla zjištěna. Ve stejném roce „postihla“ Ukrajinu bizarní epidemie prasečí chřipky, která vedla ke vzniku SARS. Koncem roku 2016 zavedla EU šestiměsíční zákaz na dovoz kuřat z jakéhokoli místa na Ukrajině poté, co byla v Chersonské oblasti zjištěna infekce ptačí chřipky. A letos propukla nevysvětlitelná epidemie botulismu (z pojídání kontaminovaných ryb, což vedlo ke svalovým křečím, dušení a následné smrti). Lékařské instituce neměly k dispozici žádný antitoxin, takže několik desítek ukrajinských občanůzemřelo v krutých bolestech.

Nevypadá to, že by kdokoliv na Ukrajině nebo v Evropě zkoumal příčiny těchto infekcí. V tomto článku se pokusíme zjistit, proč k tomu dochází.

Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví a americké ministerstvo obrany podepsaly v srpnu 2005 „dohodu, týkající se spolupráce v oblasti prevence šíření technologií, patogenů a expertíz, které by mohly být použity při vývoji biologických zbraní“.

Jakmile byla dohoda podepsána, byla v Oděse otevřena instituce - známá jako Centrální referenční laboratoř (CRL) - se sídlem ve Výzkumném ústavu epidemiologie Mečnikov, která se specializuje na studium lidských patogenů (americké ministerstvo obrany investovalo do tohoto projektu zhruba 3,5 miliony dolarů, práci vykonal dlouholetý subdodavatel Black & Veatch Special Projects Corp.). Kromě toho byly otevřeny nové diagnostické laboratoře v Dněpropetrovsku, Lvově, Luhansku a Merefě (poblíž Charkova). Je zajímavé zmínit, že v laboratoři v Merefě, která je nyní zařízením s biologickou bezpečností 3. úrovně (laboratoř je oprávněná pracovat na kmenech smrtelných lidských virů a bakterií, vhodných pro využití jako biologických zbraní), byla zvýšena bezpečnost.

Žádná z referenčních laboratoří (CRL) nespadá pod jurisdikci státu, v němž se nachází, a jejich práce je cizím osobám nedostupná. Zaměstnanci jsou především občané USA s diplomatickou imunitou. Jinými slovy, žádní zástupci hostitelské země nemají do těchto laboratoří umožněn přístup (dokonce ani odborníci pro veřejné zdraví). Počet zaměstnanců (50 - 250 osob) převyšuje počet personálu, který by byl zapotřebí k vykonávání takovéto práce v civilním zařízení. Laboratoře řídí vysoce postavení představitelé amerických armád, kteří jsou experty na biologické zbraně a biologický terorismus.

Podobné laboratoře byly také otevřeny v Kyjevě, Chersonu, Vinnytsii, Ternopilu a Užhorodu, a to ještě před rokem 2014. Do těchto projektů bylo investováno celkem 183 milionů dolarů. Od převratu 2014 byly události na Ukrajině, spojované s těmito otázkami, drženy v tajnosti - novinářům z ukrajinského „nezávislého“ tisku není dovoleno se dotazovat na tyto záležitosti.

Mnoho odborníků má pocit, že tento americký projekt na „biologickou bezpečnost“, který je spojován s otevřením této sítě biologických laboratoří na Ukrajině, není ničím jiným, než manévrováním kolem Úmluvy o biologických zbraních z roku 1972. Tyto vojenské biologické laboratoře, které mají údajně za cíl „redukovat biologické hrozby“ v určitém státě, jsou ve skutečnosti sítí, jenž má pod kontrolou Pentagon, který zkoumá dopad virů a bakterií na specifický genetický fond, ať už jde o lidi, zvířata nebo rostliny.

Žádost velitelství pro letecký výcvik a vzdělání při americkém vojenském letectvu ohledně vzorků DNA a synoviální tekutiny z ruských a evropských extraktů ještě více vyvolala zvědavost, pokud jde o biologické laboratoře americké armády a potenciál vést biologickou válku proti slovanským členům diplomatických sborů.

Pochopitelně že tato žádost vyvolala vlnu otázek, avšak velitelství odmítlo poskytnout jakékoliv odpovědi. Experti na biologické zbraně tvrdí, že tyto typy konkrétních vzorků lze požadovat v prvé řadě tehdy, pokud je biologická zbraň vytvářena za účelem zničení nějaké konkrétní populace - v tomto případě (kavkazských) Rusů.

Vezmeme-li v úvahu současné rizikové faktory na Ukrajině (ozbrojený konflikt nyní probíhá čtvrtým rokem, bylo zjištěno výrazné zvýšení kriminality a politická situace je nestabilní), není obtížné si představit, jakou hrozbu by mohl představovat ukrajinský stát, který je přecpaný vojenskými biologickými laboratořemi, jak pro Rusko, tak země Evropské unie.

Po pravdě řečeno, skutečný důvod těchto referenčních laboratoří popsal novinář Jeffrey Silverman. Tvrdí, že cílem laboratoří je studium biologických zbraní v místě, které je daleko od Spojených států. Navíc materiály z těchto laboratoří umožňují:

  • Obcházet Ženevskou úmluvu z roku 1972, týkající se zákazu bakteriologických a toxinových zbraní, a také dodatkový protokol k této úmluvě, vypracovaný v 90. letech, který by ověřil snahy signatářů této úmluvy ohledně dodržování opatření (a které mimochodem USA odmítly v roce 2001 ratifikovat).
  • Testovat biologické prostředky v terénu, aby byly zhoubnější, sledovat jejich šíření, a přizpůsobovat jejich vlastnosti.
  • Rozšiřovat bázi poznatků, rozvíjet technologie, aby byly schopné útočit na zařízení s biologickými zbraněmi, a zlepšovat potenciál farmaceutického průmyslu vyvíjením léků a vakcín proti celé škále patogenů.
  • Vykonávat sabotážní operace, zaměřené na způsobení ekonomických škod zemím, které jsou poblíž těchto laboratoří.

Zároveň by neměla být podceňována bezpečnostní opatření v těchto laboratořích: V USA mikrobiologové nedávno objevili kartonovou krabici, obsahující vzorky neštovic, na kterou se zapomnělo ve skladovacím prostoru NIH (zdravotnický institut) v 50. letech. Také poslali několik aktivních spor antraxu svým kolegům a poslali vzorek údajně méně virulentního viru ptačí chřipky na americké ministerstvo zemědělství. Ukázalo se však, že vzorek byl náhodně kontaminován virem H5N1 - takže kdo ví, co se může dít v Bohem zapomenuté Ukrajině. A to ani nemluvíme o současném skandálu ohledně živých spor antraxu, které byly rozeslány do laboratoří v nejméně 20 státech, i na vojenskou základnu v Jižní Koreji, kde si 22 osob vyžádalo lékařské ošetření.

 

Na americkou armádu nemůžeme pohlížet ani jako na humanisty, a to navzdory jejich omluvě - o 60 let později - Guatemalcům, jež úmyslně armáda nakazila syfilidou a kapavkou.


Neznámý lékař bere krev jednomu z účastníků experimentu „Tuskegee syfilis“, Guatemala, 1948.

Zařízení, která Američané financovali uvnitř hranic bývalého Sovětského svazu, jsou součástí rozšíření washingtonského globálního laboratorního systému (existuje asi 400 podobných laboratoří po celém světě). Stejné druhy problémů jsou v mnoha zemích, kde se objevily podobné laboratorní komplexy. Například v roce 2010 Indonésie trvala na tom, aby byla uzavřena výzkumná laboratoř amerického námořnictva NAMRU-2. Indonéská vláda neměla vůbec žádnou kontrolu nad operacemi, prováděnými v tomto zařízení, a to navzdory faktu, že byla umístěna uvnitř komplexu budov, patřících ministerstvu zdravotnictví. Jakarta zdokumentovala přísně utajované experimenty a neoprávněné monitorování výzkumu, který Indonésie sama prováděla. Jejich rozhodnutí ještě uspíšily požadavky USA, že laboratorní personál musí mít diplomatický status, a dále fakt, že Američané odmítli poskytnout bezplatně výsledky, které získali během studií vzorků „ptačí chřipky“ viru H5N1, který se dostal na indonéskou půdu.

Pokud je mluvčím amerických politiků položena otázka, proč se tyto vojenské laboratoře staví, vždy nabídnou stejnou odpověď. Údajně to je kvůli „ochraně a prosperitě místních obyvatel, protože Sovětský svaz po sobě zanechal nebezpečné viry a bakterie“. Pravdou však je, že fakta naznačují opak. Není tajemstvím, že geneticky modifikovaný virus ptačí chřipky, který může být přenášen mezi lidmi, byl vytvořen v lékařském centru v Holandsku s pomocí americké Národní zdravotní instituce. Evropská unie poté musela utratit miliony eur, aby ochránila své občany, a musela zakoupit vakcíny od amerických farmaceutických společností.

Nabízejí se také otázky, týkající se faktu, že ačkoliv jsou ohniska nebezpečných infekcí obvykle zjišťována v Africe a jižní Asii, americká armáda má velký zájem o země s relativně nízkým rizikem pro vznik epidemií, ale které se nacházejí poblíž hranic největších geopolitických rivalů Ameriky.

Zdroj: orientalreview.org, zvedavec.org

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-12 # pesimista 2017-12-10 18:06
„Kdo žije pro boj s nepřítelem, má zájem na tom, aby tento nepřítel zůstal na živu.“

(co je to troll)
cs.wikipedia.org/.../...) (dokoncete v adrese zavorku)


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Láda 2017-12-10 19:59
je zajímavé, jak to do sebe všechno zapadá. Jsem přesvědčen, že USSSA jsou schopny jakéhokoliv svinstva, aby Rusku vytvořily mega problémy. To je neskutečné, k čemu se sníží zdechující kobyla. To samé platí o Izraeli. Nás to již nepostihne, naše děti a vnoučata snad také ne, ale pravnoučata může zastihnout doba, kdy , pokud budou chtít žít v mravní společnosti, kde kvůli penězům se nebudou zrazovat přátelé a rodinný příslušníci, budou se muset odstěhovat do Ruska. To bude v Evropě jediné morální místo k životu pro všechny i chudé lidi, bez utečenců, bez "moderních" homosexuálních svazků , bez násilí a sexuálmí revoluce / rozumějte - každý s každým neboli kámen cihlu / . Hlavně, aby Putina nedostali CIA nebo MOSAD.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # pesimista 2017-12-10 20:07 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2017-12-10 23:10
třeba 200 miliónů hadrů na nádobí?
... pořád lepší postavení než pozice [...]papíru, ve který jsme dneska )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Che 2017-12-11 11:05
Vzpominam si, jak SSA na nas nahazeli v 50-tych letech na pole mandelinku bramborovou aby se neurodily brambory a v CS by nebylo dostatek jidla. Jako deti jsme je chodily sbirat. Lahvon by to nazval humanitarni akt.

Citace:
A letos propukla nevysvětlitelná epidemie botulismu (z pojídání kontaminovaných ryb, což vedlo ke svalovým křečím, dušení a následné smrti).
Svalove krece zpusobuji pesticidy, takze kdovi jake potraviny byly nabizeny a prodany, nejspise rybam bylo dano zradlo s pesticidama, viz alkohol s methylakoholem od Psonku. Nejak podobne se vyvinula a unikla nemoc silenych krav a je stale aktivni, nebot se projevuje az i po desitkach let. Mentalita ostrovnich opic (rozumej Anglicanu) svymi sympatiemi k islamu jejich silenstvi jen potvrzuje.

Nicmene je zname, ze "dobre nemoci" jako AIDS, ebola, ptaci chripka a mnoho jinych prisly z SSA kde nemoci byly specialne vyvinuty a potom vyzkouseny vetsinou v Africe.

SSA je odporny rakovinny vred ktery se nestiti udelat jeste vetsi zverstva nez Hitler, ktery byl stejne jen jejich loutka a Nemecko jen zastupova armada. Kdyby Adolf a Japonsko vyhravalo, urcite by se SSA postavily na jejich stranu a ty atombomby by shodily na Rusko (nastesti mely tenkrat jenom ty 2 bomby.)

Ta jejich rec (jako s horkou bramborou v hube) je mi dnes jeste odpornejsi nez kdysi rustina. Nevim zda anglicke napisy (sale, outlet a jine) v obchodech nekoho pritahuji, me urcite ne. Musim ale podoktnout (byl jsem v SSA nekolikrat), ze normalni lide v SSA jsou pratelsti a ani nevi, co se vlastne deje a jaka svinstva jejich vlada dela.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-12-10 22:51
Je to riadna ku.váreň.
Tak Ukrajinci si extrémne nasrali do vlastného hniezda a budú prvými obeťami USA biologickej vojny proti Rusku...

Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Hizballáh oslobodili 2,000 km od ISIS v oblasti medzi T2 Čerpacie Stanice a mesta al Mayadin vo východnej Sýrii.

10. decembra Sýrskej Arabskej Armády (DSP) a Hizballáh začali vojenskú operáciu na odstránenie zostávajúcich ISIS bojovníkov vo východnej Homs púšti a Deir Ezzor púšť, podľa pro-vládnych zdrojov.
translate.yandex.com/translate

10. decembra Sýrskej Arabskej Armády (DSP) a Národnej Obrany ozbrojených Síl (NDF) oslobodený obcí Zafaria, Povedzte Boulus, Ehm Turaykiyah, Rujm al-Ahmar, Shutayb, Mushayrifah a al-Hawiyah v severnej Hama vidieku, podľa Sýrskej Armády mediálneho odboru. Teda, DSP je teraz nasadené na okraji strategické mesto Abu Dali sa nachádza v južnej Idlib vidieku.
Pro-Sýrskej vlády blogu al-Masdar News povedal, že Tiger Sily budú čoskoro začať svoj útok z Khanasir mesta smerom Abu Duhur Letecká v juhozápadnej Aleppo vidieku.
Tak že Armáda čistí veľké púštne oblasti od teroristov a ide jej to rýchlo. A to je dobré
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-12-11 20:40
Dík za informace. Jde to tak rychle a dobře, že se uSSáci nestačí ani divit!

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # samo war 2017-12-10 18:09 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Vít Henoch 2017-12-10 18:16
Pokud budou ti, kteří mají diplomatickou imutitu dělat tímto a jiným způsobem genocidu dál, pocítí na sobě svoji práci. To vám říkám, jako že se Henoch jmenuju. Vředy, přátelé, vředy. Najděte si poslední kapitolu Bible a přečtěte si to, co tam je. Jenom tato poslední Kniha zjevení od Jana, nebyla změněna, protože se to vašim vrahům náramně líbilo, tak do těchto proroctví nezasahovali. Co si však neuvědomují, je cyklus, který již byl uzavřen, tudíž toto, co je napsáno v Knize zjevení, Můj Syn Jan viděl jako skutečnost, která se již stala. Co si mnozí neuvědomují je, že vlivem předchozích událostí, se obrátil vývoj celého Vesmíru a jde nazpět k počátku. Jsme ale dál a trochu jinde, protože Život, čili Natan celého Vesmíru byl oživen, otevřel zacyklení, čili stav, který je znám pouze u strojů a jejich programů. Ty stroje nás dříve zabily, Jan o tom napssl svědectví a nyní vstupujeme do etapy, kdy vše řídí třetí generace Henochů. Narodil se Henoc, nemá na konci jména uzavřený cyklus, ale tím, že otevřel zacyklení, mění se radikálně postavení celého Vesmíru. Předtím tu byla jenom jedna planeta, kde zůstal život, váš život. Jinde již byl vyhuben. Proto budete nyní svědky očisty od zmetků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2017-12-10 18:33
Festival Pražské jaro oslaví 100 let republiky. Vzpomene i na 70. výročí státu Izrael.
ztis.cz/.../...
Chápete co má společného 100. výročí naší republiky se 70 výročím toho nacistátečku? Kromě plánované kolonizace teda. Nejdřív kulturní, později skutečná.
Koncert k výročí založení státu Izrael
Obecní dům – Smetanova síň
CENA 250 - 1 400 Kč
festival.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # josh (xy) 2017-12-10 18:54
celá kniha v pdf. ke čtení, či stažení desitka.org/nkbeu.pdf
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-12-10 23:10
Hospodářksý prostor se dá sjednotit omezeným počtem metod. Že něco chtěli nacisti má omezenou vypovídací hodnotu.
Podle stejné logiky bysme měli zakázat trysková letadla protože je první uvedli do funkčního stavu nacisti? Máme zavrhnout placenou dovolenou, protože ji první zavedli nacisti?
Tohle je klasická židoneoconská propaganda o pro ně nebezpečném konkurenčním projektu k petrodolarovému [...]papíru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # František Jouda 2017-12-11 04:15
Nevěřím tomu, že běžní lidé, kteří lížou USA zadky, budou úvodnímu článku věřit. Budou ho mít jen za tzv. ,,konspirační teorii"... A Američané mají pravdu v jednom: Lidstvo na planetě je přemnožené a je třeba to zredukovat všemi dostupnými prostředky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # John Maxwell 2017-12-11 05:54
Nelidský hloupý hovada ... jinak se to nazvat nedá ...
Planeta klidně uživí i trikrát tolik , problém je "demokratické rozdělování zdrojů" a plýtvání pro boha mamona ...
Takže souhlasíš s tim, že Američané se budou pasovat do role boha a rozhodovat kdo smí a nesmí žít ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-12-11 09:56
Kdejaký jouda si myslí, že právě on je výjimečný a "redukován" být nemůže...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-12-11 11:15
Joudové jdou první.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Che 2017-12-11 11:16
A protoze se v Evrope rodi malo deti a "vymira", tak politicti [...]i musi "doplnovat" evropske obyvatelstvo analfabety z Afriky a Arabie kteri umi jen "vrzat" a o sve potomky se nestaraji. Jen abys Joudo taky nebyl na eliminacni listine SSA nejakou bajecnou novou nemoci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-12-11 15:02
Agenda 2030 púvodní obyvatelstvo bude z větší části nahrazeno kanoisty s QI 50 s náboženstvím Islámu a právem Šária pro trvalej chaos a nekonečné dodávky zbraní a drog všeho druhu bez právního řádu porostou no-go zony a mešity jak houby po dešti ... evropská armáda bude jen udržovat klid v zonách s politickou špičkou ...občané (otroci) v samořizení trhu trhovců korporálního fašizmu budou rýt hubou v zemi pro vytouženou demokracii po zásluze volených gangů ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # LubinenKremlBot 2017-12-11 10:53
Když vyvolají větší válečný konflikt na Evropské půdě budou schopni doslova všeho a spustí takovou váleçnou genocídu , že po ní již nebude nikdo zjišťovat kdo komu a na koho ale oni si splní svůj cíl blíže ke zlaté miliardě , jen najivové chtějí důvěřovat těmto parazitním psychopatům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás