Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin se rozhodl kandidovat v prezidentských volbách v roce 2018: Jsem si jistý, že se nám vše podaří

Sociální sítě

Reklama

Putin se rozhodl kandidovat v prezidentských volbách v roce 2018: Jsem si jistý, že se nám vše podaří

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že se chystá kandidovat ve volbách v roce 2018. „Budu kandidovat na post prezidenta Ruské federace," řekl Putin během setkání s pracovníky závodu GAZ.

Dříve ve středu se k Putinovi s otázkou, zdali bude kandidovat na post prezidenta ve volbách, obrátili dobrovolníci během fóra Dobrovolník v Moskvě.

Prezident odpověděl, že účast každého člověka ve volbách na post prezidenta je odpovědné rozhodnutí a dodal, že se rozhodne v nejbližší době.

Putin byl poprvé zvolen prezidentem Ruska v březnu roku 2000, následně byl znovuzvolen v roce 2004. V letech 2008 až 2012 pracoval na postu předsedy vlády. V roce 2012 se znovu stal prezidentem Ruska.

„Děkuji za tuto reakci, děkuji hlavně za vaši práci. Děkuji za váš vztah k vaší práci, podniku, městu a zemi. Jsem si jistý, že se nám všechno podaří," řekl Putin.

Ruské prezidentské volby se odehrají 18. března roku 2018, volební kampaň má startovat v prosinci letošního roku.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+46 # vjědec123 2017-12-06 16:21
Naštěstí pro RF a svět není Putin jako někteří naši podpindosové.

Co byste chtěli od jiných lidí?! Když ani takový yntelygent z AVČR nemá vlastní myšlenky a názory, jenom věčné kompilace z knih a závody o peníze z grantů!
1. - Na čem se zakládá Vaše prohlášení, že ruské tajné služby a takzvané „dezinformační portály", které jednají údajně v jejich zájmech, v Česku ovlivnily říjnové parlamentní volby? Existují důkazy pro tato tvrzení?
2. - Jak hodnotíte komentář prezidenta Zemana na Vaši adresu o tom, že urážíte vlastní voliče, když zpochybňujete jejich právní způsobilost?
3. - Jak okomentujete oznámení české kontrarozvědky (BIS), že nedisponuje žádnými informacemi o nezákonném vlivu zahraničních tajných služeb na uplynulé parlamentní a nadcházející prezidentské volby v zemi?
4. - Na svém webu jste zveřejnil seznam takzvaných dezinformačních portálů (tam je uveden i Sputnik). Na základě jakých kritérií zařazujete média do tohoto seznamu?
cz.sputniknews.com/.../...
Drahoš, Fischer, Horáček a pod. zastupují zájmy skupin, které podporovaly tyto pány:
Kerenskij – člen strany Eserů (soc. demokrati)
Dzeržinskij - původem polský šlechtic, revolucionář, terorista,
Trockij - původem Ukrajinec,
Kolčak - nejvyšší velitel Bílé armády, nastolil tzv. bílou diktaturu v oblastech, které měl pod kontrolou, nechal popravit bez soudu 110 000 lidí
Gajda - československý legionář v hodnosti generál majora ovládal magistrálu od Volhy po Vladivostok. Později v tuzemsku vůdce Národní obce fašistické.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-12-07 02:36
Dobre sa rozhodol treba ho tam ako soľ....
No ale za oceánom to bude súdrohou poriadne štípať a páliť...:-)
Sýria:

6. decembra Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Tiger sily sa stretli s Hizballáhom severne od al-Bukamal mesto v juhovýchodnej Deir Ezzor vidieku, podľa Hizballáhu media krídlo v Sýrii.

Situácia pred uzavretím kotla.
DSP a Tiger Síl rozšírené a zachytil obcí al-Alwai, Sayyal, Ghabrah a Vysoký Madkok severe al-Ghabrah na západnom brehu Euphrates Rieky, zatiaľ čo Hizballáhu a Iránsky cúval síl zachytené obcí Hawi al-Ghabrah, al-Ashayir a Bissisat juhu Ghabrah.
southfront.org/.../...

Po theliberation al-Ghabrah, celá západná banky Euphrates stal plne pod kontrolou vládnych síl. ISIS bojovníci sú teraz úplne obkľúčený v prázdnom východ Homs púšti

Konečne môžu začať čistiť púštne oblasti, ale mali by prejsť aj na východný breh Eufratu aby ukázali že sú tam doma.
translate.yandex.com/translate

Cesta do Iránu je otvorená.
Spojené Štáty a Izrael sa dlho obávali, že takáto trasa môže byť použitá Iránom na zabezpečenie dodávok pre Hizballáhu v Libanone a DSP v Sýrii. Teraz je už táto cesta realitou.
translate.yandex.com/translate
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-12-06 16:34
kikina číslo dvě na utahování opasků na blahobyt 3.tří dekád choreografie jeho linie budování kapitalismu? Od jara se gutlinka může pyšnit statutem rozvojové země za mrzké mzdy a tedy snad obnovení roboty velkomožným? Nejlépe "drábkovým systémem HOP09°° MPSV placených existenčním minimem z daní nejchudších pro vyvolené protože oni bohatí daně optimalizují. (pravicovat lídlující mařenky a pepíci, převzato od moudrostrak :-) )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Che 2017-12-06 16:36
Kdyz Putin bude kandidovat, tak to je alespon nadeje, ze nebude 3SV.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Janinna 2017-12-06 20:19
To je moc, moc dobrá zpráva a to nejenom pro Rusko, ale pro celý svět.
Konečně to řekl a hodně srdcí tím rozzářil. Moje určitě, nestydím se za to. Děkuji.
Všímáte si toho načasování? Dobrá odpověď celému světu na vyloučení ruských sportovců.
Přeji mu, aby měl dostatečnou podporu zdola, aby mohl změnit některé články ruské ústavy a vymanit se tím nadobro z područí Pindostanu.
Další šest let se pár lidí dobře nevyspí:))
"Můj Bůh mě otrokem nenazýval,
A neučil poslušné pokornosti
- On meč v nebeské továrně koval
Aby nepřítel jím byl zabit ve válce posvátné!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # samo war 2017-12-06 16:46 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Vladimír 2017-12-06 19:01
Vložím tu moc dobrý článek....slouž í Putinovi jako reklama,při čtení jsem se ze začátku dost strachoval co s náma bude.....ale závěr patří mistrům a pisatel to napsal velice věrohodně...... šachový velmistr Putin je prostě genialní
protiproud.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-12-06 22:47
Dík .... velice dobrý článek ...+++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LubinenKremlBot 2017-12-07 14:12
Hodně štěstí a zdraví je potřeba popřát a potom by to mohlo vyjít a to samé u nás potřebuje prezident Zeman .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás