Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSýrie odrazila izraelský raketový útok na pozice u Damašku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Sýrie odrazila izraelský raketový útok na pozice u Damašku

Syrská PVO odrazila izraelský raketový útok na jednu z vojenských pozic v blízkosti Damašku, útok však způsobil materiální škody, oznámila syrská státní televize Al-Ikhbariya.

„Izraelský nepřítel vystřelil dnes v 8.00 několik raket země-země směrem jedné z vojenských pozic na předměstí Damašku. PVO útok odrazila a zničila dva cíle", oznámila televize.

Státní televize označila incident za „zjevné přepadení" a podotkla, že v jeho důsledku „byly pozici způsobeny materiální škody".

Jak oznámil agentuře RIA Novosti místní zdroj, k incidentu došlo jižně Damašku.

V Izraeli zprávu o útoku nekomentují. „Odmítám to komentovat," řekla zpravodaji RIA Novosti pracovnice tiskové služby Izraelských obranných sil.

Zdroj: rt.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+87 # Janinna 2017-12-02 22:46
V Damašku je zrovna Terezka Spencerová, tak snad je v pořádku. Od ní se určitě dovíme co a jak se tam stalo.
Po této neomluvitelné agresi by Tel Aviv neměl klidně spát.
Pokud budou takto pokračovat, tak se může stát, že v místě státu Izrael vznikne Velký židovský kaňon plný slané vody ze Středozemního moře.
+63 # Láda 2017-12-02 23:15
Vidím to podobně. Bude to nějaké ty roky trvat, ale na
Izrael dojde a budou mu všechny tyto zbabělé agrese sečteny. Na oslabenou Sýrii si [...]ové troufají, ale časem Rusové, Čína, Turecko / kvůli kurdskému nebezpečí / a Irán americké agresory vystrnadí. Potom se upevní pozice PVOS a jakákoli raketa, či útok letadel Izraele spustí zaslouženou odvetu. Počítám, že zbabělci , až ucítí, že již nemají za zadkem americkou armádu a protivzdušná obrana Sýrie je stabilizována, přestanou rychle provokovat. Po II. sv. válce židy všichni litovali . Teď je čím dál více lidí začína nenávidět, protže pochopili, že za vším špatným stojí židé a júesej. Bohužel je to tak.
+55 # Janinna 2017-12-02 23:58
Máte naprostou pravdu Ládo, Amerika je ve službách Izraele a ruku v ruce pracovaly na ambiciózním plánu Velkého Izraele.
Před vstupem Ruska do války v Sýrii stál v cestě "jenom" Írán.
A teď po vítězném zásahu Ruska se jim jejich plány sesypaly jak domeček z karet.
Je jenom otázka času než Rusko zabezpečí území Sýrie protivzdušnou obranou.
A po odchodu Američanů nejenom z BV, ale jako hegemona z mezinárodní scény, jenom Rusko bude v pozici garantovat bezpečnost Izraele, ale určitě jedině za podmínek výhodných pro všechny - např. vrácení Golan.
+29 # .lak 2017-12-03 00:54
Hrozba od těch spolčenýcht které vodil metuzalém po poušti 40. let do země zaslíbené, pardón mojžíš po území kde jde ta poušť přejít za dva dny je festovní. Jinak prý chodil sám často meditovat do pouště, na hotelový servis?
Opravdu si myslím že s tou many nebeskou to přehnali když se chtěli zbavit mafie i když na poměrně zdařilý čas ale i tak od potomků/pitomků důsledky neseme.
+31 # Janinna 2017-12-03 01:07
:)) jo, to byl dost dlouhý čundr.
A nepřehnali to jenom s tou manou nebeskou, ale s výkladem celé své hisTórie.

Do Sinajské pouště spolu se služebníky Amona odešly tři zformované židovské stavy.
V čele měly tři vysoce vzdělané védické žrece.
Vrchního žrece-mága nazývali - Korej, druhého - Dafan, třetího - Aviron.
Tato silná trojice duchovních se postavila proti zavádění do vědomí svých soukmenovců nové ideologické zbraně, známé jako náboženství judaizmu (židovství).

Judaizmus byl vytvořen pro Židy Amonovými žreci ještě v Egyptě.
Dlouho jej drželi v naprosté tajnosti. Nevěděli o něm ani žreci Heliopole, ani samotní Židé.
Ale když v Sinajském táboře Židů začaly přípravy k jeho zavedení, vzbouřily se hned dva nejvyšší židovské stavy.
Žrecům se podařilo získat si vedoucí – stařešiny a dosti velkou část pracovníků. A vzpoura se šířila.

Kdyby tehdy zvítězil Korej se svou družinou, nebylo by na světě toho neštěstí, které vidíme kolem sebe.

Ale védičtí žreci nedokázali překonat své protivníky. V kritické chvíli se objevili egyptští vojáci.
Byla to ochrana chrámů boha Amona.
Dobře vyzbrojení a organizovaní, rychle potlačili povstání a na příkaz svých žreců oddělili vzbouřené stavy od zbytku sinajských vandrovníků.
Potom, jako výstrahu budoucím pokolením, nepokorné upálili na pomalém ohni ve speciálně vyrytých jamách - pecích. Upálili všechny, kdo odmítli přijmout nové náboženství.
Jako první šli dobrovolně do ohně tři židovští védičtí žreci Korej, Dafan a Aviron. Po nich velká část duchovně nezlomených vojáků a pracovníků.
Tak skončila pro židovský národ jejich sluneční vyvolenost bohem.
Skončila, a ne že začala, jak lžou do dnešních dnů.
+15 # .lak 2017-12-03 01:22
Na dodatek jsem trošku zpozorněl milá a než tedy dopiji zbytek vodky arktický jemný tak dám odkaz.
www.youtube.com/.../ time 1:33:54
Tak exciplitně jsem se nezažral do eventuální problematiky která mi může být fuk. Momentálně řeším 100 000 za měsstkou vodu pro provoz měsíčně a to jsem mohl mít dceru kdysi šéfa VAK a čekala u lampy ale vylitá hlava ji řekla ahoj protože ji nechtěla domů vlezlou kdoví proč, tedy předtím vygumovaná chlastem, omlouvám se kočině a tobě a vesmíru blb. (kdo má šest studánek i když tři potřebují obnovit ale to je docela na pomoc víly i když samozřejmě každá má kromě vůle omnipotens oja) a
www.youtube.com/.../
+12 # .lak 2017-12-03 02:35
Vau, přidáváš a to nemusím jet i když jsem si lebedil luxus exlusive cosworld lihoun mondeo funkčních jizda i podlaha bez problémů 255kw jo, to je pro ty co trpí / a který to hodíl na vrakáč po "boudě, vůl to potom vyklepe a existus na stromě, oko vidí. Svět je neuvěřitelně malej. Jelo to jako po kolejích ale setrvačnost je neúprosná i pro neznalé konečná. www.youtube.com/.../
+11 # Janinna 2017-12-03 11:01
+4 # r.m. 2017-12-03 23:55
Já mám z tajnýho zdroje trochu jiný informace. Ty čtyři dekády je vodil po poušti v marný snaze najít místo, kde není ropa. Nakonec Mojžíš uspěl, ale bylo to prej o fous.
+27 # Monika 2017-12-03 02:01
Nastal čas dat s bohem Bibimu a jeho drzého roztahováni na Golánach i vPalestinském území ! Věřím že o to se brzo postará Iran a celí svět mu bude vděčný !
-8 # samo war 2017-12-03 06:13
+24 # LubinenKremlBot 2017-12-03 09:39
Největším nepřítelem lidstva je sionistický fašismus ,který je nekonečně arogantní a genocídní a je i největším nepřítelem těch ,kteří jsou opravdu Židy.
+19 # Viliam 2017-12-03 15:37
Sionistov neznášam, Izráel nemôžem no proti obyčajným Zidom nemám absolutne nič, sú také iste obete sionistov ako väčšína populacie na Zemi.
K veci. Sýria neodrazila žiadný raketový útok.
Denne mi chodia najnovšie aktuálné správy z ruských webov, včera ráno mi pršla aj správa o izráelskom útoku. Utoky boli dva. Prvý o 00:30, bolo vypaleno asi 6 až 8 rakiet, zostrelené boli štyri. Druhy útok bol asi o 01:10, bolo vypalených šesť rakiet, zostrelená bola jedna. Podľa odbornikov cieľom útoku bola iránska zakladňa asi 50 km od Damasku. Ak bolo vypalených okolo 14 rakiet a zostrelených bolo päť, da sa hovoriť o odrazeni? Ja si myslim, že nie, nanajvýš o pokúse. Ale o to nejde. Ide o to ako si to mohol Izráel dovoliť? Izráel nie je vo vojnovom stave so Sýriou a ani s Iránom, čiže podľa medzinarodného práva je to čista agresia. Sýria mala plné právo, ba povinnosť vojenský odpovedať, prečo to neurobila? Brzdi ju niekto? A ak ano tak kto? Rusko? Možné to je a to by vysvetľovalo aj učel tých nespočetných ciest Bibiho do Moskvi. Izráel by si nikdy nedovolil tie letecké a teráz už aj reketové provokacie na sýrskom uzemý, ak by nemal nejaku tajnu dohodu s Ruskom. Lenže Rusko garantovalo Sýrii ochranú vzdušného priestoru a v priamom prenose vidime. čo si tam Izráel dovoľuje.Dokedy to Sýria a Irán budu trpieť? Neboji sa Rusko, že strati tvár? Rusko hovori, že prvoradym je boj proti ISIL, lenže ak chceme zneškodniť hada nesmieme ho chytať za chvost, ale vždy za hlavu a aj male deti už vedia, že hlavou ISIL-u je Izráel. Dnes Izráel vo svojom okoli robi presne to čo robilo Nemecko v druhej pol. tridsiatich rokov, a veľmoci robia presne to, čo robili vtedajšie veľmoci. Pchali hlavu do piesku a tvarili sa, že nič nevidia namiesto toho aby ho hned na začiatku spacifikovali. Ako to dopadlo, vieme všetci.
Podotýkam, že som rusofíl do špíku kosti.
+1 # Láda 2017-12-04 17:11
je Vás tady škoda, měl byste asi dělat poradce Putinovi, pak by ale mír na planetě dlouho nevydržel. Zatím doba nenazrála, ale určitě příjde a jak tu někdo psal Izrael bude jen kaňonem se slanou vodou. My se toho asi nedozijeme, ale pomalými kroky se k tomu spěje.
+4 # r.m. 2017-12-04 00:42
Z Damašku o válečné rosničce a „hladomoru“ ve Východní Ghútě
literarky.cz/.../...
izraelské letectvo – v noci na dnešek mělo několika raketami zaútočit tu na syrský muniční sklad u Damašku, tu na objekt náležící libanonskému Hizballáhu. Nevím. Syrská protivzdušná obrana prý dvě rakety sestřelila, další své cíle snad i zasáhly, ale… Měly explodovat odsud poměrně nedaleko, ale nic jsem neslyšela. Byla jsem ještě vzhůru, když začaly chodit první zprávy o raketovém útoku. Snažila jsem se zaposlouchat do nočního ticha nad Damaškem. A nic. Izrael následně zprávy o náletu sám stáhl, takže co se vlastně stalo – stalo-li se vůbec něco – není zřejmé.
-
defenseworld.net/.../...
The reports in Jpost and Haaretz referring the attack on the Iranian base were taken down from their web portal earlier in the day.
+6 # Jan Hink 2017-12-04 01:05
Jak se dá raketový útok odrazit? Zničili dvě rakety z osmi, z dvaceti? Ostatní způsobily škody? Jedině zplanýrovat místo, odkud byly vystřeleny. Stejně, jako to dělá Izrael, když na něj vystřelí Arabové. Je-li to místo hustého osídlení, pak předchází humanitání varování, aby obyvatelé odešli, že jejich čtvrť bude zničena.
+4 # r.m. 2017-12-04 01:10
Izrael následně zprávy o náletu sám stáhl, neumíš číst?

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás