Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaČínu šokovaly případy zneužívání dětí ve školkách

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Čínu šokovaly případy zneužívání dětí ve školkách

Náměstek čínského ministra školství Tchien Ťün-Süe ve čtvrtek přislíbil zlepšení po nedávném skandálu, který vyvolaly obvinění ze zneužívání dětí v mateřské škole v Pekingu. Informuje o tom agentura AP.

Jak uvedl Tchien, tato obvinění poukázali na nedostatky v řízení a provádění správních předpisů v soukromých školských zařízeních. Odhalily také, že mezi očekáváními rodičů a službami, které tato zařízení poskytují, jsou mezery.

Viceminister zároveň přislíbil zlepšení v oblasti dohledu, novou legislativní úpravu a přísnější pravidla při posuzování kvalifikace učitelů.

Podle informací čínské policie učitel v pekingské mateřské škole Sin-tchien-ti píchal dětem injekce, avšak důkazy o sexuálním zneužívání nebyly nalezeny.

Skandál vypukl v průběhu tohoto měsíce po tom, jak některé čínské média citovaly rodiče, kteří vyjádřili obavy ze zneužívání svých dětí. Rodiče uvedli, že jejich děti ve školce místo trestu nutily svlékat se donaha a brát neidentifikované bílé pilulky. Kromě toho dětem na tělech našli nevysvětlitelné vpichy po jehlách.

Případ si v Číně vyžádal značnou pozornost a vyvolal pobouření nad možnými nedostatky v rozkvétající soukromém předškolním průmyslu.

Americká společnost RYB Education, která sídlí v Pekingu a řídí toto předškolní zařízení, na své webové stránce zveřejnila omluvu a uvedla, že přerušila spolupráci se třemi učiteli.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+31 # olinka215 2017-12-01 09:49
Americká společnost RYB Education, která sídlí v Pekingu a řídí toto předškolní zařízení, na své webové stránce zveřejnila omluvu a uvedla, že přerušila spolupráci se třemi učiteli.
To je k nevíře... Skoro by se chtělo říct, že se to vysvětluje tím, že je někde angažovaná Amerika.
Je naprosto zřejmé, že tam, kam vstoupí, přichází jen tragédie, zmar a zkáza
+20 # John Maxwell 2017-12-01 10:48
Ahoj Olinko ,pravda ... ono se to nenabízí pro nic za nic , Čína by měla být opatrná kam je pustí ...
-3 # samo war 2017-12-01 11:41
+20 # julius 2017-12-01 12:17
Cinu to prekvapilo? Me tedy ne. Je to hnusne a netyka se to jen ciny. bohuzel chudaci deti. Treba v CR se jim krome jineho vnucuje salam a homoduha.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás