Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAť USA přímo řeknou, že hledají záminku ke zničení KLDR, prohlásil Lavrov

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ať USA přímo řeknou, že hledají záminku ke zničení KLDR, prohlásil Lavrov

Jestliže USA chtějí najít záminku ke zničení KLDR, musí to říci přímo. Moskva bude přijímat rozhodnutí poté, co USA vysvětlí, jaké budou jejich další akce, řekl novinářům ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov.

Před tím prezident USA Donald Trump řekl, že americká vláda zavede nové sankce proti KLDR jako odpověď na další raketové zkoušky Pchjongjangu.

Stálá zástupkyně USA při OSN Nikky Haleyová prohlásila, že Washington vyzývá všechny země světa, aby ukončily všechny kontakty s KLDR, včetně obchodu, a vyhostily severokorejské dělníky.

„Američané především musí vysvětlit nám všem, o co usilují. Jestliže chtějí najít záminku ke zničení Severní Koreje, jak to oznámila zástupkyně Spojených států v Radě bezpečnosti OSN, ať to řeknou přímo a ať to potvrdí nejvyšší americké vedení. A my se v takovém případě rozhodneme, jak budeme reagovat," řekl Lavrov novinářům.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-28 # samo war 2017-12-01 08:03
+111 # Láda 2017-12-01 08:52
Jak tady nedávno někdo psal, skončila doba, kdy Rusko nastavovalo tváře. Postupně se přestanou tolerovat lži a falešná zdůvodnění USA. USA nezná bratra a veškeré jejich snahy jsou nepřátelsky zaměřené. Merkelovou šmírovali 8 let, kousek od pracovišt kancléřky měla CIA detačované pracoviště a lustrovala hovory a jednání německých " kamarádů". V té době CIA znala i časy, kdy si kancléřka na WC prdla a intenzitu tohoto tělesného kroku. V tomto období na ní zřejmě něco zásadního vyšmejdili, a proto milka obětovala svou vlast - tancuje, jak Choroš zpívá. Likvidace evropské civilizace islámem je otázkou necelého století.
Pro ty, kteří množení islámistů v Evropě neustále podceňují :
Výzkum v některých západoněmeckých městech upozorňuje že místní populace dětí do 6 let s ne - německými kořeny je zastoupena ALARMUJÍCÍMI 55 – 70% !!!! email.cz/.../...
+114 # olinka215 2017-12-01 09:37
Celá léta máme všichni přímo na očích, jak se SSA chovají. Jak lžou, vyvolávají války, vraždí, drancují a plundrují doslova celý svět. Jejich, ničím neohraničená drzost narazila, až v případě Sýrie, na Rusko.V roce 2013 se Obama snažil vyvolat válku, Rusko zasáhlo, stalo se garantem zničení chemických zbraní a od té doby bylo naprosto jasné, že se americká agresivita otočí přímo proti Rusku a tak se taky stalo. Hned následující rok -
pomocí Ukrajiny.
Po celou dobu konfliktu se Rusko snažilo jednat slušně, ale bylo jako otloukánek, do kterého si každý kopne, otevře si na něj hubu, či na něj plivne.
Ty časy jsou konečně pryč. Sebevědomé Rusko, posílené vítězstvím v Sýrii a svým úžasným diplomatickým umem, kterým dosáhlo neuvěřitelných politických úspěchů, konečně zvedlo hrdě hlavu a skončilo s érou, kdy na něj mohl kdokoliv beztrestně útočit. Tím, že přesně formuluje oč se Amerika snaží, odkrývá její karty i těm, kteří až do teď schovávali hlavy do písku a dělali, že nevidí...
+56 # John Maxwell 2017-12-01 11:50
Zdravím dámy :)
Ono je to složitější než se zdá ,napětí je čim dál větší ... fašoUssA tlačí EU do války jediné proč tomu k ještě nedošlo je nejistota výsledku uvnitř EU, nepodchycený obyvatelstvo v bývalých satelitech východního bloku je značnou překážkou , jejich plány jsou opožděné a některé aktivity jasně ukazují směr a cíl a to u obyvatelstva vede k nevoli a letošní volby jak v Německu tak u nás to jen potvrzují a komplikují legistlativní procedury na nastrkání kánoistů i přes nechuť obyvatel .....a to je jen dobře ...
To, že Brusel bude chtít centralizaci moci politici vědi už 30 let ....takže se pořád národu lže ...
Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU
zvedavec.org/.../...
+53 # olinka215 2017-12-01 12:00
Ahoj Johne,
ona to nebude jen nechuť bývalého východního bloku. Nedávno jsem četla, tuším, že na PL či Sputniku, že drtivá většina evropského obyvatelstva by dala přednost uspořádání vztahů s Ruskem a to i Poláci, kteří jsou známí jako největší podporovatelé SSA na kontinentě a zároveň jako největší protiruští fanatici.
Situace je opravdu složitá a nepřehledná, nicméně všem je jasné, kam to SSA tlačí, ve snaze oddálit svůj krach
+44 # John Maxwell 2017-12-01 12:23
Asi v tom máš pravdu Olinko ,že to nebude jen nechuť ,my máme na rozdíl, teda starší generace možnost porovnat onu éru "totality" s touto érou "fašototality" a tak to bude v celém bývalém východním bloku ... a komu jen trochu záleži na rodině tak je volba jasná ...
Jsem ze zvědavosti projel pár stránek "vyvolenejch" webů a nestačil se divit o čem všem jsou ti chcípáci schopni lhát ...
+36 # Láda 2017-12-01 12:42
njn, problém je možná v tom, že starší generace, která , jak píšete, zažila ta "hrozná léta" od cca 1970 - 1989 a proto může porovnávat s dnešní zkorumpovanoudo bou, vyklidila pole mladým, svým dětem. Po revoluci se otočilo kormidlo vztahů a v souladu s plánovaným / rozumějte plánování CIA / rozbitím po staletí fungujících rodinných vazeb, kdy morálka , etika, úcta ke stáří, jež byla součástí "socialistické" výchovy , byla mladým lidem po revoluci systematicky z hlavy vytlačována a nahrazena západní kulturou - filmy v kterých vítězí zlo, brutální násilí, nevázaný sex, časté střídání partnerů - známka úspěšnosti a držení kroku s moderní dobou,, peníze a zisky za každou cenu, čest a poctivost, hnusná prázdná slova, na které se odvoláváji pouze slaboši atd.... ,
Nikdy bych nevěřil, že se tato taktika uchytí během krátké doby / cca 10-20 let - / a bude slavit takový úspěch. Neskutečně dělí společnost. Viz. trapné video s rádoby umělci Mádlem a Martou Issovou . před minulými volbami.
Nehážu všechny mladé do jednoho pytle, ale většina jsou názoru, že staří si důchod nezaslouží, protože pracovali za bývalého režimu a tím mu sloužili. My staří jim oplácíme stejně hnusně, z našich důchodů cca 10.000, kdy 6500 kolikrát dáme za bydlení , jim měsičně šetříme alespoň 1000 Kč, ! protože mají těžkou dobu a mobilní telefony je stojí tolik, kolik my dostaneme důchod za tři měsíce.:-(((
Nebo , proč by mladí měli uvolnit v MHD místo staré babče??? Když wona si mohla nakoupit a oběhat doktory dopoledne a po obědě už má sedět doma a nepřekážet na ulici.
Na vlastní oči jsem viděl něco neuvěřitelného: Před volbama přijela studentka z kolejí domu, vytáhla ze 4 volebních obálek, co ležely v kuchyni na stole, lístky, mimo jednoho / stranu , kterou chtěla , aby ostatní volili nechala v obálce / a zbytek hodila do kotle. A tak čtyřčlenná rodina šla k volbám a svobodně volila Holce je 26 let, bráchovi 20, táta distingovaný , s morálním profilem Ing a máti zdravotní sestra / vzhledem ke své promiskuitě, bez morálního kreditu / Něco neskutečného. Bohužel podobných rodin, kde , když už si staří dovolí vyjádřit nahlas svůj názor, jež nekoreluje s názorem mladší generace, jsou osočovány a přirovnávány k bolševikům a komančům. CO DODAT ???
+30 # John Maxwell 2017-12-01 13:19
No to jsou vyhlídky na důchod :) obrazně řečeno ...to dožene generace jako bumerang ....
Děcka to zkoušeli a občas zkouší co si mužou dovolit ,jak člověk povolí nebo nevede k morálce vyroste sobec který bude nakonec umírat neštastnej sám ze sebe takže dětem vštipuju i když jsou už dospělí slušnost a rodina na prvním místě ...
+37 # olinka215 2017-12-01 13:34
To, co tady popisujete, je tvz. první priorita (světonázor) Jde o toto: stačí ukrást a zničit jedinou generaci dětí tím, že ji donutí přijmout za svůj názor a náhled na svět tak, jak ho prosazují dnešní mocní. Metody jsou všeobecně známé, vidíme je dnes a denně na vlastní oči. Ten, kdo je šíří, je mainstream, tv, neziskové organizace typu Hate Free, Člověk v tísni, Evropské hodnoty a mnohé další. Pracují na zničení školství pomocí inkluze, opovrhování autoritami, mohutném prosazování a podpoře LGBT komunity, genderu ve všech jeho zhoubných podobách, podpoře migrace a mísení ras, a dokonce podporují i feminismus. Výsledky jsou přesně ty, které jste popsal - naprostý úpadek morálky, potlačení svědomí, pěstování zbytnělého ega, prosazování se, na úkor ostatních.
Veškeré hodnoty, které ,coby rodiče dětem vštěpujeme, jsou školou znevažovány a děti jsou za ně posmívány. Děti chtějí být v kolektivu oblíbené a tak není divu, že postupně přebírají názory, které jsou jim denně předkládány jako nezvratné pravdy - paní učitelka má přeci vždycky pravdu!
Jediná generace zničených dětí je schopna dokonat dílo zkázy tak, že nezůstane kámen na kameni.
+26 # John Maxwell 2017-12-01 13:55
Naprosto vyčerpávajíci
+28 # Láda 2017-12-01 13:58
Hezky napsáno. Systém fungujícího školství byl totálně nabourán. Spoustu kolegynň je na práškách, protože jsou s nervama na dně / jen málo kdo si dokáže představit, jak se dnešní žáci již na I. stupni chovájí k pedagogovi, zřejmě ve městech horší než na vsi / , odejít před důchodem nemůžou, Mají strach děti okřiknout, natož jim dát špatnou známku !!!! To by si tatínek ihned ztěžoval. A dobře placený ředitel se jich nezastane, protože má strach , aby o své místo náhodou nepřišel, kdyby se znelíbil rodičům.
Samostanou kapitolou by mohlo být označeno získávání VŠ titulů.
Hlava mi nebere, jak může systém trpět vystudování VŠ bez toho, aby žák příslušnou školu pravidelně navštěvoval ???? Ekvivalentem nejvyšší kvality je pí ŘÁPKOVÁ, která ani do školy v Plzni / zde získala titul za čtyřleté studium / nedokázala 4 roky po ukončení studií trefit. A když jí TV moderátor kladl skutečně triviální otázky, nedokázala na ně odpovědět.
Úřady jsou plné podobných rychlokvašek, co si vybrali školy podle toho, jak snadné bylo možné získat VŠ diplom.
Tento problém ovlivnuje i kredit našich , poctivě získaných diplomů, protože v zahraničí nezkoumají , jakým způsobem byl titul nabyt a berou nás všechny za podvodníky.
+17 # Láda 2017-12-01 14:17
tak asi
+22 # John Maxwell 2017-12-01 14:24
Mám kamarádku co dělá ve škole a když spustí zážitky tak se nestačím divit kam jsme to s tou "demokratůrou" dotáhli ...přesně prášky na nervy ...
+25 # Dědouch11 2017-12-01 16:29
Taky mám kámošku "pančelku" ze základky. Vzdala to. Nervy věčně v bruseli. Raději se teď stará o dobytek skutečný, vlastní.
+18 # Dědouch11 2017-12-01 13:58
++++++++
+7 # Láda 2017-12-02 10:51
ad: olinka ..... a dokonce podporují i feminismus
děkuji za námět k zamyšlení, vůbec mi nesepnulo, proč po revoluci dochází k výraznému nárůstu feminismu. Určitě máte pravdu: jde o jeden z nejjagresivnějš ích a nejspolehlivějš ích prvků zaručující rozpad rodinného svazku a rozklížení společenských vztahů žena-muž.
Dnes je moderní žít v homogenním svazku, narození nemanželských dětí, využití svého těla a volných mravů k získání lukrativního postu .........Nejvíc e je to vidět v přímém přenosu u komediantů a rádoby celebrit....v TV. :-)
+15 # Dědouch11 2017-12-01 13:57
++++++++
+11 # Piovarči 2017-12-01 20:50
Láďo dobrý postreh, pekne si to zhrnul.
Naša generácia je už na odpis. Vyjadruje to aj výška dôchodkov 250-300 Eur. Oni tí mladí sa často vidia v tých schopných čo majú dôchodky okolo 800 až 1000 E to sú tí čo sa vedeli v živote oháňať a robiť kariéru na vysokých postoch
Falošná morálka to sa nosí. Len to má cenu. Kto je sviňa prežije. A tak sú všetci radšej [...] a pažravosť a nenásytnosť sa nosí, ako najnovšia módna vlna.
+7 # LubinenKremlBot 2017-12-01 21:48
Chtěj nás odvést od podstaty věci ,sehrají i když vědí ,že nemůžou jakousi válku ,která smrdí nukleární apokalypsou provést a mezi tím odvedli Vaši pozornost a vaše země vám nepatří , Vàš národ a rodina se rozpadá , člověk nevěří člověku a je odkázán na systém ,který si vybere , kdo v tomto pekle budoucnosti přežije .
+19 # Dědouch11 2017-12-01 12:14
+++
+34 # .lak 2017-12-01 11:35
10% salafistů ovládne systém? Tahoun eu je již patrně zislamizován jen o tom ještě asi neví většina, tedy dosud. Nechci tady mít zatím tedy multikulturu poté klerikální totalitu absolutistickéh o střinu 7. století znevolničení útlaky pseudoinkvizic. Pryč z bruselon tyjátru kejklířů dokud je šance na vlastní historii a dějiny které s tímto nadělením tedy se propadnou k ranému středověku barbarských zvěrstev velkomožných.

Tak se mi zdá že naši "osvícenci konqisty i koloniálních tradic likvidací národů našli zkratku do horoucích pekel. A zdá se že celá staletí bojů otců o lepší životy pro potomky s dráby absolutistickýc h klerofeudálů příjdou vniveč za pomoci podskapníků a lokajů. >
www.youtube.com/.../
+29 # John Maxwell 2017-12-01 12:05
Přesně ... vystiženo
Byly jsme před EU budem i po ni k životu bandu darmožroutů nepotřebujem máme v národu dost chytrých a poctivých lidí abychom si vládli sami ....
+27 # Dědouch11 2017-12-01 12:21
No, zatím se po hadráku ve vládě, střídali jen vychytralí, resp. vychcaní šmejdi.
+23 # John Maxwell 2017-12-01 12:31
To máš pravdu , ono to bylo něco jako hození do vody a plav ! Nikdo nebyl zvyklej se o vedení v politice starat a tak šmejdi dostali šanci ... záleží co všechno se musí stát aby lidi ty [...] hnali ....
+18 # Che 2017-12-01 14:40
Citace:
# Láda
.....V tomto období na ní zřejmě něco zásadního vyšmejdili, a proto milka obětovala svou vlast - tancuje, jak Choroš zpívá.........
Merklova byla STASI (DDRacka STB, ale jeste horsi) agentka s krycim jmenem ERIKA. STASI dokumenty spravoval GAUCK, ktereho potom dosadila jako presidenta Nemecka. GAUCK jeji SATASI dokumenty znicil.
Jeji spinavy zivot bayl popsan na vebu "Hlavne spravy.sk".
Treba bude zde nekdo vedet adresu toho clanku.
+11 # Dědouch11 2017-12-01 16:33
-7 # samo war 2017-12-01 14:52
moohamed = agent cia ??
www.youtube.com/.../
+11 # Monika 2017-12-02 10:26
USA potřebuje pořádně přes hubu aby přestali výstrkovat pařáty a věčné drze každému vyhrožovat ! USA jde do [...]u bráni se jako koupací kobyla ! Je potřeba lékaře a udělat chirurgický řez aby se celí svět konečně probudil a vyhnal tu tasemnici se všech koutů světa přestal se jim klanět a uvrhl sankce na ně tak aby okusila svoji medicínu ! Jak dlouho jsi to celí svět chce nechat líbit ?

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás