Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAmerický policista omylem zneškodnil taserem svého kolegu, bolestí se svalil k zemi

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Americký policista omylem zneškodnil taserem svého kolegu, bolestí se svalil k zemi

Policista z amerického Riverside, stát Ohio, zneškodnil elektrickým šokerem svého kolegu, neúmyslně, když se pokoušel zadržet jinou osobu.

Video bylo publikováno na stránce Police Activity.

Policie přijela na základě podnětu o domácím násilí. 22letý podezřelý Christopher McClinton odmítl vystoupit z auta a ukázat policistům občanský průkaz.

Policisté ho museli silou vyndat z automobilu. Muž kladl odpor, jeden z policistů proti němu použil elektrický šoker, proudem ovšem zasáhl jak podezřelého, tak i svého kolegu. Ten se bolestí svalil na silnici.

Svému kolegovi se omluvil, ten ovšem ještě nějakou dobu nemohl vstát.

Podle anotace k videu byl následně odvezen do nemocnice. Žádné vážné zraněn neutrpěl.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+6 # .lak 2017-12-01 01:33
Masakr, fuj pindos.
Klasická dydlace, ovšem jeho kolega se tedy nesmál na rozdíl od nás. Jak znám rybářské a jiné latiny může od něj čekat zabalený obdobný úlovek aby nepřišel souputník zkrátka.

// Viděl jsem skopat se skiny "bratrsky kanadami do hlav, duněli vážně. Jinak tak dorvaný týnejdžry jako své bratrance dvojčata jsem nikde neviděl. A že si byli tak podobní že si jednoho dne přehodili ve třídě lavice a jména, všem pochybovačům se chechtali i rodičům a už jim to zůstalo a jak je znám tak asi jo.
+10 # LubinenKremlBot 2017-12-01 02:10
Kurwa aspoň vi o čom to je.
+6 # Monika 2017-12-01 03:14
USA policie je vůbec proslulá že rychle tahá kolty ! Zabila již po více černochů nežli je zdrávo !
+10 # .lak 2017-12-01 08:07
Holt je to vojenská organizace a jako korporace jsou fašisté a to je maximálně efektivní systém stylem "ryba smrdí od hlavy. A nedivte se když se říká že když je blbá hlava trpí celý člověk, zástupně společnost. Nakonec v americe je republika a nikoli "demokracie" která může držet zkrátka zběsilé (ta republika) ale zpravidla se zvrhne pohříchu v rvačky nenažraných a vykrystalizováv á zpravidla jediný ůžer tupan a omezenec/mamon. A proto ty neustálé odstraňování konkurencí stylu jak řekl generál Westly Clark / sedm zemí do pěti let a $ soukromého fed je zachráněn. V podstatě do venku a dovnitř byl odlišný princip dělení společného koláče a jak vidno i z cizího ovšem slepičí styl zanášení a žraní vlastních vajec neživotné blázniviny nabývá vrchu. V eu kalegriáda www.youtube.com/.../ cestovky br. dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem €, cálovaná exploatovanými domorodci na popud zabukáčů, příkladně.
Barbara Spectre, americko-židovs ká zakladatelka neziskovky, prosazující imigraci do Evropy.
www.youtube.com/.../
Krčím rameny a divím se potutelnému úsměvu, skutečný záměr devast?
www.chelemendik.sk/.../
www.youtube.com/.../ 1:37:34

-6 # samo war 2017-12-01 07:02

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás