Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaČína možná vyšle speciální síly k boji proti islámské straně Turkestánu v Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Čína možná vyšle speciální síly k boji proti islámské straně Turkestánu v Sýrii

Ruská bezpečnostní rada požádala vládu, aby vyvinula nezávislou internetovou infrastrukturu pro národy BRICS, která je nezávislá na zbytku světa. Tato struktura bude potom fungovat, i kdyby došlo ke globálnímu výpadku internetu.

O této iniciativě se mluvilo při říjnové schůzce Bezpečnostní rady. Ta je nejvyšším poradním orgánem Ruska zaměřujícím se na národní bezpečnost. Prezident Vladimir Putin stanovil pro úkol jejího dokončení podle této tiskové agentury 1. srpna 2018.

Bouthaina Shaaban, politická a mediální poradkyně syrského prezidenta Bašara Asada, diskutovala během své poslední návštěvy v Číně s činitelem Čínské armády o možnosti nasazení čínských speciálních sil v Sýrii, uvedla 28. listopadu ruská tisková agentura Sputnik.

Podle zprávy Sputniku plánuje Čínská armáda nasadit jednotku Vojenských speciálních regionálních sil Shenyang, tzv. „Sibiřských tygrů“ a jednotku Speciálních regionálních sil Lanzhou „Noční tygři“ do Sýrie, aby tam vzdorovali hrozbě pocházejících do Islámské strany Turkestánu (TIP), která v posledních několika letech zrekrutovala tisíce čínských Ujgurů a vyslala je do Sýrie.

23. listopadu referovala Reuters, že Shaaaban se během své návštěvy Číny setkala jen s čínským ministrem zahraničí Wang Yi. Obě strany podle Reuters diskutovaly o politickém procesu v Sýrii a o rekonstrukci země.

„Čína doufá, že syrská strana se chopí příležitosti, projeví pružnost a posílí dialog a vyjednávání k dosažení podstatných výsledků…

Mezinárodní komunita by měla důrazně aktivně podporovat rekonstrukci Sýrie. Čína se do toho zapojí svým vlastním úsilím,“ řekl Wang podle Reuters po schůzce Shaaban.

TIP se v poslední době stala nejsilnější silou v syrské gubernii Idlib. Skupiny asijských radikálních islamistů teď podporují operace Hay’at Tahrir al-Sham (dříve Jabhat al-Nusra, tj. syrské větve al-Kaidy) na venkově severu provincie Hama, uvádí syrské opoziční síly. To asi podnítilo Čínu, aby uvažovala o akci proti TIP v Sýrii ještě dříve, než její bojovníci využijí příležitosti vrátit se do východní Asie.

Některé zdroje už spekulují, že ten záhadný útok nepilotovaným dronem, který 17. listopadu zasáhl bojovníky TIP ve městě Idlib, by mohl mít spojitost s čínskými vojenskými aktivitami v Sýrii, jelikož ani Turecko ani USA se k odpovědnosti za tento nálet nepřihlásily.

O Čínském letectvu je známo, že je jedním z největších provozovatelů dronů na světě. Navíc Ruské speciální síly provedly podobné omezené vojenské operace proti bojovníkům radikálních Čečenů v severní Lattakii už řadu měsíců předtím, než Rusko začalo v Sýrii s oficiální vojenskou operací.

Vojenská operace v Sýrii nejenže Číně umožní, aby bojovala proti hrozbě TIP daleko od svého území, ale také tomuto ekonomickému obrovi zajistí spolehlivé místo v procesu rekonstrukce Sýrie.

Zdroj: southfront.org

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+71 # John Maxwell 2017-11-30 12:54
Čína na tom nejenom získá cenné vojenské zkušenosti, ale muže získat dlouhodobé kontrakty při obnově Sýrie ,pač Asad se západem nepočítá.
+45 # Piovarči 2017-11-30 14:45
Dobrý ťah od Číny mali to spraviť už skôr

Isisil dostal nové protitankové rioadené strely a zničil už 6 Sýrských tankou
Situácia sa komplikuje
Kurdi sú už pri Al-Bukamal no Sýrska armáda sa vôbec nehýbe....
Sýrskej Arabskej Armády (DSP) a jeho spojenci stále neuzavreti medzeru medzi mestami al-Bukamal a vládou držaných oblasti juhovýchodne od al Mayadin. Hlavný dôvod je viacero ISIS protiútokov blízkosti al Mayadin a v oblasti T2 čerpaciej stanice.

Táto mapa poskytuje ucelený pohľad na vojenskú situáciu v Damasku' Východnej Ghouta po neúspešnom vopred Ahrar al-Sham a jeho spojencov na vládu,-konať Obrnené Vozidlo Základňu. Spoločný militantných síl mal pokúšali zachytiť tento strategický nástroj sa nachádza južne od Harasta, ale nepodarilo dosiahnuť svoj cieľ. Zase Sýrskej Arabskej Armády (DSP) a jeho spojenci sa zintenzívnili útoky na militantné jednotiek porušenia prímeria režimu v regióne.
translate.yandex.com/translate

Sýrska armáda je v útoku smerom na Al-Bukamal
translate.yandex.com/translate

Na November 30, Tigrie Síly presúvajú väčšinu svojich jednotiek z provincie Deir Ezzor do severnej Hama vidieku a juhozápadnej Aleppo vidieku na podporu prebiehajúcej vojenskej operácie Sýrskej Arabskej Armády (DSP) k Abu al-Duhur Leteckej základni..
Podľa pro-vládnych zdrojov, " prvý úlohou Tigrích síl je zachytiť strategické obci Abu Dali v severnej Hama vidieku od Sennej'at Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, Sýrsky vetva al-Kájda). Nasadenie takýchto dobre ozbrojený, skúsených sil urýchli postup DSP operácií v regióne medzi Hama a Aleppo.

Marňáci sa sťahujú zo Sýrie prvých 400 chlapov.
Na November 30, USA koalície oznámil oficiálne vyhlásenie, že 1. Prápor z americkej Námornej 10. Pluku bolo nariadené odstúpiť od Sýrie. 1st prápor zahŕňa 400 US marines ozbrojené s M777 húfnice. To bolo prvé nasadenie v Sýrii o September 15 podporiť NÁS podporil Sýrskej Demokratických Síl (SDF) preddavok na mesto Raqqa, podľa NÁS koalície ziskov a strát.
USA koalície riaditeľa prevádzky Brigády Všeobecné Jonathan Braga povedal vo vyhlásení, že odstúpenie od zmluvy US Marines "je znakom skutočného pokroku v regióne". Avšak, Brig. Gen. Braga zdôraznil, že NÁS koalície bude naďalej podporovať jeho "partneri" aj po porážke ISIS.

"Znižujeme počet bojových síl, kde to dáva zmysel, ale stále pokračujú naše úsilie na pomoc Sýrskym a Irackým partnerom pri udržaní bezpečnosti. Naše zvyšné sily bude pokračovať v práci, s, a prostredníctvom partnerských sily poraziť zostávajúce ISIS, zabrániť opätovnému vzniku ISIS, a nastaviť podmienky pre zahraničných vlád a Mimovládnych organizácií na pomoc miestnych občanov požadovať od hrôzy ISIS' krátky-žíl pravidlo," Brig. Gen. Braga povedal podľa NÁS koalície ziskov a strát.

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+45 # Láda 2017-11-30 16:31
Řekl bych , že na šachové partii Putinův opět geniální tah. Už bylo na čase, aby další mocnost přišla Sýrii na pomoc proti okupanským americkým slimákům a židům.. Rusové dostanou po svůj bok spolehlivé, dobře cvičené vojáky a částečně se jim uvolní ruce pro Donbas a ochranu svých hranic s Evropou, kde se roztahuje v bezprostřední blízkosti stále větší počet nepřátelsky cvičených vojáků NATO.
Informace ze snímků USA družic jsou předávány IS a tito naváděny americkými veliteli provádí partizánskou , ale hodně krutou, válku. Ze snímků USA strategové vyčtou, kde je syrská obrana oslabená, naskáčou to terenních vozů a v noci napadnou vojáky o 550 kilometrů dál, v místech , kde to nikdo nepředpokládal. Nazpět jsou tyto isilácké kolony chráněny letectvem USA.. Aby je nebylo možné pronásledovat. Chytrá taktika CIA.
Tak do nich a IS nešetřit!!! Začíná spojování mocností proti diktátu USA a snad tento trend bude pokračoval i jinde ve světě.
+27 # Piovarči 2017-11-30 18:27
No nech len prídu a čím skôr stále to má význam. Čína už z Asadom jednala a dohodli výcvik sýrskych vojakov Čínskymi vojenskými inštruktormi a dodávky humanitárnej pomoci to už prebehlo pred minimálne polrokom.
"Létající“ tanky T-80U byly spatřeny na cvičeních v Jižní Koreji

Hlavní bojové tanky ruské výroby T-80U se zúčastnily cvičení armády Jižní Korey. Celkově se jich účastnily čtyři bojové stroje, také opravárenský stroj K1 ARV na podvozku tanku K1 z 3. obrněné brigády, informují Ruské noviny.

Technika ruské výroby se obyčejně během cvičením využívá pro vyznačení nepřátelských sil. V tomto případě ale tankisté pomáhali jihokorejských ženijním vojskům procvičit úkol převážení bojových strojů přes vodní překážky.http://aragonit9.blogspot.sk/2017/05/opat-medzi-blokmi-28.html
Jihokorejské tanky T-80U se nepříliš liší od strojů, které má ve výzbroji ruská armáda. Mají jen silniční pásy a novou rádiovou techniku. Také na bojové stroje instalovali identifikátory zatáčení. Pro lepší identifikaci na cvičebním bojovém poli mají tanky na věži zezadu nainstalované speciální displaye.

Podle informací získala Jižní Korea od Ruska v roce 1996 od 33 do 80 tanků T-80U v rámci umoření sovětských dluhů. V roce 2005 byly koupeny dva velitelské tanky T-80UK s teplovizory Agava-2 a systémy optoelektrické ochrany Štora.
cz.sputniknews.com/.../...
+30 # Jarin G. 2017-11-30 21:25
Ahoj Pio.
Já považuji za moc důležitou zprávu, kterou nikdo moc nepublikuje!
Ruská vláda schválila dohodu o vstupu vojáků Jižní Osetie do struktury Ozbrojených sil Ruské federace

Rusové si dělají úklid na své zadním dvorečku. Oni NATO a amíci v té Gruzii rádi cvičí atd.
novarepublika.cz/.../...
+19 # Dědouch11 2017-11-30 22:34
Ahoj Jardo, tu zprávu jsem zachytil a potěšila mě.
Holt RF, "hraje šachy" profesionálně a rozumí strategii. Co hraje "Západ", snad ani nelze pojmenovat.
+17 # Piovarči 2017-11-30 23:56
Jarine tak to je nepochybne dobrá správa. Vďaka za informáciu Amíci robia z Gruzie druhú Ukrajinu. Tak že už Južnú Osetiu nikdy nedostanú
+12 # Vladimír57 2017-12-01 08:58
"Co hraje "Západ", snad ani nelze pojmenovat."
Piškvorky, pokud ovšem i toto není příliš.
+36 # Janinna 2017-11-30 17:07
Ahoj kluci:)) Také si myslím, že Čína se mohla angažovat dřív....kdyby chtěla, stačilo jenom Asada požádat. Takhle mi to přijde jako "přijít k hotovému".
Ale na druhou stranu nemáme zprávy ze zákulisí - možná by s tím Rusko ani Asad nesouhlasili - proč dělit vavřínový věnec vítězství, viďte?
Takhle je celému světu jasné, kdo je vítěz, na koho je spoleh a kdo zachránil další zemi před rozvratem.
Čína zkrátka určitě nepřijde, Sýrie bude pro investory zlatý důl.
A odkud půjdou investice? No, určitě ne z USA a přidružené smečky - sem řadím i Eurosajuz.
Naše republika dostane výjimku - pokud nám to Brusel nezatrhne.

Rusko je obezřetné a neukvapuje se - vědí, že anglický jazyk postrádá slovo "svědomí", jejich etika je založena na postulátu:
"kdo je bohatší a silnější, tím je milejší Bohu", t.j. pravidla určují silní a mění je i v průběhu hry, s ohledem na vlastní výhody, které chápou jako něco samozřejmého.
A všichni ostatní, co jsou v "dolních patrech", mohou jen doufat, že pokud - jehně bude v souladu s pravidly předepsanými vlky, vlk ho dnes nesežere.
Na Rusku je krásně vidět, jak se jim tato taktika vymstila - Rusku zbyla jenom jedna cesta - předstírat, že je tím beránkem a využít toto období na růst silných rohů, kopyt a zubů, svalové hmoty a být připraven v klíčovém okamžiku.
Syrské události ukázaly, že tento kurz byl správný:))

Tohle jste už slyšeli?:
Novináři RT byli vyřazeni z Kongresu USA.
Amerika totálně prohrála informační válku s Ruskem a svou prohru maskuje těmito směšnými gesty.
Je to k neuvěření jeden ruský kanál rozdrtil na prach celého toho obrovského mediálního molocha s obrovskými rozpočty a celosvětovým publikem
Bravo RT! Bravo, dobrá práce - král je nahý.
Ve Spojených státech neexistuje svoboda projevu a tedy ani demokracie!
Něco mi říká, že americká média brzy zůstanou bez akreditace do Státní dumy a Rady federace:))
Doba nastavování druhé tváře skončila.

Nestačím koukat jak ten svět je v pohybu:))
Další dobrá zpráva - Rusko bude používat letecké základny v Egyptě. No, není ta Sýrie kouzelník?:))
slobodnyvyber.sk/.../
A Tillersona vymění. Post ministra zahraničí bude zastávat dnešní ředitel CIA – Mike Pompeo.
vz.ru/.../897604.html
+23 # Piovarči 2017-11-30 18:29
No ale Mike Pompeo bude ešte horší ako Tilerson
+20 # Janinna 2017-11-30 18:59
Pio, to nebylo myšleno jako dobrá zpráva, ale jako novinka, ale na druhou stranu tam už je to stejně jedno. Teď už bude jenom sešup z kopce - a nechytej mě za slovíčko, zítra to nebude:))
Tak ne, asi to byla kachna.
Vyjádření Trumpa pro novináře:
russian.rt.com/.../...
"Ministr zahraničí Tillerson nadále vede ministerstvo...."
russian.rt.com/.../...
+16 # Piovarči 2017-11-30 20:40
No ale mal to na mále:-)
+22 # Pavel Blaheta 2017-11-30 19:29
Pio ano souhlasím s tím, že je to jen další krok k válce. No co už - musíme doufat že nebudeme terčem pro americké rakety (jsme přeci členem NATO) a současně ani pro ty ruské. Možná, že díky nové vládě snad již přestaneme Rusku okopávat kotníky a začneme s nimi normální spolupráci. Snad.
+17 # Piovarči 2017-11-30 20:41
To sa ešte uvidí:-) Ale dúfajme...
-12 # samo war 2017-11-30 14:44
????????????????
www.youtube.com/.../
+39 # doneck.luhansk 2017-11-30 16:52
Dobře oni ! Pokud budou v Sýrii ruští a čínští vojáci, tak snad fašistická US and A sevře půlky a nebude se tam srát ! Rusko +/ Čína = záruka světového míru !!!!!!!!!!!!
+10 # Pavel Blaheta 2017-11-30 19:31
Doneck.luhansk - neřekl bych, že je to zrovna záruka světového míru - je to jen taková docela malá naděje.
+26 # olinka215 2017-11-30 17:21
Zcela mimo téma, ale pro naši budoucnost naprosto zásadní:
Předseda EU: Bez miliónů afrických migrantů bude Evropa ztracena

http://[...].eu/predseda-eu-bez-milionu-africkych-migrantu-bude-evropa-ztracena/

cz.sputniknews.com/.../...
+21 # Dědouch11 2017-11-30 17:40
+32 # Janinna 2017-11-30 17:53
To je tedy síla Dědouchu, a ta nána tam, co lituje, že u nás jsme málo "vítačský", tak ta se už třese na to až bude obohacena - není to přízeň Žilkový?:))
+31 # olinka215 2017-11-30 18:05
Ahoj Vláďo, tak to je síla. Veřejně proklamují, že nás do 20ti let přečíslí a semelou a to vše ve jménu nejmírumilovněj šího náboženství na světě.
Nejvíc mě dojala ta nána, jak správně píše Jani, ještě se jí nedostalo řádného obohacení, tak cítila povinnost na sebe upozornit,aby nezůstala nepovšimnuta
+29 # Janinna 2017-11-30 18:09
Ahoj Olinko, mě potěšil ten kluk, máme naději - pokud mezi mladou generací se najdou "xenofobové" jako on, kteří se nebojí.
+32 # olinka215 2017-11-30 18:29
Ahoj Jani, ten byl fakt dobrý, zaplať pánbůh za takové, kteří mají hrdost a odvahu se vzepřít.
Systém je tady nastavený tak, že se bude snažit umlčovat nepohodlné názory a navozovat strach. A ten strach budou pořád stupńovat. Zastrašují nás tím, co by s námi bylo, pokud vystoupíme z EU a NATO.
Straší nás Ruskem, které směrem k nám neudělalo jediný agresivní krok.
Už dnes vidíme, že pokud budeme veřejně prezentovat své názory, tak přijdeme: o účet na webu, o práci, budeme vystaveni posměchu, znevažováni... To vše tu bylo a mílovými kroky k tomu spějeme znova. Obešli jsme kruh a jsme zpátky tam, co před léty. Dnes se tomu neříká nesvoboda projevu,ale politická korektost.
P.S. Ten blbec, co Vám dal mínus, jsem byla já, omylem jsem se překlikla=)))
megazine.cz/.../...
+19 # diamond 2017-11-30 18:35
... jsem to eliminoval. ;)
+18 # olinka215 2017-11-30 18:36
=))))DÍKY
+21 # Janinna 2017-11-30 19:18
Přiznám se, že jsem si toho nevšimla a nikdy bych vás Olinko nenazvala blbcem.
Díky za přiznání:)) a diamondovi za eliminování:))
+13 # Dědouch11 2017-11-30 20:19
Děvčata, děkuji vám oběma za komentář.
Schválně jsem hodil jen ten link a těší mě, jak jste Kubáska komentovaly.
Přidávám link na další videa. Třeba budete mít chvilku a najdete mezi nimi další, která vás, nebo kohokoli jiného, osloví. :o)
www.youtube.com/.../videos
+6 # John Maxwell 2017-12-01 01:06
Zdravim Vás všechny :)))
Díky Dědouchu za odkaz ....
+27 # diamond 2017-11-30 18:33
Dnes tolik populární hnutí feministek MeeToo, aneb jak chlapy donutit, aby přefikli i tu nejtlustější a nejošklivější mužatku. A to jen z toho důvodu, aby ty frigidní rachotiny mohly následně ječet, že byly obětí sexuálního násilí a že všechny chlapy je třeba vykleštit nejpozději v porodnici. Sufražetky udělaly za sto let pěkný krok dopředu. :(
+31 # Piovarči 2017-11-30 18:35
Předseda EU:
Bez miliónů afrických migrantů bude Evropa ztracena
No to je co.co.t

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+13 # .lak 2017-11-30 23:22
To mluví za sebe či ztotožněné a zaprodané podlokajníky s korporátními fašisty o svých zájmech úžerů a tržní likvidace konkurencí a o ceně lidských zd(st)rojů převisu na píliřich ziskofců-pracácích zbezprizorněnýc h, exploatovaných a dehonestovaných (patrně se jim zdá málo šmejdům zvyšilovanejm), vážení co jste nespadli z višně na znak či neabsolvovali výtečně exix letou spartakiádu školství funkční [...]amotnosti. Člověk čumí jak na drát jak dovedou zabalit sociopatizace podloudní, kradmí a vrtošiví workoholici hlavně cizích či závislých prací a extrémní exoti. www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../
+7 # John Maxwell 2017-12-01 01:46
+++++ pravdivé
+11 # Piovarči 2017-12-01 00:05
Vědci odhalili tajemství fungování prvního počítače s 51 qubity

Fyzici z MIT a Ruska odhalili principy práce prvního kvantového počítače na světě s 51 qubity, jehož vytvoření ohlásil Michail Lukin v červenci tohoto roku na konferenci ICQT-2017 v Moskvě, stojí v článku zveřejněném v časopise Nature.

„V našem počítači vše probíhá v malé buňce, kde je vytvořeno vakuum. Uvnitř buňky je velmi vybitý mrak atomů, jež jsou ochlazeny na teplotu kolem nuly. Když ostřelujeme tento mrak asi stovkou laserových paprsků, každý z nich se proměňuje v past, která zadržuje právě jeden atom a fyzicky nemůže obsahovat dva atomy. Poté začíná to nejzajímavější, " uvedl Lukin.

Roli qubitů v daném případě hrají zvláštní částice, kterým fyzici říkají Rydbergovy atomy. Jedná se o atomy Rubidia 87 nebo o atomy jiných alkalických kovů, jejichž volný elektron byl „vytlačen" na obrovskou vzdálenost od jádra pomocí zvláštních laserových nebo radioaktivních impulsů. Díky tomu se velikost atomu zvětšuje asi milionkrát.

Tento počítač, stejně jako další podobné kvantové počítače pracuje „sám od sebe" bez zásahu vědců díky vzájemnému kvantovému působení Rydbergových atomů, ke kterému dochází poté, co fyzici dočasně odpojují lasery, které je udržovaly na místě, když „ladili" počítač.
První experimenty s tímto počítačem, které proběhly, jak uvedl Lukin, v létě v Moskvě, umožnily fyzikům objevit několik kvantových efektů, o jejichž existenci vědci dříve netušili.
cz.sputniknews.com/.../...
Rusko boduje

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+13 # John Maxwell 2017-12-01 01:42
To je přece nemožné Pio aby "rusky mužik" měl takové technologie a poznatky to by bez váhání měli předat "vyvolené demokracii" to si demokracie nezaslouží vždyť investují tolik do vjedců ....
Asi se to nezdá jen mě ,ale příjde mi že se na západě zastavil čas ... nic se nebuduje, nic roznodujícího se nezkoumá jen se válčí ....
Kosmická maškaráda USA. Bez ruských RD-180 americký kosmický program nepřežije...
eurasia24.cz/.../...
Takže přeju další úspěchy
+31 # r.m. 2017-11-30 18:57
Jefim Fištejn - čím dýl je v Čechách, tím hůř mluví česky tenhle chazar. Už to v Chazarohlase z Vinohrad zní jak svýho času Rádio Tirana.
Pikantní je jak rozpráví o ruských hrozbách s čím dál těžším ruským přízvukem. S přízvukem země, kde se narodil a kterou zradil.
viz. dnešní Názory a argumenty ČRo Jefim Fištejn: Spoutání trollů a Facebookrozhlas.cz/.../...
Lže až hanba. Tvrdil, že sorošovská Black Live matter s jejím vypalováním ulic je dílo ruských trollů. [...].
p.s. v přepisu tahle část chybí, je nutný přetrpět poslech.
+21 # LubinenKremlBot 2017-11-30 20:24
Ussa fašouna úchylnýho je potřeba odstavit od zbraní,které mohou nenávratně zničit svět.
-4 # samo war 2017-11-30 20:54
+16 # Monika 2017-12-01 02:53
Čínské speciální jednotky v Syrii již dávno jsou nasazeny ! Jinak Egypt odsouhlasil Rusku používat jejich vojensko letecké základny po dobu 5let smlouva se může i prodloužit ! Asa a její koalice se jde přebalovat !

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás