Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPředpověděl Brexit i zvolení Trumpa a nyní šokuje novou vizí. Doufejme, že se plete

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Předpověděl Brexit i zvolení Trumpa a nyní šokuje novou vizí. Doufejme, že se plete

Známý prorok, který předpověděl brexit, ale i zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA, zveřejnil další předpovědi. Evropu čekají chemické útoky, lídra KLDR svrhnou vlastní a pokus o sesazení zažije i zmíněný Donald Trump.

Prorok Craig Hamilton-Parker se proslavil zejména tím, že předpověděl dopředu, co se stane. Věděl, že se Angličané rozhodnou pro brexit a že Donald Trump se stane americkým prezidentem. Jeho další předpovědi jsou však mnohem děsivější.

Jeho předpovědi zahrnují neúspěšný pokus svrhnout prezidenta Donalda Trumpa, globální epidemii chřipky spojenou s bioterorismem, ale i zasnoubení prince Harryho. V budoucnu však vidí i obrovské krize.

Jedna z nich se týká sporu Spojených států amerických a Severní Koreje. Krize by podle Hamiltona-Parkera měla vypuknout poté, co americké jednotky vyhodí do povětří klíčovou obchodní cestu.

Další předpověď se týká samotného lídra KLDR Kim Čong-una, kterého by měl svrhnout vlastní lid. „Myslím, že tato změna by měla nastat na přelomu roku. Buď v prosinci nebo v lednu.“

Prorok se domnívá, že se staneme svědky obrovského teroristického útoku na jedné z britských dálnic. Teroristé by měly také realizovat chemický útok, a to buď v Londýně nebo v Berlíně.

„Rok 2018 bude rokem politické a environmentální krize, kterou způsobí dramatická změna počasí,“ řekl Hamilton-Parker.

Zároveň přiznává, že předpovědi jsou ponuré, ale prorok předpokládá, že nastane i růst spirituality u lidí. Ten následně přivede lidstvo do zlatého věku.

„Konflikt a potíže spolu s rostoucími environmentálními problémy spoje lidi dohromady a podnítí v nich touhu po hledání skutečného smyslu lidského života.“

Co se týče voleb v Británii 8. června, prorok říká jasně. „Předpovídám obrovské vítězství konzervativců. Konzervativcům se bude dařit, i ve Skotsku.“

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+48 # Koko 2017-11-13 21:07
Třeba se jenom blbě vyspal ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2017-11-13 23:36
Ďaleko od pravdy ten chlap nemusí byť hlavne ak ide o zmeny počasia to začína byť naozaj turbulentné. Terorizmus je na vzostupe a ku bioterorizmu to má už len krôčik.
Preto sa snažia implantovať nám utečencov a teroristov do krajín aby mohli odštartovať teroristickú akciu s biologickou zbraňou!!!
Osobne ale pochybujem že Kima doma zhodia zo stoličky vlastní ľudia... však uvidíme. Udalosti sa sypú veľmi rýchlo.
„Rok 2018 bude rokem politické a environmentální krize, kterou způsobí dramatická změna počasí,“ řekl Hamilton-Parker.
Zároveň přiznává, že předpovědi jsou ponuré, ale prorok předpokládá, že nastane i růst spirituality u lidí. Ten následně přivede lidstvo do zlatého věku.
„Konflikt a potíže spolu s rostoucími environmentální mi problémy spoje lidi dohromady a podnítí v nich touhu po hledání skutečného smyslu lidského života.“

Táto časť predpovede je veľmi realistická

Syria-liveuamap stále ukazuje že Al- Bukamal je obklúčený, ale nie obsadený. To je protiasadovsky zameraný veb.Ale rovnako informuje aj southfront.org. Ten je naopak naklonený prorusky.
Tigrie Sily vyrazili po diaľnici smerom do púšte akoby smerom k čerpacej stanici T2, zároveň ale aj postupujú ale omnoho pomalšie pozdĺž Eufratu.

Nechápem presne prečo. Je v tom zatiaľ nejaký chaos.
Naozaj neexistujú zatiaľ z oblasti videa a fotky ktoré by dokázali plné ovládnutie Al-Bukamal
Ale podľa najnovších správ sa to pohlo dopredu okolo Eufratu. Z dialnice k T2 sa armáda stiahla.

Syrske arabské armády (SAA) Tiger Forces a ich spojenci rýchlo tlačia smerom k hraničnému mestu al-Bukamal zo smeru Mayadin. Zachytili dedinu Bir Daham, kopec Milhimu a vstúpili do polí Ward.
A všimnite si kotol pri Qurajtajne stále nie je zlikvidovaný Koľko mesiacov sa tam už militanti dlžia? Front sa poriadne naťahuje čo je značne riskantné.

Medzitým SAA a Hizballáh pokračovali v konflikte s teroristami ISIS v strategickom pohraničnom meste al-Bukamal. Podľa fotografií z oblasti pro-vládne sily aktívne používajú delostrelecké a raketové batérie. To znamená, že v meste prebiehajú intenzívne boje a ISIS má dostatok opevnených pozícií

Ak SAA a Hizballáh nedokážu zorganizovať plnú kontrolu nad mestom v priebehu niekoľkých dní, tak to urobí, keď Tiger Forces dosiahne al-Bukamal zo severovýchodnéh o smeru.

Celkom jasné vyjadrenie mesto ešte nemajú pod kontrolov. Vidieť to aj podľa fotografii páliacich delostrelckých batérií

Zrejme nedokázalo ISIL zlomiť ani Ruské letectvo, ktoré oblasť Al-Bukamal bombardovalo niekoľko dní diaľkovým letectvom

southfront.org/
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-14 19:36
Opět poděkování i za foto!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vaclav2 2017-11-14 20:34
pio... díky opět za zprávy a fota...
v jednom s tebou nesouhlasím, i když bych si to moc, moc přál a bylo by to něco jako vyšší level života...
a sice že by měl nastat růst spirituality a zlatý věk atd... ne, ne, zůstaňme u reality života na zemi, je to jen zbožné rádoby přání... jak chce obrátit miliardy šílenců a vymytých mozků?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Piovarči 2017-11-14 02:32
No bodaj by to bola pravda že Kurdi odovzdajú ropné a plynové polia
Ale toto je správička:

Uměla inteligence je už součástí nejnovějšího bojového letadla Su-35, „inteligentní“ blok stíhacího letounu odpovídá za samostatný výběr prvořadých cílů pro jejich poražení určitým druhem letecké zbraně, sdělil novinářům hlavní ředitel státní korporace Rostěch Sergej Čemezov.

Víceúčelový stíhací letoun Su-35 se poprvé účastní letového programu leteckého salonu Dubai Airshow 2017 v Dubaji. Stroj se také účastní statické expozice na výstavě.
„Su-35, který létá (v rámci letového programu Dubai Airshow 2017 — red.), má jeden z bloků, který je ve skutečnosti umělou inteligencí. Blok analyzuje všechny cíle, které zasahuje, může se najednou zmocnit až šesti cílů a okamžitě určuje, jakou zbraní je potřeba jaký cíl zneškodnit," řekl Čemezov během mezinárodní letecko-kosmick é výstavy Dubai Airshow 2017.

„Dokonce to nedělá pilot, všechno to dělá umělá inteligence," upřesnil.

Vedoucí Rostěchu poznamenal, že státní korporace pracuje na začlenění umělé inteligence i do palubních systémů civilních letadel.
Su-35 je stíhacím letounem 4++ generace s motory řízenými vektorем tаhу. Jsou v něm použity technologie páté generace, které zabezpečují výhodu nad stíhacími letouny zahraniční výroby stejné třídy.
cz.[...]news.com/.../...
Tak tomu sa povie sila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-14 19:39
Dík a už aby to měli Rusové ve výzbroji. Všimni si, že pomalu každý týden, nejméně, se dovídáme o nových či zmodernizovanýc h ruských zbraní! Pak se nedivme, že uSSácci jsou jaksi nervózní! A zvlášť, když si porovnají náklady na vývoj zbraní!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # eli 2017-11-14 05:26
Napojeny na nebesia, ci len na Tel Aviv? Zda sa, ze nebesia su k nam milosrdnejsie, pohroma z hora trva par dni, ale zid humpluje tuto planetu po tisicrocia. Baba Vanga im nevydrzala, Nostradamusovi nikto nerozumie, tak programuju Hamilton-Parker a.
Zodpovednost za pozemske zlociny, musi byt predsa prevedena na niekoho, koho nemozno povesit na kandelaber. Do nebies, sa toho zmesti vela, musime predsa uverit, ze to je nas osud, ze?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2017-11-14 14:39
Tel Aviv je už v Čechbabwe zakázaný slovo. Dokonce se předělávaj učebnice podle přání židovského papaláše. Tel Aviv neexistuje, jen Jeruzalém. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # josh (xy) 2017-11-13 22:12
Rozdíl, zdali toto předpověděl cca před 5 lety a nebo v čase, kdy něco lze předpokládat selským rozumem.
Zrovna jsem si matně vybavil hvězdopravce pana Hřebačku, který předpovídal v šedesátých letech do časopisu Ahoj a předpověděl vstup spřátelených vojska, který se následně ukázal jako pravdivý. Dnes už nevím jak to přesně bylo psáno, ale tím skončily horoskopy od p.Hřebačky v Ahoji, A pan Hřebačka,...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Monika 2017-11-14 01:37
A jeden nový a pravdivý fakt : Kurdi se zbavují kontroly USA a odevzdává ji naftové i plynové ložiska na východě Syrie Asadovi ! RusVesna ---
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-11-14 02:39

Rusko bude moci získat tajné informace potenciálního nepřítele s pomocí družic Repej, píše list Izvestija s odkazem na hlavní štáb VKS RF.
V článku se praví, že první podobný kosmický přístroj má být vypuštěn v roce 2018 za účelem rychlého získání informací o vojenských aktivitách v jakémkoli světovém regionu. Družice dokáže objevit radar, vysílačku, vypuštění rakety a záření jakékoli jiné vojenské techniky.
Nejznámějším analogem Repeje je americký kosmický přístroj Mentor. Šest těchto přístrojů se již nachází na oběžné dráze kolem Země.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-11-14 19:45
Opět díky, píšu to i výše! Denní informace o nových zbraních ruské armády musí amíky strašně deprimovat! A za desetinové náklady. A žádný nepoužitelný šrot, jak se to stává amíkům při snaze o co nejrychlejší zavedení nových zbraní. Rusové je nejdříve poctivě otestují, opraví případné nedostatky, zase přezkouší a teprve pak do výzbroje!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-11-14 22:28
Už jsme to tady probírali. Ona ta cena a kvalita, i vývoj, zbraní, se odvíjí od toho kdo, pro koho a na co...
Rus, vyvíjí a vyrábí především zbraně obranné. Pro sebe, pro obranu své země, svého národa. Že k tomu mají dobrý důvod, potvrzuje historie i současné lačné pošilhávání, snad už konečně dodělávajících, dvě století působících lichvářů, podvodníků, zlodějů a vrahů...(detail y, by byly pro Janinu, na knihu)
A SSa? Zbrojní průmysl, tam vyrábí především zbraně útočné a je mu jedno, komu je prodá. Nevyrábí pro obranu toho jejich "národa", ale pro zisk. Na každé státní zakázce, si mastí kapsy x chamtivců a úsilí, či kvalita práce nakoupených mozků z celého světa ve vývoji nových zbraní, je zcela pochopitelně jiná a výsledky jsou takové, jaké vidíme a které čím dál častěji budí víc úsměvů, než obdivu, nebo respektu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-14 22:49
1************** *****
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jan Kadlec 2017-11-14 04:37
Citace:
Prorok ... se proslavil zejména tím, že předpověděl dopředu, co se stane.
Tak to je pro proroka slibný začátek :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Ing. Miloslav Dědek 2017-11-14 07:43
Následující text je výňatek z článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - [...]/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

III. NÁVRH ŘEŠENÍ PROBLÉMU NASTOLENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU
Podstata řešení problému potřebné změny mocenské organizace spravující svět může být
jednoduchá.
K nastolení Nového světového řádu, který umožní řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva, je možné využít např. osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v jedné globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to. ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # LubinenKremlBot 2017-11-14 08:52
Cituji Ing. Miloslav Dědek:
Následující text je výňatek z článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - [...]/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

III. NÁVRH ŘEŠENÍ PROBLÉMU NASTOLENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU
Podstata řešení problému potřebné změny mocenské organizace spravující svět může být
jednoduchá.
K nastolení Nového světového řádu, který umožní řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva, je možné využít např. osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v jedné globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to. ....

Dědku i já ti můžu ale to di dávám šanci neboť i osud si tvoříš volíš a zasloužíš ,neboť ty podle všeho co sis nakydal do makovice sis naletěl,,dokona lýmu,,plánu archytekta odpůrce Stvořitele a jelikož preferujěš intelekt nad Boží jiskrou, kterou pseudotvůrce neovládá tak tvoje budoucnost je šedivák s IQ 666 to je číslo za kterým se schovává tvoje prodaná duše u satana v sejfu ale ty si náš bratr neboť z jednoho jsme a můžeš to změnit ale zatim máš nakročeno do obrovskýho lejna ale jelikož nemám nepřítele budu ti přát co nejrychlejší probuzení a toho smradu se zbavit co nejdřív
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Ing. Miloslav Dědek 2017-11-14 13:07
Pane LubinenKremlBot , Váš komentář to je mnoho slov a téměř žádná kloudná myšlenka. Jak jste přišel na to, že se schovává moje proradná duše u satana v sejfu? Doporučuji Vám seznámit se s článkem: "Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa" - [...]/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html
V případě, že se Váš názor na mně změní, dejte mi prosím vědět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-11-14 15:09
Federácia národných štátov k tomu by v budúcnosti mohlo dôjsť, ale hegemóni ako USA by nesmeli mať v týchto štátoch žiadnu moc ani zástupnú. V tom je celý problém
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # zvedаvec4 2017-11-14 17:27
Citace:
# Ing. Miloslav Dědek 2017-11-14 13:07
Pane LubinenKremlBot , Váš komentář to je mnoho slov a téměř žádná kloudná myšlenka. Jak jste přišel na to, že se schovává moje proradná duše u satana v sejfu? Doporučuji Vám seznámit se s článkem: "Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa"

Dědku, nepamatuji si, ze bys zde napsal jediny kloudny komentar
, nebot za tvymi komentari se skryva jen hloupost a absolutni neznalost sveta. A tvoje komentare jako eliminace neproduktivnich lidi ve prospech majetnejsich (napr. duchodcu) jsou absolutne pod pas.

Nejaka globalni vlada nemuze fungovat bez diktatury a to ti uz zde napsalo mnoho lidi. Dostavas jen minusy a jsi asi tak [...]ni, ze ti ani nedojde, ze pises jen hovadiny. Neco podobneho jako Petko Kotov.

Kazdy si muze udelat sve mineni o nabozenstvi, ja jsem ateista a taky to nikomu nevnucuji. Uz ten nadpis: "Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa" je nesmysl, nebot "vedecke vnimani sveta" neexistuje.

I Petko Kotova bavilo psat nesmysly a tyto nesmysly ospravedlnovat a zvracet stale nejake diskuzni kravince. Kdyz te to bavi, prosim, ale v ocich vetsiny jsi jen na urovni Petko Kotova.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-11-14 18:15
On je Milouš sám v důchodovém věku (nemá-li už dávno důchod na palici), ale vysoce produktivní, tak se ho ta eliminace asi nebude týkat. Vždyť těch kravin co chrlí, plus ten jeho blog, nebo co to je, to je nějaké práce.
Mně připadá jako poměrně vzdělaný (přinejmenším vyjadřovací schopnost má), ale hráblo mu.
Jestli mu ten akademický titul náleží, těžko říci (mám zkušenost, že se jím ti inteligentní neohání), ale něco mi v jeho "NĚCO O MNĚ" NESEDÍ:
"Historie zaměstnání
vývojář
Vzdělání
ZDŠ v Mladé Boleslavi, ulice Palackého
Karosář ve společnosti Učiliště AZNP v Mladé Boleslavi
Strojní průmyslovka ve společnosti Střední škola v Mladé Boleslavi - Vysoká škola v Praze
Fakulta strojního inženýrství ve společnosti ČVUT
"
No a jeho prohlášení, že má po nastolení NWO zajištěné teplé místečko, to bylo poslední, co jsem od něho dokázal přečíst.
To (jak taky zmiňuješ), že sem pořád ty bláboly pere navzdory tomu, že sklízí jen nesouhlas a pohrdání, to snad pochopí jen Olinka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vaclav2 2017-11-14 20:18
pane ing...
neustále to samé - lži a výmysly... proč nám tady lžete, neustále stejné fráze - nastolení NWO mírovou cestou!!! zatím probíhá nastolování NWO jen a jen pomocí zbraní, teroru a miliónů mrtvých po celém světě! Co děláte ze všech lidí? blbce? Usa nastoluje NWO přibližně od první světové války..chcete to zatajit. Všichni znají příručku a směrnice co ratifikoval po 1945 Dules!!! Že vy ne? Zase lžete...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # zvedаvec4 2017-11-14 21:37
Ahoj Dědouch11u, vis kdy mel Dedek studovat CVUT? Dalo by se zjistit co to bylo za genialni cislo, s IQ 146 jak sam nekdy psal.
Jen mi neni jasne, jak muze Dedek furt verit na nejakou globalni vladu, to nikdy nefungovalo, Rim, pred tim Arabove, Osmanska rise, Adolf, SSSR, etc. a fungovat to nebude (jen diktaturou), lide maji ruzne zajmy. Fungovat muze jen souziti v ramci nejakych pravidel ktere nikoho nebudou omezovat. Putin to uz pochopil, SSA ale jeste ne.
Zajimave je, ze me Dedek za muj agresivni prispevek jeste nenapadnul. Ale jde mi na nervy porad s stejnyma blbostma.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-14 22:57
Ahoj zvědavče. Taky jsem byl zvědavec a zjistil jsem, že ing. toho jména, existuje jen na AC24 a na jeho blogu. Mezi absolventy, není k nalezení. Chvíli mě zajímal, protože mi nešlo do hlavy, že by z techniky, mohlo vyjít něco takového.
Asi študoval v utajení, coby kádr budoucího NWO...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-11-14 08:41
Prdečky naši babičky , to my jsme se blbě probudili do této předem naplánované v téměř dokonalé virtulně anální realitě .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-11-14 14:30
Dobře, zahrajme si na proroky a slyšte, slyšte, co prorokuji Já ! Tak začneme Českou republikou. Bude velký déšť tam, kde se nachází Lipenská přehrada. Ta vody neudrží a praskne. Pod ní prasknou další přehrady, ale Praze se vody vyhnou jako zázrakem. Voda si najde koryto tam, kde původně bývalo a spojí se u Nymburka s Labem. Toto město zanikne. Tam v nynějších polích Polabské nížiny bude znovu obrovské jezero, které tam dříve bylo. Ohromné vody budou napájeny z pohoří, které se vytvoří mezi Šumavou a jihem Prahy. Na sever od tohoto města vybuchnou sopky, které zalijí mnoho děr v podzemí, metro v Praze nevyjímaje. Všichni v Čechách se v tuto dobu budou modlit a vzývat anděly strážné, protože jinou možnost neuvidí. Krkonoše se potopí a uvolní cestu vodám z Polabí. Z Polska se stane ostrovní říše. Mnoho lidí bude prchat na Jižní Moravu a na Slovensko, protože tam bude relativní klid. Tak přátelé, čekejme a uvidíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-11-14 16:00
Houbičky, nebo ironie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-11-14 16:24
Nech se překvapit Dědouchu. Navíc ty protržené přehrady prej plánuje někdo jiný, mě vynech. Já jenom prorokuju.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-14 18:20
Mě, už toho asi moc nepřekvapí. :D

"Navíc ty protržené přehrady prej plánuje někdo jiný..."

A nějaký zdroj, ze kterého vycházíš, by nebyl? ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vít Henoch 2017-11-14 18:34
Protože protržených přehrad tady už bylo habaděj. Myslíš si snad, že zatopená Morava a pak Praha bylo dílem náhody ? Kde žiješ ? Jsme přece ve válce s geoinženýry. Ti nás navíc neustále práškují. Pokud o tom něco víš, sem s proroctvím. NWO přeci vzýváš ty, nebo snad ne ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-11-14 23:03
"NWO přeci vzýváš ty, nebo snad ne? "

Tak nic, no. Jestliže jsi ohledně mě, došel k takovému názoru, diskuze ztrácí smysl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-11-14 14:36
Tihle proroci mají asi nějakej jednotnej mundůr a sestřih. Stejnej krejčí i holič.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # zvedаvec4 2017-11-14 17:07
Taky jsem prorokoval vitezstvi Trumpa a Brexitu, anglicani ani v EU nikdy poradne nebyli.

Tady je moje proroctvi:
Konflikt mezi KLDR a SSA bude jednou eskalovat stejne jako SSA a Rusko/Cina. Dialogem se uz nic vyresit neda.

Kim Čong-una lide nesvrhnou, ale jednou zemre a bude nahrazen.

Teroristicke utoky budou vsude, v Anglii, Nemecku, Francii i v Cesku. Je to jen otazka casu, uvidite. Bures sem prijme dalsi vtrelce aby se zalibil Bruselu a aby kapaly penize a potom to zacne. Ale musime si zvykat, rekl uz Sisla.

Budou stale zmeny pocasi, v lete teplo, v zime chladno. Ale podle toho jak bude kokrhat kohout na hnoji bude bud teplo, nebo zima, nebo bude prset, mozna je i kombinace vseho dohromady.

Uvidite, ze jsem mel pravdu!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-14 18:23
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-11-14 20:02
Zv. fakt dobrý! Jmenuji tě, s dovolením, místní "babawanga4"! ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # smrťák 2017-11-15 10:02
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # julius 2017-11-14 18:52
Ja uz jsem zazil tehle prepdovedi a neco koncilo fiaskem neco podvodem. A zbytek tim ze se to dalo vysvetlit vselijak. Treba nejmenovany predvidal nejaky maler pozdeji se ukazalo ze to vedel predem protoze byl ucastnikem deni. No a to je proste cele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vít Henoch 2017-11-14 20:52
Ano, není to sranda. Ti trpaslíci, kteří hrozí, že odbouchnou Yellowstown, protože už stejně pění, jsou kdo ? Ti troubové, kteří nám diktují, jaké tady bude počasí a jejich aktivity jsou patrné na každém snímku z družic, protože mraky prostě bez jejich pomoci do přímky a pravidelných útvarů nedáš, jsou kdo ? Ti snaživí práškovači, kteří už přiznávají, že to dělají proto, aby na zemi bylo méně slunečního svitu, jsou kdo ? Mají to, co nazývají geozbraně. Jsou to prostě a jednoduše nejen nepřátelé všech lidí, ale i jdou sami proti sobě. Vědění, které lidstvo mělo, najednou zmizelo i s příslušnými vynálezci. Kam ? Kam zmizeli ti například, kteří vymysleli auta na jiný pohon než na spalování nafty ? Co ti další ? Kdo spočítá, kolik jich bylo zavražděno ? Hrajeme si tady na proroky, nebo víme, co v jejich rukou ty geozbraně dovedou ? Je několik druhů geozbraní a každá je smrtonosná. Až se ti trpaslíci vyřádí, ukáží prstem na zelené mužíčky a řeknou: "To oni, to oni !" Promítnou nám na mraky hologram s vesmírnou lodí, aby ovce uvěřily ? Mají nás za hlupáky ? Navíc těch pět zemí, co tyhle hračky má, Německo, Rusko, Indie, Amerika a trapnej Brusel se už do sebe takto pustilo. Proč bylo tsunami v Japonsku ? Aby japonské důchody zůstaly Japoncům snad ? Kdo má všechno vybrakovaný důchodový systém a zlato ze sejfů pryč ? Z čehopak se financují války a proč se do toho všeho tahá Severní Korea, když o ní vůbec nejde ? O co vlastně jde ? O to, aby přežil trpajzlík ? Ten ale svoje činy nepřežije jako první ! Proč ? Protože je to jenom nabu řelý trpajzlík. Nic víc, možná míň. O exkrementech nechci mluvit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-11-16 15:30
Prezident Miloš Zeman dnes mluvil o potřebě bránit svobodu názorů. Vyjádřil svou domněnku o tom, že ve společnosti působí lidé, kteří nepřipouštějí rovnoprávný dialog a rovnost všech názorů, kteří své názory podle něj považují za nadřazené druhým; takové osoby Zeman označuje jako „pseudoelitu“.

Zmínil také „kněze, který chtěl kandidovat na prezidenta“. Na mysli měl pravděpodobně právě Halíka. „Podle církevního práva mu to církevní autority zakázaly,“ řekl Zeman. Poznamenal, že místo toho, aby kněz vystoupil a řekl, že chtěl kandidovat, ale nemůže, tak prohlásil, že nemohl kandidovat, protože v českém národě je příliš málo moudrých lidí. „Nu a já se ptám. Není právě toto odstrašující případ, kdy vlastně říkám ‚můj národ mě není hoden‘. Není náhodou pravda, že ve skutečnosti tento člověk není hoden svého národa?“ dodal prezident.

parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás