Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaStudie naznačuje, že Adolf Hitler měl židovské a africké předky

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Studie naznačuje, že Adolf Hitler měl židovské a africké předky

Tým belgických výzkumníků objevil, že Adolf Hitler byl rasový míšenec, kdy jeho DNA ukazuje i židovské a africké předky.

Tato studie vedená žurnalistou a historikem naznačuje, že Führer byl blízce příbuzný právě s těmi etnickými skupinami, které se během své vlády pokoušel vyhubit.

Po celá ta desetiletí po smrti Adolfa Hitlera jsou předkové tohoto nacistického vůdce předmětem divokých spekulací a intenzivních sporů. Někteří naznačují, že jeho otec Alois narozený neprovdané ženě jménem Maria Schickelgruber byl nelegitimním dítětem Leopolda Frankenberga, mladého žida, jehož rodina ji zaměstnávala jako služku. (Ta se později vdala za Johanna Georg Hiedlera – který se později hláskoval jako „Hitler“ – jehož příjmení její syn přijal.) Další tvrdili, že Aloisův biologický otec byl ve skutečnosti zároveň dědečkem Hitlerovy matky, Klary Pözl, což by z Adolfa činilo produkt incestního sňatku.

Aby odkryl tuto záhadu Führerových kořenů, dal se belgický žurnalista Jean-Paul Muders dohromady s Marcem Vermeerenem, historikem, který o Hitlerovi a jeho předcích rozsáhle psal. Tato dvojice posbírala vzorky slin od 39 žijících příbuzných tohoto neblaze proslulého diktátora včetně jeho pra-neteře, Alexander Stuart-Houston, která žije v New Yorku, a australského bratrance identifikovaného jen jako „Norbert H“. Pak byly provedeny testy, aby z těch vzorků zjistili hlavní haploskupiny, což jsou sady chromozomů, které genetici využívají k definování určitých populací.

Mulders v článku pro vlámský magazín Knack oznámil, že tou nejdominantnější haploskupinou u jeho příbuzných je E1b1b, která je u Západoevropanů vzácná, běžná je ale u Severoafričanů a zvláště pak u Berberů v Maroku, Alžírsku, Libyi a v Tunisku.

Je to rovněž jedna z hlavních linií nacházející se v židovské populaci, když je přítomna u 18 až 20 procent Aškenázských Židů a u 8,6 až 30 procent Sefardských Židů. Jinými slovy, strom Hitlerovy rodiny by mohl obsahovat židovské a africké předky.

Tragickou ironií tohoto objevu je samozřejmě to, že Hitlerův nacistický režim mezi lety 1933 až 1945 systematicky vyhubil dvě třetiny evropské židovské populace. I lidé afrického původu byli považováni za nepřátele Árijců, jejichž údajná rasová čistota a nadřazenost byly těžištěm smrtonosné rétoriky tohoto autora „Mein Kampf“. Jak to v článku v Knack formuloval Mulders: „Lze z toho odvodit, že Hitler byl příbuzný lidí, kterými pohrdal.“

Knack doufá, že v rámci dalších snah o určení Führerova dědictví bude moci provést DNA testy na úlomku čelisti a kusu krví potřísněného oděvu odvezeného z berlínského bunkru, kde Hitler údajně spáchal sebevraždu. Ruská vláda tyto artefakty ve svých archivech uchovává od roku 1948 a nadále věří v jejich autentičnost, i když studie amerických vědců z roku 2009 tvrdí opak.

Od publikace článku v Knack 18. srpna 2010 akademici okamžitě začali poukazovat na to, že to ale vůbec nemusí nutně znamenat, že tento muž, který inspiroval Holocaust, musel být buď Žid nebo Afričan nebo kombinace obojího. Haploskupina E1b1b se vyskytuje i u jiných etnických skupin a určení etnicity z DNA analýzy zatím není zcela exaktní vědou. Ale jedna věc v závěrech této studie je jistá, jak to řekl genetik Ronny Decorte v interview s Knack: „Hitlera by to nepotěšilo.“

Zdroj: history.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+35 # John Maxwell 2017-11-13 19:21
Safra nebyl to nakonec předek "Keňáka" Obamů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dagmar 2017-11-13 20:08
Bing ho, to bude ono!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jarin G. 2017-11-13 22:42
Kdo je potomek afrických Ohavů? To je tenhle?

snad ne tohle ušatý torpédo:

K Hitlerovi jen toto a je mi jedno jestli byl žid či černoch:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Janinna 2017-11-13 20:57
Safra, že by další konspirační teorie nebyla vlastně konspirační?:))
Světové židovské společenství přivedlo k moci nad německým národem svého člověka – Adolfa Hitlera, mazaného jak zmije a stejně nebezpečného.
Mimochodem, celý jeho „antisemitismus “ byl jenom převlek pro dezinformaci celého světového společenství, stejně jako jeho falešné „Árijství", které se snažil vštípit všem, jak všude demonstrativně ukazoval arijskou svastiku.
Holokaust na židech za II.SV byl v režii i sionisty Weizmanna - budoucí první hlava Izraele: sionista Chaim Weizmann, ředitel Světové židovské agentury na žádost Britské královské komise o možnosti přepravit 6 milionů západoevropskýc h Židů do Palestiny, řekl:
„Ne. Oni - prach, ekonomický a morální prach světa. Zůstanou pouze větví“.
Hitler také – šušká se, že byl přízeň Rothschilda -vyplňoval operace ve vztahu k evropským židům pouze na příkaz sionistické elity - zničit židy, kteří se podle slov Weizmanna „silně smíchali s góji“.
V Tóře se jasně ukazuje, že je třeba osekat suché větve stromu Izraele.
To znamená, zničení těch, kdo se vzdálil od Levitů, a odvážil se asimilovat s jinými národy.
Hitler byl žid a ničil svůj národ, své vlastní lidi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-11-14 00:14
Veď aj v Starom zákone Leviti šli a vraždili svojich hlava nehlava lebo vraj boh nariadil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # LubinenKremlBot 2017-11-14 09:11
Cituji John Maxwell:
Safra nebyl to nakonec předek "Keňáka" Obamů...

Ahoj Jani děláš mi stále velkou radost se vším souhlasím i když nerad pravda krutá ale bez ní spravedlnosti nedojdeme jenom bych si dovolil malý doplněk -''pod svícnem je největší tma ''a komu Hitler ve finále posloužil je nad slunce jasné pomohl zničit Žida ,který se nechtěl podílet v budoucnosti na genocídě národů naopak by bylo vše dříve prohlédnuto .Neboť žid s malým ž chazárek křiváček parazitek se pasoval do role nadčlověka otrokáře a likvidátora národů a to všemi dostupnými prostředky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Publius Scipio 2017-11-13 20:11
No, pokud by si všichni obyvatelé Evropy, kteří se považují za Evropany kavkazského plemene nechali udělat podobné testy, to by bylo divení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jarin G. 2017-11-13 23:04
Ahoj Scipio . Já vím, že jsme asi všichni hrozně smícháni.
Ale mně je celkem jedno, co by ukázaly testy. Já se cítím jako Čech a Slovan. Přitom táta byl poloviční Polák ze Slezska a máma z Moravského Slovácka. Já už se narodil v Čechách, v "Sudetech".
Nejen pro mě, je důležité to vnitřní přesvědčení, kam člověk patří!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-11-14 11:52
Ahoj Jari je to v nás a ne v genetickým hledání jinakosti ,proto i ten nejčernějši černoch srdcem národovec může být vlastenec a nesnášet multikulti, zní to nepochopitelně ale největší zrádci národa jsou bílí multikulti vítači vlastizrádci a prodejné děvky.Národ je vyšší nadstavba rodiny v tradičním slova smyslu a pokud podporují vše jenom ne tradiční rodinu ,tak nám musí být jasné jak to s námi myslí a kam nàs směřují.Globali sti mají sen do kterého nás chtějí implementovat a vrchol bude kdyż nerozeznáte homokyborga od robota,schválně nepíši člověk neboť se současným nebudou mít mnoho společného , snem korporátního fašouna ,,vyvoleného,, je mít dokonalý roboty, který budou naprogramovaný tak aby se oni nezbavili svého tvůrce.Pán Bůh nám pomáhaj a zlé pryč.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-14 19:31
1*********
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Publius Scipio 2017-11-14 13:37
S tím se dá souhlasit, také nehodnotím, jenom jsem konstatoval. Nakonec, v našem prostoru, to je ve střední Evropě, po husitských, křižáckých a třicetileté válce mluvit o národu nebo rase je zcela mimo realitu. A to vynechávám Avary a stěhování národů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-11-13 20:20
Adolf Hitler je určitě příbuzný i s Putinem a všichni dohromady jsou židi. Alespoň podle některých "alternativních " sdělovadel. Má to sdělit - odpor je marný.
Opíchávání služebných v židoských rodinách bývalo pravidlem. Podobnou zkušenost udělala i matka TGM v Břeclavi.
Ostatně i matka Hermana Göringa měla poměr se židovským zámeckým pánem. Jeho otec tam dělal správce a držel pysk, aby nepřišel o místo zatímco mu juda chazar pigloval manželku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Pavel Blaheta 2017-11-13 21:22
Ano r.m. to co píšeš ve svém příspěvku je naprostá pravda. Služebné v židovských rodinách byly opravdu buď domácím pánům nebo jejich dorůstajícím synům za matrace. A když otěhotněly tak je vyrazili i s outěžkem. Inu co taky čekat od "vyvolených" není-liž pravda?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jarin G. 2017-11-13 23:12
Ahoj pánové. Trochu to odlehčíme:
Hitler se dozvěděl, že Goebels je žid
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-11-14 12:35
Cituji Pavel Blaheta:
Ano r.m. to co píšeš ve svém příspěvku je naprostá pravda. Služebné v židovských rodinách byly opravdu buď domácím pánům nebo jejich dorůstajícím synům za matrace. A když otěhotněly tak je vyrazili i s outěžkem. Inu co taky čekat od "vyvolených" není-liž pravda?

Co bychom taky chtěli od nekřesťanských úchyláků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Publius Scipio 2017-11-14 13:58
Cituji Pavel Blaheta:
Služebné v židovských rodinách byly opravdu buď domácím pánům nebo jejich dorůstajícím synům za matrace. A když otěhotněly tak je vyrazili i s outěžkem. Inu co taky čekat od "vyvolených" není-liž pravda?
Opravdu jenom v židovských rodinách? Opravdu se tak nedělo i u jiných bohatých?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # pozorovatel 2017-11-13 22:03
Pre niektorých asi známa vec, pre iných možno novinka.

Vyberám úryvky z diskuter.wordpress.com/.../... a
diskuter.wordpress.com/.../...

18. Adolf Hitler: Rodinná záležitosť (veľmi dlhá kapitola, 10 str) (náhľad textu)
====================================

…vracia sa k téme spracovanej spracovanej v knihe 1, kapitole 14, tentoraz však výrazne detailnejšie rozpracované

Pôvod Hitlera (str. 76-77) (náhľad originálneho textu diskuter.wordpress.com/.../... )

…prvá časť kapitoly sa venuje rodinnému pôvodu Hitlera. Detailnejšie než v prvej knihe opisuje jeho predkov, ktorí zrejme sú nevlastným dieťaťom baróna Edmunda Rothshilda. Hitlerov otec Alojz Hitler je údajne nemanželským dieťaťom Márie Schickelgrubero vej a syna Rothschildovcov , u ktorých Mária Schickelgrubero vá istú dobu vo Viedni slúžila.

(zbytok kapitoly je venovaný Hitlerovej mladosti, bielym miestam v jeho životopise medzi rokmi 1911-1914, podivným okolnostiam jeho cesty k moci a o financovaní americkými židovskými finančnými skupinami)16. Tajná úmluva s Hitlerem (náhľad kapitoly chromik.wz.cz/.../ , prvá tretina textu)
===========================

…táto kapitola popisuje dohodu Hitlera s vrcholnými predstaviteľmi sionistického hnutia, že pod hrozbami teroru a represií prinúti nemeckých Židov vysťahovať sa do Palestíny, ktorá sa mala v budúcnosti stať základom sionistického štátu a centrom budúcej svetovej vlády.

…táto dohoda je označovaná ako Transfer Agreement (Haawara Agreement)

…súčasťou dohody bolo zabavenie majetku vysťahovávaných Židov a ich finančné preplatenie v lokalite Palestíny. Židia, ktorí emigrovali do iných krajín, nedostali zo svojho zabaveného majetku preplatené nič.

…sponzori vysťahovania boli banky Rothschield, Kuhn, Loeb & Co, Wargurg a Rockefeller.

…kapitola cituje rôzne pohŕdlivé vyjadrenia sionistov na adresu vlastného národa. Spomínajú, že nestoja o chudobných Židov a že radšej akceptujú zabitie niekoľkých miliónov Židov v Nemecku, len aby sa do Palestíny dostali iba tí najschopnejší a najužitočnejší.

…Adolf Eichman a iní nacisti opakovane v rámci rozhovorov navštevovali Palestínu a neskôr sa Eichman stal vedúcim “Ústrednej kancelárie pre židovské vysťahovalectvo ” a opakovane sa stretával s vrcholnými sionistami.

…drsná kapitola

-------------------------------

Ďalej tento úryvok (vytrhnuté z kontextu, komentár pod tým):

…Rockefellerov Standard Oil v spolupráci s kartelom I.G.Farben prevádzkoval v Osvienčime továreň na výrobu syntetického kaučuku na výrobu umelej gumy životne potrebnej pre nemecké bojové vozidlá. V továrni pracovali väzni z Osvienčimu.

…potom je venovaná dlhšia časť podielu rodiny Bush na obchodoch s Treťou ríšou (Prescott Bush, starý otec prezidenta Georga W. Busha). Je spomínané, že rodina Bushov zbohatla práve vďaka obchodovaniu s Nemeckom a dokonca priamo vďaka práci otrokov z koncentračného tábora v Osvienčime. Spomínaná je oceliareň v Osvienčime, patriaca Sliezsko-americ kej korporácii (SAC). Spomínaná je tiež spoločnosť Union Banking corporation (UBC) obchodujúca s nemeckým priemyselníkom Fritzom Thyssenom. V Thyssenových baniach taktiež pracovali židovskí otroci, v štýle práce nazývanej “opotrebovávaci a”. Zatiaľ čo iné korporácie je možné obviniť z toho, že financovali vzostup Hitlera a jeho prípravu na vojnu, Bushovci priamo profitovali z vojnového obchodu a z práce židovských otrokov.

---

zdôraznil by som jeden zaujímavý detail. Text píše, že v Osvienčime väzni pracovali vo fabrikách určených pre vojnový priemysel: gumárne, oceliarne... Jednalo sa naozaj o "vyhladzovací" tábor, alebo to bol klasický väzeňský tábor určený na nútené práce?


---
17. Nový antisemitismus
==================

…autor píše, že ilumináti/sioni sti začali využívať tému antisemitizmu k tomu, aby umlčali všetku kritiku k svojim aktivitám

…akákoľvek kritika politiky Izraela je označovaná za antisemitizmus

…akákoľvek kritika sionizmu je označovaná za antisemitizmus. Pritom antisionizmus a antisemitizmus sú dve veľmi odlišné témy

…sionisti v skutočnosti po celom svete rozdúchavajú nepriateľské nálady proti Židom, pretože tak jednak môžu každého umlčovať nálepkou antisemitizmu a navyše vyvolávajú v Židoch pocit ohrozenia, vďaka čomu Židia držia pokope a podporujú tézy sionistov aj v prípade, že s nimi nie úplne súhlasia.

…záverečná časť kapitoly sa venuje otázke, či sú alebo nie sú Židia “rasa”. V skutočnosti údajne Židia z rôznych končín sveta sa medzi sebou fyzicky natoľko líšia, že ich nemožno označovať ako príslušníkov jednej rasy. Židov po svete v skutočnosti spája iba náboženstvo. Jediný, kto Židov tvrdohlavo definoval podľa rasy bol Hitler a sionisti.

…autor dokonca tvrdí, že z genetického hľadiska je minimum rozdielov medzi Židmi a Palenstínčanmi žijúcimi na území Izraela a že ich neustávajúca rivalita je čisto kultúrno-nábože nsky vyvolaná. Toto tvrdenie sa objavilo v práci istého španielskeho profesora. Následne Izrael vyvíjal silný nátlak, aby jeho štúdia bola stiahnutá z obehu, vyhrážali sa nakladateľstvu a dokonca vyzývali knižnice a vlastníkov daného časopisu, aby príslušné stránky z časopisu fyzicky vytrhli a zničili.
--------------------


a ďalej:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # pozorovatel 2017-11-13 22:08
a ďalej, prebraté z diskusie, zdroj neviem dohľadať, pravdepodobne zmazaný:

------------------------
"...v druhej o obetu zidov, aby boli neskor vyneseni do nebies"

To je trochu skreslené a nepresné. V druhej svetovej vojne išlo primárne od dobytie zdrojov ZSSR. Za týmto účelom americkí židovskí a anglosaskí bankári zafinancovali nemeckú nacistickú stranu a naliali obrovské peniaze do Nemeckého zbrojného priemyslu. Primárnym účelom bolo poslať nemecko proti ZSSR a nechať obe krajiny vykrvácať v zničujúcej vojne, aby následne mohli Briti a Američania zabrať obe krajiny. V dobe WW2 bolo Britské impérium minimálne na papieri najmocnejšou ríšou sveta.

Čo sa týka vzťahu Nemecka k Židom a holocaustu. To malo niekoľko rovín a niekoľko fáz.

Americkým sionistom vyhovoval Hitlerov antisemitizmus, pretože to motivovalo nemeckých Židov k vysťahovávaniu do Palestíny. Sionisti dokonca mali uzatvorené zmluvy s Treťou ríšou, ktoré pomáhali financovaniu vysťahovania nemeckých židov do Palestíny. Ale iba do palestíny. Ak sa chceli vysťahovať niekam inam, mali smolu. Táto fáza prebiehala v rokoch 1933-1939.

Počas vojny boli židia a rôzni ďalší nepriatelia nemeckej ríše (komunisti, sociálni demokrati, odbojári z okupovaných území) nahraní do nemeckých pracovných táborov. Počiatok týchto táborov súvisí ešte s prvou fázou, označené ako "zberné tábory" (Konzentrations lager) mali slúžiť na sústreďovanie nemeckých Židov pred ich násilným vyhostením do Palestíny. S štartom vojny boli tieto tábory zároveň prerobené na pracovné tábory (z toho pochádza aj nápis "Arbeit macht frei", t.j. voľne preložené "Prácou ku slobode, resp. Za prácu sloboda"). Stále sa jednalo o zberno-pracovné tábory určené pre vojnový priemysel. Po víťaznom skončení vojny sa plánovalo s vysťahovaním týchto židov z táborov do Palestíny.

Po roku 1942, keď Nemci utrpeli porážku pri Stalingrade, sa situácia začala zhoršovať. Začali dochádzať zdroje na vojnový priemysel a od západu nad Nemecko lietali bombardovacie perute spojencov. Zhoršovalo sa zásobovanie potravinami a zvyšoval tlak na vojnový priemysel.

Akékoľvek veľké zoskupenia ľudí boli v minulosti ohrozené obávanou epidémiou škvrtitého týfusu. Tá je prenášaná šatovou všou a jej úmrtnosť je 40%. Typicky tieto epidémie vznikajú u vojenských jednotiek, v zajateckých táboroch, vo väzniciach, v utečeneckých táboroch atď. Prevencia proti šatovým všiam bola nasledovná (a všimnite si, ako veľmi sa to podobá na procedúry v koncentračných táboroch):
- novopríchodzí sa musel vyzliecť donaha a šaty sa spálili, resp. dali bokom na jednu hromadu
- oholili sa vlasy
- išlo sa do spŕch a ľudia boli najprv posypaní insekticídom (Cyklon B bol insekticíd určený proti šatovým všiam!) a následne osprchovaní a presunutí do ubytovacích barakov.
Týmto spôsobom sa predchádzalo zavlečeniu šatových vší do táborov.

Po roku 1943 sa situácia ďalej zhoršovala. Potravinové prídely v celom Nemecku sa krátili a na zberné tábory sa ich dostávalo čoraz menej. Postupne začala kolabovať aj hygiena. Napokon začali byť koncentračné tábory kvárené epidémiami a úmrtiami od hladu. Proste nebolo pre väzňov dosť jedla. Ku koncu roku 1944 už bola situácia veľmi zlá a k úmrtiam väzňov v koncentračných táboroch dochádzalo masovo.

Aby sa predišlo ďalším epidémiam, boli postavené kremačné pece, aby bolo možné tieto telá rýchlo likvidovať, skôr než z nich vypukne ďalšia epidémia. Treba chápať, že epidémie predstavovali riziko aj pre dozorcov, takže stále existovala snaha zachovať aspoň základné hygienické fungovanie táborov.

V roku 1945 už zásobovanie zberných táborov úplne skolabovalo a väzni boli ponechaní svojmu osudu hladom, resp. povraždení aby sa nedostali do rúk postupujim armádam a nerozprávali o podmienkach vo väzení.

Keď to zhrniem: holocaust nemusel byť zo strany Nemecka v počiatkoch vôbec plánovaný, a vznikol neúmyselne ako dôsledok udalostí počas prehrávanej vojny.

S tým nepriamo súvisí aj následné mediálne zneužívanie Holocaustu. Sionisti boli rozladení z toho, že sa im plán zvrhol do takto nemilého výsledku, tak sa snažili z toho vytrieskať maximum, čo sa dalo: postavili sa do role obetí, ktorým bolo mimoriadne ukrivdené a preto si nárokovali od svetového spoločenstva zriadenie štátu Izrael. Nebolo to pôvodne plánované v takejto podobe, ale prispôsobili sa situácii.

Čo mňa osobne strašne vytáča na tejto debate je fakt, že v nemeckých pracovno-zberný ch táboroch zahynulo mnoho ľudí iných národností: nemeckí komunisti a sociálni demokrati, poľský, českí, slovenský a iní odbojári, ruskí vojnoví zajatci, atď. ale v médiach sa všetci tvária, akoby obete koncentrákov boli výlučne židia.

---------------
toľko citát, nechávam bez komentára iba ako text pre úvahu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # pozorovatel 2017-11-13 22:18
Možno ešte vhodné doplnenie...

Podľa rozhodnutia výboru OSN pre ľudské práva z júla 2011 má každý človek právo na slobodný názor a debatu o historických udalostiach.

“Dôležité je povšimnúť si pravidlá hodnotenia historických skutočností
– kam nesporne patrí aj holokaust – z pohľadu medzinárodných dohovorov
pod kuratelou OSN a na druhej strane z oficiálne presadzovaného
ideologického hľadiska. Čo hovoria o ľudských právach medzinárodné
dohovory, ktorých signatárom je aj Slovenská republika?
Záväzné rozhodnutie
Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské
práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré
podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom
prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku
vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez
donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý
vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.
Za zmienku pritom stojí fakt, že Slovenská republika tento dohovor
doteraz nepreložila do slovenského jazyka. Považuje totiž za zbytočné
inkorporovať ho do nášho právneho poriadku z dôvodu jeho odmietnutia.
Nedopátral som sa však, konkrétne čieho odmietnutia sa obáva.”

celý článok: extraplus.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-11-14 03:34
Diky pozorovatel za info dost to osvětluje i poválečné dění kdo a jak jednal (myšleno mocnosti) co všechno bylo bagatelizováno a zamlčeno ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # fujiminavaja 2017-11-14 08:57
očividně si nedělal starosti s minulostí jak, kde kdo...
...ten koukal uplně jinam... takova Frau Merkel ve větším...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # LubinenKremlBot 2017-11-14 09:01
Kam čert nemůže nasadí ďábel buď ženu nebo žida a to se omlouvám všem dobrosrdečným ženám hlavně našim stálým přispěvatelkám av24. A s dodatkem že je i spousta mužů slepic s ptákem ,hold nic není 100%ní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás