Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAmeričané musí teroristické útoky „přijmout“ jako cenu za diverzitu, tvrdí náměstek ředitele FBI z Obamovy éry

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Američané musí teroristické útoky „přijmout“ jako cenu za diverzitu, tvrdí náměstek ředitele FBI z Obamovy éry

Cesare Frank Figliuzzi sloužil za Barakcka Obamy od února 2011 do července 2012 ve Federálním vyšetřovacím úřadě sídlícím ve Washingtonu DC jako bývalý náměstek ředitele pro kontrarozvědku.

Figliuzzi říká, že je třeba, aby si veřejnost na „tento nový způsob života“ zvykla, aby se na Ameriku nenahlíželo jako na rasistickou

V článku, který byl rychlou reakcí NBC vzápětí na útoku v New York City vedeném islamistickým teroristou podporujícím ISIS, Figliuzzi argumentoval, je daleko důležitější dosáhnout toho, aby se na nás pohlíželo jako na ne příliš bigotní, než dosáhnout skutečného zastavení teroristických útoků.

Ano, je to tak.

„Aby bylo jasno, každá ztráta života je tragédie a orgány prosazování zákona vždy neúnavně pracují, aby tomu zamezily. Je tu ale také průběh nevyhnutelného vývoje, který nás vede od zastaralé minulosti, od překonaných pohledů na proti-teroristický boj a přivádí nás ke strategii ohrazování a zmírňování,“ napsal Figliuzzi.

„Ale stejně, jako své přístupy upravují oficiální činitelé, nastal možná čas, aby ty své upravila i veřejnost,“ dodal.

„Pokud bychom lpěli na zastaralých názorech, že jakýkoliv teroristický čin představuje selhání proti-teroristického boje, tak bychom rovněž museli být připraveni přijmout nový způsob života. Chceme snad na každého, kdo přichází z jiné země s jinou soustavou víry pohlížet jako na někoho, kdo tu není vítaný?“ napsal Figliuzzi s náznaky, že přijímání pravidelných teroristických útoků je cenou za ‚diverzitu‘, kterou stojí za to platit.

„Já bych argumentoval, že bychom na ně tak pohlížet neměli. Dnes dokonce i Bílý dům volá po přísnějších omezeních v imigrační politice. Přistoupit k tomu by ale byl nelogický extrém, takový přístup k boji s terorismem by vylučoval kohokoliv odkudkoliv ze vstupu do USA, kdyby se některý jeho krajan někdy dopustil teroristického útoku. Takoví ale my nejsme,“ uzavřel to s tím, že zase opět zdůrazňoval důležitost upřednostnění politické korektnosti proti prevenci řádění teroristů.

NBC News dokonce tento článek daly na twitter se slovy: „Američané se musí připravit na budoucnost, ve které bude teror běžnou věcí.“

Žádný racionálně uvažující Američan by neměl jen tak kapitulovat a přijmout terorismus, když existují praktické způsoby jeho zastavení, jako je třeba skoncování s „diverzitou“ v programech víz, které umožnily teroristovi z NYC vstoupit do země, po čemž např. otec jedné z obětí volal.

Po každičké té teroristické hrůze má pak levice vždy obavy hlavně z „islamofobie“ a starosti o ochranu své posvátné krávy „diverzity“ a politické korektnosti, místo starostí o oběti útoku a možnosti takovým útokům v budoucnu zabránit.

Myšlenka, že je daleko důležitější být politicky korektní než zachraňovat životy a bránit se potenciálním masovým obětem při útocích, je úplně vyšinutá a kdokoliv, kdo ji navrhuje, by měl být tvrdě pokárán.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+28 # Jarin G. 2017-11-13 15:04
Malinko mimo téma, omlouvám se, ale uSSáků se to týká a já to považuji za "Pecku dne"!
Kurdi sa zbavujú kontroly USA a odovzdávajú naftové i plynové ložiská na východe Sýrie Asadovi
hlavnespravy.sk/.../1206192


A toto je také důležité. Včera nás všude informovali, že Abu Kamal je opět v rukou IS. Tady píší něco zcela jiného (ten překlad je ale celkem hrůza!)
Zástupce ruské silové skupiny v Sýrii vyvrátil tvrzení, že vládní vojska údajně zanechala město Abu Kamal.
cz.[...]news.com/.../...

a trochu srandy: Pejsek obranář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2017-11-13 16:38
+++ Díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Jarin G. 2017-11-13 17:09
Není zač! Hele Vláďo, já našel dnes takový vtipný obrázek (možná, že to už to tu bylo) a rád se s tebou, i dalšími, podělím:

A dva vtípky z "Černého humoru:
Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve: „Ať žije menstruace.“ Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu řekne: „Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?“ Chlap nato: „Mně to je jedno, hlavně když teče krev!"

Z dob SSSR:
Američan a Rus se trumfují, kde je větší svoboda. Američan: „U nás je taková svoboda, že můžu klidně pochcat prezidentovo auto.“ Rus: U nás je taková svoboda, že se můžu klidně vysrat u Kremelské zdi.“ Američan: „No, ono to u nás tak dokonalé zase není, já to pak musím utřít.“ Rus: „Abych pravdu řekl, u nás to taky až tak moc nefunguje. Já si přitom zase nemůžu sundat kalhoty.“
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-11-13 17:31
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-11-13 18:37
Vláďo, mám tu "statistiku" o stavu AC24. Souhlas se současným stavem: 19 kladných názorů, odpovědí. Ozvali se téměř všichni "stálí", co tu v uvedenou dobu byli a i řada dalších.
Podpora stavu s Kotovem: 1+1= Pio a "eli" (ta ale vůbec nevěděla co se tu dělo, jen tvrdila, že není správné odstranit oponenta kvůli jiným názorům). Lajky jsem ani nepočítal, ale byly jen kladné.
Nechci, prosím, už žádnou pochvalu. Já jsem rád, že se to tu lidem teď líbí.
A že o to tu teď není zájem? V článku: "NATO vzkazuje Evropě: ...." bylo už cca 14 200 zobrazení!!! To je fakt dost. A podíval jsem se trochu do historie a když by se odfiltrovali hádky s trolly, tak tu rozhodně o moc víc příspěvků nebylo. Naopak se tu objevují nové nadějné nicky! Takže už otrávený nejsem!
Dík za trpělivost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-11-13 23:14
Jardo, jsem si skoro jistý, že "eli", je chlap.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-13 20:08
Jarin mene sa to nepáči len preto že aj mňa odvšadiaľ jednoducho odstrihli presne takým istým spôsobom. A to som bol relatívne slušný... :-) Ale Peťko si to napokon vykoledoval tak ok. Ale aj tak som proti aby sa likvidoval opačný názor. Mal by odznieť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-11-13 22:00
Pio, kamaráde. Teď už doopravdy naposledy. Dál už na to nebudu nijak reagovat.
Tebe, Pio, odstřihli jen tam, kdy jsi se zavěsil do vláken s falešnými nicky! AC24, bohužel, zatím neumí mazat jen jednotlivé příspěvky. Uvidíme co bude v novém formátu v prosinci!
Kotov nebyl zlikvidován kvůli opačným, rusofóbním názorům!!! To není pravda a ty to musíš dobře vědět! Např. Dědek Ing. tu stále je! Zkusil to tu už Buzz Aldrin, ale na toho nikdo nereagoval, tak šel dál. A budou se objevovat i další oponenti! Neboj, teď mají asi jisté obavy, ale přijdou.
Do likvidace oponenta bych já nikdy nešel! Já ho měl na háku, i když mě dost otravoval! Pro mě tu v podstatě neexistoval. Nečetl jsem ho, nereagoval jsem na něj a ani ho nehodnotil (nemínusoval), maximálně jsem se ho snažil přiblížit nule! Hádky s ním jsem vždy zásadně přeroloval!
Kotov byl odstraněn pro zneužití cizích nicků, totální záchvat schizofrenie, kdy se sprostě hádal sám se sebou pod cizími nicky a zejména kvůli výhrůžkám na likvidaci celého serveru AC24 a diskuzi na něm! Typická věta: "My to tu zlikvidujeme, že si tu už ani neškrtnete!" Teprve potom jsem do toho vstoupil!
Tečka! Botka, jak říká jeden náš místní přispěvatel.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-11-13 22:43
Ahoj Jarine, je fajn, že jste se ozval - ty ukradené nicky už byly fakt moc. To už nebyla diskuse, to byla schíza, vulgarismy a narůstající agresivita.
Bohužel, vidím v tom problém hodně liknavé redakce, admin to měl řešit sám a hned když ten (ti) "zloděj životů" překročil mez.
Vlastně už to měl řešit dávno, ne za jiný názor, ale za vulgarismy, které ze zdejší diskuse začaly dělat stoku.
Možná chyběla vůle, aby to redakce vyřešila sama i bez "zásahu".

Na druhou stranu rozumím Piovi, ani já nejásám nad tím, že by zde neměl být žádný oponent - to samozřejmě nepřikládám na vrub vám, jako výsledek vašeho zásahu.
Nevadí mi když má někdo jiný názor. Rozumný názor, který můžete rozporovat nebo o něm třeba popřemýšlet nebo jenom nesouhlasit.
Jenom, abychom si rozuměli - tím oponentem opravdu nemyslím 5kk.
P.S.
Nejsem 24 hodin na AC, někdy i více dní sem nenakouknu, do historie článků skoro vůbec - to jenom k vašemu rýpnutí:
"Tedy mimo Janinny a Smrťáka. Ale nebylo to povinné, že."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-11-13 23:33
Ahoj Jani! Děkuji za názor!
Já to nemyslel jako rýpnutí! Já to blbě napsal!
Moc a moc se omlouvám a už je to vymazáno!
Vždyť musíte vědět, že na Vás i na Smrťáka "trpím"!
Tak ještě jednou: "Promiňte!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-11-14 09:00
Ahoj. Který primitiv, ti asi dal bezvýznamný - , za omluvu Janině? ;o)
Ten (ti), co mně, za projev díku tobě? :D
Taky ti to trhá žíly a pomýšlíš na sebevraždu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-14 19:06
Ahoj Vláďo. Vždyť víme. Já napsal pod Botičku "srandovní" komentář a za pár desítek minut jsem byl pěkně v mínusu! A císař v plusu. Potom se to, příchodem ostatních, výrazně otočilo. Ale už jsme si to řekli mockrát. Zajímavá nebo "slovní" odpověď či pochvala, je pro mě 100x větší přínos, než hrátky s +/-. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-13 22:58
OK:-) Ale iste uznáš že najprv niekto jemu ukradol nick:-) Ale máš pravdu netreba to tu ďalej rozoberať. Oni skôr alebo neskôr opäť prikvitnú:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-11-13 19:43
Sýrska arabská armáda (SAA) a národné obranné sily (NDF), vedené Tigrími silami, obnovili svoje operácie proti ISIS v blízkosti mesta Mayadin. Podľa pro-vládnych zdrojov, vládne jednotky prešli asi 30 km juhovýchodne od nej. SAA a NDF tiež pokročili proti ISIS a dosiahli osady Bir Duhul a Al-Duhul.
SAA a NDF čelili malému odporu ISIS počas svojho postupu, pretože veľká časť členov ISIS sa stiahla z púštnej oblasti. ISIS sa teraz zameriava na konflikt s vládnymi jednotkami v al-Bukamal.
Vládny pokrok vyvíja ďalší tlak na členov ISIS v pohraničnej oblasti a prispeje k spoločnému úsiliu SAD a Hizballáhu zabezpečiť al-Bukamal.

Nejako divne postupujú Tigrie sily hoci by mali ísť priamo na juh okolo brehov Eufratu, ale asi ich z púšte niečo ohrozovalo.

13. novembra pro-vládne sily, vedené sýrskou arabskou armádou (SAA) Tiger Forces pokročili ďalej k pohraničnom meste al-Bukamal pozdĺž západného brehu Eufrat.

Tygické sily zachytili dedinu Bir Daham a vrch Milhim pri dedine As Salhiyah, ktorá sa konala v meste ISIS. Obec sa nachádza 40 km severovýchodne od Deir Ezzor.

Predtým SAA a ich spojenci vystupovali proti ISIS pozdĺž brehu Eufrat a východne od diaľnice Sukhna-Deir Ezzor, ktorá zachytila ​​niekoľko bodov.
Cieľom zámeru je zvýšiť tlak na ISIS a zmierniť situáciu v al-Bukamal .
southfront.org/.../

Prečo asi treba zmierňovať tlak v Al.Bukamal? Asi to tam nie je pod kontrólov ako tvrdíš

Takáto je pravda:
Bitka o al-Bukamal horela minulý víkend, pretože teroristi ISIS uskutočnili úspešný protiútok proti Sýrskej arabskej armáde (SAA) a Hizballáhu v pohraničnom meste.

Podľa miestnych zdrojov ISIS obnovil kontrolu nad hlavnou časťou mesta v nedeľu po dvoch dňoch intenzívnych bojov v okolí a vnútri. ISIS údajne používal najmenej 10 protitankových riadených rakiet proti pro-vládnym bojovým jednotkám a nasadilo ďalšie posilnenia z iných oblastí v Sýrii a Iraku.

Odborníci spájajú silný odpor ISIS s prítomnosťou vplyvnejších členov ISIS v tejto oblasti. Médiá spojené s Hizballáhom dokonca oznámili, že v tejto oblasti bol údajne zaznamenaný Abu Bakr al-Baghdadi.

Ďalšou otázkou, ktorá viedla k problémom, ktorým čelia vládne jednotky v al-Bukamal, je nedostatok koordinácie medzi skupinami útokov, ktoré prechádzajú z čerpacej stanice T2 a sily nasadené v blízkosti mesta Al-Mayadin. Tigrie sily a ďalšie pro-vládne jednotky rozmiestnené v blízkosti al-Mayadin de-facto začali svoj tlak na al-Bukamal až v nedeľu, keď sa situácia stala veľmi komplikovanou.
Medzitým ruské ministerstvo obrany odmietlo správy, že ISIS retook al-Bukamal a nazval tieto správy propagandou. Ministerstvo uviedlo, že SAA má od piatku plnú kontrolu nad mestom a teraz zabezpečuje oblasť a zničí zostávajúce centrá odporu.
Naďalej však neexistujú žiadne fotografie ani videá, ktoré by potvrdzovali úplnú kontrolu nad mestom. Mesto zostáva obliehané, ale stále nie je pod úplnou kontrolou spojencov.
southfront.org/.../
Ovládanie Al-Bukamal je stále sporné
Ani doteraz dostupné mapky zatiaľ neukazujú že by Syrska armáda prebrala ropné polia od Kurdov. Ale bodaj by to bola pravda, možno kvôli tomu Sýrska armáda neprešla na druhý breh Eufratu
Ale dosť dobre nechápem manéver Tigrích síl smerom do púšte, keďže sa militanti stiahli k obrane Al-Bukamal
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-13 22:22
Děkuji za vyčerpávající informace!
Jenom takový doplněk. Citace: "..Asi to tam nie je pod kontrólov ako tvrdíš". To já netvrdím,Pio, to tvrdil [...] (...Ministr obrany Sergej Šojgu uvedl, že VKS Ruska „ukázaly své umění" při obsazení města. Podle jeho slov je část bojovníků zničena, ostatní se přepravili přes Eufrat a postupují na sever.).
Já o tom vím jen to, co jinde napíšou, ale ne ve specializovaném tisku. Já si podrobné informace přece přečtu od tebe! ;o) Ty to dáš do kupy mnohem lépe, než bych to dokázal já!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-11-13 22:50
Jarin dokopi si to dá každí kto na to má čas nie je to žiadny problém, ale niekedy je aj vo vojnovom spravodajstve chaos. Syria-liveuamap stále ukazuje že Al- Bukamal je obklúčený, ale nie obsadený. To je protiasadovsky zameraný veb.Ale rovnako informuje aj southfront.org. Ten je naopak naklonený prorusky.
Tigrie Sily vyrazili po diaľnici smerom do púšte akoby smerom k čerpacej stanici T2, zároveň ale aj postupujú ale omnoho pomalšie pozdĺž Eufratu. Nechápem presne prečo. Je v tom zatiaľ nejaký chaos.
Naozaj neexistujú zatiaľ z oblasti videa a fotky ktoré by dokázali plné ovládnutie Al-Bukamal
Ale podľa najnovších správ sa to pohlo dopredu okolo Eufratu. Z dialnice k T2 sa armáda stiahla.

Syrske arabské armády (SAA) Tiger Forces a ich spojenci rýchlo tlačia smerom k hraničnému mestu al-Bukamal zo smeru Mayadin. Zachytili dedinu Bir Daham, kopec Milhimu a vstúpili do polí Ward.

Medzitým SAA a Hizballáh pokračovali v konflikte s teroristami ISIS v strategickom pohraničnom meste al-Bukamal. Podľa fotografií z oblasti pro-vládne sily aktívne používajú delostrelecké a raketové batérie. To znamená, že v meste prebiehajú intenzívne boje a ISIS má dostatok opevnených pozícií

Ak SAA a Hizballáh nedokážu zorganizovať plnú kontrolu nad mestom v priebehu niekoľkých dní, tak to urobí, keď Tiger Forces dosiahne al-Bukamal zo severovýchodnéh o smeru.

Celkom jasné vyjadrenie mesto ešte nemajú pod kontrolov. Vidieť to aj podľa fotografii páliacich delostrelckých batérií

Zrejme nedokázalo ISIL zlomiť ani Ruské letectvo, ktoré oblasť Al-Bukamal bombardovalo niekoľko dní diaľkovým letectvom

southfront.org/
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-11-13 23:39
Opět díky a to i za bohatou fotodokumentaci!
Podle mě je stejně jen otázkou, kdy se to dostane pod úplnou kontrolu Asada!
A nebuď zbytečně skromný! Já kdybych to měl dát dohromady, tak na tom strávím celý den a ještě nevím, jak by to dopadlo!
Jenže my tu máme přece tebe a ty pro nás děláš skutečně záslužnou práci!!!
Tak jako poděkování hezký obrázek:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-14 01:02
Jarin netreba to preháňať s tým chválením. Robím to len preto že ma to zaujíma a zároveň štve a momentálne mám čas. Už aby tam bol pokoj a aby sa Sýrčania mohli vrátiť domov a pokojne tam žiť. Teraz ale hrozí že sa Izrael pustí do Libanonu čo by veľmi skomplikovalo situáciu. Hizbaláh by sa musel stiahnuť k obrane Libanonu čo by Sýrsku armádu poriadne oslabilo. Izrael celkom iste niečo vymyslí a vyvedie. Oni sa nezmieria s tým aby bol v Sýrii pokoj. Tak že rizík je tu ešte veľmi vela a nič nie je celkom isté kým nebude krajina úplne vyčistená od proxy armády. A to ešte potvrvá. Sám vidíš ako sa to zamotáva a komplikuje.

Všimol si si že pri Qajartane ten kotlík ešte existuje? Koľko že ho to obliehajú a nemôžu zlikbidovať? Ani už o tom neinformujú, ale drží to tam zbytočne armádu ktorú by potrebovali na dôležitejších úsekoch frontu. To je úplne neuveriteľné že ho ešte nevymazali z mapy.
Tá situácia je stále veľmi vratká a nebezpečná bojuje sa aj v severnej Hamé

Medzi vládnymi silami a Hayatom Tahrirom al-Shamom (predtým Jabhat al-Nusra, pobočka al-Káidy v Syrain) sa v blízkosti dediny Hasnawi v severovýchodnej krajine v pondelok začali intenzívne boje.

Hayat Tahrir al-Sham napadol pozície sýrskej armády v jeho blízkosti v snahe zabaviť neďaleké kopce a zabrániť tomu, aby vládne sily rozvíjali dynamiku v tejto oblasti. Na druhej strane sa armáda snaží vytvoriť plnú kontrolu nad Sarha, Sarh Shamali, Rahjan a Jakusiya. Ak sa tak stane, armáda a jej spojenci urobia ďalšiu dôležitú úlohu v ich dlhej ceste k dosiahnutiu časti diaľnice M5 riadenej militantmi.
southfront.org/.../

Sýrska arabská armáda (SAD) a národné obranné sily (NDF) zachytili dedinu Hasnawi a blízke kopce od Hayat Tahrira al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, sýrske pobočky al-Káidy) na severovýchode Hamy vidieku.
Tu sa ešte bude tuho bojovať

southfront.org/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dobrý Den 2017-11-13 15:31
Tak vidíte. I člověk z FBI vám říká, že si máte zvyknout. Tak si zvykejte, nedivte se a za získané obohacení se nikomu nemstěte.

Vždyť i sami vaše tajné služby se podílely na obohacení .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-11-13 20:02
Skrátka oni to v roku 2001 rozbehli a rozjebali celý svet a teraz nám idú títo tukani tvrdiť že si máme na teror ktorý vo svete rozbehli zvykať?
Čím viac sa proti terorizmu válčí tým ho je všade viac. Veľmi zaujímavé.

Asi treba opäť nasadiť pohraničníkov na hranice aby sme mali od toho západného šialenstva pokoj.

Zabili 3000 vlastných občanov aby mohli začať vojnu v Auganistane a potom v Iraku a následne aby rozpútali arabskú jar a mohli bombardovať v Líbiy a napokon nasadili svoju proxy armádu do Sýrie a odvtedy sa v tomto svete nedá kludne spávať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás