Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý poradce Clintonové: Ve Varšavě pochodovalo 60 tisíc fašistů, ne občanů!

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý poradce Clintonové: Ve Varšavě pochodovalo 60 tisíc fašistů, ne občanů!

Polsko si 11.listopadu připomínalo Den nezávislosti. Ve Varšavě se pochodu zúčastnilo několik desítek tisíc Poláků. Pochod byl široce popisován zahraničními médii, která si všímala složení pochodujících a jejich hesel.

Jesse Lehrich, bývalý mluvčí Hillary Clintonové se k pochodu vyjádřil na svém twitterovém účtu, kde napsal, že Varšavou pochodovalo 60.000 nacistů a doplnil své prohlášení odkazem na článek Wall Street Journal, který popisoval polský Den nezávislosti.

Ve svém příspěvku Lehrich zmínil dominující hesla "Čistá krev", "Evropa bude bílá", "Modlete se za islámský holocaust".

Příspěvek na twitteru vyvolal mnoho reakcí.

Beata Biela, která byla nedávno zodpovědná za informační projekt Konkret24 na TVN v odpovědi vysvětlila, že nacisté a další extrémistické skupiny jsou odpudivé, ale většina ze 60.000 lidí se k nim nepočítá. "Jsou to obyčejní lidé, kteří oslavovali den nezávislosti Polska," odpověděla.

Pochod organizovala skupina, která "se představuje jako dědic stejnojmenného fašistického hnutí z 30. let, které bojovalo za čištění Polska od Židů v letech těsně před holocaustem", reagoval Jesse Lehrich.

Biela odpověděla, že "i když někteří účastníci vyznávají nacionalistické nebo dokonce xenofobní názory, což samo o sobě je strašné, tak to ještě neznamená, že jsou to nacisté".

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+28 # Popo 2017-11-13 13:07
Je naozaj dosť divné že takmer všetci a takmer z každej strany sa omiela to "čarovné" slovíčko fašizmus a pritom fašizmus v preklade neznamená nič ineho a nič viac len zväzok. EU, NATO, USA, korporácie atď. atď. to všetko sú prosím pekne zväzky. Chudák Svätopluk, keby on len vedel čím lámaním tých prútov v zväzku chlapec napomohol...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Dobrý Den 2017-11-13 13:36
Chcete válku v Evropě?
Polák se nám náramně hodí. I s Němcem a musulmanem.

3-Polsko je nejradikálnější m protiruským jestřábem a kdyby to záviselo na Varšavě, tak nejspíš tu máme III.ww ještě dneska odpoledne, aby se tam vládnoucí elita pokusila naplnit dávné sny o Velkopolsku a jeho absolutní dominanci nejméně ve střední a východní Evropě a to včetně Ruska a Ukrajiny

4- mimochodem, pokud náhodou pochybujete o polských ambicích, uvedených v předchozím bodě, odkazuji na návštěvu Donalda Trumpa v Polsku. Při této příležitosti Polsko uspořádalo souběžně konferenci tzv. Trojmoří, což byl plán předválečného vládce této země – maršála Pilsudského. Ten Trojmoří vymyslel a byl jeho horlivým zastáncem. Šlo totiž o propojení všech zemí mezi Baltským a Černým mořem do jednotného protiruského bloku s dominancí a rozhodovací kompetencí Polska. Pilsudski se svým nápadem před válkou nepochodil. Kaczynski nyní ano.
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2017-11-13 17:21

no vždyť ...
V piatom scenári uvádí práce pro Bundeswehr, že („Západ proti Východu„) niektoré východné krajiny EÚ zmrazili európsku integráciu, zatiaľ čo iné „vstúpili do východného bloku„...Co by blok měl být mi není jasné, protože:
Vo štvrtom scenári („Multipolárna súťaž„) je extrémizmus na vzostupe a niektorí partneri EÚ dokonca smerujú k ruskému „kapitalistické mu modelu,
slobodnyvyber.sk/.../
Dokument výslovne neprináša prognózu, ale ako píšu autori, všetky scenáre sú „pravdepodobné do časového horizontu 2040„.
Simulácie boli vyvinuté vedcami Úradu pre plánovanie ozbrojených síl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-11-13 17:46
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # r.m. 2017-11-13 14:48
Proti nim stála organizovaná židovská pravicová mládež. vedl jí například Vladimír Žabotinský. Sekretáře mu dělal pozdější prof. Mileikowski, otec Benjamina Mileikovského vulgo Netanjahu.
Zapomenutá figura dějin 20. století na evropské periférii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2017-11-13 15:41
Kdo ví co se stane až zaktivizovaní a organizovaní občané zjistí, že si s nimi opět nějaká nadnárodní parta hodlá vytřít prdel.
Uvidíme k čemu chtějí naštvané davy použít. I kdyby vznikly zcela spontánně ty snahy tady budou vždycky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás