Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠpanělská vláda svaluje vinu za katalánské povstání na ruskou „dezinformační“ kampaň

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Španělská vláda svaluje vinu za katalánské povstání na ruskou „dezinformační“ kampaň

Asi to nebude překvapující taktika španělského establishmentu, když vládou podporovaný výzkumný institut v Madridu prohlásil, že Španělsko se potýká s problémem, jak zadusit separatismus v Katalánském regionu, protože ten rozvrátili ruští hackeři svou agitací za odtržení v jejich standardním propagandistickém úsilí rozdrobit Evropu.

...

Jak hlásí Bloomberg, neidentifikovaní Rusové během ilegálního separatistického referenda 1. října šířili na Facebooku a Twitteru jak pravdivé, tak falešné zprávy, uvedl Mira Milosevich, vedoucí analytik z Královského institutu Elcano.

Tato „dezinformacijnaja“ kampaň nasadila trolly, webové roboty a falešné účty a podporovaly ji intenzivní reportáže ruské státem podporované televize, řekl.

„Rusko vede nacionalistickou agendy a podporuje nacionalistická a populistická hnutí v Evropě, protože ta slouží rozdělování Evropy,“ řekl ve středu v interview Molosevich.

Tento výzkumník už 25. září napsal do novin El Pais zprávu, která dávala dohromady falešné zprávy o Katalánii s tvrzeními, že Rusové ovlivnili kampaň za Brexit.

Elcano je zčásti financován španělskou vládou a čestným předsedou jejich představenstva je sám král Felipe VI.

Milosevich dále tvrdí, že ty nejvýznamnější komentáře šířené na Twitteru a Facebooku pocházely od redaktora WikiLeaks Juliana Assange a od vynašeče vládních tajemství Edwarda Snowdena, když Milosevich zvláště pak řekl, že kvůli tomu teď španělská „banánová republika“ sklouzla k násilí, aby zadusila demokratické hlasování.

Assange na své twitterové profilové fotce používá snímek španělské pohotovostní policie oděné do černých ochranných výstrojí, kdy jeden se ohání obuškem.

„To, co se děje v Katalánii, je nejvýznamnější Západní konflikt mezi lidem a státem od pádu Berlínské zdi – ale jeho metody jsou na úrovni roku 2017 počínaje virtuálními privátními sítěmi, proxinami, zrcadlením a zašifrovaným chatem až po internetový dohled a cenzuru, webové roboty propagandu a pancéřovou výstroj na těle,“ tweetnul Assange den před 1. říjnem, kdy hlasovali separastisté.

A tak to tu máme – Katalánci – kteří bojují za nezávislost už celá staletí, byli obalamuceni ruskými trolly (díky nepřátelům státu jako Snowden a Assange), aby hlasovali za odtržení… nemáme slov.

Zdroj: zerohedge.co

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+38 # Janaz 2017-11-12 10:00
Nech sa už mainstream rozhodne, kto to vlastne môže za katalánske separatistické hnutie, či soroš alebo Putin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # .lak 2017-11-12 10:23
Euálka kryje 911.nácky
a fašistické normovače sociopatických korporací.
Tady si budou švejkovat do alelůja
www.youtube.com/.../
což na úžery neplatí.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # .lak 2017-11-12 10:06

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # diamond 2017-11-12 10:26
Mají v tom bordel, hošánci, jak bylo správně poznamenáno.
A co u nás? Jsou nějaké příznaky o manipulaci parlamentních voleb zlým Putinem, který prý potřeboval vrchního řepkaře? Co na to takové kapacity jako pehe, romancevová, čírovci, pražská kafílérka, či dokonce evropské hovnoty v čele s vrchním posunovačem?
Vrcholné bláznění přijde při prezidentské volbě. To zas bude blábolení o ruských hackerech, pokud vyhraje Zeman. To zas bude po mainstreamu keců, urážek, pomluv, výhrůžek... Pompézních prohlášení komedyjantů, taképjevců, hvjezdiček 3. stupně a podobné spodiny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # diamond 2017-11-12 11:15
Ještě doplněk:
O klasické farizejství a prodejnosti českého mainstreamu, nedílné to součásti jude + EU + US propagandy svědčí i současná, zajisté významná událost a tou je cestování US prezidenta po Tichomoří. Její etapou byla i návštěva Číny. Nikde jsem nezaznamenal rozhořčený postoj a spravedlivý hněv našich politiků, zejména přiopilého Kalouska, halícího se teatrálně do tibetské vlajky. Ani ťopáci, ani modroptáci, ani křižani, ani socani, ani "lezení", ba ani bukanýři se starostlivými neorganizovali mimořádné tiskovky, kde by rozechvělými hlasy a se starostlivým výrazem ve tváři (kašpaři) sdělovali národu, že náš nejmilovanější velký bratr se paktuje s pidlovokými narušiteli demokracie a humanismu. Neziskovky a kavárníci neorganizovali přes fejsbůček spontánní protestní akce u americké či čínské ambasády, po ulicích neběhaly davy vysmažených klinikářů a nehulákaly otřepané fráze o lidských právech v Číně.
Zkrátka byl klid, ticho, zamrznuto. Žádný Kalousek, žádný Fiala a Němcová, žádný Bursík, žádná Pajerová, žádné Číro. "Demokratičtí" kandidáti na prezidenta strčili hlavy do písku a dělali, že tu nejsou. Dokonce se nikdo nevyprofiloval proti tomu, že se Trump setkal s Putinem. Šašci a kašpaři, kteří údajně pečují u náš kulturní rozvoj, taky nejsou vidět. Dokonce ani Kraus!!!
Když to shrneme - jde o přehlídku nejvyšší servilnosti, nejvyššího stupně autocenzury, kterou neovládali ani komunističtí redaktoři a žurnalisté. Jde o strach zaujmout jakýkoliv postoj bez schvalovacích notiček z patřičných míst. Jde o další doklad dekadence na poli české politiky, takykultury, žurnalistiky a politologie. Mohla se ta pakáž lépe rozkrýt? Všichni ti pseudoodborníci , vyžírkové, luxusní štětky, zbabělci, korytáři, presstituti, žoldáci...
Může tu pakáž dneska brát ještě někdo vážně?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # smrťák 2017-11-12 10:28
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Jaroslav 2017-11-12 10:30
A počasie ako? Tie Hurikány v USA - zrejme tiež Ruská robota...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2017-11-12 10:43 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Maxwell 2017-11-12 10:39
Západní demokratůra v praxi .... my za nic nemůžem to oni ,my je nepopichujeme to oni nás ohrožujou už svojí existencí ,EU si rozvracet nedáme to je náš projekt , budete držet huby a krok! Váš milovaný Brusel ...

Je až "dojemné" jak EU a celý západní svět pomáhá válkou zbídačené Sýrii ...
Demokracie budovaná na troskách: EU může uvalit nové sankce proti Sýrii. Názor
Zda byl chemický útok, nebo ne, EU je to jedno. Potrestat Damašek ale musí a rovnou několikrát, aby na troskách rozkvetla demokracie a spravedlnost na evropský způsob.

„Pokud někdo někde u nás nechce čestně žít…" tak na něj uvalíme sankce! Slovo „čestně" je však v tomto případě nutné vyměnit za „jak my diktujeme". Pak vše do sebe zapadá a vytváří se slogan pro kolektivní Západ a o jeho opatřeních proti těm, kdo nesouhlasí. Tady máte další příklad těchto opatření: Evropská unie může uvalit nové sankce proti Sýrii, uvedla šéfka evropské diplomacie Federica Mogheriniová....
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Davidan 2017-11-12 13:07
Možná za to mohou španělské mušky, vypěstované Putinem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Monika 2017-11-12 14:26
Tak konečně už vim že za celoroční vedra na Japonské Okinawě může prezident Putin ! Budeme ho muset prohlásit za svatého člověka po celém světe ! Ďěkujem Putine že jste zde snámi !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Publius Scipio 2017-11-12 14:45
Sice jsem podle data narození starý, ale pořád ještě paměť slouží. Tak si tak občas vzpomenu, kdy za dob reálného socialismu (tehdy režimem a médii oficiálně používané označení epochy nebo jak to nazvat) za co nemohla nepřízeň počasí nebo nepředvídatelná souhra okolností, za to mohla štvavá západní propaganda zejména Svobodné Evropy a Hlasu Ameriky pod vedením Karla Pecháčka a Juliana Negeleho a za nimi stojící CIA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás