Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRada federace chce vrátit základny na Kubu a do Vietnamu. Přišla reakce z amerického ministerstva zahraničí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rada federace chce vrátit základny na Kubu a do Vietnamu. Přišla reakce z amerického ministerstva zahraničí

Oficiální mluvčí MZV USA Heather Nauertová prohlásila, že „není překvapena“ návrhem ruských senátorů vrátit ruské vojenské základny na Kubu a do Vietnamu. Předseda obranného výboru Rady federace Viktor Bondarev dříve prohlásil, že rozmístění ruské vojenské základny na Kubě v podmínkách růstu agresivity USA by odpovídalo zájmům bezpečnosti.

„Slyším to poprvé od vás. Nepřekvapilo by mne to, to je můj vlastní názor… Nebudu (na toto téma) spekulovat", odpověděla na otázku novinářů na briefingu.

„Myslím si, že zvýšení napětí ve světě a otevřené zasahování do vnitřních záležitostí zemí, které jsou historickými partnery Ruska, nevylučuje náš návrat do Latinské Ameriky. Má to být samozřejmě zkoordinováno s Kubánci", řekl Bondarev.

Rusko by mělo kromě toho uvažovat o návratu svého vojenského námořnictva do Vietnamu na sankci vlády této země, dodal senátor.

První místopředseda obranného výboru Rady federace Franc Klincevič se dříve také vyslovil pro obnovení ruské základny na Kubě.

Zdroj: snews

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+72 # Jarin G. 2017-11-10 12:50
Bohužel to jsou jen návrhy a následně jen spekulace. A ne, že bych si to nepřál, aby amíci měli Rusa téměř u břehu, pár km od hranic!!! Ale i tak tam Rusové umí doplout se svými ponorkami nejnovějších generací a s jadernými hlavicemi, a to téměř bez možnosti jejich "zachycení"!
Domnívám se, že v současnosti řeší Putin, a tedy i Rusko, jiné a to zásadnější problémy.
NATO obkličuje jeho hranice, Ukrajina, Sýrie atd. atp. uSSa rozšiřuje svoji rusofobii do nekonečna a kdyby neměly strach, už by Rusko dávno napadli!
To víte, přeci ty ruské bohaté přírodní zdroje!
Boj s domácími podpindosy a zrádci. Dost zdrojů asi také musí jít na rozvoj hospodářství (průmysl zejména), které se zásadně mění a to i díky uSSa a EU sankcím! Třeba v zemědělství už probíhá až neskutečný boom! Sankce prostě Rusku svědčí! ;o)
Ruští lidé také potřebují zvýšit svoji životní úroveň, nemohou stále jen strádat kvůli mezinárodní situaci. Bylo by toho hodně, co je třeba akutně, okamžitě řešit!
Takže rozšiřování základen asi až za několik roků.
Konec konců, jak zlikvidovat uSSa umí Rusové bezpečně i bez těch základen! Tam nevidím problém!
Problém by byl jediný a to konec celé současné civilizace.
Úroveň supí politiky uSSa, čekající na mrtvoly, parádně vystižena:


a tu jsou krásní ruští lidé:

P.S.: trochu jsem musel procvičit to vkládání obrázků!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2017-11-10 12:55
Priatelu uniká ti to čo je pre tvoj vlastný život podstatne, celý okolitý svet obzvláš ten v ktorom fizycky ty sám nežiješ je len jedna velká haluz - špekulácia. Aj keď sa na hlavu ktokolvek z nás bude staviať, všetko a všade navôkol bolo je a bude v realite vždy ináč ako si to človek bez prístupu k relevantným informáciám domyslí. Nežijeme tam a riešením nezmyslov sa náš vlastný život stáva nezmyslom - premrhaným. Len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Piovarči 2017-11-10 15:11
Bohužial náš vlastný život ovplivňuje to čo sa deje okolo nás a vo svete... Prílev prisťahovalcov a utečencov je len dôsledok toho čo sa deje napríklad aj v Sýrii. Keby sa ľudia nezasadzovali o všeobecné dobro svet by bol v ešte väčších sračkách v akých dnes je.
Tým že sa budeme starať len o seba a všetko ostatné nám bude ukradnuté môže sa nám ľahko stať že nás alebo našich blízkych roztrhá niekde na autobusovej zastávke bomba samovražedného teroristu
Popo ty tu robíš nábor do čoho.... do spolku mystikov?

Doporučujem pozrieť tento dôležitý dokument:
Morská slepota - skutočná cena námornej dopravy
Mnohí ani len netušíte ako strašne sa znečisťuje prostredie na tejto planéte len kvôli ziskuchtivosti najbohatších ľudí sveta
Táto chamtivá kapitalistická realita napokon v konečnom dôsledku zabije život na tejto zemi.
www.tv-archiv.sk/.../
Lodní doprava má také svou stinnou stránku a negativní dopad na naši planetu. Kvůli snižování nákladů lodě používají nekvalitní palivo a staré motory způsobují svým hlukem akustické znečištění...
Tento dokument zachycuje vzrušující vyšetřování, které probíhá po celém světě a nahlíží do zákulisí ohromujícího byznysu, jakým je námořní přeprava. 90 % všeho, co dnes konzumujeme, přichází ze zámoří. Oceány denně křižují nákladní lodě mnohonásobně větší než Titanik, které v kontejnerech přepravují desetitisíce tun nákladu. Než se jeden kus oděvu dostane na pult vašeho obchodu, může až čtyřikrát obeplout zeměkouli! Na jeho ceně se to přesto nijak nepodepíše. Kdo ve skutečnosti platí skryté náklady spojené s pohybem zboží? Kdo nese odpovědnost za ekologické katastrofy v důsledku častých havárií a kdo umožňuje zneužívání levné pracovní síly? Zákonitosti, rizika a tajemství neregulovaného průmyslového odvětví, které je klíčem k celosvětovému hospodářství, životnímu prostředí i samotné podobě naší civilizace většinu z nás nepříjemně překvapí. Skutečná cena lodní dopravy je výjimečný thriller, který provokuje k zamyšlení.(TV Prima)


Mnohé vyhlásenia predstaviteľov Sýrie a Iránu naznačili, že SAD je stále ochotná obsadiť ropné polia, aj keď bude musieť bojovať proti SDF a americkým jednotkám v Sýrii.

Mesto je siedmym najväčším v Sýrii podľa počtu obyvateľov, podľa údajov z roku 2012, kedy tu žilo približne 240 tisíc ľudí. Sýrski sami nazývajú "perlou púšte". Je to veľké turistické a kultúrne centrum krajiny. Je tiež strediskom poľnohospodársk eho regiónu s dobre vyvinutým chovom dobytka, pestovaním bavlny a inými rastlinnými kultúrami. Ale je to predovšetkým Sýrska ropná ťažobňa. V provincii Deir Ezzor sídli najväčšia ložisko ropy v Sýrii, Al-Omar. Pre ISIS má mesto a provincia mimoriadnu hodnotu, keďže vklady obsahujú veľmi cennú ľahko sladkú surovinu použiteľnú pri výrobe benzínu a motorovej nafty, a to aj pomocou domácich metód. Od októbra 2015 ISIS vyťažil denne až 40 tisíc barelov ropy. Najväčšie ropné polia Al-Tanak dosiahli až 12 tisíc barelov denne, zatiaľ čo Al-Omar vyrobil až 9 tisíc barelov surovej suroviny.
Okrem toho Deir Ezzor je križovatkou ciest, ktoré spájajú sýrske mestá so susedným Irakom. Letisko Deir Ezzor, ktoré sa nachádza južne od mesta, je spoločným základným letiskom, pretože je domov nielen pre civilné letectvo, ale aj pre vzdušné sily Sýrie.
southfront.org/.../
Rusko a Spojené štáty sa blížia k dosiahnutiu konečnej dohody o konflikte v Sýrii, informovala Associated Press (AP) 10. novembra s odvolaním sa na amerických predstaviteľov.
"Ak by sme sa dohodli, očakáva sa, že dohodu oznámil prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin vo Vietname v piatok, povedali štyria americkí predstavitelia.

southfront.org/.../

Syrské demokratické sily podporované USA (SDF) zachytili ďalšie 3 dediny z ISIS vo východnej krajine Deir Ezzor.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-11-10 18:49
Kde sa podeli Tigrie sily? Nikde žiadnu ich iniciatívu nevidieť.

Sýrska arabská armáda (SAA) a Hezbolalh stále bojujú o zabezpečenie nedávno oslobodenej oblasti al-Bukamal v provincii Deir Ezzor . Podľa pro-vládnych zdrojov sa SAD a Hizballáh stretávajú s členmi ISIS v oblasti Jala a severne od mesta. Pro-opozičné zdroje dokonca tvrdia, že vládne sily stále kontrolujú iba južnú časť Al-Bukamal.

Ako už bolo oznámené, ISIS má v tejto oblasti rozsiahlu sieť undegroundových tunelov. Takže teroristická skupina je schopná uskutočňovať protiútok aj v oficiálne oslobodených častiach mesta.

Vyzerá to však, že situácia je o niečo zložitejšia, než sa všetci domnievajú. Al Bukamal ešte zrejme celkom nepadol.

V Idlíbe rebeli bojujú proti sebe
southfront.org/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-10 21:17
Díky za čerstvé info. Zejména za tu pěknou zprávičku o Idlibu. Jen ať se navzájem mydlí!
A Tygří síly? Nevím, ale myslím si, že i oni si musí někdy odpočinout. Válka trvá už moc dlouho!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-11-10 22:49
Jarin ale ani oni nie sú nasadený bez vystriedania. Elitné jednotky už presúvajú do provincie Hammá

Strety rôznej intenzity medzi SAD a HTS prebiehajú v severnej a severovýchodnej oblasti Hama od októbra. To jednoznačne ukazuje, že dohoda o vylúčení Idlib nefunguje a vytvára HTS pozície v oblasti, čo bude očividným cieľom pre očakávanú operáciu SAA po vyhnaní ISIS z ostatných dedín v údolí Eufrat. Podľa pro-vládnych zdrojov SAA už začala presunúť elitné jednotky z Deir Ezzor do Hamy.

Odborníci sa domnievajú, že strednodobý cieľ SAA je ďalej rozšíriť nárazníkovú zónu pozdĺž diaľnice Ithriyah-Khanas er-Aleppo a oslobodiť Abu ad-Duhur. To umožní skrátiť frontu a zvýšiť koncentráciu vojakov a zariadení na kontaktnej línii, keď sa tzv. Opozícia rozhodne, že je čas vyjednávať.
Ďalším možným horúcim bodom je Daraa. Miestni militanti budú pokračovať vo svojej vojenskej činnosti v meste, ak uvidia, že ich náprotivky Idlib sa stali cieľom rozsiahlej operácie SAA.
southfront.org/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-11-10 22:58
Zajímavé informace. Díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-11-11 02:38
Nezdá sa ti JArine že je tu nejaká nuda?:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-11 09:08
Pio, nezdá. Ale ještě ti jednou musím vysvětlit, co se stalo. Mně nevadilo ani tak to hádání s Kotovem. To jsem přerolovával. Mně vadilo, když začal zneužívat ve velkém cizí nicky a hádal se a urážel sám se sebou. A korunu tomu nasadil, když opakovaně vyhrožoval, že se svojí partou AC24 zlikvidují, že už si tu ani neškrtneme!
Já věřím, že to tu na AC24 funguje tak trochu ve vlnách a to podle zajímavosti a novosti článků. A neboj, oni se i "oponenti" vrátí! Chce to trochu času!

Oponovat, hádat se či mít jiný názor: ANO.
Urážet, zneužívat cizí nicky, vyhrožovat: NE!
A ty mínusy nejsou ode mě, u mě máš vždy plusko. Každý má právo vyjádřit svůj názor!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-11-11 15:42
Mně osobně. se tady teď líbí. Stále je tady debil, dva, ale jak říkáš, každý má právo vyjádřit svůj názor... To, co se tady dělo, však nemělo s vyjadřováním názoru, nic společného.
Ne, nechybí mi ten obridiot, ani "oduševnělé" reakce na něho / ně.
A Jardo, ještě jednou díky, za tvoje angažmá, v té věci.
Já jsem se snažil o totéž, ve víře v lidi... Však víš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-11 21:12
Vláďo taky díky za uznání!
Ale ještě jsem to Piovi napsal blbě: "Mně nevadilo ani tak to hádání s Kotovem."
Měl jsem napsat alespoň: až tak strašně... Jinak mi to stejně vadilo! Však víš!
Pio pořád nechce připustit, že tu šlo především o bitvu proti AC24 a tu jsme, bez účasti redakce AC24, nemohli vyhát. Už jsem ale i zaznamenal reakci, jestli v tom novém formátu aC24 na sebe budeme taky práskat!
Není člověk ten, aby se zalíbil.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2017-11-12 14:36
Není co dodat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Dědouch11 2017-11-10 13:21
"Konec konců, jak zlikvidovat uSSa umí Rusové bezpečně i bez těch základen! "
To máš nejspíš pravdu, ale je jistě lepší, když mají ten klacek viditelně pod nosem.
Nebude lepší, když to necháme na Rusech? :D
Zatím vede V.V.P. naprosto bezchybnou partii šachů, proti amatérské dámě. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # John Maxwell 2017-11-10 13:29
Asi tak , přijde mi to jako zbytečné tříštění sil v tom souhlas s Jarinem , ze svého území můžou jakkoli rychle reagovat na hrozby ,maj je jak na pískovišti ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jarin G. 2017-11-10 13:41
Ahoj Vláďo. Já si myslím, že uSSáci ten klacek pod nosem mají. Já jsem ještě chvíli své podotknutí vylepšoval a píšu i tohle!
Možná jsem to nenapsal až tak dobře, ale mně šlo především o to, že VVP tohle teď řešit nebude, spíš v horizontu roků! To je jen můj názor, spekulace! A protože VVP umí předvídat, tak si to do svých kalkulací jistě započítá!
A na Rusech a VVP to rozhodně nechávám, těžko VVP nebo Lavrov, sem chodí spekulovat a konspirovat!? ;o) Natož si nechat radit od nějakého Jarina!
P.S.: Botička nějak nestíhá!!! Takových mínusů! Ani nevím za co, už ho přeskakuji i když je to reakce na mě. To je pořád to samé dokola. Kolovrátek.
P.P.S.: už zase kouzlí, hafo mínusů mu zmizelo a u mě pluska také nějak ubývají. Že ho to pořád, prdelku jednu, baví. jedno mu ale nemůžu upřít. Je fakt pilný! ;o)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Dědouch11 2017-11-10 14:04
Ahoj.
Uvidíme a doufám, že pindos, bude jako obvykle překvapený a zaskočený.
A botka, botička? Včelka Mája, je proti němu sviňa líná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # John Maxwell 2017-11-10 14:34
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # josh (xy) 2017-11-10 15:36
Já bych řekl, že tohle Sam nerozdýchá. Tolik let,..čekání, doufání, ..a už, už nadosah a zase přijde ten Rus,..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Popo 2017-11-10 14:08
Cituji Jarin G.:
To je pořád to samé dokola. Kolovrátek.
Priatelu už len zbežní pohlad do debát pod jednotlivými článkami jednoznačne potvrdzuje že "kolovrátok" prináša svoje "ovocie". Holt komu nie je z hora prirodzene dané ten už ani na dôchodok si to v apotece nekoupí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+58 # LubinenKremlBot 2017-11-10 12:53
V rámci snahy o rovnováhu to je v pořádku .Ale ten řev ussa fašounů , ten by stál za to ,kdyby se to povedlo tak spousta neoconů by z toho dostalo infarkt.Hlavně bych to přál našim vlastizrádným kavárenským rádoby intelektuálním povalečům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Monika 2017-11-11 03:16
Toto psali Švýcarské i Němeké Webi již pred třemi týdny ! Co se ale nepíše : Na Kurilských ostrovech má již Rusko námořní základnu a Abe ani Ň !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Petr Malý 2017-11-11 06:49
Pod krkem a za koule. To je třeba a nevidím v tom problém. Jako koza drbání..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás