Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZa skandální sexuální večírky „Tlustého Leonarda“ se zodpoví 60 amerických admirálů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Za skandální sexuální večírky „Tlustého Leonarda“ se zodpoví 60 amerických admirálů

V souvislosti s vyšetřováním případu „Tlustého Leonarda“ o korupci a nepatřičném chování v řadách amerického námořnictva je podezíráno více než 400 vojáků, uvádí The Washington Post.

Podle soudního materiálu malajsijský podnikatel Leonard Glenn Francis, který je známý pod přezdívkou Tlustý Leonard, nabízel vojákům dárky, lázeňské pobyty a párty s prostitutkami za tajné informace o nákupech amerického námořnictva.

V materiálu případu jsou uvedeny hlavně hodinky v hodnotě 25 tisíc dolarů, prvotřídní doutníky a neobvyklé koňaky.

Mezi podezřelé z přijetí úplatků od Tlustého Leonarda se dostalo 60 současných a bývalých admirálů. Novináři však zdůrazňují, že trestní řízení zatím probíhá pouze se dvěma vysoce postavenými vojáky. Na lavici obžalovaných je také 28 důstojníků.

V současnosti se řeší předání případu Tlustého Leonarda speciálnímu vojenskému soudu.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+29 # LubinenKremlBot 2017-11-08 10:31
Sen všech chazarských [...]ů a jejich služebníků je si za prachy koupit kohokoli, kdykoli ,kdekoliv, nyní jim nahrává totální rozklad morálky a charakteru velké části lidstva , tak příznačné době konce času,kdo nepodlehne těmto svodům tak má jedno důležité vítězství zasebou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Popo 2017-11-08 11:41
Priatelu aj v tomto máš nie malý zmätok. Pravda je taká (reč je tu o regulérnom obchodovaní, nie o tom s "devinou" pri hlave...) že kúpiť sa dá len to čo je na predaj. Charakter človeka (anóóó, aj tej poslednej "šlapky") z toho vyňať je rovnaký nezmysel ako ho tam ako tovar nezaradiť - je to rovnako zobchodovatelný produktom ľudskej mysle ako čokolvek iné na trhu. Nie náhodou sa vraví "Každý z nás má svoju cenu!". Tie davy zombíkov so stigmou "musím" sú jedným z nevyvratitelnýc h dôkazov toho že to tak aj naozaj je a zároveň aj toho jak lacno sa dá kúpiť (prenajať) takmer každá "živá ľudská koža prinesená na trh". Tam kde nie je tovar, tam nie su kupci!!! Naozaj, len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír 2017-11-08 12:27
LubinenKremlBot moc výstižně jste to napsal...jen bych k tomu článku řekl: co by si ti multikulti vlastně přáli?vždyť to co se děje dnes na Západě si stvořili svým chováním ...je to výplod celostního multikulti, pochopitelně nedomyšleného (záměrného ) názoru poněvač Západní pseudo-civiliza ce nemá zakomponován morální kodex....což je alfou i omegou všeho "civilizovaného " - lidského dění na Zemi..přeloženo do češtiny...vše co se jim děje je jen odrazem jejich myšlení,takže si nemají na co stěžovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Popo 2017-11-08 12:36
Cituji Vladimír:
vše co se jim děje je jen odrazem jejich myšlení,takže si nemají na co stěžovat.
Priatelu s týmto absolutný súhlas. Pravdou ale je že aj na všetkých tých zombíkov so stigmou "musím" to bez výnimky platí tiež do botky. Každému len to čo jeho jest...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # LubinenKremlBot 2017-11-08 12:50
Vladimíre , to že všechno co zažíváme dnes tady již v minulosti bylo a zároveň někdy v budoucnosti bude , je více než pravděpodobné a to že čin předchází myšlenka , či nápad se dá taktéž souhlasit .Dnes je třeba podpořit všechny dobré a hlavně realizovatelné návrhy na záchranu existence státu národa rodiny ale i jednotlivce ,kteří nesouhlasí s nápady psychopatických manipulátorů.Ne ní to vůbec jednoduché ale musí se s tím něco dělat.Pokud si necháme ovlivnit tímto marasmem děti je to naše téměř jistá prohra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Che 2017-11-09 22:59
+++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jan lavicka 2017-11-08 10:32
Víme, západní "elity" jsou navíc ještě téměř všichni pedofilové:

www.infowars.com/.../

O Sobotkovi, Teličkovi, Trautenberkovi a jiných Eurohujerů vlastizrádců a psychopatů je pravděpodobnost pedofilie blízká 100 %, proč by jinak byli vlastizrádci či psychopati? Protože jsou to úchylové, tak je drží pod krkem a zásobují je dětmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás