Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVychází najevo, že policisté byli za dveřmi střelce z Vegas před začátkem masakru

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vychází najevo, že policisté byli za dveřmi střelce z Vegas před začátkem masakru

Je měsíc poté, ale stejně je tu pořád spousta otázka o tom, co vedlo k masakru v Las Vegas, jak probíhal, a proč se údajný časový průběh událostí pořád tak drasticky mění.

Poslední odhalení ukazují, že strážci zákona byli za dveřmi střelce už pár minut předtím, než střelba začala.

Activist Post hlásí:

Některé ze zvláště do očí bijících změn v časovém průběhu se točí kolem výpovědi sekuriťáka hotelu Mandalay Bay Jesuse Campose, kterého údajně podezřelý střelec Stephen Paddock zranil. Campos z toho vyšel jako další oběť Paddockovy střelby na první oběť, která byla střelena jen jednou do nohy i přes skutečnost, že chodbou v tomto směru vystřílel 200 nábojů.

Během interview s Fox News odhalil advokát obětí Tucker Carlson, že policisté nejenže byli na místě, aby pomohli postřelenému Camposovi, ale že byli přímo na místě za Paddokovými dveřmi ještě před zahájením střelby z jeho hotelového okna.

„Včera se ukázalo, že tam byli dva, kteří věděli o Camposovi, ale kromě nich tam byli i další policisté z MGM, kteří byli na patře už před střelbou,“ řekl Craigu Eilandovi.

K této konverzaci došlo, když Carlson s Eilandem diskutovali o záhadných okolnostech obklopujících Camposovo vyprávění a to, jak byl pod přísnou kontrolou MGM.

„Asi se bojí, co řekne. Asi se bojí, že nebude potvrzovat povídačku MGM,“ řekl Eiland. „Ale nakonec bude vyslýchán pod přísahou prokurátory tohoto případu, takže bude důležité se dovědět, jak to bylo s časovým průběhem na základě toho, co on řekne a co řeknou ti další dva, když teď už víme, že tam byli další dva policisté na stejném podlaží jako on už před začátkem střelby. Takové jsou otázky, které je nutno zodpovědět, a nakonec zodpovězeny budou.“

Carlson na to odhalení odpověděl otázkou: „Jen aby bylo jasno – nikoliv lidé z Policejního útvaru Las Vegas, nýbrž zaměstnanci MGM, kteří tam pomáhali jako sekuriťáci, je to tak?“

„Kdepak. Dnes bylo ohlášeno, že tam byli dva policisté po službě na tom samém podlaží, kteří mluvili s Camposem už před zahájením střelby,“ potvrdil Eiland potřetí.

Eiland se rovněž zmínil o tvrzeních MGM, že mají „korporátní dohledové centrum“, které cvičí jejich zaměstnance, aby nahlašovali jakékoliv podezřelé aktivity. Takže jestli do hotelu Mandalay Bay dorazil host s 27 puškami a 5 000 náboji uskladněnými v 10 pytlích, tak proč zaměstnanci, kteří mu s tím pomáhali, nebo úklidová služby, která tento pokoj pravidelně navštěvují, žádnou podezřelou aktivitu nenahlásili? A pokud to udělali, proč se s tím nic neprovedlo?

Určitě si myslím, že po 30 dnech už bychom měli mít více informací, než teď máme. Máme např. střípky informací. Víme, že dorazil s 10 pytli. Víme, že vynést tam ty pytle mu pomáhali dva hoteloví zřízenci. Pak jsme zjistili, že v těch pytlích měl pušky a 5 000 nábojů. Víme, že MGM vede zaměstnance politikou: ‚Jak něco uvidíš, tak to řekni,‘ přitom nám povídáte, že ty pušky za celých 5 dnů nikdo neviděl? Žádná pokojská, žádná uklízečka, žádná donáška jídla nikdy ty zbraně nespatřila? Nikdo ho neviděl zavádět si tam elektrické vedení z hlavní chodby? Nikdo ho neviděl nastavovat bezpečnostní kamery? To jsou všechno věci, na které potřebujeme odpovědi.

Jak už hlásil Projekt volných myšlenek, zatímco FBI pořád mění časový průběh té střelby, zůstávají už od prvního dne ještě nezodpovězeny ty nejnaléhavější otázky, jako proč nebyla zveřejněna žádná bezpečnostní videa střelce i přes skutečnost, že řadu dnů před střelbou pobýval v jednom z nejpopulárnějších hotelů v Las Vegas?

Zdroj: thp.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+44 # LubinenKremlBot 2017-11-07 15:35
No proč by nebyli, když to celý vypadá na připravenou akci cia.Střelba v kostele a Las Vegas použijí na postupnou kontrolu zbraní mezi američany a nebo podobná omezení a přitvrzení policejního státu , více mrtvých zastřelených a to hlavně těch nepohodlných
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Pavel Blaheta 2017-11-07 21:25
Inu museli hlídat, aby mu tam náhodou nějaký šerif nešel ublížit. Měl asi úkol a oni jen zajišťovali jeho klidný průběh. To je přece jasné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Zorro M. 2017-11-08 16:32
..asi tak nějak bych to viděl
:)
prntscr.com/h7tzpr
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-11-08 17:13
Jako špunt ve dveřích, by ten frajer z jednotky rychlého nasazení, mohl fungovat docela dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # jan lavicka 2017-11-08 08:11
A proč ne? Zbabělý dobytek stejně nic neudělá, včetně zbytečných Čechů... kdopak z vás podal trestní oznámení, nedrazí, podřadní dobytci, jejichž existence má nulový význam? :)

nwoo.org/.../...

Až budou tady taky vraždit migranti, všichni budou se staženým ocasem jen zbaběle nadávat na internetu, tak proč ne? Pro západní pedofily je to zábava, pro vás taky, ne, když nic proti neděláte? Už učte vaše dětičky, jak znásilnění či smrt nic není, vždyť tomu přeci fandíte, když proti nic neděláte :)

"Passivity only leads to the absence of freedom."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2017-11-07 17:10
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # r.m. 2017-11-07 18:51
Protože dlouho nejedl nesli mu tam policisté po službě svačinu. 200 kulek pálit do chodby je vizitka rozčilenýho amatéra
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vaclav2 2017-11-07 20:54
z demo-usa nás už nemůže nic překvapit...
mimo téma nahoře...
teď pročítám nová zjištění a úvahy k požáru v California... začíná přihořívat, jakási obdoba dvojčat v NY.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # LubinenKremlBot 2017-11-08 06:11
Cituji r.m.:
Protože dlouho nejedl nesli mu tam policisté po službě svačinu. 200 kulek pálit do chodby je vizitka rozčilenýho amatéra

Cituji Vaclav2:
z demo-usa nás už nemůže nic překvapit...
mimo téma nahoře...
teď pročítám nová zjištění a úvahy k požáru v California... začíná přihořívat, jakási obdoba dvojčat v NY.

Za požáry v Californii stojí jako vždy velký prachy a satanismus celé této oblasti .Šlo údajně o cílené žhářství neboť ve vhodných povětrnostních podmínkách zapálili obrovská konopná pole na čí příkaz či popud zkusme hádat, většinou mají v těchto věcech prsty americké tajné služby a vymlátit kapitál z toho musí vždy jen ti ,,správní''.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vaclav2 2017-11-08 09:04
Lubi (mohu tykat?)

já mám na mysli jiný fakt...podívej se na videa - tam nebyl vítr, domy rozšmelcované na prach a okolní stromy neshořely...pok ud ano tak hořely zevnitř! Auta začla hořet zevnitř, všude jsou po hliníkové disky rozteklé po ulici a strom vedle stojí... mě to připomíná fenomen SHC, je podezření na použití energetických zbraní...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-11-08 10:19
Vaclave2 ,tykejme si, SHC těžko pochopitelný fenomén,kdy člověk vzplane ze vnitř , co je spoštěcím mechanismem nevím ani neznám vysvětlení a jestli ho dokáží uměle cíleně navodit , tak by se zcela jistě jednalo o jeden z mnoha totálních hnusů ale podrobněji se o to nezajímám, každopádně až neuvěřitelně bizardní úkaz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás