Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZ webu CIA se ztratil den po zveřejnění odtajněný archív dokumentů o bin Ládinovi

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Z webu CIA se ztratil den po zveřejnění odtajněný archív dokumentů o bin Ládinovi

Stránku na webu CIA s odtajněným archívem dokumentů, získaných během operace, týkající se likvidace bývalého vůdce teroristické skupiny Al Kaida Usáma bin Ládina, nebylo možné otevřít.

„Dokumenty z Abbottábádu jsou dočasně nedostupné, dokud se odstraňují technické problémy. Pracujeme na tom, aby byl znovu otevřen přístup k materiálům co nejrychleji," uvádí se ve zprávě na stránce, kde se dříve nacházel archív.

Podle informace portálu BuzzFeed se dokumenty ztratily z webu ve čtvrtek, následující den po uveřejnění.

V pátek zástupce CIA sdělil portálu, že zmizení dokumentů je způsobeno technickými problémy, které budou brzy odstraněny. Když se novináři opakovaně obrátili na úřad, že nezískali přístup ke stránce ani následující den, zástupce CIA to odmítl komentovat.

Ve středu CIA informovala o uveřejnění 470 tisíc dokumetů, získaných během operace, týkající se likvidace „teroristy číslo jedna" bin Ládina. Dokumenty obsahují texty, audio a video a také systémové softwarové soubory.

Bin Ládin byl dle oficiálních zpráv zlikvidován v noci na 2. května 2011 v pákistánském městě Aabbottábád po útoku, provedeném americkými vojáky.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+26 # John Pitralon 2017-11-07 09:51
Bude vhodnější, když ty debility CIA vydá jako knížku pohádek. Tam bude jedině seznam všech porno-filmů, které údajně Usáma sledoval, plus knihy a časopisy, které údajně četl. A dalších 470 tisíc hovadin.

---------------------------
Kompilace dosud většinou neznámých svědectví o explozích 11. září 2001...
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # smrťák 2017-11-07 11:13
Ahoj.:o)
Myslíš třeba tuto hovadinu?

"....kurwahytrell" řekl Ludvik XIV, když zaprášený vystupoval ze stroje času.
"Co ses tak rozčertil?" optal se ho Gaius Julius.
"....aaale tam je takový bordel, že jsem taktak utekl. Oni v budoucnu obsadí skoro celou mojí Francii.“
„..A přitom jsme jim tam tehdy vydali skoro všechny židy" odpověděl jeden z okolosedících Ludvíků.
" No co jsem vám říkal?" zapaluje si předlouhou dýmku Pjotr Vjelikyj. "A to vám Ludva ještě neřek, že ti židi vám tam nakonec nastěhují celou Afriku. Musím urychleně v mém století postavit ten Pjetrograd."
"Myslíš Pitsburg, Sankt Petersburg". Řekl Geronimo.
"Hovno kurwa!! Hovno!! Říkám jasně Pjetrograd!!. Ty se raději zaměř ty rudá tlamo na chvíli, až vám začnou židi vaši půdu živelně rozprodávat těm těm anglosasům a tak.“ zkazal Pjotr.
„ No ale s váma se židi taky zřejmě nebudou srát. Zařve vás skoro většina v tom století. Musíš nechat Kobovi kryptogram, jak na to“ řekl Lao Ce.
Mezitím se šel Siddhártha Gautama vysrat ke gumovníku z podoby, až z toho chytil záchvat nirvány a hned letěl na matriku přejmenovat se na Buddha. Před úřadem na něm Ježíš vysomroval jointa.
„…ty jsi taky žid co?“ optal se ho Budha. „prý se něco na tebe chystá“.
„ Přibijí mě prý na kříž, kurvy židovské. A nejsem žid. Josef byl přece paroháč. Prý mě nějak naklonovali, když máti chrápala po vesnické zábavě.“
"Šalom" řekl orangutan z třetihor když spolknul kradený banán a v tu ránu seskočil z blízkého stromu jiný mezičlanek lidoopa a zvolal cosi jako „ty mě normálně soroš“ a prásknul ho těžkým kyjem po lebce. Všichni okolo se nahlas rozchechtali.
" Au! Óóó Adonai. Však ještě všichni uvidíte!!" zavřískal orangutan.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-11-07 12:00

Smrťáku, v tobě klíčí bestseller! Doufám, že archivuješ na externí disk! Z webu, by se ti to mohlo ztratit a byla by toho škoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-11-07 13:40
Zdařbůch!! :o)
Četl jsem někde, že se flákáš po Genově (pardón Venéčia), jako opravář praček. Tak tos mi připomněl vtip, jak jezdili tu na ostravsku prodavači uhlí s koňkou. A na jedné štaci vylezla z okna třetího patra taková cicolína, dudy hodila na římsu a říká: " až to uhlí složíte, přijďte nahoru. Na kávičku.".
Po chvilce přemýšlení ji jeden putnař odpoví: " Ne dneska ne. Přijďte raději vy dolů. My jsme dneska už promr..li čtyři fůry."

Ten bestseller..... já ani nevím, jak se to dělá. Píšu zpatra (ne z třetího:o) a když je nálada, tak se to tam sype samo. Takže ne. Nic si odsud neukládám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-11-07 13:56
A vo tom to je, Smrťáku! Kruciš! Kdybys to chtěl vyšperkovávat, vystylizovat, literárně vychytat, tak už by to nebylo ono!
Právě, že je to z jednoho zápřahu a nevyumělkované!!!
Prostě ryzí, lidský humor, zvýrazněný tvou osobitou mluvou.
Pokračuj v tom dál, alespoň pro radost a smích tvých kámošů a kámošek!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-11-07 16:24
Zduř.
Kdepak, mně stačí Venéčia n/Jizerou a fištrón jsem zapojil na instalaci zmetkových (co jiného dnes dostaneš za 5 litrů, že) plechových dveří do sklepa u zahradní chatky, které vymyslel debil a objednal zedník, který na tom nebyl o moc líp. Zedník se z té instalace vyvlík, tak to musel udělat strojař, který patlání nemá rád.
Ten vtip znám a doufám, že nenarážíš na způsob, jakým jsem byl odměněn. :D (šel jsem nahoru :D)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # smrťák 2017-11-08 00:09
Samože narážím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-08 10:01
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-07 13:51
Kdepak, Smrťák v tomhle nemá konkurenci. Škoda, že ty humoristické fejetony jsou asi jen tady! Zasloužilo by to sbírku. Např.: "Smrťákovy seky a fóry". Nebo: "S kosou na rameni a úsměvem na tváři". ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # John Pitralon 2017-11-07 12:58
pokračování... "Kurvahoši gutenták, to jsem já, světový terorista číslo jedna", vylezl z vedlejší jeskyně bin Ládin. "Opičák má pravdu, však ještě uvidíte velký masakr. Připravte se kluci na to, že chazaři v New Yorku vyhodí do luftu World Trade Center. I tu Zilbrštajnovu sedmičku potom sundají, během pár sekund to bude na prach. Pod mým jménem a zahájí velkou válku jakože proti Al-Kaidě. Samozřejmě totální pitomina, takže celý mainstream bude za pár let vypadat jako banda idiotů formátu Goebbelse a Hitlera. A co myslíte, že v tom udělá blbec starý Soroš. No začne lidem tvrdit, že jsou to konspirační teorie, které šíří Rusové.", odplivl si znechuceně bin Ládin.
"Ale velký hovno Rusové, samozřejmě byli to Pindosové - Rumsfeld, Cheney, Wolfowitz a spol."

-------------------------------------
Eva James . Sharing the Truth
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-11-07 13:46
...tak teď by měl někdo navázat na Tebe. Napíšeme tady best tento. seller. :o)
Vždycky když tě tu vidím, vzpomenu na otce svého, který používal pitralón i na šmigrust. Já ho po něm celý život používám rovněž. Ty voňavky, co mi kupují ženské pod stromek rozdávam mladým.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-11-07 21:02
Ahoj chlapi=)))
Že Smrťáček umí, je tady o něm známo,( vy mu krásně nahráváte) jeho příspěvky - to je balzám na duši a zároveň neskutečný "záhul "pro bránici. Mockrát jsem si u čtení smíchy poplakala :-))) A ani dneska to nebylo jinak.
Ani neumím říct, jak moc je to odlehčení super.
Díky vám všem :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-11-07 23:23
Kurwahoši vy mi dáváte:)) Směju se ani psát nemůžu.
Co takhle z tvých komentářů udělat "Povídky z jedné kosy"? - soubor 24 povídek od českoruského bojara smrťáka:)))
Jenom na toho Ježíška nám nešahej, jinak přiletí na peruti:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-11-07 23:54
"эдравствуй Те" (!) děvčata.
Doufám, že nezpůsobuji újmu na vaší kráse. Alepoň co si pamatuju, tak mojí synové ještě v peřině, vždycky když jsem je rozřechtal svými ksichty a kecy, dostali automaticky hodinovou škytavku. Jejich matka, tety i babky mě vždycky odháněly, když je krmily, nebo dávaly srát do "babyhopsadla" mezi futra. Je to můj patent a asi ho zanedlouho budu používat taky.
Jani, ten Ježíš, Budha i Mohamed bývají s námi u stolu, když na chalupě s valachy koštujeme. Takže nesahám Vám, ale nám. Není to, jak se zdá plytkost, ale naprosto snesitelná lehkost bytí.
Zajímavé. Už podruhé dnes. Lubinen se o tom taky zmínil. Zřejmě musím opatrněji a právě to člověka svazuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janinna 2017-11-08 00:43
Ahooj, vždyť já od Lubiho přece opisovala:)) Copak škytavka, ale při čtení tvých komentů jsem ráda, že po těch hodinách pilátes mám dobře zpevněné pánevní dno:))
O újmu na kráse se neboj, právě naopak. Vždyť usmívající ženský jsou hned krásnější než nějaké zamračené sucharky, ne?
Smíchu neumíme zabránit, máme ho zakódován v genech.:)
Je dobré se smát protože smích snižuje stres, uvolňuje napětí, zlepšuje náladu, zvyšuje sebedůvěru, zvyšuje kapacitu plic, atd, atd.
Prostě smích dokáže uzdravovat a každému kdo nás dokáže rozesmát bychom měli z celého srdce poděkovat.:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-11-08 01:12
Poslední šluk, když se člověk směje intenzivně celý život.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-11-08 01:29
Vypadá jak ten loupežník z Mrazíka když dostal tím kyjem, který Ivánek vyhodil k oblakům - spadlým z nebes rovnou na kebuli:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-11-08 11:06
Janino, měl jsem na jazyku (když jste komentovala smrťákův útok na bránici), že některé ženy roní nejen očima, že si (slušně řečeno), i cvrknou do textilu. A vy pilátes! :D
Několik mých známých holt bude cvičit, aby ušetřily za intimní hygienu, prací prostředky a nebály se "upgrade krásy".
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-11-08 15:32
:)) je vidět, že jsme si to - ten záchvat smíchu, vybavili oba stejně. Svěrač nelze podceňovat:)))))
A na to nejen pilátes, ale i jóga je skvělá.
Jednou jsem ze zvědavosti vyzkoušela i jógu smíchu. Popravdě musím říct, že jsme čekala, jak se každou chvíli objeví ve dveřích Chocholoušek a skončím v polstrované místnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Pitralon 2017-11-08 11:55
Jo Smrťákoviny by byla jasná kniha století, protože ti dnešní teplouši většinou umí jen kulové.
Oni mají rádi krásné vznešené kecy rozepsané na mnoho stran, ale bohužel za tím je jen mámení lidí, tahání prachů, faleš a prasečiny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-11-08 16:39
Cituji olinka215:
Ahoj chlapi=)))
Že Smrťáček umí, je tady o něm známo,( vy mu krásně nahráváte) jeho příspěvky - to je balzám na duši a zároveň neskutečný "záhul "pro bránici. Mockrát jsem si u čtení smíchy poplakala :-))) A ani dneska to nebylo jinak.
Ani neumím říct, jak moc je to odlehčení super.
Díky vám všem :-)))

Cituji John Pitralon:
Jo Smrťákoviny by byla jasná kniha století, protože ti dnešní teplouši většinou umí jen kulové.
Oni mají rádi krásné vznešené kecy rozepsané na mnoho stran, ale bohužel za tím je jen mámení lidí, tahání prachů, faleš a prasečiny.

Kdyby tady henten Smrťák hodil život do písma aspoň na 100 stránek povídek, tak pokud tudle válku vyhraje Slovan jako že musí za neodmyslitelné pomoci Matky Rusy tak ho řadím hnedka za Jardu Haška a když toho nenapíše až příliš mnoho tj.vic jak 5 bezcelerů, kurwa to slovo miluju udělal sem si ho ták krásně český ,tak ho budou mít rády i děti ve škole.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-11-07 13:26

No jo a jak potom vznikl citát: vím že nic nevím / Sokrates -
Hmmm to byl zase blbej sen a protřel si oči. Úplná DYDLACE.
A demokratizovali ho za keci.
ifauna.cz/.../...
distance.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-11-07 13:49
Hoj..:o)
Uložil jsem si Sokrata. Ta Xantipa byla asi první registrovaná feministka a předek amerického nápadu zhoubné prohibice.
Ani nevím, jak se řekne latinsky celoplošný zákaz kouření.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-11-07 14:06
Caperorbis?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-11-07 16:07
Proč kozí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-11-07 16:28
/Kozi ze/
Kozy sežerou fšechno a rčení "nedělej kozi" již zlidovělo jako dydlace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-11-07 16:55
Pochopil jsem, že "kozí svět", ale unikla mi souvislost, bo jsem spíš dolňák a dělám si tedy klasicky pudel. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-11-07 15:24
Cituji smrťák:
Hoj..:o)
Uložil jsem si Sokrata. Ta Xantipa byla asi první registrovaná feministka a předek amerického nápadu zhoubné prohibice.
Ani nevím, jak se řekne latinsky celoplošný zákaz kouření.

Ne cunde placco hulitatti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-11-07 16:27
Není to nemravný?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-11-07 18:58
Prohidibo fumar bylo ve vlaku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2017-11-07 19:26
Nebilo tam achtung achtung nenalévejte hostům attentátion nenahýbat je z oken? Nebo nepoužívejte wc za jízdy vozu?

Že prý hektar borovic vyčistí miliónové město od smogu ale s takovými kuřáky cestovek těžko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-11-07 17:34
Pouze mravně stydlivý
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-11-07 16:37
hulitacci exituss ichtyl powell
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-11-07 17:42
Cituji .lak:
hulitacci exituss ichtyl powell

Gratuluji ,taky latiník samouk jako ja
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-11-07 13:45
Smrťáku , to ,,Smrťáčku''pře nechám našim děvčatům a k věci už jsem myslel ,že se dneska nezasměju ale tohle byla teda sprcha , ješté teď dostávám křeče do břicha ale naštêstí je už po obědě.Jenom s tím Ježíškem trošku opatrnějc nebo ti nedá nic pod stromeček.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # smrťák 2017-11-07 13:53
Neboj Lubi. Já mám Jezule rád, jako Bruncvíka se lvem. Akorát s tou Jeho "národnosti" mám problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LubinenKremlBot 2017-11-07 16:38
Bruncvik zřejmě Bavorák .Jelikož zdegenerovaní germáni, jejichž baby jsou šeredný jak islámská noc zachránilo to ,že nám při svých věčných výbojích kradli naše krásný Slovanky, holky krev a mlíko radost jen pohledět ,natož zdílet lože.Kdyby to neudělali tak by ta hnusná ropucha Anděla Mrkev vyhrála miss krásy Deutsche Chalifáte úplně s přehledem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-11-07 13:59
A co zuby? Na svém místě?! ;o)
Taky mi spravil náladu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-11-07 15:17
Cituji Jarin G.:
A co zuby? Na svém místě?! ;o)
Taky mi spravil náladu.

No vidíš kujwa kdě mám žuby , dobjí juž je vidím pod poštějej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # LubinenKremlBot 2017-11-07 10:13
Ani nemohli , kdyby se zjistilo ,že mainstrým pracuje konspiračně ve prospěch psychopatických vlastníků a vládů celosvětového chaotického chazarbordelu a alternativní Weby pokud nejsou fiat, tak jejich konspirace jsou daleko pravdivějším odrazem skutečnosti , to by znamenalo téměř jejich přiznání co jsou zač a to si samozřejmě nemohou dovolit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # John Pitralon 2017-11-07 10:24
Samozřejmě, jestliže mainstream a establishment ani po 16 letech do nebe volajících prasečin nevidí nic zásadně divného, tak jde o spoluúčast a komplicitu. Co je nejkrásnější, ti blbečkové z mainstreamu ještě iniciativně bojují proti takzvaným "konspiračním teoriím" a pokouší se naprosto nesmyslně zdebilizovat vlastní občany.
---------------------
Los Angeles - anti war march
www.youtube.com/.../
9/11 Truth March in Brussels - 09-Sep-2007
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # David 2017-11-07 14:57
Tady to smrdí falešnou operací!
Přece každý ví, že Usáma zemřel na selhání ledvin v Bora Bora v roce 2001-2002!
Tak koho tam zabíjeli v tom Pakistánů?
Asi nějakou nastrčenou loutku!
Svědčí o tom to, že se údajné mrtvoly zbavili cestou v moři a celé komando posléze zavraždili, aby náhodou nepromluvili!
Je to podobné jako kdyby vezli v 1945 Stalinovi mrtvolu nenáviděného Hitlera, ale cestou jej pohřbili!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-11-07 18:55
jestli už ani tu báchorku neuměj zeditovat před zveřejněním, to je na metál
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-11-07 19:06
Victorria u splavu zaúpěla na babičku a ta se tak lekla že poslala bodlem a s botou barunku pro pírko přes plot s oním rčením dobré knajpy. Ale v čítance to dětem zeditovali.
Dobrá hospodyňka i pro pírko přes plot skočí
Himlhergott švejku? Gde seš pro mínuse! Nebudu rasovat za tebe, pořád.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás