Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPentagon v roce 1990 věřil, že sovětští špioni ovládají paranormální schopnosti

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Pentagon v roce 1990 věřil, že sovětští špioni ovládají paranormální schopnosti

Nedávno zveřejněné dokumenty spojené s projektem americké armády StarGate ukázaly, že v roce 1990 věřili zástupci Pentagonu, že sovětští špioni byli schopní střílet „kulové blesky“ pomocí mozku.

Podle Sputnik Inetrnational v tomto roce zaujal člena Defense Intelligence Agency (DIA) článek z čínského časopisu somatické vědy, který byl přeložen ze sovětského časopisu vědy a života.

Úředník pak přeložil čínský překlad do angličtiny a zahrnul jej do programu StarGate.

Článek je věnován schopnostem k „supersenzitivnosti", které pomáhaly jejich majitelům rychle diagnostikovat a léčit nemoci s lepším výsledkem, než to dělají lékaři.

V článku se uvádí, že mozek je schopen chovat se jako „supervodič", což umožňuje pro majitele schopností „supersenzitivnosti" vytvářet „kulové blesky" uvnitř „kanálu" energie.

Aby toho dosáhli, potřebují se lidé se superschopnostmi pouze soustředit.

Zdroj: snews.com, cia.gov

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-10 # peto8 2017-10-12 11:55
+19 # Popo 2017-10-12 11:56
Keby chlapci z toho Pentagonu tušili jak blízko sú k pravde, prešiel by ich ten humor...
+18 # Vaclav2 2017-10-12 12:06
souhlasím, ale dnes už to ví, taky je humor přechází...
+15 # Piovarči 2017-10-12 12:42
Americký generál označil ruské prostředky radioelektronic kého boje za efektivní

Rusko efektivně používá prostředky radioelektronic kého boje, aktivně používá bezpilotní prostředky a raketové zbraně, prohlásil velitel pozemních vojsk USA v Evropě generál Ben Hodges.
„Oni (Rusko — red.) ukázali, že mají stejně jako dříve skutečně efektivní prostředky radioelektronic kého boje. Ukázali mnoho činností za účasti bezpilotních prostředků," řekl v rozhovoru pro Defense News, když komentoval proběhlé cvičení Západ 2017.
„Oni potvrdili to, co jsme předpokládali, že v základu jejich vedení boje nadále leží rakety velkého dostřelu a raketové dělostřelectvo, " řekl generál.
Podle jeho slov v průběhu cvičení Rusko také vyzkoušelo nový systém řízení vojsk, kterou se USA chystají analyzovat, aby bylo možné pochopit, „nakolik je efektivní".
cz.sputniknews.com/.../...
Pre Peťko Kotova
Americký vojenský vrtulník Sikorsky CH-53 Sea Stallion se zřítil v Japonsku
Server RT.com uvedl, že stroj se ztratil v blízkosti cvičiště v jedné z japonských vesnic. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Místní policie nyní vyšetřuje příčinu nehody, kterou nejspíš bude technická závada stroje.
securitymagazin.cz/.../...

Sýrska arabská armáda (SAA) a jej spojenci vyklíňajú mesto Al-Mayadin v doline Eufrat;
SAA sa chystá napadnúť mesto al-Qaryatayn v provincii Homs. Mesto bolo zadržané bunkami ISIS;
SAA odráža všetky útoky ISIS pozdĺž diaľnice Palmyra-Deir Ezzor a teraz má plnú kontrolu nad touto dôležitou dodávateľskou linkou;

Vládne sily, vedené tigrími sílami arabskej armády, zachytili Balum, Balout, elektrickú stanicu, školu Taybah a ďalšie miesta v meste al-Mayadin, ktoré sa nachádza juhovýchodne od mesta Deir Ezzor. Samostatne, vládne jednotky zabezpečili most al-Siyasah severne od mesta Deir Ezzor.

southfront.org/.../
Toto je výborná správa už aby mali pod kontrólov aj druhý most cez Eufrat v Mayadine

Sýrske vládne jednotky zadržali dedinu Kusham Fawqani z teroristov ISIS severne od mesta Deir Ezzor, podľa mediálneho krídla Hizballáhu v Sýrii.
0 # Petko Kotov 2017-10-12 13:56
dekuju za info o spadlem CH%#- skrtam si ho ze seznamu bojeschopnych.
Dulkezite ale je ze nikdo nebyl zranen a je videt ze Americani i v pripade nehody na rozdil od Rusu neutrpi lidske ztraty. Nez to doctes, rozjeta americka ekonomika uz bude mit tento vrtulnik nahrazeny novym kouskem.
Jak sami vidite, ani precizni vyrobek servisovany nejlepsim personalem na Zemi s dostatkem nahradnich dilu super kvality nedokaze nehode zabranit...a co teprve Rusko kde jim letadla servisuji nevzdelani opilci a misto originalnich dilu pouzivaji lepici pasku...to musi byt pri masakr , nedivim se ze pri nehodach ruskych letadel umiraji lide.
+3 # Petkо Kоtоv 2017-10-13 00:43
Jsem korunovany blb a [...], ale nemuzu za to, maminka byla kurva a nemohla se o nas deti starat. Musela vydelavat penize sukanim. Taky ale nebyla moc inteligentni a tak jsem podobny. Halt ty geny. ted my dava penize americka enbasada za mynusy co dostanu na vebech jako trol na vebech a mam jako buzerant kontaky na muze co jsou taky teplousi, ale moc mi neplati.
+4 # Piovarči 2017-10-12 17:24
Peťko chlapci mali len šťastie s pekla šťastie že sa z toho dostali zo zdravou kožou.

A už netrep okolo toho tie litánie je to zbytočné:-)

Jednotky Sýrskej arabskej armády (SAA), ktoré vedie generál Suheil al-Hasan, postupujú v západnej a južnej časti mesta al-Mayadin v doline Eufrat.
Takže mesto zovreli aj z juhu aby sa čím skôr dostali k mostu cez Eufrat, alebo ak by to nešlo tak postavia práve tam na juhu pontonový most. Odtiaľ to majú najbližšie k polu Omar
+19 # Monika lkema 2017-10-12 12:19
USA šrot CH 53 vybouchla zřítil se opět na Okinavskou vesnici !
+14 # smrťák 2017-10-12 12:29
Ahoj,
teď by tu měl zakvičet ten místní pochuj o dokonalosti US techniky.
hezký obrázek.
english.kyodonews.net/.../...
+8 # smrťák 2017-10-12 12:19
...tak po litru "stoličnej" to umím taky.
+8 # Janinna 2017-10-12 17:06
:)) Ahoj, vypadá to, že už v roce 1990 byla v USA debilizace vládních i vojenských špiček značně pokročilá.
Ach jo, a tohle by chtělo vládnout světu.
...tak po litru "stoličnej" to umím taky - sice zlehčuješ, ale co když?? Je hodně věcí, které neumíme rozumem vysvětlit a paranormální jevy k nim bezesporu patří.
Určitě jsi slyšel o vojenské schopnosti kozáků "charakternikov ", zájemcům připomenu tento pravdivý fenomén:

Kozáci "charakterniki" , (od slova chara – energetické centrum člověka), jsou profesionální vojáci se schopností ovládat toky zemských a kosmických energií, koncentrovat je v sobě a tím násobit svůj potenciál.
Vojenské jednotky "charakternikov " vytvářeli bojového ducha, je to silný egregor z myslí a pocitů stovky energeticky silných lidí, tvořený silou vůle, který působí na nepřítele na dálku.

Mnohokrát se jak v polských tak tureckých kronikách vzpomíná, že vojáci připravení napadnout ruské území se z nepochopitelnýc h příčin otočili a odešli pryč.
Taktika bojové hypnózy, která je porovnatelná s moderními elitními speciálními jednotkami a příklady její používání je zobrazená a dobře popsaná v mnohých "bylinách" a kozáckých eposech.
Např.:
v potyčkách mezi Poláky a Rusy jsou registrovány případy, kdy skupinka kozáků pronásledovaná Poláky rozestavila ve stepi do kruhu okolo sebe kopí a vešla do psycho-energeti ckého stavu.
Poláci na jejich místě viděli jenom dubový háj a odtáhli pryč.
Vliv na dálku se využíval i při potřebě se ochránit při oddychu.
Tábor kozáků se obklopil kopím "charakternikov " a nepřítel viděl na místě tábora jen husté rákosí.
Zajímavá schopnost v napodobování různých zvuků se také používala jako prostředek komunikace, která nepřitahuje pozornost.
"Charakterniki" měli schopnost vyrábět také "křičící pasti".
Vzali rákosí, namáčeli ho do vody a vosku a potom do něho křičeli. Vosk v procese tuhnutí v sobě zaznamenal zvuk.
Kozáci potom rákosí roztrousili po stepi. Když na tento rákos stoupl kůň nepřítele, začal se rozléhat křik a kozáci na stráži byli varováni před nepřítelem.

Objektem vlivu na dálku mohli být i zvířata, ten využívali kozáci při vzájemném porozumění se zvířaty.
Příkladem může být známá legenda kozáka "charakternika" Ivana Bogúna, který v noci převedl celé své vojsko přes polský tábor tak, že ani jeden nepřátelský pes nezaštěkal, ani koně se neozvali.

Kozáci znali možnosti jakéhokoliv materiálu (kámen, voda, kov) nést informaci, včetně emoční, a využívali tyto znalosti ve vojenském řemesle.
Příkladem jsou legendární zaklínači nábojů. Schopnost „naprogramovat" silnou zprávu do náboje s přesnou dráhou letu a zručnost střelby, se stala základem legend o kozáckých střelcích, kteří sestřelili plamen svíčky z obrovských vzdáleností.
Martin Belský opisuje ve své „Kronice“ bitku Ivana Podkovi s moldavským pánem Petrem z Jassami v roce 1577 a vzpomíná, že mezi záporožskými kozáky byl jeden, co programoval náboje s různými vlastnostmi.
Neuvěřitelní věci také ovládal známý ataman Ivan Sirko, plukovník Semjon Palij nebo ataman Zacharij Čepiga.

Kozáky "charakternikov " často nazývali čaroději, koldúny nebo „zamoročnikami“ , protože byli schopni na nepřítele spustit mlhu nebo spánek.
Uměli při rozhovoru s nepřítelem použít určitá slova, která dostala protivníka do různých psychických stavů - od paniky, strachu až po šílenství.
V knize „Národní paměti Záporoží“ se vzpomíná, že "charakterniki" mohli vsugerovat protivníkovi i různé vidění a představy.
V kronice Novickij vzpomíná případ bitky Turků s ruským vojskem, kterému přichází na pomoc záporožský charakternik koldun.
Výsledkem bylo, že Turci "porúbali" jeden druhého.

Další mimořádnou schopností "charakternikov " byla schopnost vejít - "vtělit se " do nepřítele nebo se přeměnit na zvíře, např. do vlka. Na tomto základě vzniklo mnoho legend o vlkodlacích, lidí přeměňující se na vlky. Na Ukrajině tyto příběhy byly živé ještě do nedávné doby.
Toto popisuje také Gerodot v známé „historii”, kde se vzpomínají zvyky skítskeho národa Nevrů a jejich schopnost proměňovat se na vlky.
Schopnost přeměnit se na psa připisují také atamanovi Sirkovi.

"Charakterniki" také využívali schopnost pomocí speciálních „vercadel“ (zrcadel) vidět na míle daleko okolo sebe a poznat tak plány nepřítele. "Charakterniki – znachari" zase dokázali pomocí zaklínadel rychle vyléčit i zacelit rány od kulek, šavlí, ale i od kousnutí koněm, hadem, atd. nebo zastavit silné krvácení.

Hodně těchto schopností se také dnes odevzdávají z pokolení na pokolení v rodinách kozáků "charakterniků" .
Speciální jednotky v Rusku se učí schopnostem bezkontaktního boje nebo schopnostem pomocí ochranného energetického pole vychýlit letící náboj.
Běžný současný člověk si ani neumí představit, jaké schopnosti má každý člověk na dosah a hlavně, že je má ve své genetické výbavě od svých velkolepých předků.
(Biosféra)
+6 # smrťák 2017-10-12 17:52
double trouble
+1 # smrťák 2017-10-12 17:56
Ahoj..:o)
Dobře se to čte a navíc proto, že jsem většinu těch schopností ztratil v průběhu konzumního života a jízdou v autě a ve frontách v hytlermarketech.
Ale už mě asi trochu znáš a víš, že když budu po opici a ještě v polském starověkém vojsku s připosraným velením, otočím koně a doma podám zprávu, že je tam všude jen rákosí.
Myslím tím, že historie nafukuje nepochopitelné. Například mluvící lev Bruncvíkův, Kristus na návštěvě Lichnice mezi husity, nebo "vynikající havlův román".
Kdoví, co se bude psát o nás, kteří pamatujeme pořádek a blahobyt.:o))
Mimochodem dneska dostáváme všichni jako první bod...mínus..
+3 # Janinna 2017-10-12 23:30
Po litru stoličnej by bylo asi po mně:)) Ne asi, určitě.
První bod mínus, tak to si pokládej za čest - trefa do černého.
Který to je, ty srandisto, ten "vynikající havlův román"?
+1 # Dědouch11 2017-10-13 08:19
Takových nás je, Janino. :D
Ohledně lahvoně ( a de facto i jeho svědků), se dá říci, že vše co z něho vzešlo, je vynikající, unikátní, nevídané, nej...
+1 # r.m. 2017-10-12 19:10
Janino vidělas film "Muži co zírají na kozy? Není to o ňadrech, ale vystupují v něm kozy jako příjemkyně telepatických signálů včetně letálních.
"Pod bizarním názvem se skrývá neméně bizarní černá komedie. Nejbizarnější na ní však je, že vychází ze skutečnosti.
Film vznikl podle stejnojmenné knihy Jona Ronsona, která šla na dračku. Odhalila totiž takřka neznámý a leckdy absurdní druh vládních výzkumů zjišťujících, jak se dá využít paranormálních schopností ke zničení nepřítele.
Zdroj: kultura.zpravy.idnes.cz/.../.. .
Znalec ve filmu pozná, že autor četl Carlose Castanedu, zajímal se o MK Ultra atd. a dobře a s ftipem je převyprávěl. Do toho kulisy válečného Iráku.
+3 # Piovarči 2017-10-12 23:30
Bojovník ako ho popísal Juan Matus je bojovou jednotkou v inom zmysle slova
+5 # Janinna 2017-10-12 23:38
Tak ten film neznám, Castandeu - letem světem.
K tomuto tématu je se mi líbí tato jeho slova:
"Sami sebe můžeme dostat na dno, nebo na vrchol svých možností. Množství vynaložené energie je v obou případech stejné."
+1 # r.m. 2017-10-13 00:23
stáhni si ho z uloz.to
uloz.to/.../...
0 # Jan Kadlec 2017-10-12 23:14
Velice zajímavé, nějaký zdroj by nebyl?
+3 # Janinna 2017-10-12 23:32
Jednou jsem to četla na Biosféře, přesný odkaz nemám, ale určitě to na těch stránkách najdete.
+13 # Dědouch11 2017-10-12 12:32
"PENTAGON V ROCE 1990 VĚŘIL, ŽE SOVĚTŠTÍ ŠPIONI OVLÁDAJÍ PARANORMÁLNÍ SCHOPNOSTI"

CCCP, se rozpadl, tak pentagonu nezbývá, než věřit, že ty schopnosti mají špioni ruští, resp. Putin sám. Jak jinak krýt a omlouvat vlastní neschopnost?
P. S. Navíc, leccos, se těm penta[...]ům, jako paranormální, jevit může.
+7 # Astronut 2017-10-12 14:25
tie schopnosti mali a majú aj českí a slovenskí pracovníci vo vojenskej rozviedke a kontrarozviedke aj členovia ŠTB, BIS a SIS. A taktiež aj mnoho pracovníkov kriminálky, najmä vyšetrovatelia. Na Youtube si nájdite Konšpiračný byt č.38, prípadne si zožeňte knihu od Eduarda Hakla, ktorú tam tiež rozoberajú.
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2017-10-12 12:43
Uvažovat o tom, že sovětští špioni byli schopní střílet „kulové blesky“ pomocí mozku, je ztráta času, protože je to nesmysl. Účelně lze využít čas např. k seznámení se s „univerzálním návodem na řešení libovolně zvoleného problému“, což je v podstatě TEORIE VŠEVÝVOJE – [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html
+9 # Stanley_K 2017-10-12 13:40
Dědku, různí šarlatáni ne až tak dávno, prodávali své "zázračné a všeléičí medicíny ".

Маша и Медведь (Masha and The Bear) - Приятного аппетита (24 Серия)
www.youtube.com/.../
-1 # Věra Štimová 2017-10-12 12:48
Kdo odborně dokáže vysvětlit Zákon o zachování hmoty a energie a jejich přeměně ? Nápověda: Lze přeměňovat podle tohoto Zákona i tu hmotu a tu energii, která nemá dualismus nebo nelze ? Definici dualismu je někdo schopen hodit na papír ? Co je to živá energie ? Pochází z hmoty nebo antihmoty ? Definice rozdílu mezi hmotou a antihmotou !!! Nápověda: Co spin pozitronu či elektronu ? Hahaha, vjedci ! Omyl to moje pýcha není, já to nevím. Ale někdo to ví, tak se holt zasmál.
+9 # r.m. 2017-10-12 13:15
Obdobné schopnosti měli obyvatelé Východního bloku prakticky komplet, protože jinak to nešlo.
"Každý měl práci.
I když měl každý práci, nikdo nic nedělal.
I když nikdo nic nedělal, plán se plnil na 100%.
I když se plán plnil na 100%, nikde nic nebylo.
I když nikde nic nebylo, tak měl každý všechno.
I když měl každý všechno, tak všichni kradli.
I když všichni kradli, nikdy to nikde nechybělo
."
Každý byl kouzelník. Téměř každý.
A copísnička od Tučňáků..."až všechno rozkradem, nebudem pracovat, všechno si budeme navzájem pučovat"....bravurní popis dnes tolik vynášené sdílené ekonomiky. :-)
Teprve teď svět s obtížemi dohání to v čem jsme žili každý den. ))
+8 # Wiloni 2017-10-12 16:15
To bylo od skupiny Hop Trop, ne od tučňáků.
www.youtube.com/.../
+4 # r.m. 2017-10-12 16:37
dík
+13 # r.m. 2017-10-12 13:22
Češi jsou biti. Dvojí kvalitu potravin v EU potvrdily další testy
ekonomika.eurozpravy.cz/.../.. .
Z 21 testovaných dětských výživ, krmiv pro domácí zvířata a privátních výrobků řetězců prodávaných v podobném obalu v Německu, Rakousku, Česku, Slovensku a Maďarsku, jich bylo stejných pouze sedm.
...a k tomu kvóty na migranty pozvané hloupostí Mutti Demence.
+8 # r.m. 2017-10-12 13:40
Česko potřebuje ekonomické migranty, vláda musí umožnit jejich dovoz, tvrdí expert
globe24.cz/.../...
Brno – Česko potřebuje ekonomické migranty. Tvrdí to šéf Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák. Podle něj českým firmám údajně chybí až 290 tisíc lidí, které by rád získal právě ze zahraničí.
-
Takže k těm 500 000,- cizinců dalších 290 000,- ks. Hlavně nenápadně.
+7 # blu 2017-10-12 13:44
tri promile prítomnosti alkoholu v mozgu otvára supravodivý kanal energie ,a ten umožnuje sústredenou meditáciou celé telo teleportovať na rôzne miesta v okoli niekoľko kilometrov.
Určite to poznáte ked idete večer s bývalým kolegom na drink a nečakane sa ocitnete (vačšinou nad ránom) na vlakovej stanici v susednom meste.
+2 # r.m. 2017-10-12 16:44
Lepší výsledky mívá alkošaman pokud používá sklenky z křišťálového skla.
Třpyt nádobek na tento multidimensioná lní elektrolyt zlepšuje soustředění cestovatele na otevření brány.
Jde to raz dva.
+2 # blu 2017-10-13 14:27
predmet podnikania: Výroba a predaj multidimensioná lních elektrolytu
(riadna jeba) :o)
+10 # Vojtíšek 2017-10-12 13:59
Takové schopnosti má i špion James Bond. Když vystřelí z pistole, tak se vždy trefí. Jeho naopak netrefí nikdo. Kdo nevěří, ať se podívá na televizi. Tyto propagandistick é filmy o něm dávají do posrání minimálně 2 krát za měsíc.

0 # Petko Kotov 2017-10-12 14:01
bud opatrny s hodnocenim Bonda- moc takovych neni ale jsou. Navic v dalsich dilech bude agenta Bonda mozna hrat Putin. Pak i ty zmenis nazor co mozne je a co neni.
+2 # r.m. 2017-10-12 19:01
Pořád lepší herec než ta drsňoučká děvka Craig, pravidelná návštěvnice Makaron klubů
+8 # aefas 2017-10-12 16:03
To nás mělo překvapit ? Vždyť dnes 90% Američanu věří že Země je placatá.
+5 # Josef Švejk 2017-10-12 16:57
Ne překvapit, zabavit. To abyste si nevšiml, že máslo stojí 70 kč, lithium vám mizí před očima, nebo že vám věrchuška už zase šátrá demokraticky v peněžence. V co věří Američané není podstatné, neboť platí, že věřit znamená hovno vědět.
+1 # r.m. 2017-10-12 17:28
Cituji smrťák:
...tak po litru "stoličnej" to umím taky.

Po litru budeš spíš trénovat klek u stoličné mísy ;o).
+6 # smrťák 2017-10-12 17:44
Já píšu o stoličné, ne o whiskey, či nějakém jiném saponátu..
Nebudu tě nabádat, ať to vyzkoušíš, ale je tak čistá, že najednou po dlouhé dlouhé zábavě spíš, jako mrtvý osel. A ráno čistá hlava. Proto je tady tak drahá a vysmívaná. Pravá má okolo 50%.
Je to dávno mnohokrát vyzkoušené.
Mísa je pro germány.:o))
+1 # r.m. 2017-10-12 18:58
Já ji znám, chodili jsme spolu už do školy.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás