Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV Berlíně tvrdí, že se úroveň radioaktivity v EU mohla zvýšit kvůli Rusku

Sociální sítě

Reklama

V Berlíně tvrdí, že se úroveň radioaktivity v EU mohla zvýšit kvůli Rusku

Německý Spolkový úřad pro radioaktivní ochranu (Bundesamt für Strahlenschutz, BfS) tvrdí, že předpokládaný zdroj zvýšení radioaktivity v Evropě se může nacházet na Jižním Urale. Příslušná zpráva byla zveřejněna na webové stránce úřadu.

BfS v období mezi 29. zářím a 3. říjnem zaznamenal mírně zvýšenou radioaktivity ve vzduchu v Evropě. Testy vzduchu v Německu a Rakousku zaznamenaly koncentraci radioaktivního izotopu ruthenia 106, která nepředstavuje zdravotní riziko pro obyvatele.

„Prozatím neznáme příčinu mírného zvýšení množství radioaktivního izotopu ruthenia 106, které bylo před nedávnem zaznamenáno. Nicméně s velkou pravděpodobní se jeho zdroj nalézá na Jižním Uralu. To vyplývá z údajů Spolkového úřadu pro radioaktivní ochranu. Nelze ani vyloučit další regiony Ruska," uvádí úřad.

Zpráva neupřesňuje, na základě čeho úřad dospěl k těmto závěrům.

Přitom úřad vylučuje, že by příčinou zvýšení koncentrace ruthenia 106 mohla být nehoda na jaderné elektrárně, neboť vzorky neobsahují další radioaktivní izotopy.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+55 # josh (xy) 2017-10-09 14:56
Bezva ;)
„Prozatím neznáme příčinu...Nicmé ně s velkou pravděpodobní se jeho zdroj nalézá na Jižním Uralu.
Zpráva neupřesňuje, na základě čeho úřad dospěl k těmto závěrům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petko Kotov 2017-10-09 15:05
to bylo jasne hned kdy se to svinstvo objevilo. Jsem vam rikal ze musime pockat nez na ruskeho vinika ukazou prstem.
Pockame dalsi tyden a dozvite se celou pravdu - Putin testuje jake by mel moznosti vyhubit zivot v Evrope. Zatim to provadi bez ohrozeni vaseho zdravi...zatim....
Posledni nadeji Evropy je proto silnejsi pritomnost kluku z USA kteri ruskeho agresora spolehlive odradi. I Cesko uz je ted v Ruskem zajmu - darebaci z kremlu by po uspesne loupezi ceskeho uranu v minulosti ted chteli vase lithium vyfouknout Australanum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # mamnahaku731 2017-10-09 15:13
Ty si neni Petko Kotov ale Tridsatsedemko Kotov. :-)
Chlapče, daj sa dokopy. Tvoje príspevky ľudia čítajú už len zo zábavy, lebo hneď, ako si prečítajú tvoj nick, je im jasné, aký bude obsah. Hľadaj príčinu tvojej frustrácie, možno nájdeš, možno sa to ešte dá zachrániť a nemusíš sa tu potom ukájať ako anonymný trtko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 15:20
vubec to necti a cti jine prispevky kterymi si zdejsi mamlasove navzajem predavaji deprese, troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-10-09 23:29
Žiadne depresie Peťko

Sýrska armáda rýchlo postupuje smerom k mostu Siyasiyah, ďalej sprísňuje obliehanie na jednotkách ISIS v Severnom Deir Ezzor

SAA a jej spojenci prevzali plnú kontrolu nad dedinou Hatla al-Sharqiyah a tlačili smerom k mostu Siyasiyah na východnom brehu rieky Eufrat. Ak vládne sily zabezpečia mostovú oblasť, budú ďalej sprísňovať obliehanie jednotiek ISIS v severnej časti mesta Deir Ezzor.
Pri kontrole mosta na ostrove Siyasiyah bude SAA schopná odrezať značnú časť dodávok teroristom vo vnútri mesta.
Zároveň sa objavili správy, že ISIS presúva vozidlá a bojovníkov z frontovej línie proti syrským demokratickým silám (SDF) podporovaným USA v blízkosti al-Suwar a al-Khajjah severovýchodne od mesta Deir Ezzor na fronte proti vládnym jednotkám na východnom a západnom banky Eufratu.
southfront.org/.../

Syrské demokratické sily (SDF) podporované Spojenými štátmi zadržali veľkú časť banky Euhprates severozápadne od mesta Deir Ezzor podľa prokurských zdrojov.
Posunutím zo západného smeru jednotky SDF zachytené ako Sawah, Zughayr, Hawayij Bu Musah, Huwayj Duyab, Muhaymidah a stretli so svojimi náprotivkami západne od priemyselnej zóny Deir Ezzor.
Ak sa tento pokrok potvrdí, celá oblasť západne od mesta Deir Ezzor bude oslobodená od teroristov ISIS. To umožní SDF presunúť ďalšie sily na frontovú
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Miki 2017-10-10 09:52
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Pepa z Depa 2017-10-10 19:09
Cituji Miki:
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i.


Chtěl bych jen napsat, že podle te tve teorie :

takze tedy pokud nekdo ( v tomto pripade min. ty ) jakkoliv reaguje na ty dva o kterych jsi psal bude jich uz asi vic ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Miki 2017-10-10 09:54
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2017-10-10 11:42
To je marné. Dost lidí nechápe, že "dialogem" s evidentním magorem, se snižuje na jeho úroveň a mínusováním, mu sype do žlabu.
Bývá to tady pak dost zasviněné a nedivím se, když náhodný nový čtenář po přečtení diskuzí, pouze utrousí, že to tady je žumpa a už tento web nenavštíví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Stanley_K 2017-10-09 15:42
In memoriam Red Army Choir
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Elen 2017-10-09 19:52
Když se dívám na tu armádu podbarvenou hudbou a zpěvem, je z ní cítit síla. Vidím černooranžové stuhy
"a svatý Jiří zvedá kopí, aby je vrazil ve chřtán dračí".
Tak mám pocit, že za tím může být něco většího
- ten drak byl pravěké monstrum, nebo Draconian, kolonizátor z hvězd (namalovaný v různých dávných kulturách), pocházející ze skutečných hvězdných válek, kterými jsme prošli, jen máme blokovanou paměť a tak o tom nevímě?
Co vlastně víme o dějinách Země, lidstva? Skoro nic
a navíc v poslední době je více než jisté, že se dějiny falšují, což je vidět dnes a denně v přímém přenosu.
Jestli možná ten Red Army Choir nebrnká (spolu s tou stužkou) na naší ztracenou paměť.

Zajímavé také je, že jsou na Zemi jen 4 rasy (bílá, žlutá, červená a černá, nelidi nepočítám) a ty jsou pěkně rozeštvané (vším možným, čím se dá i nedá) a vraždí se mezi sebou o překot ...

A teď je v plánu "utvořit v Evropě nové národy, jazyky, státy", víme, jestli to už neproběhlo několikrát? Víme jen to, co nám tvrdí ofic. historie - kterážto se překruceje ještě za života pamětníků.
Nejsou snad na zemi jen čtyři rasy? A z čeho pak pramení ostatní dělení (poddělení a další a další poddělení) základních ras?
Můžeme věřit ofic. genetice, která jednou tvrdí, že všichni máme společné předky v černé africe (že prý kolébka lidstva), pak zas jinak ...
Pěkný večer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2017-10-09 21:13
Tak nám ty dějiny píší vítězové. Historie byla zcela jiná.
www.youtube.com/.../
smit.wz.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Elen 2017-10-09 23:10
Když jsem "trošku v izolaci a neruší mne svět" přestávám lidem rozumět.
Přijde mi nelogické, že nadřazená Arijská rasa táhne válčit proti Slovanům, jejichž je součástí (II. sv. válka) a poslouchá Hitlera žida, který provádí holokaust, pod taktovkou světových židů ... nevím, kde se vzal německý jazyk, ale v dětství jsem četla staré knihy psané švabachem (prý staroněmčina) pamatuji se, že jsem jen měla problém s nějakými písmenky, ale naučila jsem se lehce. Mám podezření, že různé průbežné "úpravy spisovných jazyků" jsou úmyslné, podobně jako výroba ukrajinců a jejich ukrajinštiny (na tomto území žili vždy Rusové + pohraniční směsi, které se od západu jakoby přetavují v nepřátele, Rusa bratra svého ...
Je spousta absurdit, kterým lidé jsou schopni věřit, aniž by se jakkoliv zamysleli nad tím, čemu věří ... tech nesmyslností je velice mnoho,
ale vždycky, když by se mně začala chytat depka, uslyším: "V této době jsou zde jen ti, kteří si to vybrali a jsou schopni to zvládnout. Každý je tam, kde má být."
A protože člověk tvoří myšlenkami své příští, tak si většina dokáže představit svět bez parazitů (protože pracují a neparazitují)
VĚTŠINA TVOŘI SVĚT svými myšlenkami.
Není to nádhera, v podstatě stačí, zamyslet se nad těmi nesmyslnými kravinami co lidem rvou do hlav "krmítka", ignorovat je a představovat si svět, jaký chceme aby byl. A je to.
To by byla krása, až by lidem začal kázat nějaký politik a lidé by mu řekli: "Co to tu Klausi žvaníš? To už jsme viděli ve filnu Jako kníže Rohan (s Vl. Menšíkem) a měl by Vašík s Vašíkem po privatizaci. Nestalo se, avšak lidé "zbohatlí z úroků svých ztrát" (obohaceni o poznání) k tomu dojdou, protože jiná cesta pro Lidi není.
Možná to čemu se říká v ezoterice "strážci prahu" je jen mravní morální zralost člvěka, která určuje (dle Řádu stvoření), kam může "vstoupit, kam dohlédne", rozvíjí jeho schopnosti (chamtivost a nadřazenost je krátkozraká, "vidí jen sebe",proto je odsouzena k úpadku) ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-09 23:38
poslouchá Hitlera žida, který provádí holokaust, pod taktovkou světových židů
dobrou noc teta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Che 2017-10-10 01:23
Jen nekolik citatu z clanku, komentar nema smysl:

Citace:
BfS v období mezi 29. zářím a 3. říjnem zaznamenal mírně zvýšenou radioaktivity ve vzduchu v Evropě

Nicméně s velkou pravděpodobní se jeho zdroj nalézá na Jižním Uralu.

V Evropě byl zaznamenán prudký nárůst radioaktivity ve vzduchu
Urcite za to muze Putin, ten muze za vsechno, i za to, ze SSA teroristi v Syrii prohravaji. Potrebuje nove sankce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Miki 2017-10-10 09:51
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # azimut 2017-10-09 15:04
:-D takže jsem to přesně v této diskuzi uhodl :-D

ac24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 15:07
Petko Kotov 2017-10-06 17:24
Radiace ve vychodni Evrope a Rusko mlci ? potrebuje nekdo jeste vice dukazu odkud to svinstvo prichazi ?
Rus bud mlci nebo lze. Na zivoty lidi ale nebere ohledy nikdy. Ani na vlastni , na cizi uz vubec ne. Ted muzeme jen cekat az nasi americti pratele urci ohnisko a na ruskeho vinika ukazou prstem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Stanley_K 2017-10-09 15:51
Ну, погоди! Все серии - Ну, погоди! - Выпуск 16
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Miki 2017-10-10 09:52
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # kodlsz 2017-10-09 17:40
Zdar Petko .

Přeji ti hodně síly ,štěstí a humoru . Koukni na tohle :-)

stream.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír57 2017-10-10 09:13
Video z Tvého příspěvku jsem si pustil, avšak pouze do místa, kdy ten špinavec tvrdí, že se oženil s Ruskou jen proto, aby pronikl do ruské komunity. Možná jsem měl pokračovat, ale tohle nemusím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Dědouch11 2017-10-09 15:35
Nebylo těžké uhádnout, že se "najde ruská stopa". Jen se jim nepodařilo k izotopu přilepit Putinův pas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír57 2017-10-10 09:27
Dědouchu, neboj. Věřím, že "úsilí", které věnují tajné služby snaze nedovolit Rusku zotročit náš "svobodný demokratický systém", brzy přinese "ovoce" a bude i Putinův pas nasáklý ruským izotopem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-10-09 15:14
někdo něco testuje?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Sims. 2017-10-09 15:15
Zkrátka a dobře, kdyby se v Rusku Putin prdnul, tak smrad musí přijít do Evropy, aby bylo o čem psát. Je to fakt ubohé blábolení bez informací, jen samé domnívání se. Jak nad Evropou létalo Césium, myslím zjara, tak se tak hledaly zdroje, ale nakonec bylo ticho po pěšině, protože to vypadlo na Nory či Belgii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-10-09 15:39
do Tzchechistanu fouká dycinky z Ruska, i kdyby se Zemeguľa naruby musela otáčet:
0 stupňů - oiseumetsat.org/.../index.htm
41,5 stupňů -
oiseumetsat.org/.../index.htm
Kontrolní otázka: Soudruzi, kde je Ural?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Dědouch11 2017-10-09 15:56
Když jsem chodil do školy, dělil Ural evropskou a asijskou část Ruska.
Kam jinam a lépe umístit cokoliv, zbytek světa "ohrožující", než do centrálního Ruska, že.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 17:11
a take ti ve skole rikali :
" Az tobe bude Pionyre 50 roku tak CCCP predhoni HDP USA 20 krat" troubo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pepa z Depa 2017-10-09 17:33
Cituji r.m.:
do Tzchechistanu fouká dycinky z Ruska, i kdyby se Zemeguľa naruby musela otáčet:
0 stupňů - oiseumetsat.org/.../index.htm
41,5 stupňů -
oiseumetsat.org/.../index.htm
Kontrolní otázka: Soudruzi, kde je Ural?

+


nejen pro ty co nekoukaji na oblohu a nevi odkud vane vitr :
..tady je krasne videt jak jdou mraky s destem jestli je to z leva do leva nebo jak se nam tu nekdo snazi nakukat obracene :
en.sat24.com/en/forecastimages
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Pepa z Depa 2017-10-09 17:36
leva do leva urcite ne ;)) ale z leva do prava pri pohledu na evropu z vysky..viz dany odkaz na "meteosat"
en.sat24.com/en/forecastimages
..kazdy napriklad vi co nicilo leta krusne hory ze to byly fabriky z nemecke strany ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Josef Švejk 2017-10-09 18:43
Každý průměrný Američan Vás hoši lehce vyvede z omylu. Jednak je Ural na západ od Evropy a druhak, to že to přichází z leva jen dokazuje jací leváci ti Rusové jsou - jejich rafinovanost nezná mezí! Výzkumy z federálního státu Německo jsou tedy správné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-10 15:29
Tak veru tak:-DD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pepa z Depa 2017-10-10 19:14
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Dědouch11 2017-10-09 15:43
Jde o Ruthenium v koncentraci 0,hovno. Za normálních okolností a stavu, nemá smysl, se tím vůbec, mimo odborné sféry, zabývat.
Ale každá troška strachu, pocitu ohrožení (nejlépe Rusem), se v této době "komusi" hodí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 15:49
kdyz jste " mysleli" ze to jde ze zapadu tak jste kviceli o hromadne vrazde....
kdyz ale jde to svinstvo z Ruska je to podle tebe nulanula prd....troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pepa z Depa 2017-10-09 18:34


info vsuvka:
kdyz zde koukame na tu mapu evropy :
..pak se podivam na oblohu jak jdou mraky nebo doma na "meteosat"
en.sat24.com/en/forecastimages
ci jakoukoliv beznou predpoved v TV tak vidime ze klima v evrope dost ovlivnuje vitr z atlantiku odkud k nam fouka smer RF takze at uz se jedna o vetsi ci mensi mnozstvi cehokoliv vetrem to sem z uralu z ruska neprislo ..jedinna moznost pri zachovani te teoreie vetrem je nejblizsi zeme proti vetru a tou je USA a ty jejich k.o.k.o.t.i. vodkud fouka ani neregistruji..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Kadlec 2017-10-09 15:17
Opět domněnky. Proč ac24 pořád zveřejňuje něčí domněnky? Mě zajímají fakta, až budou vědět s jistotou, odkud to je, tak to sem dejte...

Jinak proti tomuhle vyjadřování nic nemám. Zkrátka byla vyslovena hypotéza/teorie a tu je teď potřeba ověřit. Ale dokud se to neprokáže, tak ty slova neznamenají vůbec nic...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Bertold 2017-10-09 15:27
Naopak, je to velmi závažná informace o míře propagandistick ého útoku na Rusko. Je to mentální příprava na válku, ať už bude brzo, nebo za pár let. To je vám málo?

Pokud jde o ryze vědecké informace, jděte třeba na Osel.cz. Zatím tam o Rutheniu nad Evropou není nic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jan Kadlec 2017-10-09 17:36
O vědecké informace mi nejde, jde mi o pravdu a fakta. Tohle jsou jenom spekulace. A mentální příprava na válku to rozhodně je, právě proto jsem se proti tomu ohradil...

Pokud se k takovéto zprávě a s takovým titulkem nedá patřičné vysvětlení, tak způsobí jenom jediné: drtivé většině čtenářů zůstane v mysli negativní obraz Ruska, ne Německa. Průměrný čtenář nebude přemýšlet nad tím, že je to německá propaganda, prostě zhltne, co si přečte...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-09 23:52
Jane tu nie tu sa to nestane tu všetci vieme ktorá bije a prečo to Nemci zvaľujú na Rusko aj keď tu máme už dlhšiu dubu západné prúdenie od Atlantiku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Kadlec 2017-10-10 11:05
No já takový optimista nejsem, uvědom si, že drtivá většina čtenářů sem nic nenapíše. Z těch co napíšou, tak asi ano, většina to ví. Ale kolik lidí si třeba jenom přečte titulky a jde jinam...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # LubinenKremlBot 2017-10-09 15:37
Výkřik ze tmy radioaktivita naměřena ,zvykejte si , terorista alias univerzální voják chazarmafie podřízl, přejel ,znásilnil :zvykejte si, dokonce na doporučení knížete Schláfenberga .Uďo to je úpňe nomání proč se vzrušuješ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-10-09 16:19
Jak dva komici sundali úžerníka Kisku:
www.youtube.com/.../
Účetnictví firmy, kde byl Kiska jednatel, ověřoval předseda dozorčí rady jeho firmy )))
KTAG
a copak dělá Kiskův brat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # kolem jdoucí 2017-10-09 16:34
Koukám, že největší problém soudruhů demokratů a jejich institucí začíná být, že jim nikdo nevěří i kdyby z náhodou vypadla i pravda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-10-09 16:37
stihli to daleko dřív než bolševik, jsou opravdu lepší
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 16:43
co znamena " nikdo jim neveri" ? mozna skoro nikdo ze zdejsiho webu kde se shromazduji ruzne bezvyznamne protizapadni postavicky.
Ja demokratum verim i kdyz obcas provedou nejake male zaskobrtnuti - vse se ale brzy vysvetli ruske propagande navzdory.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Wiloni 2017-10-09 16:54
"Ja demokratum verim i kdyz obcas provedou nejake male zaskobrtnuti"

Makakové a jedinci postiženi Downovým syndromem se, bohužel pro tebe, nepočítají.

Ps.
Poslední dobou je to z tvé strany hodně slabé, a to i na tvora z řad obludária Jandova Ansámblu.
Pss.
Nauč už se konečně používat českou interpunkci.
To by jsi snad za ty prachy, co do tebe cpe stát, mohl zvládnout.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 16:56
nepouzivam ceskou protoze vim ze nektere z vas to sere.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # scipio 2017-10-09 19:44
jestli to nebude tím, že diakritiku nezvládáš, pětiúde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Miki 2017-10-10 09:52
Chtěl bych jen napsat, že pokud jakkoliv reagujete na placeného rozvraceče zdejší diskuse Pěti[...]a, tak už si spolu píšou dva [...]i.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Karel1515 2017-10-09 16:57
To je skvely, ze se na nas takhle vali radioaktivita a nikdo nic proto tomu nedela...

čekuj: www.fb.com/brightmindczsk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-09 17:10
a co ta stránka vlastně sděluje?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # peto8 2017-10-09 16:57
????????????????
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lucif 2017-10-09 17:13
Nenameral som žiadne zvýšenie rádioaktivity pozadia. Posledné 3 roky sa drží na 0.15uSv/h. Ruská rádioaktivita z Uralu asi Slovensko preskakuje a migruje rovno do Nemecka a Rakúska. Tá rádioaktivita tam totiž migruje z Afriky a nie z Ruska...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # remete 2017-10-09 17:37
Minulý týden americké letectvo zhodil jadernou zbraň poblíž severokorejské jaderné testovací stanice, varující zemi aby zastavila testování raket, podle zdrojů NSA.Ve sdělovacích prostředcích bylo uvedeno jenom že americké bombardéry letěly po pobřeží Severní Koreje v nejsevernější části demilitarizovan é zóny.
cnbc.com/.../...
Následovaly zprávy o zemětřesení o velikosti 3,5 km v okolí.
npr.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-09 17:41
lol...vyhravas titul nejvetsiho trouby.
Kdyby se neco podobneho stalo tak y ruska propaganda rvala 24/7
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-09 23:08
o velikosti 3,5 km v okolí
prostě kretén
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Čech 2017-10-09 18:34
Zdá se, že Němcům už hodně otrnulo a přitom ještě ztratili paměť. Nejdříve ať si zjistí, odkud fouká vítr (ve vedlejších Čechách je to skoro vždy od západu nebo od severu), dále by si měli ověřit, zda nešíří prostřednictvím chazarských médií falešné a poplašné zprávy (mnoho stanic nenaměřilo žádné zvýšené hodnoty radioaktivity) a taky by si měli vzpomenout, jak neslavně dopadlo jejich tažení na východ a co při něm páchali za zvěrstva právě na Rusech. Rus války nezačíná, ale končí. Je možné vylákat ruského medvěda z brlohu, ale těžko jej lze pak zastavit. To by si měli uvědomit alespoň prostí Němci, protože od médií, bankéřů a politiků to nelze očekávat. Bohužel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Další čech 2017-10-10 10:22
Tady rpo všehyn kdo rádi sledují proudění větru na Zemi
www.windy.com

Taky e zajímavé že zrovan ta "zvýšená" radioaktivita nad evropou se překrývá s obdobím dy sem z Atlantiku dorazil ten orkán či co to bylo. A udělalo to tu neplechu v německu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás