Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZápadní země podporují teroristy z Islámského státu, Al-Káidy a dalších, uvedl turecký prezident

Sociální sítě

Reklama

Západní země podporují teroristy z Islámského státu, Al-Káidy a dalších, uvedl turecký prezident

Západní země podporují teroristické organizace Islámský stát, Al-Káida a rovněž zakázanou v Turecku Stranu kurdských pracujících (PKK) a hnutí opozičního islámského duchovního Fethullaha Gülena (FETO), domnívá se turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

„IS, Al-Káida, PKK… Za všemi těmito organizacemi můžete vidět stín Západu. Všichni nacházejí úkryt na Západě. Kde je FETO? Rovněž na Západě. Dostává se jim velmi velké materiální podpory," prohlásil prezident Erdogan v neděli, když vystupoval před aktivisty Strany spravedlnosti a rozvoje ve městě Afyonkarahisar.

Syrský generál obviňuje USA z podpory teroristů

Spojené státy dodávají zbraně teroristům v Sýrii, a nikoliv opozici, prohlásil náčelník hlavní operační správy Syrské arabské armády, divizní generál Alí Al-Alí.

„Víme, že v období mezi 5. červnem a 15. září tohoto roku USA poslaly teroristům do Sýrie 1421 dodávek s vojenskou výbavou a zbraněmi. Tyto zbraně byly údajně určeny k boji proti teroristům, ale nakonec se dostala do rukou ozbrojenců IS a Fronty An-Nusrá," uvedl generál během demonstrace zbraní, které našli u teroristů.

Podle něj většina zbraní, jež skončí v rukou syrských radikálů, tudíž kupují americké zbrojní společnosti Chemring a Orbital ATK v rámci speciálního programu Pentagonu, jehož cílem je poskytování pomoci americkým spojencům. Al-Ali vysvětlil, že dodávky těchto zbraní na Blízký východ probíhá mořskou cestou a do Sýrie se dostávají přes tu část syrské hranice, kterou vládní síly nekontrolují.

V květnu zástupce amerického ministerstva obrany prohlásil, že uvedené zbraně byly určeny Kurdům ze Syrských demokratických sil (SDF), kteří je měli použít při osvobozování Rakky od teroristů Islámského státu.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+45 # LubinenKremlBot 2017-10-09 10:31
Teď to řekl veřejně co uż dávno věděl ale vyblil to až teď ,kdy přestal kšeftovat s kradenou ropou patřící Syrii,kterou mu dodával Issil za lukrativní ceny, čímž,je podporoval taktéž ,dnešní vládci jsou všechno v jednom had chameleon a hlavně pokrytec až na Vladimira.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Karina Janáková 2017-10-09 10:52
Ropu od Islámského státu nekupoval prezident Erdogan, ale někdo z jeho rodiny. To je původ části peněz na zbraně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # LubinenKremlBot 2017-10-09 12:14
Cituji Karina Janáková:
Ropu od Islámského státu nekupoval prezident Erdogan, ale někdo z jeho rodiny. To je původ části peněz na zbraně.

Jaký mezi tïm rozdíl bez sultánova souhlasu by to neproběhlo jinak naš had Sralbotka tam vozil zbraně přïmo ani ropu k tomu nepotřeboval héč.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-10-09 13:48
Ale Putin ho napokon v záujme veci patrične umravnil a získal pre svoju vec

Dnes by sa armáda mala zmocniť Mayadinu

Táto mapa poskytuje všeobecný pohľad na vojenskú situáciu v oblasti sýrskeho mesta Deir Ezzor. Sýrske vládne sily vyvíjajú dynamiku proti ISIS v Mayadine a jeho krajine.
Mayadin je jednou z kľúčových pevností ISIS v doline Eufrat. Ak ho armáda zadrží, vládne sily budú môcť prekročiť rieku Euhprates blízko strategického Omarského ropného polia na východnom brehu rieky Eufrat.
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Teroristi bojujú v Idlábe medzi sebou ISIS napadla al- Nusru

9. októbra teroristi ISIS zaútočili na teroristov Hayata Tahrira al-Šamu (predtým Jabhat al-Nusra, pobočku al-Káidy) v severnej oblasti Hamy v blízkosti južnej administratívne j hranice sýrskej provincie Idlib.
Členovia ISIS, ktorí zaútočili na Hayat Tahrir al-Sham (HTS), sa údajne dostali do severnej oblasti Hama z oblasti východne od Salamiyah, kde boli obliehané sýrskou armádou.
ISMA-prepojená tlačová agentúra Amaq tvrdila, že ISIS zachytil tucet dedín z HTS a zabili aspoň jedného člena HTS.
ISIS údajne ovládal Jub Al Tabqalia, Abu Lafa, Nafila, Murjajib, Al Jumlan, Shakushiya, Wadi Zarub, Um Al Fawr, Hasrat, Rasm Al Ahmar, Sarha, Sarha Shamaliya a Al Mostariha, útok v tejto oblasti.
Spoločnosť HTS tvrdila, že jej členovia zničili 23 mm zbraň patriacu do ISIS a obvinili sýrsku vládu, že členom ISIS poskytla bezpečný prechod na severnú Hámu.
Podľa správ sa v súčasnosti pokračuje v intenzívnych bojoch.
southfront.org/.../
Tu vidieť že správy nie sú presné

Dňa 9. októbra ISIS prelomila pozície sýrskej armády vo východnej časti Hámy a vstúpila do oblasti, ktorú ovládal Hayat Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, syrská pobočka al-Káidy) v severnej časti krajiny Hama. Jedna teroristická skupina zaútočila na inú a zachytila ​​niekoľko dedín v tejto oblasti.

Tak že armáda ISIS v kotli nedokázala udržať a zlikvidovať. Teraz ich budú musieť nasledovať do Idlibú.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # jan lavicka 2017-10-09 11:33
lepší něco než nic, každý má právo změnit názor, pokud konečně pochopí, kde je zlo a dobro, občas to holt trvá

navíc správně, Karina, vím to od Turka, kamaráda, jeden jeho synovec či co kradl tu ropu, ne přímo on, i když úplně naivní nejsem :)

ovšem pravdu ví jen oni sami, každopádně už je to jedno, Turecko je nyní spíše na straně dobra, to je důležité

ŽALOBA KVŮLI LITHIU, PŘIDEJTE SE, nebo jste jen zbabělé stádo, co nemá právo NIC říkat???
nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Popo 2017-10-09 13:23
Ježiškové husličky "lavička", kolko si ty toho preboha vypil kým si mal dosť na to aby si toto "múdro"Cituji jan lavicka:
vím to od Turka, kamaráda, jeden jeho synovec či co kradl tu ropu, ne přímo on
dokázal zo seba "vypotil"? Vylez už z pod téj lavičky a začni už konečne pozorovať aj ten reálný svet bez toho tvojho naozaj dosť hlúpeho domýšľania si nezmyslov. Len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # jan lavicka 2017-10-09 14:02
zbabělče, nemel, nemáš na to právo, sedni do koutku a sleduj, jak inteligentní lidé něco dělají narozdíl od zbabělých dětí :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2017-10-09 14:10
Cituji jan lavicka:
zbabělče, nemel, nemáš na to právo, sedni do koutku a sleduj, jak inteligentní lidé něco dělají narozdíl od zbabělých dětí :)
Byť inteligentom a "byť inteligentom" je sakra rozdiel. Prezradím ti, aj politici sa tiež považujú za inteligentov no oni na rozdiel od toho tvojho "virtuálneho inteligenta" majú od toho svojho "považujem sa" aj reálne benefity. Každemu čo jeho jest - bez výnimky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-10-09 14:12
Tá žaloba je na mieste!!!
Češi podporte tú žalobu veď vás práve okradli o miliardy
Prečo Lítium nermôže ťažiť Česká firma alebo rovno Český štát a prečo zisky z tejto ťažby majú prúdiť západnej korporácií?
Lavička dobrý odkaz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-10-09 16:21
Jasně, souhlas, Pio, ale jakmile se do něčeho sere lavice, podvědomí mě varuje... :D
Na nwoo, už nějaký rok chodím a věř, že Češi nepotřebují hecovat od frustráta lavice primitivními kecy, aby se k žalobám přidali v dost velkém počtu na to, aby se něco hnulo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-10-09 17:54
Ok ale dal to tu ako prvý tak to treba oceniť tak že nič v zlom ja som rád takej iniciatíve:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-10-11 12:52
nech ho být, to je primitivní, zbabělý dědek plný jedů, co těsně si před smrtí uvědomí, jak byl v tomto světě zbytečný, je mi ho líto, snad najde sílu a uvědomí si, on přestavuje zlo a přestoupí na úroveň vřelosti, ale moc šancí mu nedávám :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-10-11 12:51
vida, zbybělý, podřadný dobytek primitiv už našel výmluvu, mě, nějakýho cizího člověka :-D

tom musí být IQ pod 50, když lze tak snadno manupulovat takového primitivního dědka plného jedů, co je pro celý svět zbytečný, smutné, bude to smutný odchod s uvědoměním své zbytečnosti a plný prskajících jedů, s osobním přiznáním, že jsi byl skutečně k ničemu tomuto světu :(

vzpamatuje se, zahoď své jedy, jinak to bude horší a horší a už nebudeš vidět další smysl dalších roků života, pak odejdeš brzy, bohužel zaslouženě :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Monika lkemae 2017-10-09 11:33
Především židovský zmetkové z Izraelu USA Saudí ! Ví celí svět ale drží hubu a krok ! Věřím že to nebude dlouho trvat a USA vypadne urychleně sama nebo je budou dávat do igelitů i to bude velmi dobré pro nás všechny ! Ropu se Syrie přepravoval a kradl syn Erdogána on sám mu zařídil pobyt v Itálii !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-10-09 11:40
Er doganje na ně jako pseses
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2017-10-09 11:57
Tak to rekl nahlas jen to, co vseobecne vi cely svet.

I v sestreleni MH17 se deji zrejmne nove veci, podle jednoho ukrajinskeho dustojnika, co utekl do Ruska, ukrajinci letadlo sestrelili sami, ale pochybuji, ze by to udelali z vlastniho popudu.

Kdo by jim to asi tak mohl porucit? Kdyby se to dokazalo, byla by to pekna fraska. (ze to tak nejak bylo, o tom osobne nepochybuji uz od zacatku a nejspise tez miliony jinych lidi)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-10-09 14:16
Ukrajinský major, důstojník ukrajinské armády, který byl svědkem sestřelení Boeingu, požádal v Rusku o azyl. a je připraven svědčit, jako očitý svědek.
Tento očitý svědek je ochoten dosvědčit, že Kyjev sestřelil Boeing MH17.

politikus.ru/
"Náčelník velitelského stanoviště PVO, vojenské posádky č.1215 Ozbrojených sil Ukrajiny, major Jurij Baturin požádal o ruské občanství a ochranu RF, v souvislosti s informací o účasti Kyjeva na katastrofě letadla Boeing MH17 na Donbasu".
Ze svého stanoviště PVO sledoval celý průběh operace sestřelení Boeingu na radarech.
Na Boeing vyletěla raketa z místa, které kontrolovaly ukrajinští vojáci.
Mimochodem jedná se o místo, které uvedl Almaz-Antej, když prováděl rekonstrukci tragédie.
Zločin spáchali jednoznačně Ukrajinci, ale určitě to nebylo z jejich hlavy, že ano.

Bude zajímavé sledovat jestli vina padne jenom na vykonavatele a objednavatel opět vyklouzne.
Je také možné, že "užiteční idioti", kteří letadlo sestřelili, už nejsou.

politikus.ru/.../...
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...

politikus.ru/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dascha 2017-10-09 15:55
Pio, omlouvám se, ještě než jsem si přečetla váš příspěvek, tak jsem odpověděla na příspěvek od Che
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-10-09 17:58
Žiadny problém nie je začo sa ospravedlňovať: -) Všetko je to v úprimnej snahe
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2017-10-09 16:34
Vzhledem k tomu, že se sestřelením letadla byla koordinovaná izraelská invaze do Gazy, se okruh možných iniciátorů té hromadné vraždy velmi zužuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dascha 2017-10-09 15:53
Jo, ukrofašisti začínají mít smůlu. Jeden ukr. plukovník přešel na stranu DNR i s materiály o sestřelení letadla a protože to jsou fakty proti ukrošům, tak DNR dokonce něco předala Holandsku.A informace se netýkají pouze sestřeleného letadla, ale např. o tajných věznicích.... No a další major z " Okrajiny" zažádal v Rusku o ochranu a určitě má také fůru zajímavých dokumentů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pokémon 2017-10-09 15:25
zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/202926-byl-utok-v-las-vegas-terorismus-cin-se-tradicni-definici-vymyka/

Citováno z článku:
Experti vidí analogii s činem Timothyho McVeigha, který v roce 1995 s nákladním autem naloženým výbušninou zaútočil na federální úřady v Oklahoma City a zabil 168 lidí. McVeigh tehdy nebyl souzen za terorismus, ale za použití zbraně hromadného ničení a vraždu.

Není snad jedno, jak se čin pojmenuje, když při něm zbytečně umírají nevinní lidé? Co se tím hledáním správných slov dá vyřešit? Raději bych věnoval maximální úsilí hledání příčin a hlavně zodpovědných aktérů těchto zločinů, než se zoufale zabývat takovými byrokratickými zbytečnostmi, které nic neřeší a ani nic nevysvětlí. Příjde mi to, jako záměrné manipulování při vyšetřování s úmyslem získat pro podezřelého čas a zamaskovat, co se dá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # peto8 2017-10-09 15:57
???????????????
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás