Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Vnucování migrantů národům bude znamenat konec EU,“ říká polský prezident

Sociální sítě

Reklama

„Vnucování migrantů národům bude znamenat konec EU,“ říká polský prezident

Tvrdohlavé přikazování národům Evropské unie, že musí přijmout migranty ze třetího světa, by mohlo vést k rozpadu tohoto bloku, varoval polský prezident Andrzej Duda.

Princip jednoty EU, řekl Duda na čtvrteční tiskové konferenci, „musí vycházet z faktu, že pracujeme spolu, … že nezkoušíme nutit ostatní státy, aby jednaly proti svým vlastním zájmům a proti zájmům svého lidu.“

„Nesouhlasíme tudíž s tím, když se nám diktuje ohledně systému kvót a vnucování migrantů, co se mají do Polska přesunout proti vůli našeho lidu,“ zdůraznil v proslovu po rozhovorech s bulharským prezidentem Rumenem Raděvem.

Duda dodal, že Polsko s Bulharskem sdílí „stejný jednoznačný“ postoj k tomu, jak by měla Evropa řešit migrační krizi, když konstatoval, že obě země věří, že tento blok by měl chránit své hranice a poskytovat uprchlíkům pomoc v blízkosti jejich vlasti.

Jednota, rovnost a solidarita jsou „základními principy EU“, řekl Duda, který pochází z polské konzervativní Strany zákona a spravedlnosti (PiS).

„Budou-li tyto principy narušeny, pak to podle mého názoru bude znamenat konec tohoto bloku tak, jak ho známe, nebo přinejmenším jeho úpadek, který povede k rozpadávání této Unie.

Solidarita ohledně migrační krize podle polského prezidenta znamená poskytování vzájemné podpory při potýkání se s problémy, takže poukázal, že tato země proto poslala své gardy do Bulharska, aby mu pomohla chránit vnější hranici Unie.

„Jak pro Bulharsko, tak pro nás je obrana proti ilegální imigraci údržbou účinné, přísně střežené hranice EU, kterou si jen tak každý nepřekročí, jedním z nejdůležitějších úkolů, jaké musíme podstoupit,“ řekl.

V roce 2015 ministři vnitra EU proti vůli středoevropských národů schválili plán na vnucení politiky podílení se vítání migrantů ze třetího světa, kteří se valili na tento kontinent poté, co německá kancléřka Angela Merkel otevřela hranice.

Po hrozbách sankcí kvůli jejich odmítání vzít si svůj podíl „uprchlíků“ nadiktovaný Bruselem trval polský ministr vnitra Mariusz Błaszczak na tom, že ty finanční pokuty by národu stejně ublížily méně, než by to udělali migranti.

Polské rádio referovalo, že s tím příspěvkem 50 milionů € oznámeným minulý měsíc se Varšava stává zatím největším dárcem do Iniciativy ekonomické odolnosti Evropské investiční banky, která pomáhá uprchlíkům žijícím v zemích jako Alžírsko, Egypt, Libanon, Tunisko, Sýrie, Albánie a Srbsko.

Podle této banky je tato iniciativa „zaměřená na rychlou mobilizaci dalších financí na podporu ekonomických kapacit v regionech Jižního sousedství a Západního Balkánu, aby tyto mohly absorbovat krize a šoky, jako je třeba syrská uprchlická krize, a reagovat na ně, přičemž si stejně udrží silný růst.“

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-20 # Petko Kotov 2017-10-08 17:44
to je trouba...
EU byla davno pred tim nez se Polsko zbavilo ruskeho okupanta. EU muze bez Polska skvele prosperovat i nadale...Polsko ale bez EU prosperovat neumi a nebude. Bez dotaci z Brusele je Polsko stejne jako ostatni zeme ponicene ruskou okupaci v riti.
To ze EU pomaha polsku je podle neho v poradku, kdyz ale pomaha i jinym tak se ten pobirac zapadni pomoci bouri. Hnus chovani.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+68 # scipio 2017-10-08 18:00
EU vznikla 1.11.1993 v Maastrichtu. V té době, pětiúde, v Polsku ani u nás ani nikde jinde nebyla již žádná vojska SSSR. Dokonce SSSR už neexistoval. Rozpuštěn 25.12.1991. Víš prd. Předchůdce EU, EHS byl pouze ekonomickým sdružením, vnitřních politických záležitostí se žádné smlouvy netýkaly. Jsi opravdu pětiúd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Petko Kotov 2017-10-08 18:12
pojmenovani a rozsireni stare EHS. Smlouvy se netykaly politickych zalezitosti protoze nemusely - v te dobe zapadni Evropa nemusela zivit milliony zebraku z vychodu z kterych zebraky udelalo Rusko.
EU pomaha millionum Polaku, Madaru, Cechu, Slovaku,....a tito spolecne kdyz maji pomoci jedinemu millionu lidi ve skutene nouzi pitchujou a kousou ruku ktera je krmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # scipio 2017-10-08 18:24
Nové členské země potřebovaly ty původní země jako nové trhy zejména zemědělských přebytků. Proto kvóty na cukr, brambory a další plodiny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Kaja 4. 2017-10-08 19:50
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Stanley_K 2017-10-08 18:26
Alexandrov Red Army Choir - Kalinka (SUBTITLES)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petko Kokot 2017-10-08 19:42
Petko, vím, že jsme si spolu honili, a že jsme se líbali - tedy - líbal´s jako leklá ryba, to bylo to jediný, co na tobě bylo zajímavý.. jinak nic, nic.. tupo, prázdno... už safra přiznej, že jsi [...]ov, Petko, [...]ov, [...] ... jak jinak ... dál už půjdou jen fotky, pardon kotky ... [...]ky ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2017-10-08 19:18
dal sem si to do složky Vtipy )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # peto8 2017-10-08 18:09
Kde jsou proboha patrioti pluss vlasstenci ???
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-10-08 19:28
tady jsou pyromaniaku

tady bude mít někdo problémek, viď bulharskej peťane
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # blacksheep 2017-10-08 19:38
§ 421: „Kto podporuje alebo propaguje skupinu osôb, ktorá násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na 1-5 rokov.“
§ 423 a § 424
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # julius 2017-10-08 18:22
Vsichni to vime ale ted to mame uredne potvrzene. Ale vazne je to proste faktum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Josef Švejk 2017-10-08 18:24
Jednota, rovnost a solidarita jsou „základními principy EU", řekl Duda. Zlatý voči, Andrzeji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-10-08 19:01
Bude AEU s kafíry a patřičným jednáním. Tedy arabská.
Ono se říká že nikdy není tak špatně aby nemohlo být hůře a faktem je že se v kotlince není čím chlubit při resumé.
Psáno jinam s možnostmi civilizace a zdrojů.
Informace prostě nejsou s to pochopit. Po vzdělání či aplikaci formantů, kacířové rouhači a jiné druhy zlolajných nevěřících kafírů. Sítem opravdu projdou jenom kusy které se s novým ani zapasovat nemohou hiearchií korupce a arogance moci. Ta energovaluta zůstane pevně v moci zazobaných na ovládání plebejců. No a máte důvod proč se mohou zvencnout z ruska když tam jejich papenhaimské nechtějí nechat rozkopulovat a nechat vše vyhulit. Kapital/istický systém je o konkurenci kde primární motiv je likvidace protivníka přes všechny pohádky na dobrou noc. Akorát teď nemohou vyšilovat na kreml s komunisty když tam mají trh. Ovšem ochráněný před "žraloky armádou. Podržte se že byl plán s dostavením temelína na důchody ve 40. v roce 2000 aby nebyla nezaměstnanost a mzdy při soběstačnosti by byli závratné. Nehledě toho že vyvážený výkon bloku temelína dotují zdejší domácnosti do zahraničí s podvodem tvrdosti měny a je to krádež za bílého dne. Takhle děláme hadry na jedno užití korporátníkům a poslední kauza s lithiem je otřesný příklad zaprodanosti všech za prebendu. Chytli to tu s disidenty a z vašíky za minutu dvanáct a naprivatizovali východní evropu za peníze fedu kdy kumpánům tisknul za prý za jůrok 0, 03%.
O směřování zdejšíh rozhodli fan kluby haflovek a klauzírek které se předháněli který bois je větší štramák se skupinou která hačala z modrokrevníka nóblesy a nedivte se když to bylo ve vínku hry kde jsme dnes co by rozvojová zem za mrzké mzdy. Samozřejmě s tím záměrem se počítalo a vyšel jim. Ve švýcarsku dali volební právo ženám až v roce 1976 asi kdoví proč. A o 13. let později pomocí nic netušících dobrosrdečných výtečnic opečovávaných socialismem životních jistot a jim "vlastním výběrem úspěšných udělali dětem důchod v 72 +. Holt sytý hladovému nevěří, byl blahobyt ale že to zmršili tak to nečekejte přiznání. Taky se říká kam čert nemůže strčí babu. A zase s prozíravostí jim vlastní polovina obyvatel evropy neřve že nechce mít hodnotu hospodářského zvířete jak potvrdili islámští vědci. Tam bude patrně nějaký komplex podobný oblíbenému rčení u poslanců nač vyhrnovat kalhoty když brod je přeci daleko.
[chechtot][přek vapení]

To snad
______________________________________
Může snad někoho napadnout že za tím jsou zájmy připarazitátorů likvidovat tvůrčí a svébytné rasistickými institucionální mi, průmyslovými, politickými a jínými úžery? Zapuďte, nelze, neexistuje, není možné. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-10-08 19:27
Úrok od FEDu sedí, dalším v řadě pak dávali úroky 0,1%. Židáci zasraní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # r.m. 2017-10-08 19:23
Desetiletá Židovka v Paříži zbita svými muslimskými spolužáky
stredoevropan.cz/.../...
sklízí, co chazaři v Palestině zaseli
-
Nový zákon proti pouličnímu obtěžování vyděsil francouzské feministky. Prý útočí na imigranty.
stredoevropan.cz/.../...
Skupina feministek z akademického prostředí vystoupila proti plánu kriminalizovat ve Francii pouliční obtěžování, protože by prý nové zákony mohly ocejchovat muže neevropského původu.
“Stačilo by pachatele proškolit, aby své chování změnili,” píše 15 akademiků. “Vytvoření nového zákona jen posílí útlak a kontrolu mužů ze znevýhodněných skupin.”
...tak aspoň díky za upřesnění, kdože je takovej burák, že mlaská, píská a pokřikuje na ulicích na holky, almarovitým hnusným feministkám to zdá se bude chybět chybí
neprošukaná píča je horší než třídní nepřítel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-10-08 20:11
Švédsko:
72 případů násilí proti zaměstnancům migrační služby - za devět měsíců
aftonbladet.se/.../...
)))
V posledních letech se počet hlášených incidentů ve švédské migrační radě značně zvýšil. Do roku 2015, kdy počet žadatelů o azyl prudce vzrostl ve Švédsku, bylo hlášeno celkem 1671 incidentů, oproti 2 875 v polovině září 2017.
aftonbladet.se/.../...

švédská kniha Děda má čtyři ženy. Čtyři stračeny ve čtyřech chlívcích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Josef Švejk 2017-10-08 21:05
Každá má jednu kytičku a jednu slepičku. A protože jsou ošklivé a děda se na ně nemůže ani podívat aby nezcepeněl, musí stále být ukryté v pytli od brambor. Dědu z toho všeho bolí hlava, tak neustále nosí na hlavě mokrý ručník a pět krát denně s ní ze zoufalství bije o zem. Svůj těžký úděl si pak ventiluje raději mezi svými oblíbenými kozičkami na pastvě a pilným studiem tamtéž, dosáhl titulu lékaře, inženýra i raketového odborníka. A takové my potřebujeme jako sůl, proto jej zveme k nám, aby nás také obohatil kytičkami, slepičkami, babičkami i kozičkami. A kdo jej nebude mít rád, tomu uřízne hlavu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-10-08 20:42
Švédská právnička: Většina podezřelých ze znásilnění jsou imigranti
stredoevropan.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2017-10-08 20:53
Počet znásilnění imigranty v Bavorsku letos vzrostl o 91 procent
stredoevropan.cz/.../...
Počet znásilnění v německé spolkové zemi Bavorsko vzrostl tento rok o 48 procent. Počet znásilnění spáchaných imigranty ovšem vzrostl o 91 procent. Bavorsko zažívá extrémní nárůst těchto případů od roku 2016, kdy jen od ledna tohoto roku do července bylo hlášeno 685 znásilnění.
Bavorský ministr vnitra Joachim Hermann, člen CSU, spojenec strany Angely Merkelové, říká, že důvody nárůstu jsou nejasné.
v lágru pro vlastizrádce se ti rozsvítí Hermane
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pokémon 2017-10-08 23:50
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/203414-uprchliky-evropa-nebavi-tisice-z-nich-se-vraci-domu/

Nás zase nebaví uprchlíci, takže dobrá zpráva, že zde mají podobné pocity. A ještě bych jim pomohl urychlit přípravu na hromadný odchod domů, např. balením koberečků na modlení, nebo zajištěním jejich ochrany pomocí služebních psů před xenofoby a rasisty, aby jejich definitivní odchod byl bezpečný a bez zbytečných konfliktů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-10-09 10:04
Titulek může vzbudit dojem, že se slimákům přestalo líbit v Německu, Švédsku...
Ale:
"Athény - Na 14.000 uprchlíků se letos vrátilo z Řecka domů. Vzdali se naděje, že se jim podaří legálně odcestovat do bohatší části Evropy."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2017-10-09 00:33
Ale ti co podporuje ussa a cia zůstávají a budou plnit úkoly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás