Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPo smrti své ženy muž zasadil 6 tisíc dubů. Až po 20 letech jeho soused pochopil proč

Sociální sítě

Reklama

Po smrti své ženy muž zasadil 6 tisíc dubů. Až po 20 letech jeho soused pochopil proč

Winston Howes se svou milovanou manželkou Janette žil ve šťastném manželství celkem 33 let. Všichni sousedé byli jejich vztahem mile překvapeni. Po celou tu dobu nikdo neslyšel, že se hádají. Zkrátka dokonalý pár.

Nicméně, před 20 lety Janette náhle zemřela. Winston se přes to nemohl přenést a rozhodl se vytvořit něco pro památku své ženy. Začal sázet duby, sousedé si mysleli, že si ulehčuje smutek a tak mu nevěnovali pozornost.

 Zanedlouho se mu na louce u Janettina domu podařilo vysadit celkem 6 tisíc stromů. Jen o 20 let později jeden z Winstonových sousedů, který náhodou přelétal přes pozemek uviděl pravdu. Uprostřed dubů bylo místo ve tvaru obrovského srdce, ve kterém byly pěstovány krásné narcisy. Toto je příběh pravé lásky. Takže dnes se málokdy setkáváme, ale teď můžeme říci, že existuje!


Zdroj: mirror.co.uk

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+85 # to je jedno 2017-09-13 20:24
nadhera
+22 # Dokumentární.TV 2017-09-13 23:26
 
Muž, který sázel stromy @ dokumentarni.tv/.../...Krátký, nesmírně poetický a netradičním způsobem animovaný příběh. Podle stejnojmenné novely jen stěží zařaditelného francouzského spisovatele Jeana Giona, vypráví příběh poustevníka, který celý svůj život v naprosté skromnosti a oddanosti zasvětil krásnému cíli. „Náčrtkovou animací“ vizuálně překrásně zpracovaná meditace o síle lidského ducha a kráse tvůrčího potenciálu je nesmírně humanistickou, pacifistickou a panteistickou výpovědí autora o tom, jak vytrvalé úsilí a píle, byť i jednotlivce, dovede neuvěřitelné věci a pozitivně ovlivnit životní prostředí i život celé společnosti. Tento poklad kinematografie, který se Vám zde nabízí v českém znění, by v žádném případě neměl uniknout Vaší pozornosti.

dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/muz-ktery-sazel-stromy-man-who-planted-trees
+4 # Pepa z Depa 2017-09-14 13:14
Cituji Dokumentární.TV:
 
Muž, který sázel stromy @ dokumentarni.tv/.../...
i.pinimg.com/.../...


..
o tom, jak vytrvalé úsilí a píle, byť i jednotlivce, dovede neuvěřitelné věci a pozitivně ovlivnit životní prostředí i život celé společnosti.
...


doporucuji vsem precist nez se kouknou na film je to mala kniha ale za to cenna ..
+8 # cacas 2017-09-14 13:33
K tomuhle doporučení se musím připojit. Film je perfektní, ale knížka lepší (jako obvykle).

O muži, který sázel naději a vypěstoval štěstí.
-16 # eli 2017-09-14 00:51
"Nikdo neslyšel, že se hádají." Tazko uverit, ze? Ak sa pozries na obrazok trosku pozornejsie, tak zistis, ze to az take tazke nie je. Byvali na samotke, najblizsi sused bol zrejme letec. Taketo clanky sa pisu pre zadubenych.
-4 # Josef Švejk 2017-09-14 13:04
Však je také zadubení pilně čtou, pravda?
-7 # r.m. 2017-09-13 21:56
Uprstřed je schovaná vražedná zbraň. Nejen nádherné, ale i geniální.
Teď doopravdy - byla to krásná kočka.
-4 # Věra Štimová 2017-09-13 22:28
Tohle je taky nejspíš z lásky, madam Merkel na vzdory1034. Poselství Ježíše ze dne 29. ledna 2014 v 15:00.


MUSÍM ZASÁHNOUT, ABYCH ZACHRÁNIL LIDSTVO PŘED SEBEZNIČENÍM DŘÍVE, NEŽ PŘIJDE VELKÝ DEN PÁNA


Má vroucně milovaná dcero,

neplačte nad sebou, ale nade Mnou, vaším Ježíšem, jenž prolévá slzy a trpí kvůli rychlosti, s jakou lidská rasa klesá do zvrácených a hříšných životů.

Protože mé Slovo bylo odmítáno tak mnoha lidmi, a tak dlouho, mnozí už nemají žádný směr, nebo povědomí, pokud jde o volby, které dělají ve svých životech. Duše, které se odchýlily daleko od Pravdy, se nechají vést jen svými vlastními touhami a sobectvím. Posedlost sebou samým, sexuální nemravnost, sebestřednost a vyhledávání materiálních statků pustoší jejich duše. Nic je nemůže ani nebude moci uspokojit. Když dosáhli hlubin hříchu, pak aktivně vyhledávají duše ostatních, aby je polapili. To proto, že Satan pohltil jejich duše do té míry, že je používá, aby přitáhli jiné duše do jeho hnusné pasti.

Morálka lidstva poklesla do takových hlubin, že duch zla každý den uchvacuje milióny duší. Ach, jak má bolest vzrostla a kolik práce je třeba k vymýcení takové nákazy. Přichází čas, kdy jen jedné třetině lidské rasy bude dána milost rozlišit rozdíl mezi dobrem a zlem.

Ti, kdo vítají zlo v jakékoliv podobě, je budou předkládat jako dobrou věc. Brzy to bude chtít velmi odvážného člověka k prohlášení: "To je špatné!", aniž by byl démonizován a v opovržení za to, co bude bráno jako nepřiměřené odsouzení.

Ach, jak jen Boží děti klesnou. Duší se zatvrzelým srdcem, s nenávistí k druhým, neschopností soucitu, chamtivostí a touze po násilí, velmi přibývá. Svět je bude obdivovat, přestože před desítkami let by se jich obával. Proto musím zasáhnout, abych zachránil lidstvo před sebezničením dříve, než přijde Velký den Pána.

Satanův plán je zničit tolik duší, kolik je možné. Mým plánem je zastavit tuto nákazu a nebudu váhat poskytnout nezbytná znamení, aby vás probudila k Boží lásce a potřebě se náležitě připravit na svět, který přichází.

Neodmítejte nikdy Boží ruku. Neignorujte nikdy Slovo Boží, neboť bez nich nejste nic.


Váš Ježíš

varovani.org
+5 # kluk 2017-09-14 07:57
bež si dát prášek a prospi se .... nebudeš pak možná hlásat takové neskutečné krávoviny
-2 # karel9 2017-09-14 09:56
Milá Věro,
to Vám vůbec nevadí, že ty Vaše odkazy jsou nebiblické? Nikdy Vás nenapadlo, že jste naletěla největšímu lháři? V písmu se píše, že Ježíš přijde na tento svět pro lidi, kteří jsou zapsáni v knize života, a vezme je s sebou k Otci, nikoliv že to tu přijde poštelovat, aby to jako lépe fungovalo. Ten, kdo to sem přijde jakoby zachránit, je ten, kterého tu Bůh uvězní na 1000 let. Možná by nebylo špatné, kdybyste místo spamování satanských lží vzala do ruky Bibli a s pokorou si ji přečetla.
-1 # Pepa z Depa 2017-09-14 13:51
Cituji karel9:
Milá Věro,
to Vám vůbec nevadí, že ty Vaše odkazy jsou nebiblické? Nikdy Vás nenapadlo, že jste naletěla největšímu lháři? V písmu se píše, že Ježíš přijde na tento svět pro lidi, kteří jsou zapsáni v knize života, a vezme je s sebou k Otci, nikoliv že to tu přijde poštelovat, aby to jako lépe fungovalo. Ten, kdo to sem přijde jakoby zachránit, je ten, kterého tu Bůh uvězní na 1000 let. Možná by nebylo špatné, kdybyste místo spamování satanských lží vzala do ruky Bibli a s pokorou si ji přečetla.


tenhle KAJA ma recht ..
0 # Věra Štimová 2017-09-14 15:30
Milý Karle, pokud se začtete do Bible, zjistíte, že jsou tam dva o kterých se píše. Jeden je Otec a druhý se za něho vydává. Hned od Genesis je to jasné. Otec řekl, že nás stvořil jako muže a ženu. Bůh však stvořil muže a z žebra jeho muženu. V tomto stylu je psaná celá Bible a v reálu to žijem. Na jaře papá F zase bude mejt nohy nejen muslimům, ale i LBGT.
+38 # Janinna 2017-09-13 22:56
Kvůli ženám se začínaly války, rytíři se stříleli v soubojích o ruku a srdce ženy.

Pokud žena nepoužívá svou ženskost, tak začne používat mužkost a samozřejmě okamžitě prohrává, protože ona není muž.
Co znamená chovat se žensky?
To znamená používat celé spektrum své krásy, krásy vnější, ale i vnitřní.
Žena by neměla být figurína v krásném obale, ale ani zamračený bubák s krásným vnitřním světem. Ve všem je potřebná rovnováha.
Ženy se bojí být zářivé, oblékají si tmavé šaty a doufají, že si jich muži všimnou.
Ale pro muže je důležité vidět krásu, vidět vedle sebe slunce, které svítí.
To slunce je ničím nepodmíněný úsměv.
Muži milují ženské úsměvy, kvůli nim jsou připraveni na velké skutky a hrdinské činy.
Jsou ochotní být vznešení, štědří, odvážní, pokud s nimi žena hovoří s upřímným úsměvem a něžností v hlase.
Muže přitahují ženy, ve kterých je energie.
Muž potřebuje cítit ženskou energii, protože žena je pro muže jako voda, která hasí jeho žízeň.
Celé tajemství lásky je v harmonii mezi energetickým a duchovním potenciálem ženy a muže.
Muže přitahuje ženská moudrost, něžnost, ženskost, inspirace, hravost, krása, čistota, láska.
Pokud takovou ženu muž najde, ochraňuje ji jako oko v hlavě, protože taková žena je jako drahokam, skutečný poklad mezi miliardou falzifikátů.
"Slovanský Ženský Spas"

"Neviditelnou červenou nití jsou spojeni ti, kterým je souzené se potkat, bez ohledu na čas, místo a okolnosti. Nit se může natáhnout anebo se zamotat, ale nikdy se nepřetrhne".
Čínská legenda
-16 # r.m. 2017-09-14 00:00
Tak Jani, koho mám picnout, abych si s tebou mohl vr*nout? Jak psal Mácha o Lóri)))
+9 # smrťák 2017-09-14 12:37
.
+2 # r.m. 2017-09-14 23:58
pic(
+8 # Dědouch11 2017-09-14 00:10
+++++++++++
+12 # smrťák 2017-09-14 12:43
.
+4 # Dědouch11 2017-09-14 15:37
Ahoj. Jako že pro Janinu? :D
Ty krížiky, jsou především informace pro ni a jsem si jistý, že by jí stačil i jeden. A myslím, že i bez toho jednoho, by věděla... ;)

Nechceš si ten svůj nabytý um zkusit i na Mácháči? Opustil mě jeden ze čtyř schodů ze zahrady na zahradu (před víc, než deseti lety, mě inspirovala Semiramis, ale ty moje zahrady, jsou "zasuté" :D) a zatím to je (už druhý rok) "neřešitelný problém". ;)
+6 # smrťák 2017-09-14 16:12
.
+4 # Dědouch11 2017-09-14 17:15
Smrťáku, neřešitelný v uvozovkách. ;)
Kdybych věděl jak na sebe, abych se donutil, za dvě hoďky, bych měl hotovo, umytý kolečko, i hrábě. (na míchačku to není)
:DDD
Patlání s betonem, maltou a pod. nemám rád, ale jednou určitě dostanu záchvat a udělám to :D
Ale seber Mirku (s plavkami, ty mě zajímají ;) ), tu valašskou flašku a pojeď. Zatím bychom mohli vypracovat technologický postup a nemyslím, že by se to stihlo jedním "aktivem"
;)
+3 # smrťák 2017-09-14 17:33
.
+1 # Dědouch11 2017-09-15 10:27


"...kurwa kde jsou ty časy?"
V bruseli.
+4 # Věra Štimová 2017-09-14 00:58
Pokud muž miluje svou ženu natolik, že chce, aby viděla to srdce z Nebes, pak je vlatně tím mužem, který se rozhodl znovu se neoženit a být jí věrný do smrti. Nevím, prý je Duše nesmrtelná, pak, pokud na svou ženu stále myslí, pak ji možná vnímá nějakým způsobem svou Duší pořád. Třeba ho doprovází jako anděl strážný a on ví, že je s ním. Asi cítí lásku v jejich nehmotném objetí Duší, jinak by nedělal takové skutky a po tak dlouhý čas.
+13 # Jaris 2017-09-14 04:57
Zajimave taky je, ze mocni a bohati chlapi se radi zbavuji svych prvnich manzelek i kdyby se svym zenstvim pretrhly. Vybiraji si naopak napomadovane nany s omezenym intelektem. Ale to nevadi, podminka je, ze jsou nejmene o 20- 25let mladsi a hlavne sexy. Priklad Sarkozy, Trump, Babis, Zeman a mnoho jinych. Jak se rika, chces li udelat z muze blazna, dej mu mladou zenu.
+1 # LubinenKremlBot 2017-09-14 11:21
Jaris to máte pravdu Jidáš taktéž zradil Krista za33 stříbný kvůli ženě.
+3 # Pepa z Depa 2017-09-14 13:53
Cituji LubinenKremlBot:
Jaris to máte pravdu Jidáš taktéž zradil Krista za33 stříbný kvůli ženě.

Jidas vykonal o co jej Jezis pozadal aby se bozi plan naplnil ..

..to ze lide jsou hloupi je uz vec druha ..existuje jidasovo evangelium ktere je ovsem velice tajne prostemu lidu ...
+13 # Dascha 2017-09-14 14:20
Jaris, je takové přísloví: " muž vděčí své první ženě za majetek a svému majetku za druhou ženu."

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás