Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDánsko vítá plán zařazení teroristů zpět do společnosti. Laskavost a odpuštění je má odradit od jejich vražedné ideologie

Sociální sítě

Reklama

Dánsko vítá plán zařazení teroristů zpět do společnosti. Laskavost a odpuštění je má odradit od jejich vražedné ideologie

Druhé největší dánské město se pokouší s terorismem vypořádat tak, že džihádistům v programu přezdívaném „konejšení teroristů“ poskytuje „empatii“.

Zatímco Dánům, co bojovali proti Islámskémus státu, hrozili po jejich návratu ze Sýrie vězením, tak teroristům nabízí nesmírná privilegia včetně bytů, vzdělání a pracovních míst, aby je tím povzbudili k opětovnému začlenění do společnosti.

Zastánci tohoto policií vedeného plánu v Aarhusu říkají, že ti džihádisté trpí „izolací“ a těžko se integrují, a tvrdí, že nabídne-li se jim laskavost a odpuštění, tak je to odradí od jejich vražedné ideologie.

Avšak dánský politik Naser Khader, muslim narozený v Sýrii, říká, že tím vysílají nesprávné poselství, když teroristy, kteří v podstatě vedli válku se Západem a s jeho hodnotami, za to ještě odměňují.

Ten řekl australskému zpravodajskému programu Dateline, že ten model „konejšení teroristů“ říká mladým muslimům: „Vyraz do světa a spáchej něco zločinného, buď džihádistou, a tím si od této společnosti vydobudeš spoustu privilegií. To je podle mě špatně.“

Avšak policisté právě toto upřednostňují.

„Měli jsme mnoho možností,“ řekl Dateline superintendant Allan Aarslev. „Mohli jsme je všechny stíhat, kdybychom našli důkazy, avšak co ti, které bychom stíhat nemohli, co s nimi bychom měli dělat?“

Tvrdil, že „většina“ těch, co se teď vrací ze Sýrie, „je velice dobře integrovaných a většina z nich je velice šťastná, že dostali druhou šanci.“

Dodal: „Jsou to muži, kteří byli v Sýrii a my nevíme, co tam dělali, a tak je tu rozhodnutí, kdy se musíme rozhodnout mezi – pomoci jim, nebo je ponechat osudu.

„Podle mého názoru je pro místní zdejší komunitu dále bezpečnější těmto mladým mužům pomoci, aby si po svém návratu zařídili normální život, než je nechat být.“

Dodal: „Kdybychom je opětovně neintegrovali do místní komunity, tak by pro nás byli bezpečnostním rizikem.“

Toto zacházení s islamisty kontrastuje s přístupem k dánské ženě, která v Sýrii bojovala proti Islámskému státu, a tvrdí, že byla démonizována a nucena se od návratu do Evropy skrývat.

Joanna Palani bojovala po boku kurdských peshmergů a sil YPG a tvrdí, že zabila asi tak 100 teroristů a vysvobodila mnoho ženských sexuálních otrokyň a dětí.

Té dali v roce 2015 12 měsíční zákaz cestování, aby jí zabránili odcestovat zpět do bojové zóny a hrozili jí, že jestli jim uteče do Kataru, tak půjde do vězení.

Její advokátka Erbil Kaya loni poukazovala na tu ironii, když chtějí stíhat někoho, kdo bojoval na stejné straně jako dánská vojska, přičemž vláda chce současně rehabilitovat vracející se bojovníky Islámského státu.

„To je hanebné. Jsme první zemí na světě, která trestá osobu, co bojuje na stejné straně jako mezinárodní koalice,“ řekla The Guardian.

„Trestat jí je pokrytectví. Proč netrestáme lidi, kteří bojovali za ISIS a místo toho trestáme lidi, co bojují na stejné straně jako Dánsko? … Nemyslím, že to dává smysl.“

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+48 # josh (xy) 2017-08-13 11:02
Dodal: „Jsou to muži, kteří byli v Sýrii a my nevíme, co tam dělali........Tak to je výmluvné.
No, tak předevšám většina jsou inženýři, lékaři, právníci..tak jim předejte justici v té mají jasno.
Obzvlášť lékaři chirurgové mají dlouholetou praxi. Zbytek najde uplatnění na masokombinátech .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2017-08-13 13:58
Myslim, ze by se proti bojovnikum ISIS melo postupovat stejne, jako to jeden hrdinny bojovnik predvadi na obrazku proti slabemu decku, drive nez udelaji zase nejaky teroristicky zlocin.

Odmena za zlociny, ne to je jen podpora zlocinu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vítězslav Crha 2017-08-13 22:07
Měli by přestat chlastat,protož e už jsou zase jako Dánové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Janinna 2017-08-13 15:50
joshi, takové obrázky prosím nééé.
Jinak tady ten program, který spouští v dánském městě Aarhus svědčí o tom, že Dánové již jsou úplně mimo realitu, úplně ztratili pud sebezáchovy - nejsilnější z lidských instinktů.
Konejšení teroristů, proboha.
Obejměte uprchlíka:
zahranicni.eurozpravy.cz/.../. ..
A co ty panny? ty také budou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2017-08-13 16:04
Janinno, vím, je to kruté, je to však realita, při níž mrazí, ale měla by být alarmující. Možná, že v tom jejich Dánsku jsou ty media totálně řízena, nevím. Dánové, ať si je objímají, ale tuhle eu musíme opustit, abychom se nedočkali my, nebo naše děti,...myslím, že po nich, už moc pokračování nebude nebo nebude jásavé,....a hlavně, už vše bude v troskách. Mladí mají jiné priority, tak až otevřou oči,...zvednou oči od mobilů,..

Dnešní zpráva:
Američané zvažují dodávky bojových zbraní na Ukrajinu
Washington - Vláda Spojených států znovu zvažuje dlouho zavrhovanou možnost dodávat Ukrajině bojové zbraně, i když to vyvolá nevoli Ruska.

No, ju, v Sirii, se nedáří, tak je potřeba rozfoukat ohně, tam, kde je žhavo, aby nevyhaslo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-08-13 17:08
"Američané zvažují dodávky bojových zbraní na Ukrajinu"

Četl jsem to někde už dříve. Mají to být zejména Javeliny, plus zbraně protiletadlové. Vzhledem k tomu, že armáda DNR a LNR letadla nemají (tuším), tak se zřejmě počítá, že půjdou dál...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Wiloni 2017-08-14 21:28
Už jsem tu o tom psal.
Místo jejich určení je Sýrie.
Stávající ukrajinský režim bude pouze v roli užitečného idiota, který bude po této operaci obětován.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Janinna 2017-08-13 17:47
Já vím, nejsem cimprlich, ale děti prostě nedávám:((
Z těchto ohýnků už se žádnou vatru rozfoukat nepodaří, to je jako když dohasíná táborák a občas ještě sem tam plamínky blafnou.
Ale pozor, i ty můžou popálit.
Zvažují dodávat Ukrajině smrtící zbraně a také v Oděse v přístavu staví nějaké (prý)logistické centrum.
Nestačí , že jsou nasáčkovaný v přístavech Bulharka a Rumunska.
No nic, ať staví, alespoň to tam po nich zůstane, protože Oděsa, město hrdina, s kyjevskou bandou ve spolku stejně nezůstane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # John Pitralon 2017-08-13 11:17
Nic nového, pořád to jede v jedné linii. US neocon fašistická hovada definují globální teror a financují nastrčené mudžahedíny - od Al-Kaidy v Afghanistánu až po ISIL v Syrii. Už 11. září 2001 měli všechny neocon fašounské vůdce v Brainwashington u omlátit o zeď a obratem je exemplárně pověsit za vlastizradu.

Anatomie velkého podvodu - české titulky
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Kirill 2017-08-13 11:21
poslední šancí k probuzení toho liberálního ksindlu je, že teroristé začnou džihád v Dánsku, a jestli ani toto je neprobudí, pak můžou všichni Dánové konvertovat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # petr nope 2017-08-13 11:59
Na probuzení Dánů již je pozdě.A ty statečné a zmužilé,co se vracejí zabíjením zoceleni,čeká odpočinek a pak nástup do společné armády EU a rozmístění v kasárnách ve vzpurných státech střední a východní Evropy.........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2017-08-13 15:38
No jo, není mi jasné co vás všechny pořád bere že nebudou dělat v rámci výměny obyvatel evropy laufery. Na ruských hranicích je 80 000 mazáků žoldáků nato promuslimské organizace osn který už kanonefutrům ukáží kudy vlézt do laufu a pošlou je na rudý koberec pro své zdroje jak řekla kdysi železná lady tchatcherová podnikatelům že domorodce na svých zdrojích surovin nechají, asi aby neměli obavu o lidské zdroje.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pavel Blaheta 2017-08-13 18:18
Hehe možná, že se na to Dánové i těší. Každý kdo u nich pracuje a má tudíž alespoň trochu solidní příjem se možná těší na to, až si bude moci pořídit legálně druhou a třetí manželku podle práva šaríja. Muž může mít tolik žen kolik jich uživí. No a dánské ženy se už možná zase těší na ty velikosti, kterých Dánové nedosahují. Takže shrňme to, všichni se těší na všechno, takže nikdo nic měnit nebude (tedy alespoň v Dánsku).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Dobrý Den 2017-08-13 11:25
Jen nakrmte své vrahy, které jste platili pomocí financí tajných služeb pocházejících z prodeje drog vlastnímu obyvatelstvu. Buďte na ně hodní, protože se vám třeba budou ještě někdy hodit. Zkušeností mají k nezaplacení!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Dědouch11 2017-08-13 11:25
"DÁNSKO VÍTÁ PLÁN ZAŘAZENÍ TERORISTŮ ZPĚT DO SPOLEČNOSTI. LASKAVOST A ODPUŠTĚNÍ JE MÁ ODRADIT OD JEJICH VRAŽEDNÉ IDEOLOGIE"To je diskriminace rodilých Dánů. Správně by měli zrušit prokuraturu a trestné činy řešit laskavou řečí a objímáním hned na místě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # vlk samotář 2017-08-13 12:15
Třeba jim Dánsko povolí, aby si mohli i uřezané hlavy Syřanů pověsit nad krby, jako připomínku na staré dobré časy, kdy si byli zastřílet za peníze v Sýrii.:-)))))

Už chápu, proč se říká - ožralý jak Dán, protože oni jsou asi pořád v lihu a toto jsou důsledky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Hedvika 2017-08-13 11:43
V Dánsku jsem nebyla, tak mě to netrápí. Mám ráda spíše romantické dovolené kolem Středozemního moře, kde je teplo, neprší a můžu si třeba plavat na lehátku. Ale hlavní město Dánska bych někdy ráda viděla, podívat se do tamních obchodů s modou, zažít romantickou párty či se udělat fotky u v nějaké dánské metropoli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-08-13 11:49
Prosím Vás zbavme se všech debilů podporujících EU.To co předvádí je sebevražda za bílého dne.Dokud bude u moci ,,vyvolený eskymák''nikdy nemůže být dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # josh (xy) 2017-08-13 12:43
...a jak, když volby.?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Finist 2017-08-13 19:56
toxoplasma gondii?
youtu.be/XQ4Y27RQaZk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Finist 2017-08-15 01:05
je cosi shnileho ve state danskem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás