Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Jsme už unavení z toho, že se stále snaží dělat z lidí blázny“. Koho je v Rusku více, diplomatů nebo agentů tajných služeb?

Sociální sítě

Reklama

„Jsme už unavení z toho, že se stále snaží dělat z lidí blázny“. Koho je v Rusku více, diplomatů nebo agentů tajných služeb?

Rusko-americká sankční válka postupuje rychlým tempem. Zatáhli se do ní nejen politici, experti a média, ale už i samotní diplomaté. Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marie Zacharovová se pustila do amerických kolegů.

Na tiskové konferenci zdůraznila, že všechny už doslova unavují manipulace amerických politiků a diplomatů. Reagovala na nejčerstvější výhrůžky amerických kolegů, kteří zdůraznili, že pokud Moskva vyhostí větší počet amerických diplomatů, zkomplikuje se proces vyřízení víz pro ruské občany.

Zaměstnance amerických konzulátů totiž bude údajně tak málo, že nebudou stíhat vyřizovat a vydávat víza.

Zacharovová na tyto obavy zareagovala sarkasticky: "Jsme již unaveni z toho, že se stále snaží dělat z lidí blázny". Zdůraznila, že takovýmto pohádkám už nevěří ani malé děti.

Poukázala na to, že z důvodů, které znají pouze ve Washingtonu se američtí politici houževnatě snaží utajit přesný počet amerických diplomatů pracujících v Rusku. Jejich přesný počet nevědí dokonce ani američtí novináři, kteří se na to ptali Zacharovové a která jim doporučila obrátit se na "domácí kompetentní zdroje". Vůbec není jasné, kolik zaměstnanců amerických ambasád a konzulátů v Rusku se skutečně zabývá diplomatickou činností a kolik odborníků má "jinou práci".

Rusko zatím nepředložilo konkrétní seznam zaměstnanců amerických diplomatických úřadů, jejichž hodlá poslat domů - podle všeho, to ponechá na rozhodnutí Washingtonu a uvede pouze počet zaměstnanců, kteří by měli opustit Rusko.

Zacharovová, jakož i někteří experti, poukázala na to, že pokud Američané sní pouze o tom, že chtějí pomoci ruským turistům, mohli by snadno zjednodušit proces vyřizování a získávání víz - a pak by v Rusku nepotřebovali obrovskou armádu diplomatů, kteří se údajně zabývají vyřizováním víz. Zdůraznila, že v USA se hodně věcí dá vyřídit přes internet, online, ale v případě vyřizování víz pro ruské občany platí mimořádně komplikované pravidla a celý proces se táhne velmi dlouho. Zatímco ruští diplomaté vybavují pro Američany víza maximálně během 10 dnů a přitom nedělají "pohovor", jak je to zvykem na amerických konzulátech, americké úřady celý proces natahují.

Navíc v průběhu posledního pololetí se tento proces prodloužil fakticky pětinásobně: po podání dokumentů americký konzulát zve zájemce na pohovor až po 6-7 týdnech a až potom se spouští proces vyřizování víz. Proto se Zacharová a jiní ptají, co vlastně dělá v Rusku více než 1 000 amerických diplomatů, jakou jinou naléhavou práci mají... Mnozí si proto kladou otázku: pracuje v Rusku více amerických diplomatů nebo agentů tajných služeb?

Zdroj: hs.sk

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+67 # Pavel Blaheta 2017-08-04 10:13
Njn když ti Američané berou ten vtip vykládaný u nás za socialismu "Co je tvoje to moje a co je moje po tom ti nic není" opravdu vážně. Oni si opravdu snad myslí, že jim patří celý svět. Že jsou pány tvorstva. Inu nejsou a brzy to poznají. Ne kvůli mně, ne snad proto, že bych si to přál či naopak - prostě historicky se znemožňují již tak dlouho, že musí nutně velmi brzy nastat jejich odchod ze scény.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # josh (xy) 2017-08-04 10:17
První americká mise do Japonska v roce 1856 a takto byl deportován první americký diplomat Townsend Harris do Shimody.


k diskuzím,...adm in, jako by použil konečně křovinořez;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dost3 2017-08-04 12:06
No jo, ale všechny války začaly v podstatě politickými roztržkami.
A že se USA připravuje na válku o tom je již mnoho indicií.

Např.:

dosud známé lokace skladů miliónů plastových rakví.

aeronet.cz/news/category/featured/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # josh (xy) 2017-08-04 12:35
V případě konfliktu jsou zbytečné, pokud jsou k tomuto účelu myšleny. Spousta lidí se doslova vypaří.


a všichni se dobře dívejte, bude to nejen to poslední,..

...Když je Hospodin vyváděl ven, řekl: "Uteč, jde ti o život. Neohlížej se zpět a v celém tomto okrsku se nezastavuj.Hosp odin začal chrlit na Sodomu a Gomoru síru a oheň; od Hospodina z nebe to bylo. Tak podvrátil ta města i celý okrsek a zničil všechny obyvatele měst, i co rostlo na rolích. Lotova žena šla vzadu, ohlédla se .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dost3 2017-08-04 14:35
Ti, co se nevypaří a kontaminovaní zemřou, nemohou být kvůli zamoření pohřbeni jen tak. Proto je třeba mrtvé pochovat tak, aby půda nebyla zamořena.
A v případě o kterém píšete takových budou právě miliony. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # josh (xy) 2017-08-04 14:44
Bohužel, je to tak,..Současný Hospodin, je rozvážný a zdrženlivý, zdá se, ale jak mu to dlouho vydrží, na něm nezávisí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # cacas 2017-08-04 15:11
Nebo je to pořád stejně krutej, autoritativní a sobeckej tyran, jen aktualizuje své metody. Je tomu sto let, co vypukla Španělská chřipka, nakazila 20% světové populace, zabila 60-100 miliónů lidí, v Evropě TŘETINU veškeré populace! Velmi bleskově a efektivně způsobila jednu z největších katastrof v zaznamenané historii lidstva. Stalo se tak bezprostředně po návštěvě hospodinovy "vyslankyně" v Portugalsku, při které bylo shromážděno 70 tisíc lidí na jedno místo. To je celkem slušnej základ.
cs.wikipedia.org/.../...

Jak jsem už psal jinde, na stoleté výročí této události se dost možná blíží další "jobovka" :(
www.osel.cz/.../

Odhady se tak liší, že dávají tušit, že nikdo nic doopravdy neví. Ale celý svět je na nohou a v pohotovosti, každý kdo má dalekohled, vyhlíží.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pavel Blaheta 2017-08-04 17:22
Njn "cacasi" - Oni ti rádobyvědci si musí nějak zarobit na živobytí. A protože největší byznys je se strachem, tak straší a straší a nepřestanou dokud něco nedostanou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # LubinenKremlBot 2017-08-05 13:20
Veškeré zlo si přivolali lidé vždy sami .Nedostatek pochopení některých zákonitostí .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # cacas 2017-08-05 19:36
Asi jako otrok si přivolá bič, když si dovolí zahnat žízeň bez povolení otrokáře. Vždy se najdou spoluotroci, kteří mu vysvětlí "můžeš si za to sám". Je to přeci zákonitost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pavel Blaheta 2017-08-04 17:19
Putin je rozvážnější a zdrženlivější - řekl bych až moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-08-04 22:19
No vďaka tomu sa to peklo Armagedonu ešte nerozbehlo

ISIS využila všetky zdroje a majetok kmeňa Al-Zawad v meste Al Bukamal a jeho vidieku v provincii Deir Ezzor, podľa miestnych zdrojov.

ISIS tiež zatkla 17 členov kmeňa Al-Zawad a obvinil kmeň zabíjajúci niekoľko bojovníkov ISIS v púšti Al Bukamal.

Strety údajne vypukli v okolí mesta pred dvoma dňami, počas ktorých členovia kmeňa zabili niekoľko bojovníkov ISIS. Dôvodom napätia je stále neznámy.

Včera spoločnosť ISIS zatvorila všetky internetové kaviarne v západnej krajine Deir Ezzor. ISIS sa obáva, že niektorí civilisti môžu spolupracovať so Sýrskou arabskou armádou (SAA), ktorá sa blíži k mestu.
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pavel Blaheta 2017-08-04 17:17
Pěkná blbost - v okamžiku kdy je kontaminované úplně všechno - budovy, stromy, půda, zvířata domácí i divoká - bude úplně jedno když přijde do kontaminované země na tisíce let - ještě pár rakví s lidskými ostatky. Nehledě k tomu, že pokud budou nějací živí lidé třeba u nás v Česku a na Slovensku po té další velké válce, tak nebudou mít ani čas ani chuť někoho pochovávat. Víte jak se s tím vypořádají - udělají velké hranice, na ně položí ty mrtvé a pak to všechno shoří na prach, který vítr odnese - libo kam, neb všechno bude zaneřáděno více nebo méně. Event. ten popel nasypou do řek a ty jej odnesou do moří a oceánů. Nejčistší řešení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír57 2017-08-04 19:35
Zrovna to čtu. Pokud to bouchne, nebude v zasažených oblastech kdo by pohřbíval a radioaktivního spadu by bylo tolik, že bude jedno, zda pohřbívat v plastové rakvi, nebo jen tak do země. Zkrátka a dobře, při výbuchu vznikne určité množství záření a co "nepochytají" lidé, bude ve stromech, půdě, no ve všem a následné deště to tak, čí tak do půdy dopraví ještě hlouběji. Další věc je, že silně zasažený člověk je v podstatě radioaktivní a bude vyzařovat i přes plast.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-08-04 22:18
Třeba ti, kteří ty futrály objednali a rozmisťují, nepočítají s úklidem nebožtíků svítících, ale jedovatých. Nebo jde o řešení úklidu příliš velkého množství nebožtíků "vytvořených" jinak, ale v příliš krátkém časovém úseku na to, aby bylo možné je likvidovat dřív, než se začnou rozkládat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vladimír57 2017-08-04 22:44
V tom máš samozřejmě pravdu. Chtěl jsem jen říci, že to, co by bylo v lidech, by vůči celkovému zamoření nebylo až tak podstatné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-08-05 10:26
V případě radiace a podobných "lahůdek", máš samozřejmě pravdu ty, mladíku.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # scipio 2017-08-04 17:28
nebude, kdo by je pohřbil, nepřežije nic, ani zvířata, rostliny možná některé nejjednodušší zmutují a zajdou na mutace. Je to přesně stejné myšlení, jako mají plánovači jaderné války a stejný omyl, kterého se dopouštějí oni. Nelze přežít dlouhodobě, z krytů se bude muset po čase vylézt. Když se nevyleze, pobijí se tam přeživší mezi sebou o poslední jídlo, vodu, mýdlo, o cokoliv. Živí budou závidět mrtvým.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-08-04 22:27
Americké základne na Mesiaci a na Marse ich zachránia:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # scipio 2017-08-04 22:36
Nebo tak :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vladimír57 2017-08-04 22:48
Ale kde splaší tak dlouhé žebříky???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-08-04 22:55
Hasičské útvary v USA majú dosť rebríkov.... bez obav... verme im oni to zvládnu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # zuza1 2017-08-04 10:15
To není vtip, to je heslo židů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # zuza1 2017-08-04 10:17
nějak se to špatně zařadilo, mělo to jít pod Pavel Blaheta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # scipio 2017-08-04 16:38
vždycky, když čtu podobný příspěvek, vzpomenu si na Černý obelisk. Za všechno mohou cyklisti. Proč cyklisti?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pavel Blaheta 2017-08-04 17:23
Díky "scipio" za připomenutí - taky jsem tu knihu od Remarqa četl a nejen tu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # scipio 2017-08-04 17:55
Občas to někteří jedinci tady potřebují připomenout. Někdy i tací, kteří uznávají bibli jako slovo boží a tím pádem věří, že všichni pocházejí od Adama a Evy a tím pádem jsou všichni Židé, protože židovský původ se dědí po matce. I Jošua z Nazaretu byl Žid. Nedávno jsem tady popsal, proč se vlastně Židé věnovali zejména peněžnictví a obchodu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-08-05 02:32
Scipio, podle chronologie Bible byli Adam s Evou prvni lide bez narodnosti. O vetvi Semitu se muzeme bavit teprve po Potope. Noah mel tri syny - Shem, Ham a Japheth a Shem byl praotcem Semitu, jak jmeno naznacuje. O par generaci se objevuje Abraham, otec dvou dulezitych semitskych vetvi - arabu a zidu. Syn Ishmael byl synem sluzky Hagar, kterou podstrcila svemu muzi jeho zena Sara, protoze sama nemohla mit dite. V te dobe bylo legalni si takovymto zpusobem dite ukrast, pardon, opatrit. Nakonec vsak Sara preci jen otehotnela, narodil se Izak a bylo zle. Nesvary rostly jako v hrnecku var a Sara si na Abrahamovi nakonec vymohla, aby Hagar s Ishmaelem vyhnal, coz se stalo.
Takze zhruba asi takto - Ishmael je predek arabu, Izak predek zidu. Abraham je mezi obema skupinami jako mezi mlynskymi kameny. Zidovska strana krici: "Abraham je nas otec a Sara nase matka a vyjste nelegalni levobocci!" a druha arabska krici: "Nenene, my pochazime z Abrahamova prvorozeneho syna a proto nam nalezi dedicka prava!" No a tak se handrkuji dodnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # EvaK 2017-08-05 08:29
Nojo, ale dříve než tihle výtečníci byli Féničané. Z jejich jazyka vznikla řečtina, ta byla dřív než hebrejština. Jidiš vznikla prý dokonce až po němčině.
Tohle jsou semitské jazyky, z nich vznikly jazyky germánské. K nim patří vše na západ od nás.
Germani byli Římany nazýváni lidé toužící po boji.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2017-08-05 10:00
Sice nevim, kam miris, Evo, tak zasilam informace o slavnych Fenicanech, kteri byli udajne take semitskeho puvodu. cs.wikipedia.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # scipio 2017-08-05 16:21
Jiddiš je specifický umělý jazyk, který vznikl v Haliči a okolí, je to směs s německým základem s prvky jazyků ostatních národů, které se v daném prostoru nacházejí. Maďarštiny, rumunštiny, rusínštiny, polštiny. A jednotlivá nářečí jiddiše se liší podle toho, v kterém koutě Haliče to bylo. Jiný byl jiddiš ve Lvově a jiný v Bukovině, jiný v Mukačevu nebo Chustu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cacas 2017-08-05 12:44
Podle chronologie Bible stvořil Elohim (Bůh) člověka šestý den stvoření, stvořil ho rovnou jako muže a ženu (měl s tím už nějaké zkušenosti) a udělal to slovem (budiž). Tak tvoří Bůh.

Až později stvořil židovský JHVH (adonaj, hospodin) Adama, uplácal ho z prachu (nebo hlíny, záleží na překladu), tak, jak se v židovské mystice tvoří homunkulus (umělá bytost). Až po nějakém čase mu došlo, že Adam postrádá protějšek a ukutil tedy z jeho žebra Evu.

Bytosti to nebyly nijak zvlášť povedené, JHVH je stvořil k obrazu svému, tedy žárlivé, sobecké a kruté. Hned v první generaci jejich potomků došlo, jak známo, k bratrovraždě, načež byl bratrovrah Kain vyhnán mezi ten původní, Boží lid. Nejdřív se bál, že ho zabijí, nakonec si mezi nimi našel ženu, postavil město ...

Přikláním se ke Scipiovi, věřím, že takto bylo lidstvo infikováno židovstvím. Potopa pak pouze upevnila postavení těchto defektních bytostí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jaris 2017-08-06 08:29
Cacas, ja se drzim toho, co pise Bible. Prvni kapitola Genesis se zabyva celkovym prubehem vyvoje Zeme podle logickeho poradi. Sesty den byl stvoren clovek - muz a zena a tim neni nikdo jiny nez Adam a Eva.
Druha kapitola se zabyva stvorenim cloveka vice do detailu. Adam mel napriklad za ukol pojmenovat vsechna zvirata. Kdyby mu Buh Jehova dal zenu hned na zacatku, Adam byse zajimal pouze o ni a s nejakou praci s pojmenovavanim zvirat by se nenamahal. Jehova mel jednoduse pro Adama nejdrive specificky plan. Teprve po case z jeho zebra stvoril Evu. Adam byl z ni nadsen a ja se nedivim :-) Bylo jim Bohem ulozeno ono "milujte se a mnozte se" a zaroven dostali ukol starat se o Rajskou zahradu. Jehova je akorat varoval pred jednim stromem Poznani, ze ktereho nesmeli pozrit ovoce, jinak by ztratili unikatnost nekonecneho zivota.
Pribeh pokracuje, ze Eva preci jen porusila zakaz, protoze ji Dabel v podobe hada naseptal, ze vsechno, co ji rekl Buh je lez a ze naopak, kdyz ovoce sni bude chytra jak cela encyklopedie. To se Eve zalibilo a protoze doma nechtela zit vedle nevzdelaneho blba, podstrcila ovoce Adamovi take.Ten dobre vedel, co kona a ve vzpoure proti Bohu nasledoval Evu. Nasledkem skutecne ztratili nejen ochranu Rajske zahrady a byli vyhnani do divociny, ztratili dokonalost a tim i privilegium nekonecneho zivota a museli se zacit zivit vlastni praci, aby bidne nezahynuli hladem.
Tudiz z toho vyplyva, ze Kain, jako jejich prvni potomek, pochazi uz z narusenych rodicu, kteri ztratili dokonalost. Kazdy z nas nese onen defekt ztraty dusevni a fyzicke dokonalosti, ktera byla dana do vinku Adamovi s Evou. Bible o ztrate dokonalosti hovori jako o hrichu. Asi jako kdyz mas babovkovou formu, ktera je v urcitem miste promacknuta. Vsechny babovky na sobe to promacknuti budou mit
znat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # scipio 2017-08-05 16:14
Pokud platí, že Adam a Eva byli prvními lidmi, všichni lidé jsou jejich potomky. To neukecáš. Tedy genetický základ mají všichni stejný a ostatní je jen nadstavba. A povětšinou ideologická. Nedávno jsem ti napsal, jak to je s orientací Židů na obchod, peněžnictví a brusičství kamenů. To jsou historická fakta. Mimo jiné, jedna z Hitlerových výčitek Židům byla ta, že nejsou spjati s půdou (Blut und Boden). A to je zapříčiněno tím, že nesměli vlastnit půdu. A řemesla jim byla také zapovězena, směli jen obchodovat a půjčovat peníze. Nebyla to jejich původní volba. Koncem středověku a v ranném novověku, kdy se tyto restrikce uvolnily, již byly celé rody etablované v obchodě a peněžnictví a celkem logicky to vyústilo do bankovnictví. Kde to mimochodem nahradilo zaniklé finanční služby templářů. Přesně podle teorie, využili Židé díru na trhu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cacas 2017-08-05 17:21
Co je to za pohádku, Scipio?
S obchodníky a penězoměnci měl konflikt už Ježíš, když je hnal sviňským krokem z chrámu v Jeruzalémě. Copak tenkrát jim někdo zakazoval hospodařit? Věnovat se řeleslům? Prdlajs. Oni to maj prostě v krvi. Židé zásadně neprodukují, parazitují na produkci druhých, a to už od začátků psané historie.

EDIT: Ne nadarmo je tomu už ve starém zákoně věnováno tolik péče, půjčování na úrok se věnují tři z pěti knih Mojžíšových. (Exodus 22:24; Leviticus 25:36; Deuteronomium 23:20, 21).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # scipio 2017-08-05 17:47
V Evropě v diaspoře. Nesměli vlastnit půdu, nesměli provozovat řemesla. To není pohádka, to je realita. Směli se věnovat jenom obchodu, brusičství kamenů a v některých zemích výrobě skla, tam kde tato znalost původně nebyla. Třeba proslulé muránské sklo (benátská zrvadla) bylo původně doménou židovských sklářů, protože místní neznali "tajemství" výroby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cacas 2017-08-05 18:26
Ale to já nezpochybňuji, že měli v některých dobách na některých místech jistá omezení. Ale Tvůj závěr, že obchod a lichva nebyla jejich volba a že do toho byli v podstatě vehnáni, to podle mě nemůže být dál od pravdy. Vidím v tom jejich přirozenost, jejich podstatu.

Mimochodem, zmínění Templáři se lichvě a obchodu s platidly naučili právě od židů, během svého působení v Jeruzalémě, nikoliv naopak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # scipio 2017-08-05 20:29
Ale celou dobu se tu bavíme, respektive psal jsem to o době, kdy se Židé začali etablovat v Evropě dlouho po pádu původního židovského státu po požáru Šalamounova chrámu. Do té doby na tehdy svém území provozovali všechna řemesla včetně zemědělství, pochopitelně včetně směnárenství a tak dále. Ale v diaspoře v Evropě od ranného středověku nemohli prakticky nic než obchod a broušení kamenů. Cechovní regule a jiná opatření jim neumožnila dlouho cokoliv jiného. Takže v diaspoře to nebyla jejich volba A holt se v tom etablovali. Z toho a z jejich náboženství se začala odvíjet teorie, že za všechno zlé mohou Židé, která dospěla do pogromů a až tam, kam to dovedl Hitler, Rosenberg, Goebbels a další.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cacas 2017-08-05 21:35
Na svém území kromě zemědělství provozovali také otroctví. Pochybuji, že kdy ohýbali hřbet osobně.

Ve středověké Evropě sice měli některé činnosti zakázané, ale jednak to stejně moc nedodržovali a nikdo to neřešil (zlatničina, krejčovina ...) a druhak neměli nic přikázáno, že se tomu věnovat musí. Že se začali věnovat právě lichvě byla jejich iniciativa a naprosto typická židovina. Jak křesťané, tak židé měli zakázáno půjčovat bližnímu na úrok, tak židé vymysleli fintu, že vlastně křesťané s židy nejsou bližní a tím se mohl výnosný byznys rozjet i přes Hospodinovy zákazy. Dopadlo to jak asi? Začali po čase dávat nesplatitelné úvěry chudině a vymysleli exekuce.

Kdekoliv se objevili, nikdo je za chvíli nemohl vystát, po celou historii. I třeba Husité volali po okamžitém zákazu židovské lichvy. Tvoje představa, že si na ně všichni neprávem zasedli mi připadá trochu úsměvná. Židé nejsou po staletí obviňováni pro nic za nic ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # scipio 2017-08-05 21:46
Židé v diaspoře nesměli vlastnit půdu. Vyloženě nesměli. Až do ranného novověku. Nesměli žít mimo ghetta a tak dále. Pak se pochopitelně uzavřeli do sebe. Co se týká otroctví, to provozovaly od dávnověku všechny společnosti, exekuce ( i když se to tak nejmenovalo) byly také vždy. Peníze se půjčovaly ve všech kulturách, nikdy ne bezplatně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # cacas 2017-08-05 22:08
V křesťanské ne. Ani v židovské. Bible to zakazovala, církev nestrpěla. Stačila malá finta v židovském duchu a nadnárodní monopol byl na světě, z chudáků se začali stávat bezdomovci jak na běžícím páse a židé si mohli dovolit půjčovat i králům.

Nechme to být, asi se shodneme, že se neshodneme. I tak díky za plodnou diskuzi ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2017-08-05 22:46
A já díky vám oběma, za zajímavou diskuzi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # scipio 2017-08-06 11:14
je nesmysl poskytovat službu zadarmo, jakoukoliv. I půjčování peněz má svoje náklady. Minimálně ty se musejí zaplatit, jinak pro dobrotu na žebrotu. A pochopitelně, pokud mám něco jako zdroj obživy, musím vydělat alespoň trochu. Opravdu to jinak nejde. Pochopitelně se to nesmí přehánět. A pochopila to dokonale i tak "bohulibá" oranizace, jako je katolická církev.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-08-06 09:08
Scipio i vedci maji mezi sebou rozpory jestli Adam s Evou jsou prarodici lidstva. Jedna skupina tvrdi, ze ano a druha, ze je to nesmysl. To je na kazdem z nas, pro kterou verzi se rozhodne.
S tim, co pises dal je castecne pravda, ale pouze castecne. Stredovek je pro mne pomerne nova doba. Kdyz pujdes hloubeji do dejin, rekneme zacatek AD a cely BC, zidi remesla znali. Byli rybari, pekari, tkalci, stavitele, atd. V r.70 byl totalne znicen Rimany Jeruzalem kvuli neustalym rozbrojum. Uz Pilat je mel problem udrzet na uzde a bytek zidu se rozesel do tehdejsiho sveta.
Jejich zname a neciste aktivity, podvodne obchody, intriky, vrazdy, neochota prizpusobit se a spolupracovat cestne s hostitelskou zemi, vyvolaly v kazde zemi zlobu. Zidi se shlukovali v ghettech, ktera si sami utvorili, aniz by je tam nekdo nasilim nutil. Byli tam dobrovolne.
Neni nahodou, ze zidi byli vyhozeni z vice nez ze sta zemi za stale stejne veci. Mezitim jim ruce narostly dozadu, kdyz zjistili, ze obchod je preci jen jednodussi nez se babrat s maltou se zednickou lzici. Jedna vec se mi na nich libi, a to, ze dbaji na vzdelani. Jeste jsem nepotkala blbeho zida, za to nevzdelanych a blbych gojimu jsou prehrsle. Staci videt ty alkoholem ci drogami ojinene idioty skakat na rockovem randalu a mam vztek, protoze vim, ze dnesni nevkusna "kultura" je ovladana zidem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-08-06 09:20
www.youtube.com/.../
Scipio, neco pro Tebe mam. Nezkazena a cista krasa...
Na te sonate ted pracuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # scipio 2017-08-06 10:54
Díky, protože mi ruce zhavarovaly na opravdové hraní už před mnoha a mnoha lety a musel jsem se zcela přeorientovat mimo (borelioza v době, kdy se o ní pomalu ještě nevědělo a další problém, ztlušťování šlach v dlani) tak si sem tam jenom něco přehrabu. Momentálně si prohrabávám Luboše Fišera, jeho 2 sonátu ( hraje se v hudebním "scifihorroru" Meze Valtra Hortona, hraje to tam tusí Mirka Pokorná). Na stará kolena poznávám modernu :)), když jsem hrál zamlada, končil jsem u Prokofjeva, dál mi to připadalo šílenství.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # scipio 2017-08-06 11:18
dnešní venkusná "kultura" je ovládaná hlavně neumětěly, totálními. Jinak pochopitelně je pravda, že Židé ve své zemi zaslíbené byli tehdy velmi svárčliví, velmi rozhádaní a nejednotní, ale prostě princip kolektivní viny je pro všechny nepřijatelný, tedy i pro Židy. Jedinec koná své skutky proto, jaký je jako člověk a ne jako příslušník etnika. To je smysl původní citace z Černého obelisku, za všechno mohou cyklisti!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-08-04 16:09
Tak kdopak to tady vlastně řídí ? Myslím, že živý není, ani mrtvý není. Pak je nemrtvý a je to tedy obávaná umělá inteligence. Ostatní nemrtví dělají podprogramy zvané sluha.
Ze zednosatanistic kého oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: satanael@hell.com
Komu:
Datum: 11. 10. 2016
Předmět: Revidovaný plán na zotročení lidstva
„Mí sluhové,

revidovali jsme plán na konečné zotročení lidstva. Dostali jsme dalších 25 let navíc, abychom ještě před nástupem mé vlády udělali z lidí poslušné zombie. Budou nosit má znamení, budou poslouchat na slovo, budou se bát vyznávat Boha Otce a budou prosit, aby mohli sloužit mému Otci. (pozn. Satanovi)
1. Absolutní kontrola lidstva
– čip v každé sebemenší věci, čip na řízení pračky, ledničky, auta, bytu, domu SPLNĚNO
– GPS sledovací čipy v každém pohyblivém elektrickém přístroji, mobilech, tabletech, autech, chytrých hodinkách SPLNĚNO
– nevypínatelné mobilní telefony prostřednictvím napevno zabudované baterie, která už se nedá vyndat a proto probíhá odposlech a sledování kamerami neustále SPLNĚNO
– kamery v každém elektrické přístroji mobilní telefony, tablety, počítače, televize,, auta, aby bylo možno sledovat neustále lidi a špehovat je SPLNĚNO
– elektronická evidence tržeb pro dokonalou kontrolu pohybu peněz a jejich postupné zastavení všem křesťanským spolkům a společenstvím SPLNĚNO
– přechod na bezhotovostní platby, zákaz hotovostních plateb NESPLNĚNO
– elektronické peníze, takzvané kredity na osobním podkožním čipu NESPLNĚNO
2. Genocida a úplné vyhubení lidstva
– rozbití tradičních národních států a nevezení uprchlíků k vyvolání občanských válek v Evropě SPLNĚNO
– ovládnutí Katolické církve a prosazení ekumenického papeže SPLNĚNO
– ovládnutí ostatních křesťanských církví SPLNĚNO
– ovládnutí muslimských církví SPLNĚNO
– ovládnutí židovských církví SPLNĚNO
– mezináboženská válka mezi lidmi smlouvy SPLNĚNO
– rozbití tradičních rodin a prosazení homosexuálních vztahů SPLNĚNO
– prosazení homosexuálních adopcí na úkor heterosexuálníc h NESPLNĚNO
– snížení plodnosti žen SPLNĚNO
– snížení plodnosti mužů SPLNĚNO
– úplná neplodnost žen NESPLNĚNO
– úplná neplodnost mužů NESPLNĚNO
– vyvolání vývojových defektů u dětí SPLNĚNO
– povinné očkování smrtícími látkami SPLNĚNO
– otrava jídla průmyslovými jedy a chemikáliemi SPLNĚNO
– vytlačení přírodních plodin a zavedení smrtících geneticky modifikovaných plodin NESPLNĚNO
– zákaz pěstování plodin a domácího chovu zvířat NESPLNĚNO
– zákaz přírodních jídel NESPLNĚNO
3. Absolutní zničení Edenu
– otrava životního prostředí SPLNĚNO
– otrava oceánů NESPLNĚNO
– vyhubení rostlinstva NESPLNĚNO
– vyhubení živočichů NESPLNĚNO
– atomový úklid NESPLNĚNO
Lidé ve své hlouposti a důvěřivosti zcela předali řízení osudu lidstva mému otci Satanovi. Netuší, že je vraždíme po miliardách, že jsme otrávili jejich jídlo, že vyrábíme věci tak, aby se předčasně ničily, že jim způsobujeme neplodnost a defektní děti. Nevědí, že ráj Eden po příchodu Ježíše Krista má být zde na Zemi a že když nyní zničíme Zemi, nebude ani Eden. (POZN: NESMYSL! NIKDO NEMÁ MOC ZRUŠIT NOVÝ RÁJ NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA!)
Nenávidím Filipu (pozn. tak zednosatanisti říkají mně) a její společenství (pozn. Mariánské společenství). Dosáhněte toho, aby nepsali pravdu a aby jim lidé už nepřispívali. Jsou nejnebezpečnějš ím nástrojem Panny Marie.
SATANAEL
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # scipio 2017-08-04 16:40
Popros o jiné prášky, bude ti líp.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-08-04 17:28
Scipio - zkus jen na chvíli pracovat s teorií, že je to všechno co se tam píše pravda - a když ti vyjde, že něo z toho pravda být může - pak může být pravdivý celý pamflet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # scipio 2017-08-04 17:57
Ze zednosatanistic kého oběžníku: ... První, co nemohu jako pravdu přijmout.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír57 2017-08-05 01:06
A co zbytek?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-08-05 10:30
Ten, už nemá smysl číst.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # scipio 2017-08-05 16:15
blábol na stejné úrovni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # cacas 2017-08-04 17:20
Cituji Věra Štimová:
Myslím, že živý není, ani mrtvý není. Pak je nemrtvý...
A co ta vaše Marie? Je živá? Mrtvá? Není ona taky nemrtvá? :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-08-04 19:45
Nemám žádnou Marii. Jsem nevěřící, protože si ověřuju fakta. Není nad fakta, která logicky zapadají do sebe. Pokud se něco dá dokázat, je to pravda. Umí snad někdo dokázat lež ? Celá plejáda bohů se může jít vycpat. Nemrtvý je i Watson, je to počítač. Najděte si fakta o něm a přestaňte mít víru v to, že víte, co to je bůh, kdo to je bůh a že víte jaké jsou boží vlastnosti a skutky. Ve jménu, ve jménu, přátelé :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # EvaK 2017-08-05 08:33
Oceány už jsou vyrabované, zaneseny tunami odpadu, radioaktivita uniká z Fukusimy.
SPLNĚNO
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Karina Janáková 2017-08-05 00:08
Pokud jsou Rusko Americké vztahy novými sankcemi zmraženy na nulovou úroveň, je jasné , že není třeba, aby tato úroveň byla udržována stovkami amerických doplomatů v Moskvě. Kromě velvyslance a jeho zástupce si dokážu představit pouze lidi, keří udržují v chodu sítě placených agentů. Je třeba je omezit podobně, jako byly v Rusku nedávno zakázány cizí neziskové organizace. Věřím, že v ČR americká ambasáda funguje podobně. Od doby, kdy USA takto podporovali Havla se moc nezměnilo. Jen není tak jasné, kdo si nyní chodí pro dolary, stipendia na amerických školách pro děti, přísliby dobře placených přednášek na amerických univerzitách ... Takto se uplatňuje US moc na naše politiky a činitele. ....Něco za něco.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás