Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNikola Tesla měl podle životopisce jedno tajemství, které nesdělil světu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nikola Tesla měl podle životopisce jedno tajemství, které nesdělil světu

Životopisec Nikoly Tesly tvrdí, že tento vynálezce moderního systému zásobování střídavým proudem měl kontakt s mimozemšťany. Tento geniální vynálezce a inženýr dostával ‚pravidelné signály‘ od inteligentních bytostí vzájemně komunikujících mezi různými planetami.

Tesla je považována za otce rádia, když takové zařízení vynalezl už před Marconim.

Podle Teslova životopisce Tima R. Swartze v jeho semi-autobiografii Ztracené zápisky Nikoly Tesly: HAARP – chemtrails a tajemství Alternativy 4 pracoval Tesla na rádiovém přenašeči, když se přihodilo něco, o čem si myslel, že byl hlas přenosu od inteligentních mimozemšťanů.

Ancient Code hlásí:

Tato hypotéza neznamená nic více než zdůraznění té záhadnosti obklopující Teslu, jehož osobní dokumenty a zápisky z větší části zkonfiskovala vláda USA. Mnozí lidé si myslí, že jeho vynálezy by mohly být potenciálně nebezpečné pro průmysl.

Jak vysvětloval Swartz, Tesla během testů jednoho z mnoha svých vynálezů zjistil rádiový přenos, který přisoudil mimozemské komunikaci. Po této události začal být tento vynálezce posedlý stavbou výkonnějších rádiových přijímačů.

Při testování tohoto zařízení, tvrdil Swarzt v interview, zaslechl Nikola Tesla rádiový přenos, o kterém věřil, že ho opravdu lze považovat za mimozemskou komunikaci.

„V té době ho zajímalo, jestli poslouchá, ‚jak se jedna planeta vítá s druhou‘, jak to formuloval. Od toho okamžiku začal být dost posedlý stavbou lepších rádiových přijímačů, aby zkusil, jestli bude moci zopakovat, co už zaslechl. Dostal se až tak daleko, že tvrdil, že opravdu zachycoval hlasové přenosy. Říkal, že to znělo, jako když si lidé vzájemně povídají. Uváděl, že opravdu slyšel inteligentní bytosti z jedné planety mluvící s jinou, ač nevěděl, jakým jazykem mluví. Stejně měl ale pocit, že jim rozumí.“

V té době mezi prominentními vědci panovalo podezření, že Mars by nejspíš mohl v naší Sluneční soustavě být rájem inteligentního života a Tesla si nejdříve myslel, že ty signály by mohly pocházet z rudé planety.

Ač jsou Teslovy nejprominentnější záznamy a osobní poznámky v rukou Armády Spojených států, tak Swartz tvrdí, že se mu v roce 1976 povedlo získat spoustu zápisků na aukci z roku 1976. Autor tvrdí, že všechny ty informace zmizely z povrchu Země po údajné návštěvě „Mužů v černém.“

Jak uvádí National Geographic, většinu Teslových věcí zabrala vláda, ale většina jeho majetku byla později vrácena jeho rodině a mnoho toho skončilo v Teslovu muzeu v Bělehradě, které otevřeli v 50-tých letech.

Ale některé Teslovy dokumenty jsou americkou vládou dosud tajeny.

Teslovy vynálezy šly i daleko mimo elektřinu. Učinil průlomové objevy jako mj. bezdrátovou rádiovou komunikaci, hnací turbíny, helikoptéry (ač to byl Da Vinci, koho to prvního napadlo), flourescenční a neonová světla, torpéda a rentgenové paprsky. Do své smrti byl Tesla držitelem 700 celosvětových patentů.

„Nezapomenu na ty první pocity, co jsem zažíval, když mi došlo, že jsem pozoroval cosi s dost možná s nevypočitatelnými důsledky pro lidstvo. Měl jsem pocit, jako bych byl u zrodu nové znalosti nebo u odhalení ohromné pravdy. Má první pozorování mě jasně vyděsila, protože v nich bylo přítomno cosi záhadného, nechci říct nadpřirozeného, přičemž já byl v noci sám v laboratoři; avšak v té době mě myšlenka, že ty poruchy jsou inteligentně řízenými signály, ještě nenapadla.“

„Ty změny, kterých jsem si povšiml, probíhaly periodicky a s takovým jasným náznakem četnosti a určitého řádu, jaký mi nebyl znám u ničeho, co mi bylo známo. Samozřejmě, že mi to bylo povědomé, kdy určité elektrické poruchy jsou vytvářeny třeba sluncem, polární září a zemskými proudy, ale já si byl jist, že ty variace ve skutečnosti nejsou důsledkem žádné z těchto příčin.“

„Povaha mých experimentů předpokládala možnost, že by tyto změny mohly způsobovat atmosférické poruchy, jak by leckdo zkratkovitě usoudil. Za nějakou dobu nato se mi v hlavě rozsvítilo, že by ty poruchy, co jsem pozoroval, mohly být důsledkem inteligentního řízení.“

„Ač jsem v té době nedovedl dešifrovat jejich smysl, nebyl jsem o nich schopen uvažovat jako o něčem zcela náhodném. Neustále u mě narůstal pocit, že jsem první, kdo uslyšel, jak se jedna planeta zdraví s jinou. Za těmi elektrickými signály byl nějaký účel.“

THE LOST JOURNALS OF NIKOLA TESLA

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-10 # Nataša 2017-07-17 19:47
Přeposílám, sama jsem již vyzkoušela, už to zkouším na zahrádce :-) (od zdejšího čtenáře Cvrk):

Kdyby to někoho zajímalo, kolega má technologii, která vznikla na popud výzkumů Nikoly Tesly, pokud by měl někdo zájem, napište mu na: inspirater@gmail.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Josef Švejk 2017-07-17 20:18
Již tři tisíce let před Biblí zaznamenali Sumerové na svých hliněných tabulkách: "Kamkoliv pohlédnu, všude na světě jsou stejní pitomci."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2017-07-17 20:38
Dydlace
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # scipio 2017-07-17 22:22
Friedrich Schiller ve hře o Johance z Arku napsal: "Proti lidské hlouposti ani sami bohové nic nezmohou."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-07-17 22:40
Švejku súhlas trochu triezveho úsudku by nezaškodilo. Hrať to s Teslom na mimoňou nie je celkom ok. Vtedy sa naivne očakával inteligentný život na Marse. A aokolo toho sa to vtedy záhadne točilo i s očakávaniami ktoré sa napokon nenaplnili.
Tak že klídek a pohoda Tesla bol rozhodne génius svojej doby ale mimoni v tom zrejme neboli:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Viktor S. 2017-07-17 21:26
Dobrý den paní Natašo,
nenašel jsem, co na zahrádce zkoušíte? Velmi mne tyto věci zajímají, můžete mi prosím poslat podrobnosti?
Děkuji.
Viktor S.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Kajo 2017-07-17 21:48
Takovýhle válčení mi přijde trošku divný. Není to plýtvání nábojů?
A krom toho, co má toto s Teslou co společného???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-07-17 21:52
Potká cvrček prcka ,,copak děláš cvrčku''.?Cvrká m a co ty prcku? Ale už mě to nějak nejde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # scipio 2017-07-17 21:57
Za mýho mlada se říkalo "čekám až povyrostu"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # scipio 2017-07-17 22:00
Jak jsem již byl předeslal v příspěvku k minulému článku o Nikol Teslovi (geniálním fyzikovi, z jehož práce dodnes má lidstvo užitek), okurky jsou letos obzvláště pěkně narostlé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Spektátorátor 2017-07-17 23:04
Jojo, šlo o komunikaci z jednoho vzdáleného souhvězdí... Nikola Tesla si s těmi mimozemšťany pochopitelně úžasně poklábosil. Rádiem poslal do vesmíru nějaké své komunikace a čekal cca 11 000 let než něco dostal zpět... Prostě super pokec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pokémon 2017-07-17 23:57
Prý od Tesly všechny jeho vynálezy koupili a jelikož jsou mimoni oproti nám nesrovnatelně pracovitější, jelikož prý jim na jejich planetě svítí dvě slunce a z obou stran, tudíž nemohou spát, tak z tohoto důvodu již dosáhli takové technické úrovně, že nás navštěvují na Zemi za pomocí naší technologie. Vidíte lidi, kdybychom pracovali všichni i v noci, kde bychom dnes mohli být?
Tímto chci jen poukázat, že některé články na tomto webu jsou prostě opravdu pitomé, že už ani Bůh nebrání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vipr 2017-07-18 08:02
Reálná možnost toho o čem je článek, tu přece existuje. Přesto, že na to nemám stejný názor, chcačky nechcačky musím připustit teoretickou možnost čehokoli. JInak bych skončil s klapkami jako kočárový kůň. Jakékoli pevné přesvědčení je počátkem slepoty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Monika lkemae 2017-07-18 08:54
Elita se chce přemístit na Mars ! To je také pěkná blbost je tam teplota -63 stupňů mohou se pohybovat pouze ve skafandrech jinak je tam i silný vítr ! Takže tam poletí asi 9 měsíců a pak budou žit uzavřený v mimi buňkách to budou mit veselo ! A motory budou muset na tu dráhu nakoupit opět od Ruska nevěřím že jsou tak daleko jsi je vyrobit sami !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2017-07-18 10:38
Moniko PŠT!!!
Ta jelita to neví a nebudou mít kde natankovat, na cestu zpět...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # scipio 2017-07-18 11:31
Neboj, oni tam napřed pošlou tanker se zkapalněným břidlicovám plynem a Poláci jim na to postaví terminál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # scipio 2017-07-18 11:29
příspěvky většinou přínosné, jenom, proboha, nepleťte si zvratné částice si s druhou osobou jednotného čísla jsi. Místy to vypadá opravdu zmateně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-07-18 12:47
Monika, na to, kde celý život žije, se vyjadřuje EXCELEN TNĚ.
Vkládají sem příspěvky rodilí Češi žijící v Čechách, někteří sotva pár let po škole a jejich vyjadřovací schopnosti a gramatika, jsou katastrofa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # scipio 2017-07-18 14:05
Tak to se omlouvám, netušil jsem. Ty nicky jsou opravdu tak málo vypovídající, že z toho člověk nicnepozná. A mnoho jedinců i tady narozených dívčí tu češtinu tak děsivě ... Nakonec, tuším, jsme na dané téma jednou měli dialog s příkladem e=mc3.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-18 17:34
O nic nejde a Moniku, to jistě nerozhodí. :)
Shodneme se na tom, že čím dál víc Čechů(zvlášť mládež) svůj vlastní mateřský jazyk nezvládá a vrásky jim to nedělá. Jsou happy, cool a hlavně trendy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # scipio 2017-07-18 20:05
a free
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # zvedаvec4 2017-07-18 14:11
Citace:
Tesla je považována za otce rádia, když takové zařízení vynalezl už před Marconim.
Nevedel jsem, ze Tesla byl jeden s ne-binárním pohlavím, ale mozne je vsechno. nejspise ho jeho pratelsti UFOnaci tenkrat pripravili na dnesni moderni dobu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # scipio 2017-07-18 20:08
On 5 let před Marconim byl i ten vysmívaný (zcela neprávem a nesmyslně) Popov. Holt zapoměl běžet na patentový úřad.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Mila h 2017-07-27 09:47
Tesla nebyl posetilec a urcite nehledal radiove vlny z vesmiru jako dnesni strujci programu radioteskopu v arecibu. Naopak zabyval se bezdratovym prenosem silnoproude el energie na velke vzdalenosti a vyvojem rezonancnich stroju. Kdyby se mu to povedlo,nebo kdyby to jeho odpurci v podobe bankere Morgana nezastavil,nebo kdyby to nestopila amer armada tak uz mohl existovat bezdratovy prenos energie do jakehokoliv mista na planete a energie vyrobene jen z porizovacich nakladu na vyrobu rezonancniho generatoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás