Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin nazval ředitele firmy gaunerem a hulvátem. Za nevyplácené mzdy má obstavený majetek

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin nazval ředitele firmy gaunerem a hulvátem. Za nevyplácené mzdy má obstavený majetek

Přímá linka s prezidentem Putinem nese své ovoce i po jejím ukončení. Řadu měsíců vedení továrny na výrobky pro tepelnou izolaci v Nižním Tagilu nevyplácelo zaměstnancům jejich zasloužené mzdy.

Ti si už ze zoufalství postěžovali prezidentovi. I když se stížnost nedostala na obrazovku, měli se zejména dva nejvyšší členové vedení přesvědčit, že s lidmi ani prezidentem není radno si zahrávat.

V rámci předběžního opatření soud obstavil majetek dvou ředitelů/vlastníků. Ti hned po obstavení majetku najednou bleskurychle «našli» několik milionů rublů a vedení začalo vyplácet částky, které dlužilo svým zaměstnancům. Jeden z nich převedl na účet podniku 2,5 milionů rublů a druhý 6,5 milionů. Ještě jim zbývá doplatit zhruba 5 milionů rublů.

Problémy v Nižním Tagilu, v továrně na výrobu termo-izolačních výrobků, vypluly na světlo poté, co se prezident setkal úřadujícím guvernérem Sverdlovského kraje Jevgenijem Kujvaševem.

Posměch vůči bezmocným lidem se u Putina nevyplácí

Vladimír Putin se také velmi ostře vyslovil k posměšnému vyjádření ředitele podniku vůči zaměstnancům, že „dokud o to nepožádá prezident, žádné peníze nedostanou“, a nařídil důsledné prošetření situace. Zároveň Putin otevřeně nazval tohoto ředitele «gaunerem a hulvátem» vůči lidem. Vypadá to, že se panu řediteli tento druh „humoru“ může pořádně vymstít.

Vzhledem k tomu, že nevyplácení mzdy podléhá v RF trestnímu kodexu, je zřejmé, že po tomto prvním kroku budou následovat další a místo prezidenta se tito „šprýmaři“ dočkají prokurátora. V tuto chvíli ale mají oba členové vedení jiné starosti, protože potřebují rychle sehnat ještě dalších 5 milionů, což při obstaveném majetku asi není tak snadné. Uprchnout ze země už v tuto chvíli zřejmě nebude tak snadné.

Bude muset prezident vyměnit dalšího úřadujícího guvernéra?

Na schůzce s guvernérem Stavropolského kraje v neděli 10. června, předal Vladimír Putin úřadujícímu guvernérovi balík stížností občanů z jeho regionu.

„To vše vám předávám a chci, abyste se o to osobně postaral. Někteří stěžovatelé píší takové věci, které, řekněme si rovnou, nemohou nevyvolat údiv,“ řekl prezident. Také připomněl Kujvaševovi, jak se chlubil, že v rozpočtové sféře jsou vypláceny všechny mzdy řádně a včas. „Celkově si však, lidé stěžují na velké množství případů nevyplácení a zadržování výplat v ekonomické sféře,“ varoval hlava státu. Zároveň upozornil, že se obrátí nikoli na místní, ale na Generální prokuraturu RF, aby případ prošetřila. „Možná to není tak docela, já nevím. Ale musíme zjistit, co se tam stalo,“ konstatoval Putin.

Úřadující guvernér nařídil vyhledat ředitele. „Už ho hledají,“ svěřil se ruské tiskové agentuře Interfax.

Zdroj: isstras.eu

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+169 # Dobrý Den 2017-07-16 08:54
Dobře jim tak. Tohle by měli u nás provést s většinou zaprodaných politiků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+151 # Jarin G. 2017-07-16 09:51
A co Bakala (byť to není politik)?!
OKD za pomoci Sobotky ukradl, koupil za úmyslně podhodnocenou cenu, která byla o několik miliard nižší než cena tržní. Když se dařilo, rozhazoval ve velkém (zvlášť opilec a kolaborant Havel dostával požehnaně). Miliardy hrabal pod sebe! Když se přestalo dařit, tak dal od toho ruce pryč a hotovo! Žádný krach ho nezajímal, ještě chtěl od státu prachy! Jak to, že mu nebyl sebrán veškerý jeho majetek, aby se mohly vypořádat dluhy? Jak to, že může beztrestně žít někde ve Švýcarsku (snad), chrochtat nad svým blahobytem a nesedí v kriminále o chlebu a vodě?
Jo AHA!!! My žijeme na tom civilizovaném, demokratickém ZÁPADĚ, kde máme ty evropské hodnoty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # Vladimír57 2017-07-16 10:22
Jarouši, zdravím. Píšeš několik miliard? Řekl bych několik desítek miliard, ale třeba se pletu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-69 # Popo 2017-07-16 11:25
Ej bistu, bez rozdielu na pohlavie a vek neak vám panáčci nedochádza (žeby to bolo tým myslením a nekonečním domýšľaním si ničím nepodložených sprostostí?) že cudzí chlieb sa bez újmi nedá jesť. Priatelia moji pravda je taká že len blbec má v sebe neustále nutkavú potrebu riešiť neakého Bakalu, ešte večí blbec riešiť neakého už dávno zhnitého Havla, západ alebo východ a naozaj len ten največí blbec (a že vás tu je naozaj požehnane) má potrebu riešiť všetko a každého krom toho čo je v jeho vlastnom živote celkom prirodzené a to najdôležitejšie - riešiť seba samého a s tým priamo súvisiaci vlastný život. A tak mu treba každému patlošovy - niet nič neprirodzeného na tom ak blbec má od svojho života len to čo si zaslúži...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+63 # Jarin G. 2017-07-16 12:25
Hele Popo, máš v tom nemalý zmatek!
Dlouho jsem se k tobě choval přátelsky a tolerantně, jako jeden z mála zdejších. Ale ty tvoje urážky už jsou fakt za hranou. Ty stupňované blbce si nech, prosím, sám pro sebe, nebo pro toho, kdo tě také uráží!
Názor, byť nesouhlasný, se dá napsat i bez titulování "blbec" apod.!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-41 # Popo 2017-07-16 13:18
Cituji Jarin G.:
Ale ty tvoje urážky už jsou fakt za hranou.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. X krát za život si ktorýkolvek z nás sám sebe povie "Já blbec...". "Blbec" nie je urážka (nik z nás prirodzene neuráža samého seba), "Blbec" je len jedným z tých pominutelný stavov mysle zamýšlajúceho sa myslitela nad s jeho vlastným životom nesúvysiacimi blbosťami. Ak sám hoc len pred sebou samím nechceš byť za idiota (to už je urážka), šak sa ty už nám panáčik uvedom...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+73 # John Pitralon 2017-07-16 14:58
No bohužel, protože Havel představuje největší politickou poválečnou tragédii tohoto národa, tak se bude řešit ještě desítky let. Ono nejde ani tak o jeho osobu, ale o reálné následky úchylné havlistické ideologie ještě stále šířené masmédii. To je čistý brainwashing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Pepa z Depa 2017-07-16 23:22
Geopoli tics: Mackinder's 'Geographical Pivot of History' - 1904


Don't let the modesty of this "little line drawing" fool you, Brotton says: It "basically created the whole notion that politics is driven to some extent by geographic issues." The English geographer and imperialist Halford Mackinder included the drawing in a paper arguing that Russia and Central Asia constituted "the pivot of the world's politics." Brotton believes this idea—that control of certain pivotal regions can translate into international hegemony—has influenced figures ranging from the Nazis to George Orwell to Henry Kissinger.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-07-17 09:01
Cituji John Pitralon:
No bohužel, protože Havel představuje největší politickou poválečnou tragédii tohoto národa, tak se bude řešit ještě desítky let.
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. Havel sám sa nezvolil, zvolil si ho národ a tak i problem aj s jeho dôsledkami nie je v Havlovi a jeho kumpánoch ale v národe. O Havlovi sa už pred jeho zvolením predsa dávno aj na verejnosti vedelo že je to povalač, ťažký alkoholik, darebák a udavač. Pravda je taká že národ si vybral jeho nie on si vybral národ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # prasoallahpes 2017-07-16 17:02
Tady máme blbce, debila, ožralu, teplouše, [...]a, humanitárního bombarďáka, sv ini zednářskou, ku rvu evropskoamerick ou atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Jarin G. 2017-07-16 12:33
Čau Vládíku (Vláďa říkám Dědouchovi a ty jsi přece jen mlaďas, tak Vládík)! Asi to budou i desítky miliard. Mně by stačilo i míň, abych ho zavřel (kdybych mohl ;)), až zčerná. Okradl nás všechny. OKD byl státní podnik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Piovarči 2017-07-16 13:34
Ale páči sa mi to ako to Putin zobral zostra to naši politici nikdy takto neurobili a páky na to majú. A podobných prípadou bolo u nás dosť.


translate.google.sk/.../...
Militanti obviňujú Sýrsku vládu za ďalší "chemický útok" uprostred nepokojov v damašskom vidieku

Po 36 hodinách nepretržitých zrážok syrská arabská armáda (SAA) zadržala mäsovú spoločnosť a všetky okolité budovy v oblasti Ayn Tarma východne od Damašku. Mäsová spoločnosť sa považuje za jednu zo strategických pozícií v spoločnosti Ayn Tarma

translate.google.sk/.../...

Operácia vládnych síl vo východnom Damašku

aragonit9.blogspot.sk/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+90 # zvedаvec4 2017-07-16 11:56
Jarine zlodeju je moc. Cesky majetek po puči 1989 se odhadoval na 16 bilionu Kcs, privatizace prinesla 1.6 bilionu, 14.4 bilionu se rozkradlo. Dnes to maji Kellnerove, Babisove, Bakalove, Kalouskove, Havlovic, Rittigove, Klausove atd. atd.

A to pry vovcane chteji Burese jeste volit!

Tak pan Buh s nama a zly pryc, lide jsou nepoucitelni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Jarin G. 2017-07-16 12:36
Ano. Je to tak a všimni si, jak se nám ti jmenovaní a i další podobní, ještě drze smějí do ksichtu! Vědí, že oni jsou mimo dosah současného výkonu práva, počínaje policii, přes prokuraturu a konče soudci!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Willbr 2017-07-16 13:23
Cituji Jarin G.:
Ano. Je to tak a všimni si, jak se nám ti jmenovaní a i další podobní, ještě drze smějí do ksichtu! Vědí, že oni jsou mimo dosah současného výkonu práva, počínaje policii, přes prokuraturu a konče soudci!

Ano, pane Jarin, máte pravdu. Smějí se nám do xichtu a vědí naprosto přesně, že jsou mimo dosah práva, počínaje policií, přes prokuraturu a soudci konče. V tom máte naprostou pravdu. Nevědí ovšem jedno a to jim při jejich pocitu nadřazenosti a nezranitelnosti ani na mysl nepřišlo, jak intenzivně jsou sledováni jinými, mnohem mocnějšími a o to více nenápadnějšími, kterým k prosazení svých zájmů stačí si je prohlížet v zorném poli zaměřovače. a ve vhodném okamžiku rozhodnout. O tom je politika, o tom je boj o existenci na výsluní na úkor občanů. Bez občanů neznamenají nic. Stejně jako herci bez publika. Mohou si tam na tom jevišti kejhat až do alelujá, když není nikdo, kdo by jim naslouchal. žijí v iluzi vlastní nezranitelnosti , ale jednou z toho baráku vyjít musí. A z toho jsou posraní strachy. Posraní z toho, že se může najít člověk, který začne uplatňovat své zákony, nikoliv respektovat ty jejich.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Willbr 2017-07-16 13:28
Omlouvám se za překlepy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-07-17 09:40
Dobře jsi to popsal Wille!!!
A prosím, pro příště, nevykat a ani to pane..!!! Díky.
Tady na AC24 je takový nepsaný zákon, že si tu mužské nicky tykají. Kluci, chlapi, dědkové!
Stejně nevíš, kdo se pod tím skrývá a kolik mu je let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Piovarči 2017-07-16 13:43
Vo východmo Damašku je to na dlho. Boje v mestách sú tie najnáročnejšie

Život v oslobodenom Aleppe sa rozbieha:

translate.google.sk/.../...

Koncerty sú tiež na programe a školy sa rozbehli

Tak že v Sýrii to má šancu na mier a na oslobodených územiach sa už žije celkom normálne.

V nedeľu pokračovala operácia Sýrskej arabskej armády (ISA) proti ISIS v južnej krajine Raqqa, kde zachytávala dedinu východnej Zamlah, čerpaciu stanicu Zamlah a plynové polia Zalmah a Khala. Okrem toho SAA dokázala úplne zachytiť ropné pole Fahed.

Podľa mediálneho krídla hnutia Hizballáh sa vojenské lietadlá sýrskych a ruských vzdušných síl zameriavali na pozície ISIS východne od Ithriyah vo východnej krajine Hamy, v blízkosti Hammy východne od Al-Qadir v krajine východného Homsa a západne od stanice Al-Fahdi , Okolie Bir Al-Rumailan, Tal Rojum a Južná Zemla v južnej krajine Raqqa.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-07-17 09:42
Opět 2x stejný příspěvek. Omluva!
I když dole píši: dík za oba..., tak jsem to mohl i nechat ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-07-17 09:43
Dík za oba příspěvky a zajímavé fotky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # erika 2017-07-16 13:10
Jak to, Jarine, "že mu nebyl sebrán veškerý jeho majetek, aby se mohly vypořádat dluhy"?
Núka sa jedna odpoveď. O zisk sa podelil so správnymi ľuďmi a tí ho podržali.
Ani sa mi nechce veriť, že sme sa rozdelili.
Jedna republika ako druhá, politici vŕšia na seba škandály a korupčné aféry...
Potrestaný je akurát bezdomovec, ktorý chytil rybu vo Váhu bez rybárskeho lístku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-07-17 09:48
Ano Eriko! Jako vždy s Vámi naprosto souhlasím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # John Maxwell 2017-07-16 15:21
Tak tak Jarine , Havloidní mafie a s tim souvisí zákony a právní ochrana gaunerů, kteří se napojili na státní cecek s posvěcením nedotknutelnost i a smetením ze stolu amnestii V.Klause kde největší kauzy od daňových uníků po zlodějiny byly zastaveny a tehle systém jede pořád, kdy stát je dojná kráva a z daní obyvatel si mastí kapsy mafie za podpory politického panoptika,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Adolf Hitler 2017-07-16 09:01
A u nás není něco takového možné?????,asi kvůli té demokracii???,. .demokracie by byl jeden výkonný důstojník,ten by seděl v kanceláři,zavol al by si toho provinilého,pra štil by pěstí do stolu a zařval útrom,a útrom by bylo ,a kdyby by nebylo,tak už by ani ten dotyčný nebyl,no a příští útrom už by určitě bylo,sice náš Petr Petr či Pavel Pavel,ať už jsou svatí jak chcou,by se zřejmě neosvědčili,ale našli by se nějací...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Monika lkemae 2017-07-16 10:47
Jarní G : Bakala žije ve Francousko Švýcarskem kantonu zažádal o trvali pobyt to ale není tak jednoduché! Do banky musí složit penize vklad prostě prokázat že má sčeho žit a jeho konto je opraněně nabyté ! A zde je ten problém pred jeho domem bylo uspořádáno již několik demonstraci hlavně s Česka za účasti TV a novinářů a podáno plno žalob ! Jeho žádost se moc dobře nevyvíjí a Švýcarsko nechce žádné dalši skandáli ! Oprava Jaris !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # zvedаvec4 2017-07-16 12:06
Moniko, kdyz mas treba ve Spanelsku nemovitost, dostanes residenci v USA taky, a takovych statu je. Muze si koupit za nakradene penize ostrov na Filippinach (1200 je neobydlenych) a tan nepujde nikdo demonstrovat.
Kdybych mel penize, hned bych jeden koupil a do smrti bych nemusel videt xichty Burese, Eriky, Sralbotky a dalsich politickych darebaku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Mirra 2017-07-16 11:48
tohle je možné jen ve státě kde je víceméně prezidentský systém a prezident má reálnou moc a není pouze ceremoniálním strašákem. A pak je takhle vidět kde je skutečná moc, zda u nějaký zájmových skupin nebo u volených činitelů. Na západ od Ruska je takový teroristický kapitalista chráněným druhem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Piovarči 2017-07-16 14:05
Či Putina za tento čin teraz na západe neobvinia z nelegálnych praktík voči vlastníctvu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # John Maxwell 2017-07-16 16:44
Pio asi tak ....zas bude zlosynem oproti té úchvatné západní demokracii ...
Rozdíl mezi zakonodárstvím RF a západem stojí na právech ,ale i povinnostech ,kdežto západ má jen práva a čím movitější a mocnější tím je zákon ohebnější ....za 5k dostaneš žalář a za 5 mil. odškodné od státu za pomluvu :) ¨Kapr si nikdy rybník sám nevypustí¨ ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-07-17 01:13
NA západe si za prachy možno kúpiť aj beztrestnosť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-07-17 09:55
Pio a ty si myslíš, že jsme Západ?
Já si to nemyslím, necítím to tak! To se nám jen snaží vnutit politici, že jsme Západ! S demokracií a kapitalismem, který k tomu přísluší a je na dvě věci: na nic a na ho.no!
Přinejlepším jsme Středoevropani. A já bych klidně byl rád, že jsem Východoevropan! !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # John Pitralon 2017-07-16 11:55
No tohle byla pro Putina jen prkotina., vzhledem k tomu, že podle mainstreamu Putin údajně určuje, kdo bude dočasným prezidentem Spojených států fašistických a hackuje americký volební proces. A ještě vedle toho z Kremlu řídí veškerá alternativní média na Západě. Je to prostě machr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Věra Štimová 2017-07-16 17:12
Ten, kdo žil v komunismu už jako dospělý a ne jako dítě, dobře zná tu schizofrenii, aby nebyl moc na očích. Ti, co byli tehdy v samizdatu se přesně tak museli chovat, když byl socialismus odejit dle plánů Římského klubu. Havel a spol. je znali, vyrůstali přece spolu v jednom sirotčinci. Jasně jsme viděli a rozeznávali, jak Havel bruslí mezi komunisty a těmi, kteří přišli dobýt Česko. Pokud si pamatujete na inzeráty té doby, pak inzeráty znění: "Hledáme ředitele toho a toho podniku, podmínka přijetí je alespoň dvacet let praxe v řídící činnosti, hned nám bylo jasné, že komunisti položili knížky rudé a šli dělat kapitalisty. Víc to neslo, tuneling se tomu říká i v angličtině a bylo to ryze české slovo, slavné jako tolar - dolar, robot -robot, tunelování - tuneling. Ty báchorky o světlých zítřkách a proletáři všech zemí spojte se, aby se dělnická třída konečně zvedla z pod boty kapitalisty, naši ředitelé národních podniků je pak koupili za hubičku v kupónové privatizaci a začal tuneling, protože neměli hotovost, tak potřebovali snížit cenu. Havel dobře věděl, že po krku mu půjdou pořád ti samí. Uměl ale za ta léta i hrát komedie. Věděl, že tuneláři úrovni jeho humoru nejsou schopni porozumět, podobně jako nebyli schopni porozumět humoru v duvadle Semafor. Tam to taky vždy bylo na ostří nože. To divadlo ale nevydrželo nápor vlastníků a zaniklo. Pokud si dobře pamatuju, jak vytunelovali dětem i pionýra. Ty klubovny se spacáky a vybavením do přírody nejdříve vykradli a pak převedli na jiného majitele. Kradlo se tak, jak snad nikdy. Havel se na to koukal z Hradu a pravomoce měl asi takové, jako rodiče žáka, kteří mu podepsali omluvenku. Ano přátelé, Dáša s manželem nás proslavili především svými výlety po světě velkých es a jejich přínosem bylo, že dobře věděli, že jim mohou jít po krku, pokud nebudou hrát tu komedii na to, že patřej též do vysokých kruhů zednářstva. Havel tedy ukazoval při novoročních projevech zednářký pozdrav prsty, V a my jsme věděli, že to znamená naše vítězství. Ti, co tomu dodnes nerozumí, kopou do mrtvol, protože si myslí, že je Havel podvedl. Ano podvedl je, ale my jsme to nebyli, kteří byli podvedeni. Nemá cenu vinit z rozkrádání naší země toho, kdo ze své úrovně se vysmál celému politbyru tak, že na to nepřišlo. Dodnes, když to zednáři pochopili, mu nemůžou přijít na jméno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # jakilikikotypik 2017-07-16 23:21
Ty už seš taky mínusovaná jen za jméno :o)
Normálně neznámkuku, poděvadž ty namletý trolí hov....(adiny). v diskuzi nestojej za klik, ale teď jsem udělal vyjímku a plusnul jsem Tě.
Tvůj příspěvek se mi líbí a je v něm hodně pravdy. Nevim jistě, ale tunnel je anglický slovo už dlouho. A ten vytunelovanej nebyl pionýr, ale Svazarm.
Jinak sohlasím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # fk 2017-07-16 19:45
Toto sa velmi dobre cita, ked este niekde vo svete sa dokaze vplyvny clovek postavit za beznych ludi... )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás