Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutinovi hrozí nebezpečí, Západ likviduje národní vůdce, které pro něj představují hrozbu, uvedl belgický politolog

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putinovi hrozí nebezpečí, Západ likviduje národní vůdce, které pro něj představují hrozbu, uvedl belgický politolog

Západ likviduje tých národných vodcov, ktorí sú preň hrozbou, preto je život prezidenta Ruskej federácie Vladimira Putina v nebezpečenstve. Povedal to počas okrúhleho stola „Úloha sankcií vo vzťahoch Ruska a EÚ“, ktorý bol v Sevastopole v ruskom Kryme, belgický diplomat, riaditeľ Geopolitického výskumného centra „Euro-Rus“ Kris Roman.

...

„Ak sa niekto dotkne Wall-Streetu, NATO útočí všade: v Líbyi, v Iraku, vo Venezuele. Ak líder ohrozuje Wall-Street, umiera. Preto si myslím, že život Putina je v nebezpečenstve, pretože on prekáža veľmi mnohým ľuďom na Západe,“ povedal Roman.

Roman sa nazdáva, že hlavným cieľom USA je nová vojna v Európe: „Oni organizovali druhú svetovú vojnu. Bez Ameriky by Hitler zbankrotoval a nezaútočil by na Rusko. Bez Ameriky by dnes Ukrajina zbankrotovala a nemohla by nič urobiť na Donbase. Mafia z Wall-Streetu chce vojnu s Ruskom. Pre Ameriku je vojna biznis, pretože ju ochraňujú dva oceány,“ povedal Roman.

Belgický politológ neverí v zrušenie protiruských sankcií: „Polovica belgických hrušiek sa vyvážala do Ruska. Dnes naši poľnohospodári takmer plačú, pretože sú v bankrote. Ale my nesmieme byť naivní: sankcie budú zachované veľmi dlho. Európsky parlament nebude rušiť sankcie, pretože EÚ – to je ekonomická ruka NATO, a NATO – to je vojenská ruka Wall Streetu. Neverím, že politické strany môžu niečo zmeniť. Potrebujeme ľudovú diplomaciu. My sami musíme robiť všetko, čo môžeme.“

Mimochodom, keď sa americký režisér Oliver Stone v nedávnom rozhovore ruského prezidenta opýtal, či niečo vie o svojej budúcnosti, Vladimir Putin mu odpovedal: „Náš údel je známy len Bohu.“

Zdroj: hs.sk

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+64 # Willbr 2017-07-15 11:59
Vzpomínáte si, jak se na G20 snažili oddělit ochranku od Putina? Dost možná jim to nevyšlo ochranka se nenchala oddělit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Popo 2017-07-15 12:32
Ej bistu, ďalší to tu s nami s "belmom" pred očami pri pozeraní videi zo samitu G20. Pravda je taká že všetkých ochrankárov bez výnimky posielali bočným, len Rus sa tváril že narozumie..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # CandySan 2017-07-15 14:51
Pravda je, ze kadou ochranku posilali jinudy, ale pravda je, ze ta ruska takove chyby ted udelat nesmi. Ti ostatni neriskuji na sve pude nic, ale na ruskeho prezidenta jsou jiste najmuti nejrafinovanejs i zabijaci. Ostatne k takovym vrazdam, zvlaste v jizni americe, se usa priznala v mnoha pripadech. V podstatne vice pripadech nez je vubec unosne a k mnohym se doposud jeste nepriznala a pritom stopy vedou do usa. Takze dat si v praci takovouhle pauzu by byla, nebo mohla byt, fatalni chyba. Taky bych se tedy netvaril "chapave" na jejich miste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Piovarči 2017-07-15 15:50
Presne Candy
USA moloch sa neštíti ničoho, žiadneho vraždenia. Je to modloslužobník diabla. Tam sú na oltári len peniaze a na východe je ešte česť nadovšetko.
V Sýrii to Putinovi vychádza:

Provízni bojovníci, podporovaní sýrskymi vzdušnými silami, sa pripravujú na posledný krok, aby príliš vyčistilo vojenské vrecko v púštnej oblasti východne od Damašku.
Americké militantné skupiny stále kontrolujú Tolu Dhers, Tolul Haliwu, Tolu Raghila, Mount AbuGhanim a Sofa Volcanic Field. Oblasť Ruhby je sporná.

Táto mapa poskytuje všeobecný pohľad na vojenskú situáciu vo východnej Sýrii. Vládne sily vedené syrskými armádnymi tygrickými silami a kmeňovými silami Raqqah postupujú proti ISIS na ceste medzi vládnym mestom Resafa a mestom Sukhna v meste ISIS.
Syrská armáda a jej spojenci sa snažia izolovať jednotky ISIS, ktoré sa izolujú na východe krajiny Hama. To môže byť možné, ak dokážu zachytiť mesto Sukhna a zabezpečiť cestu medzi Sukhnou a Resafou.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dascha 2017-07-15 18:34
Na Putina bylo připravováno 5 atentátů. Jenomže jeho ochranka je prostě skvělá. Jeden z těch, co se chtěli podílet na atentátu sedí ve věznici a nyní žádá samotného Putina o milost. Ta se má projednávat 27.7.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Patholog 2017-07-15 20:07
Neboj mají to dobře "ošefované"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Britney Smith 2017-07-15 21:27
Putin je chazar a nie Rus! A to ich serie takisto, no on je pri moci z ich vole a naplna ich plany! Neverim ani jednemu zidomurarovi ktory chodi s jarmulkou k Muru zufalcov( pred Bohom) a pisu o nom ze je " narodovec" ....Iba chuj veri v take zidozvasty!!!! Maju ho v chapadlach a on hra ich divadlo....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jarin G. 2017-07-15 22:26
Nerad to dělám, ale musím Vás nazvat blbkou. Nerad urážím ženy, ale to co jste napsala...
Od kdy Židy křtí pravoslavní knězi?

Putin dostal při křtu málem jméno Michail.
novinky.cz/.../...
A to je z "Hovínek", které, kdyby mohli, by Putina nejraději ukřižovali!
To že byl někde s jarmulko je jen úcta k tradicím hostitelského státu či spolku. Měl ji na sobě i Zeman, Trump a spousta dalších politiků, co se hlásí ke křesťanským tradicím!
Čili, kdybych si já nasadil, i z legrace, jarmulku, tak je ze mě rázem Žid?
Nejste Vy provokatérka od Chovance?! Pak bych tu blbku i odvolal. To by byl slušný výkon profese.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # Monika lkemae 2017-07-15 12:13
Jalové zprávy jsou zde na denním pořádku ! Něco co potěší : Rusko a Syrie podepsala společnou smlouvu 50 let zůstanou v Sýrii i jejich vojska na základnách budou chránit vzdušný prostor a jinak pomáhat Syrii dát zemi do pořádku ! Takže USA má v Sýrii po žížalkách !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # John Maxwell 2017-07-15 12:19
To je dobrá zpráva to ušáci budou špatně rozdejchávat :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Popo 2017-07-15 12:41
Moc myslíš a len velmi málo ten svet kol seba pozoruješ priatelu "John". Nie náhodou je to že zmena režimu so zmenou zmluvných strán namá s časom nič spoločne - zmluvných 50 rokov sem, zmluvných 50 rokov tam...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Maxwell 2017-07-15 12:55
Zato ty nemyslíš vůbec a nech si ty rady pro svoje tupce kolem sebe ja ti na ně zvědavej nejsem
A přátele si vybirám sám aby bylo jasno popíku ....

-----
Neotravuj exote ,piš si s lavici či penysmistem ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Popo 2017-07-15 13:32
Cituji John Maxwell:
Zato ty nemyslíš vůbec
A to je len dobre, ani si ty nevieš predstaviť ako som tomu naozaj rád že sa mi podarilo zbaviť sa tejto úchylky (myslenia - vymýšlania si domnienok)... Cituji John Maxwell:
nech si ty rady
To nie su rady ale len konštatovania vychádzajúce z holých faktov. Nemysli, pozoruj (to už sú rady) a dané bude vidieť ich aj tebe...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-17 12:32
:D
Johny, byl jsem od pátku do neděle pařit na svatbě, tak se tady trochu nahromadily články. Když jsem došel k té "okurce" o N. Teslovi, tak jsem marně hledal vyjádření místního génia "popo". Dávno ho přeskakuji, ale tentokrát jsem se těšil. A nic. :(
Popo, zřejmě neměl dost borůvek, nebo hub pro providera, tak neměl připojení.
Dle popovy "filozofie", zásad a objevů, musí být N. Tesla naprostý blb. Měl v tom přítel zmatek větší, než velký, protože on myslel a přemýšlel naprosto nestydatě moc a urputně.
Dovedeš si představit, že ti dva by byli současníci, znali se a popík by Teslu "umravnil"?
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # CandySan 2017-07-15 14:57
Zapomnel jsi se na to podivat ze syrske strany. Usiluje se o jejich odstraneni a byli v tom sami. Udelali obchod, takze je vyssi nez vysoka sance, ze pritich 50 let na to nebudou sami. Amikum se to jiste nelibi, ale vedi, ze porusovat dohody je pro usa standardem. Jenze porusit dohodu muzou jen kdyz je to nic nestoji a to prave neni tento pripad. Zde se o to budou muset zaslouzit mnohonbasobne vic a to je pro ne temer neprekonatelna prekazka, protoze kdyz to doposud neslo a nejde po zlem, tak po dobrem jim to prave zde uz nejak taky nepujde pristich 50 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Piovarči 2017-07-15 15:57
Skrátka v Sýrii už prevrat neurobia ani násilný ani politický. A sotva sa im to podarí v Rusku. Toto je stále viac zrejmé....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-07-15 15:57
Sakrš...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # John Maxwell 2017-07-15 16:18
Přesně , je to spojenectví a jak minulost i přítomnost dokázali a dokazují, že RF smlouvy neporušuje a je na ně spoleh a těch 50 let zaručuje spojence který pomůže i s obnovou....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-07-15 18:11
S obnovou pomôže aj Čína dohody sa práve podpísali
translate.google.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-07-15 19:30
Pio myslím ,že všem spojencům bude nabídnuta pomoc kterých se konflikty na BV týkají ,BRICS ,ŠOS,SNS atd to je o spolupráci, budou si pomáhat navzájem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Janinna 2017-07-15 18:25
Má štěstí ten, kdo má Rusko za přítele, takový stát si může být jistý podporou, nemusí mít strach že mu vyvolají barevnou revoluci, nebudou šmírovat a odposlouchávat jeho občany, žádné kroucení rukou za zády a hlavně - co se řekne to platí, bez vytáček a překrucování.

Ten Belgičan vlastně mluví pravdu. Tak rádi by se Putina zbavili, protože mají strach.
Mají strach nejen z toho, že Putin dokázal z "benzínky Evropy" během pár let vybudovat znovu světovou velmoc, ale hlavně se bojí toho, že si Rusové vzpomenou a budou chtít vybudovat svou společnost na úplně jiných principech, kvalitě a zásadách.
V dubnu proběhly ankety ve 48 regionech Ruska - koho Rusové považují za nejvýznačnějšíh o člověka všech dob.
Na prvním místě s 38% - Josif Stalin, na druhém místě 34% - Putin a na třetím místě - Puškin.
A průzkum provedený Levada Center (Interfax):
Stalin (42%), pak - Lenin a Petr I., který zaznamenal 37% hlasů. Puškin a Putin (29 a 22%).

Levada Center - nejsem si úplně jistá, ale mám takový dojem, že je v Rusku vedena pod hlavičkou "cizí agent" pokud ne, tak jsou všechno jenom ne pronárodní. To muselo být zděšení:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # John Maxwell 2017-07-15 19:16
Zdravím Jani , zděšení zcela jistě kromě V.V.Putina jsou zbylí jmenovaní po smrti ... docela je napětí kolem příštích voleb zda bude kandidovat nebo ne ,pokud ne tak to nástupce nebude mít lehké z ohledu na nastavení laťky "hlavy velmoci" schopnost řídit politické procesy jak ve státě tak řešit globální politiku a problémy , celý svět by porovnával mezi Putinem a nástupcem ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Janinna 2017-07-15 20:30
Ahojte Johne, ano kromě VVP jsou po smrti, já jsme spíš chtěla poukázat na výsledek Stalina - vítr začíná rozfoukávat tu nehoráznou špínu naházenou na jeho hrob - vzpomínky.

Rusko utrpělo obrovské politické i hospodářské škody v důsledku rozpadu SSSR a v roce 1999 bylo na pokraji zhroucení, i díky sloganu Jelcina - "Vezměte si všechno co chcete".
Kolaps Ruska byl považován za nevyhnutelný a byli na něj připraveni i v zahraničí.
Jelcin udělal jednu dobrou věc, a to, že vyzdvihl Putina do vedení země.
Říkalo se, že pokud chce Jelcin někoho zbavit politické budoucnosti, tak ho označí za svého nástupce a všichni "elitáři" tehdejšího Ruska se tohoto označení báli jako moru.
Proto tato "elita", různé klany a 5. kolona věřili tomu, že Putin je jen "dočasná záležitost".
Ale přepočítali se. Tehdy ještě bylo možné svrhnout Putina vojenským převratem nebo i přímou zahraniční intervencí.

Putin si je dobře vědom toho, že žádné mezinárodní právo už neplatí a nic nemůže odradit USA a NATO od pokušení převzít ruské nerostné bohatství, pozemky, lesy i to nejcennější - obrovské zásoby sladké vody.
Tak s "partnery" spolupracuje a proti výpadům má asymetrickou odpověď ostrou jako bodnutí dýky.
Je mistr politické hry a má vždy eso v rukávu.
Neříká vždy to co ví, ale vždy ví co říká.
Možná se pletu, ale myslím si, že jeho kroky sledují primárně hlavní cíl - FED.
Dříve či později zdiskreditovaný FED musí padnout a svět začne žít za reálné peníze, pak možná USA a Rusko budou partner.
Proto si myslím, že kandidovat bude, ještě nedokončil to co má.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír57 2017-07-15 21:19
Doufejne, že kandidovat bude. Řekl bych, je to jeho povinnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Janinna 2017-07-15 21:34
Také to tak Vladimíre vidím, od nedokončené práce se neutíká. Přejme mu proto pevné zdraví i nervy, a hodně es v rukávu.
V jedné diskusi jsem četla krásný názor:
Putin má mandát od Boha:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-07-15 22:48
Jani a Vládíku ahoj!
Samozřejmě si přeju, aby kandidoval znovu!!!
Ale zase tak bych se nebál, že on sám nemá vytipovaného nástupce, kdyby bylo nejhůř a který by pokračoval v jeho práci!
Moje spekulace:
Např. pan Lavrov by byl také prvotřídní prezident a vhodný nástupce.

Tento diplomat to má taky v hlavě pěkně srovnané a jak umí mluvit patra:
Alexander Šuľgin, stály zástupca Ruska pri OPCW
hlavnespravy.sk/.../1068820

Tento pán taky za něco stojí: Stálý zástupce Ruska při OSN Petr Viktorovič Iljičev, také velice chytrý politik.

A takové mé soukromé přáníčko. Mnou velmi oblíbená Maruška Zacharovic je taky velmi chytrá a pohotová..
A moc hezky by se na ní koukalo ;o) A dovedete si představit uSSáky, kdyby s nimi cvičila Ruska?!

Rusové by v současnosti mohli chytré diplomaty vyvážet! Samo, Putin je jen jeden. A vybojoval tu nejhorší bitvu. Jeho nástupce by to už neměl až tak těžké jako to měl on po Jelcinovi!!!

Pro Jani, kdyby náhodou uniklo:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # ijn 2017-07-16 01:36
personálně je RF zajištěna řadou kvalitních vlastenců Šojgu+Kirijenko +Iljičev+Fjodor ov+........nást upci obětují veškerý čas vlasti a zvládání KSB+....!!! Proto je dnes VVP na tak vysoké úrovni, jeho tým a obětování nezná mezí, prostě vládne respektovaný gasudar...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-07-16 09:36
Ano, souhlas. A jako by sám Pjakin promluvil ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-07-17 12:38
Jardo, zase se mi štracháš v hlavě! :(
kk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jarin G. 2017-07-17 21:09
taky zdravím
bez kk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # chromolibden 2017-07-16 02:59
Cituji Popo:
Moc myslíš a len velmi málo ten svet kol seba pozoruješ priatelu "John". Nie náhodou je to že zmena režimu so zmenou zmluvných strán namá s časom nič spoločne - zmluvných 50 rokov sem, zmluvných 50 rokov tam...To mluvíš z americké zkušenosti OPO ?

Nechápu na co si neustále hraješ s tím tvým oslovením "priatelu". Od sebestředného arogantního chytrolína to zní nejen cynicky ale hlavně odporně. Ve finále vypadáš jako spocený chudák, který dělá své zemí nejen svým vyjadřováním akorát ostudu.

PS:
Ať napíšeš cokoli za debilní reakci, tebou samozřejmě považovanou za velmi moudrou, Nic to nezmění na faktu, že jsi pako. Na Slovensku mám kamarády, ale ty jsi právě jeden z těch, kteří vytváří obraz Slovenska, tak aby slováci vypadali v očích některých čechu jako tento tvůj krajan resp. oba:
ahaonline.cz/.../...
Ostatně ani bych se nedivil, kdyby jste byli pokrevně spřízněni a preto máš ve všem nie malý zmätok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # alextudio 2017-07-15 13:21
...myslím si, že se ten belgický politolog mýlí, protože pindosníci zabíjejí a likvidují své přátele, coč p. V.V.Putin pro ně není. Jeho se bojí, i když dělají machry a obkličují RF. Stejně jim to nebude nic platné. Jo, a taková připomínka. Myslím si, že ve III. válce už jsme, jen má jiné charakteristiky než dříve. Je to zahájená válka ekonomická (sankce), informační (fake zprávy a dezinformace kam se podíváš), a změny z Evropy na Severní Afriku...hezký víkend přeji a přátelé, neposereme se z toho...stejně vyhrajeme :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-07-15 14:35 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # John Maxwell 2017-07-15 12:17
Státy EU kňučej jak je samotné poškozují sankce uvalené uSSa na RF či spojence RF ,a když přijde na schvalování dalších tak je přijmou , všichni vědi kdo to řídí ,všichni vědí jaký je cíl ....a nikdo z nich nedělá to co by měl ....přestat dělat slouhu corporálním cílům a ziskům a začít pracovat pro toho kým byly zvoleny a změny by byly hnedle vidět ,vysrat se na válčení,a za cizí cíle tuplem ...jenom chtít pokrytci ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Popo 2017-07-15 12:23
Priatelu "John" jak je i z toho tvojho príspevku zjavné nemáš ty v sebe sebemenší problém s tým sám sebe si protirečiť. Hmm, naozaj niet nič zarážajúceho na to že i ty v tom máš nie malý zmätok. Nemysli, pozoruj a bude ti dané...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-07-15 12:57
Dej si sprchu ono to přejde ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pardalis 2017-07-16 12:58
Popku, je evidentní,že nemyslíš. Nemusíš to stále zdůrazňovat. A prosím .. Nenazývej mne svým přítelem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Janinka 2017-07-15 12:28
Sankce znevýhodňují především ty, kteří je vydávají. Rusko se naučilo soběstačnosti, odmítlo modifikované sračky, podporuje zemědělství a je např. největším pěstitelem bio pšenice. Ale to co sankce vydávají, se tváří jako páni světa, ale Rus se směje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2017-07-15 12:47
Soudruzi imperialisté jim hnojí, že prý to dělají hlavně letadla emirátů.
tadesco.cz/.../#comment-6665
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # PoTreTo 2017-07-15 13:21
cz.[...]news.com/s vet/20170711561 7411-siemens-so ud-dodavka-turb ina-krym/

cz.[...]news.com/.../...

Ona se spíš celá evropa rozhodla se na politiky vykašlat. Kšeft za 400 mega Eur si nikdo nenechá utýct.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír57 2017-07-16 10:13
Aby se náhodou neposrali. Právě se vymýšlejí nové sankce na Rusko, kvůli raketám středního doletu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-07-17 12:49
"Sankce znevýhodňují především ty, kteří je vydávají."

Janinko, sankce na RF+, jako klatbu, vymýšlejí a vydávají především ve SSa, ovšem jich samých, se nijak zvlášť nedotýkají.
Je to snaha, co nejvíce ekonomicky poškodit všechny, krom SSa.
Protože "America first", "we can" a pod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # .lak 2017-07-15 12:33
Fakt by mne zajímalo co si gdo představuje pod pojmem západ. Fed, volstrýt, picadili london muslima , cia, mosad, podneziskovku muslimů br nebo jen prachsprosté loutkáře zvrhlých vášní a choutek.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-07-15 13:06
Lež ,faleš ,sobeckost ,závist ,dutohlavost ,mamon i za cenu okradení vlasní rodiny ,exekutistán .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Popo 2017-07-15 13:51
Cituji John Maxwell:
Lež ,faleš ,sobeckost ,závist ,dutohlavost ,mamon i za cenu okradení vlasní rodiny ,exekutistán .....
Hmm priatelu "John", lahko sa ti to tu popisuje vlastný obraz v zrkadle však? Skús vypnúť svetlo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-07-15 16:03
Služba rozdvojenému má svätostánok na Západe to sa nedá poprieť. Tam sú jedinou modlou peniaze a moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-07-15 13:38
Světová strana nic neznamená, ale termín vyjadřující kde a co chce vést planetu. Deep State. Otroky neboli slouhy má všude. Stačí si jenom všimnout, jestli slouží národům nebo deepu. Deep, hluboko v kobce, state, rádoby vládnuvší má hlavu skrytou a přece jeho znamení je všude. Jenom ti, kteří nevědí komu vlastně slouží mohou být omluveni pro svoje chování oveček, důvěřivých a nedospělých jehňat. Ostatní slouží zcela vědomě a tzv. oběti jedou, jak na běžícím pásu. Když ještě Aztékové a Inkové tomu "bohovi slunce" černého slunce, podstrojovali svými vlastními ženami, muži a dětmi, tento bůh černého slunce prostřednictvím loajálních kněží obětem za živa vyrval srdce z těla. Srdce znamená život člověka, tak ten hlupák si ho prostřednictvím slouhů rval do chřtánu, aby indiáni viděli krutého boha, který jim zas na druhou stranu dal kukuřici, která je živila. Prej, jim dal kukuřici. V kukuřici je ale život, tak máme tu GMO, jako GMO pšenici od našeho dobrodince s babičkou na pytlíku. Voní jako voňavka, hlavně, že celiakii po tom nikdo mít nebude. Teď jsou jiné metody a vraždí se skrytě prostřednictvím stále stejných slouhů. I Duše z Pekla je nesmrtelná a co víc, má slíbený ráj na zemi. Jenom lidi v tom překážej, proto je potřeba je vybít, jinak prej ten ráj bude mít opravdový Bůh, protože si ho stvořil. Že je konec konců je konec časů, to těmto toužícím po ráji, ke kterému se dostanou jenom přes mrtvoly, jaksi ještě nedošlo. Už téměř rok uplyne od toho dne, kdy oni dostali ultimátum. Ti, kteří vzdali ráj přes mrtvoly, včas utekli, ti, kteří stále touží po ráji prosyceným mrtvolným pachem, si ho vymodlili, tak ho mít budou. Že ale nebude na Zemi, to jim Otec těch živých garantuje. Fotr si jejich mrtvoly odvede prostřednictvím svého Deep stejtu a bude jim říkat moji zkumavkoví zplozenečkové. Jedno je jisté. Nebude vědět, zda jsou to muži, ženy nebo něco mezi tím, protože to, co bylo vyrobeno na 3 D tiskárně je prostě stroj s programem na hříchy nebo jak se tomu říká teď, program na podlosti. Program jede podle plánu deep stejtu a ten není hmotný. Proto se mluví v těchto kruzích o iniciaci a zrození jejich "spasitele", proto potřebují krev a lidské orgány, aby příslušní nehmotní padlí andělé oblékli tělo a měli tedy ten život věčný. Jak to chtějí provést je zajímavé. Chtějí mít život tak, že zabijí co nejvíce živých. Přesně podle Zákonů Života NEZABIJEŠ. Dobře pojatá myšlenka, přesně ve stylu opaku Moudrosti. Chytré, že ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-07-15 15:21
Tak z článku mi vychází, že belgický politológ má strach, že ...„Polovica belgických hrušiek sa vyvážala do Ruska. Dnes naši poľnohospodári takmer plačú, pretože sú v bankrote....tak se bojí o život Putina..
Šílený nadpis..My se zase bojíme o naš životy, evropské hodnty, které belgičani ohrožují spolu se západní mocností politiků. Vem čert hrušky, člověče, vem rozum do hrsti !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-15 15:59
ja to tu pisu porad ...ze pokud je opravdu dobrej tak so ho zbavi bud pres politiku nebo ekonomiku....po litici = loutky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-07-15 16:28
Otče a Matko,

Vy, kteří jste opravdu na Nebesích a Vašim Duchem Svatým je Láska mezi Vámi a k Vašim Dětem, Vy, kteří jste tím Trojjediným Bohem, tou Nejsvětější Trojcí, ochraňujte prosím Putina a další, kteří nechtějí otroctví deep stejtu s fotrem včele. Za to si prosím vemte jídlo, pití, co hrdlo ráčí a posilněte prosím Žižku a Blanické rytíře a Svatého Prokopa, Archanděla Michaela a vůbec alespoň všechny ty dobré, již nežijící Čechy. Potřebujeme je vzkříšené, pokud možno silné jak ve zbroji, tak v pažích, protože někdo potřebuje dostat přes hubu, aby ji držel a přestal kecat lidem do života. Zejtra upeču na neděli meruňkový koláč pro vás a chrabré vzkříšené Čechy pro posilnění. GMO mouku doufám nemám. Oni to tam nepíšou, ti břídilové, když se snaží napodobit vaše rostliny, pšenici nevyjímaje. I za to Otče zasluhují pár facek a směr černá díra, jak si vymodlili, když lezli k jejímu obrazu v kobkách. Vím, že ti Otče černá díra poslouží k přetvoření jejich Duší, až se očistí sami na něco jiného, čím ještě nebyli. Vím co si vymodlili, neustále to opakují, stačí poslouchat, kam se posílají a nevoní to libě, Otče. Leze z toho buď takovej hnědej had nebo hnědá marmeláda vonící rostlinkám, Otče. Aspoň budou sloužit, svévolníci !!! Tak, jestli s tím souhlasíš Otče, přidej rostlinám trochu toho hnojiva. Oni lejou Rundup a další jedy do půdy a tak tam pak nic neroste. Prosím ať to napraví alespoň takhle. Koláč meruňkový máš zítra u mě ! Doufám, že ho nespálím. Pozdravuj Matku a všechny prvorozené, dodnes je mi záhadou, proč po nich satan neustále jde. Budu o tom přemýšlet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Přemek 2017-07-17 16:47
Minulý čas s kondicionálem pro současně chtění bez moci. Inu, žít v minulosti na straně elit bylo doposud tak pohodlné, leč cosi se zvrtlo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás